Foorum
2010-03-04 20:28
Jfjm!...ma pole ju neid kauneid sõstrasilmi ja juukseid näinud ..Ja midagi võiks ju järgmisse kirjatükki kah jääda, et mitte teha äkilisi kannapöördeid
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 20:34
Ka sellistele kahe sõnaga küsimustele oskab tark naine vastata kui ta eelnevalt on tutvunud küsija ankeediga Kui muidugi profiilis pole midagi kirjas...ainult sugu ja riik siis on tõesti sellisele raske vastata.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 21:16
mikhan'l hea idee aga on üks tobe aga. Siis on jälle teised mured, et miks ühtegi kirja ei tule
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 21:16
mikhan'l hea idee aga on üks tobe aga. Siis on jälle teised mured, et miks ühtegi kirja ei tule
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 21:33
sellele probleemile on juba ammust ajast klassikaline lahendus olemas- Muhv, nõudmiseni
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 21:35
Ja siis on jälle põhjust kurta, et nää kus kirjutatakse lühikesi ja rõvedaid kirju
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 21:36
justjust, sest ega ise teistsuguseid ju ei oska
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 00:35
Need näited seal üleval on jah nagu nad on, aga näiteks lihtsalt üks süütu naeratus saata ja samasugune vastu saada ei tohiks ju probleemi kujutada. Kuidas kuskil pubis juttu alustada? Ikka nii et pilgud kohtuvad ja naeratus saab vastuse. Sealt edasi tulevad juba arengud. Mul on küll nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 01:41
Noo kuulge, tõstke, mehed, käsi püsti, kes on nõus kokkuleppe peale keppima minema? Äärmiselt ebahuvitav. Ilmvõimatu minu arust. Loomulikult on kõik akti ümber seonduv ja kaasnev sama oluline, kui mitte olulisem, kui akt ise. Ma tahaks sellist meest näha, kes kirjale "suhu võtad?" vastuseks saades "võtan küll" ka reaalselt midagi korda saadavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 07:26
Kuule Huwiline,ela veel natuke ja sa avastad,et issanda loomaaed on ikka väga kirju.Ja just siia on kogunenud suur hulk mehikesi,kes on valmis esimesel võimalusel jooksma,et ennast veidigi mehemana tunda.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 08:26
No aga kallid kaasihalejad palun tehke siis mingi kirja näidis, et kuidas oleks ilus kirjutada esimest korda. Mingi template. Kes täpselt kopib sõna sõnalt see saab ploki aga siis on vähemalt mingi mõte nagu ette antud kuidas see olla võiks.
Mina vana juhmard ka ei oska alustada kuidagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 08:45
Huwiline .. mina näiteks vastan meeste kirjadele küsimusega "Suhu võtad?" alati just sellise vastusega "Võtan"
Kuid see veel ei tähenda kaugeltki et ma järgmises kirjas küsin aadressi ja telefoni numbri ning kohe kuhugi kimama hakkan.
Selline esimene küsimus on lihtsalt nagu viide kus suunas vestlus arenema hakkab ning vestluse käigus selgub juba kõik muu sinna juurde kuuluv ning mulle vajalik informatsioon mehe / naise kohta.
99% selliste kirjavahetuste kulg lõppeb sellega et ma leian midagi mis mulle kohe mitte ei sobi ning tutvus jääb pooleli. Kuid seejuures ma suudan jääda viisakaks ning vastata kirjadele juhtides kirjavahetust veidi teistsugusele teemale kui seda oli esimene 2-sõnaline kiri, sest mind huvitab hoopis midagi muud kui paljas tehniline suhuvõtmine
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 08:54
Parmaleikin!! Ma ju kirjutasin väikese näite, Meelasplikale
Sa loe eelmist lehekülge!!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:00
Lugesin küll. Naiste poolt siis mõni kiri paluks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:09
Tere lugupeetud Parmaleikin!
Olen juba pikemalt jälginud Sinu humoorikaid ja huvitavaid sõnavõtte!
Haruldane omadus tänapäeval on näha maailma sellise pilgu läbi. Pean mainima, et oleksin väga huvitatud tutvumisest, sellise mehega nagu Sina
Loodan, et vastad mulle ja juttu jätkub kauemaks
Edu soovides ja lootes....NAINE

Kuidas tundus Parmaleikin?????
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:14
suhu võtad?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:16
Tüüpiline kirjavahetuse näide

