Foorum
2010-03-02 17:27
Niisiis, võtke vabalt sõna ja argumenteerige teemal - Miks naised meestele pea üldse neid "esimesi" kirju ei kirjuta, miks seda teevad ainult mehed ja mis on omakorda sundinud enamus naiskasutajaid oma ankeete ehtima "esimese" kirja reeglitega meestele.

Postitasin siis sellise kuulutuse:

Üldiselt käib nii, et mees kirjutab naisele ja saab suure tõenäosusega sõimata. Naiste ankeedid kätkevad endas enamasti piiranguid, reegleid ja manitsusi, millele mehed peaksid tähelepanu juhtima neile kirjutades... mind huvitab, kuidas siis naised kirjutaksid meestele, et oleks õige? Tehke proovi, kutsun üles naisi rohkem kirjutama meestele neid "esimesi" kirju. Näidake siis, kuidas asjad käivad

Ühe kasutajaga tekkis kirjavahetuse teel diskussioon, mis kiskus minu jaoks üsna huvitavaks, seega otsustasin selle teema ka foorumis püstitada. Mainitud kirjavahetuse kopeerisin ka siia postitusse:
sümboliseerib naissoost kasutaja ütlusi, kellega diskuteerisin
sümboliseerib minu poolt saadetud vastuseid

Naised on valivad ja mehed valitavad, selleks ka need piirangud.

Olen nõus. Aga sa arvad, et mehed ei ole valivad ja naised ei ole valitavad?

mees võib ju valida aga kasu vähe, kui naine ta potile saadab

Hästi. Ärme lasku sügavasse arutellu. Tunnistan, sul on paljuski õigus
Aga sellega tahad sa öelda, et naised ei kirjuta meestele näiteks siin portaalis, sest pole kedagi valida? Kõiki ei saa ju ka kaikaga eemale ajada...

selle pärast ei kirjutatagi, kuna mehed ei oska lugeda ja tüütavad naised oma mõtetute küsimustega ära, kõik ju ankeedis kirjas

No ma arvan siiski, asi pole nii ühepoolne lõppude lõpuks. Kõik on vaid suhtumise küsimus. Ja mina tean siit küll väga toredaid inimesi, nii naisi kui ka mehi. Kõike ei saa ikka ühe puu järgi panna päris. Seepärast ütlengi, et suhtumise küsimus ja samuti meelestatuse ja hoiaku küsimus.

naine oli juba valiv kiviaeg ja on seda ka peale meid. mehe tahtmine ei loe siin mitte kui midagi kahjuks. kui naine ei taha ei aita mehe püüded midagi

Noonoo tuleta ikka talurahva kombeid meelde. Ei ole sellel naisel kiviajast saati mingit valimisõigust olnud, see on ikka uuema maailma dendents. Aga ma ei rääkinud mitte mehe tahtmisest ja selle saamisest. Loomulikult ei ole midagi sabaga vehkida, kui naine ikka ei taha, siis ei taha. Aga ma rääkisin sellest, et kummaline, miks siin naised meestele ei lähene? Mees peab ikka alati ohjad enda kätte võtma? Sinu mõttekäigu järgi poleks siin nagu meeste hulgast midagi valida ja see on põhjus... minu meelest on siin normaalseid tüüpe ka jalaga segada ja kutsusin üles naisi näitama, mismoodi siis kirjutatakse, et oleks õige. Vaevalt, et siin asi alati naiste tahtmise taha jääb.

kui mu kontol on kirjas nii nagu seal on siis oleks see soovitav läbi lugeda ja alles siis kirjutada, kui üldse midagi kirjutada on. niikaua kui mehed ei oska lugeda ei maksa sellel teemal üldse sõna võtta kuidas nad siin käituvad. ja kui ei meeldi võib ju alati mõjale minna

Sa räägid asjast liiga üldiselt ja ühe kandi pealt, ma arvan. Tahad sa öelda, et mitte ÜKSKI mees ei ole naiste ankeetidel olevat infot ja mitte ÜKSKI pole sulle siin eales midagi meeldivat saatnud?