Aga ega naised siis nii ei kirjuta ka esimesena.
Mulle pole ükski naine veel esimesena kirjutanud. Ai ei on ikka. Üks uuris, et kaua ma talle veel 4 jasi panen ja kas suhu ka võtan
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:19
võtad sis v?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:25
Parmaleikin!
No mõni naine, ikka kirjutab kah esimesena
Ja seda, et kas...suhu võtad ? ...seda ära küsi parem
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:31
aikon: ei küsinudki päriselt seda ju.
Vastasin talle, et ei võta ja rohkem ei kirjutatudki.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:34
No jah!....Ka nii võib juhtuda. Ju siis oli vajadus tal ja Sina keeldusid
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:40
Kirjutamise teel "ära sebimine" on nagu õnneloos. Vahel näkkab vahel mitte. Ei tea ju kuangi mis tujus teinepool on ja mis maailmas või mida ta suitsetanud parasjagu on.
Õnneks on alternatiivid ehk siis teenusepakkujad nii et pole häda midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 09:52
Edu Sulle siis Parmaleikin!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 10:03
Motivatsiooni küsimus. Mida rohkem kirjutamistega nõmetsetakse seda paremini prostituudid elavad. Ei tea millega see lõppeb? Kas tulevikus üldse enam ei kirjutata omavahel? Või vahetatakse ainult konto nr?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 10:10
Kah variant
Aga kui arveldamine sulas toimub, siis peab ikka mõne kirja vahetama
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 10:25
Ei mingit kirjutamist. Miljoona puhtana käden!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 10:48
Aga kas käed on ikka puhtad, kui selle miljoona saad?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 10:50
Raha ei haise. Kuigi ta võib must olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 11:01
Seda küll ja alati on ju võimalus see raha, pesumasinasse toppida ja seal veidi pööritada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 11:02
Ja sellelajal kui raha on masinas saab masina peal hööritada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 12:18
Aikon,,,,Kiidusõnad Sulle,,,,sellisele kirjale kirjutaksin vastu küll,,,,,Kahjuks ei ole Sa mulle postkasti sellist kirja saatnud,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 12:22
Ega siis sedasi igaleühele ei kirjutata.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 13:03
Sedasi või natuke teisiti ...aga põhimõtteliselt....on algus ikka niimoodi
Ma tõin näite, kuidas oleks võimalik, alustada tutvumist
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 13:11
Meelasplika ...ma kirjutaksin Sulle küll aga mul pole Su postiindeksit
Kohe kui selle hangin....võid oodata postikana
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 19:45
krja teel ära sebimine on tõesti õnneloos. aga mitte ainult selle mõttes, kas näkkab või mitte. isegi kui näkkab, on üsna suur tõenäosus saada sootuks midagi muud, kui sulle lubati......
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 21:28
seks EI OLE armastus... sama tasapind MEHED,PALJA KEPIJUTU PEALE EI VASTA JA EI OLE HUVITATUD ÜKSIKI TÕELINE NAINE! korraks vaid seks-palun väga-makske muidugi on siin naisi...selle hästi lõdva suhtumisega...aga suurem osa ei ole siiski l
kirjavahetuie peale tuleb netis ,siin,väga kähku välja,kas mees sobiks naisele või mitte...loogiline,et valitakse, KUI ON VALIKUVÕIMALUS. ja see on.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 22:28
Selge siis - aga naised, teilt pole endiselt ühtegi näidiskirja tulnud. Aikon näitas, et mehed oskavad kirjutada küll, kui tahavad. Aga algse teema juurde tagasi tulles, näidake ette, kuis õige on ehk siis siin hea võimalus proovi teha, kuidas mehele esimest kirja kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 22:31
sa pole mees ju riista omamine ei tee sind meheks,muide LAPSED ÕPPIGU ELU KÄIGUS TÄNAPÄEVA MAAILMAS- LIHTNE. NADA DUMAT ,NE PRÕGAT.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 22:44
lugesin postitusi, sain naerda ja nutta, kurvastada ja rõõmustad, imestada ja kiita issanda loomaaeda

siin kohal vist peaksin omavaatenurgast lähtuvalt ankeedi lahti seletama ... muidu visatakse mind kah sinna "patuste patta"

-nagu ankeedil näha on mul sõna >sisukalt< jutumärkides.. seega tuleb seda sõna võtta ka jutumärkides . "Vajalik" tegevuse all peangi silmas seda, et kui eesmärk on siiski 3.kirjal jõuda teemani, et kuidas me siis kokku saame ja asja teeme -tõesti pole vajalik alustadagi suhtlemist, säästkem kõigi aega siis kenad ja koledad komentaarid ja arvamused on ju tore leida siiski pildi alt.. sealt ei saa nad kaduma, kirjad paraku kuhjuvad ja ajajooksul kustuvad.. seega ilusad ja inetud ütlemised saavad kaduma ja kurb kui see kaduma saab... mulle meeldib lugeda pildita kasutajate sõnavõtte, need on lahedad ja kuna nad ise ei talu kriitikat, siis targasti jätnud pildi lisamata

kokkuvõtlikult... ankeet ankeediks alati on erandid, alati leidub naisi kes kirjutavad esimesena ja alati on mehi kes ootavadki vaid naist... selle üle pole ju midagi vaielda ja arutleda, enamik ihalisi ei käigi ju foorumis mis tähendab, et nedeni see meie jutt ei jõua, mis omakorda tähendab, et midagi ei muutu aga minu meelest ongi see vahva... ja eriti lahe on see, et veel esmaspäevani sain ma kirju "sul on nii kuri ja konkretne ankeet, et ma ei tahagi sulle enam kirjutada"... samas ta siiski ju tegi seda ja enamik neist kirjutab siiani ja see on ju armas ja kui leian huvitava inimese või miskit ,mis meeldib, siis ma pole seda ka omateada jätnud nagu pole ma ka varjanud seda osa, mis mulle ei meeldi

kirjutage aga samasvaimus edasi ja elu jätkub ikka sama rada olenemata siinsetest sõnavõttudest

kalli-kalli
˅ näita rohkem ˅
2010-03-05 22:58
leidmataveel, sul onharuldane anne asju selgelt ja hästi sõnastada, see on tõepoolest harvaesinev...sa võiksid seda tõepoolest kuidagi kasutada isamaa ja rahva hääks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 00:16
APPPIIIII põgenen....põgenen.... eri ajuvaba jutuajamine NADA DUMAT NE PRÕGAT-KORDAN
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 00:30
IRWW...just tuli muusikakakeskusest.....DEEM GRIL TOO A SEXY BITCH
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 01:06
Huwiline: Näidiskirju ei ole vaja! Õnne on vaja, ehk kas sinuga tekib keemia või ei teki. 99% meestega siin ei teki. Ei loe siin luuletused, vormis keha, sweet face. Saage mehed ometi aru, me oleme siin enda pärast, mitte teile läbi tõmbamiseks.

˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 09:41
oo jaa.. ekshibitsionism on tänapäeval väga levinud asi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 10:31
sinu riista vaadates jah pealegi...täiskasvanute rate on see sait ja neti JA DIGI ajastu...MIKS MITTE?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 11:07
eks igaüks võtab seda lehte nii nagu ta seda ise näeb. Mõni arvab et see on täiskasvanute rate (kus saab teiste kehasid hinnata), mõni vaatab seda kui oma ego tõstmise kohta kus saab suuremale meeste / naiste hulgale "EI" öelda arvates samal ajalet "Küll ma olen ikka nõutud". Samas aga ei vaadata seda et ego upitamine käib mingite täiesti mõtetute kiimitsejate arvelt kelle jaoks pole üldse tähtis keda nad sebivad <--- pole suurem asi ego tõstmise koht või mis?
Mõnede jaoks on see leht niisama suhtlemiseks ning mõnede jaoks on see leht just ekshibitsionismi harrastamiseks.
Minu jaoks on see leht eelkõige suhtlemise abil tutvuste loomiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:32
mida keegi tahab jah tutvuste loomine ilmselt on asja tegelik mõte jah...aga kahjuks on internet(virtuaalne maailm) ja reaalsus reaalne maailm)kaks VÄGA ERINEVAT ASJA. nad kattuvad osaliselt, aga virtuaalsest reaalsesse minekul on TUTVUSTE loomisel vaja veic ette vaadata...eriti naistel ei ole see asi nii päris lihtne,KUNA VIRTUAALMAAILMAS VÕIB INIMENE END TEISENA NÄIDATA,reaalmaailmas mitteja ohtusid kõikvõimalikke...pervod,petturid jm. nada dumat, ne prõgat
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:36
@ Charisma:
Mulle meeldiks sinuga üks lihtne asi kokku leppida - nagu ma olen ennegi sulle öelnud - ära palun tee ennast lolliks. Mul on kõrini sinu üritustest mulle ära panna, mis on kahjuks lihtsalt ülimalt naeruväärsed, nurjuvad katsetused end täis puhuda. Selgelt näha, et sa norid korralikku tüli. Milleks? Kui sind nii väga häirib mu vanus, ole hea ja jäta see enda teada. Mind häirib väga palju asju sinu kirjades, ma ei räägi nendest - sest, ma ei pea vajalikuks oma närve raisata igasuguse tühja-tähja peale, võta end kokku ja mõtle, kui vana sa ise oled ja kuidas sa käitud, millise mulje endast jätad. Ja kui see ei tööta, palun väga - kohtume, joome kohvi ja viskame selle üksteisele näkku, kui midagi valesti - ma tahaks huviga näha, kui kõva memm sa oled. Minu jaoks oled sa endast lamba mulje jätnud ja see on veel sõbralik soovitus - ära palun võta sõna minu adressaadil, kui sa ei suuda midagi adekvaatset kokku vaaritada.

Vabandan kõigi foorumlaste ees, et selle siia pidin postitama. Charisma mind juba loomulikult ammu blokeerinud ja ma ei saa talle kirjutada, seega olin sunnitud seda siin tegema. Ja Charisma, palun ära lasku ka siin teemas pikemasse vaidlusesse. Kui tahad mulle jälle midagi tarka öelda, võta blokk maha ja kirjuta.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 13:41
Jänes kaarte ei mängi! Igas mängus on võitjad ja kaotajad.Kõige tähtsam on aru saada millist mängu vastane mängib.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 14:03
Ja kuidas sa näed, millist mängu vastane mängib, jaga kogemusi, jfim!
˅ näita rohkem ˅