üli harva juhtub, et keegi ka loeb midagi. meeldivat siin...... :
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 17:30
Piinlikult värviline postitus tuli, katsuge sellega toime tulla
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 17:49
.....et üldse naistele esimesena kirjutada peab mees tutvuma põhjalikult enne tema kontol olevate nõudmistega.Palju on selliseid kontosid naiste poolt tehtud ja neid tingimusi on jabur lugeda.Mina arvan aga nii,kui ei meeldi siis ära vasta.Mujal portaalides pole see latt küll nii lollisti üles lükatud kui seda siin mõningad teevad
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 19:55
Naljatilgad. Esimene tegevus on pangakontole minek ja vabade vahendite vaatamine, siis alles kasutaja ankeedi vaatamine ja kõige lõpus (oleneb vabast rahast) alles ehk ka kirjutamine.
Filosofeerida saab siin vaid mõnede "pärlitega".
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 20:04
Tõsi Vaatasin oma pangakonto jääki ja lõpetasin siin kirjutamise.Foorumis veel osalen
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 20:19
Kapitalism imeb. Raha peale mõelda enne kirjutamist... karm pisut...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 22:41
Ma leian et see kirjavahetus on ehtne näide sellest et kõik tahavad tänapäeval olla ülimalt erilised maksu see mis maksab.
Kogu sellest kirjavahetusest lausa õhkab sedasamust: "Ma olen nii eriline et mul on raske endale kedagi leida ja sinna pole midagi parata sest erilised ei muuda end vaid nad muudavad maailma oma äranägemise järgi"
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 23:27
no ei ole ikka nii! keegi (vähemasti mina mitte) ei löö latti lambist üles, et olex põnev lugeda...kui oled ikka pidanud kümnete põmmpeadega suhtlema ja selgex tegema aina üht ja sama, siis panedki lõpux kogu loo ankeeti...kui oled pisutki haritud siis soovid ju ometi suhelda omasuguste inimestega, on see siis ülbitsemine? kuigi vahel tundub, et nende jaox, kellega on, millest rääkida - pole ma küllalt hea, kuna ka nemad otsivad endast targemaid või vähemalt omasuguseid... ja paraku nii mõnigi huvitav tüüp on siin pildita või siis ebamäärase pildiga ja lähemal tutvumisel selgub, et...vaatamata tarkvarale (ja riistvarale?!) pole välimust ollagi...ja kuigi olen nõus siin mööndusi tegema (kui ikka tõesti põnev tüüp on) siis ka siin on piirid...
aga esimesena ei kirjuta naised seetõttu, et postkast niigi täis
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 23:32
Ühe tonaalsusega kirjasisud tapavad isu neile vastata.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 23:44
Usun või tegelikult olen õigemini näinud, milline näeb välja atraktiivsete piltidega naiskasutaja postkast, seega ma saan aru. Aga pole võimalik, et kõik mehed on siin "sead" (muide siga on väga puhas, tark ja koguni tõukoeraga samaväärselt dresseeritav [irooniline] loom!).
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 23:55
Ei ei ei, mehed ei ole sead. Mehed on julgelt öeldes igavad ja tühised. Väga raske on meestele midagi head soovitada. Ehk pole vajadust tõesti nii palju kirjutada, olge rohkem sotsiaalsed ja vähem lamedad kepimehed.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:01
väga paljudel on nõue,et kiri oleks sisutihe ja huvitav...või ennast iseloomustav.Samas ei taheta ju copy-paste kirju.Sel juhul...kas ma peaksin ühele kirjutama üht ja teisele teist?Ääää....lisan mitte,et ma mõtlesin otseselt copy-pastet....sisu jääb samaks,kui endast ju räägin Samas vastus võib tulla.."sorry..kõik muidu ju ok,aga nägu ei meeldi! Aga kuna ma niikuinii kehv alustaja,siis jäängi vaid lootma,et keegi minuga ühendust võtab.Oma rõõmuks võin öelda,et need,kes on kirjutanud-on tõesti olnud toredad ja meeldivad.Ma vaid ise selline,kes jääb kirjasõnaga hätta ...või siis igava jutuga.
Aga näen ja kogen ise ka,et ega infot ankeedis eriti ei loeta,või siis....ei saa ma aru millele loodetakse
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:34
naised on agarad esitama nõudmisi, milline peaks neile sobiv mees olema. aga kui paljud neist on valmis peeglisse vaatama ja tõsiselt järele mõtlema, kas nad ise ikka on meeste silmis nii väga atraktiivsed? naised soovivad, et mees vastaks 101% nende ootustele, aga ise pole tihtipeale valmis isegi mitte 10% ulatuses meeste soovide järgi olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:43
Mina küsiks: mis elukas see sisutihe kiri on? Ja mida sinna kirjutada?
Kogemus on näidanud, et naiste teadmiste ulatus ei saa ligilähedalegi meeste omale ning sealt tekibki naistel mingi kummaline arusaam, et mehed on igavad jne.jne, kuigi endalgi pole miskit mõistliku kirjutada.

Pika punnitamise peale suudavad ankeeti paar rida kirja panna ning seal ka vinguvad, et ärge kirjutage kui midagi kirjutada ei ole.

˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:47
et meeste kirjad on igavad, lamedad jne?. ok- aga miks peaksin sisuka kirjaga vaeva nägema, kui see on vaid mõttetu ajaraiskamine. kui reaalselt hakkad suhtlema, siis selgub paljude puhul, et jutt huvitavasi isksusest, sisukas jutust jne on vaid tühi mull. naised, vaadake oma ankeeti kriitilise pilguga ja küsiga eneselt tõsiselt, miks peaks mees sellise ankeedi omanikule kirjutamisega vaeva näha tahtma. tangotantsimiseks on vaja kahte osapoolt. nii ka suhetega. aga sellest on vist paljudel naistel üle mõistuse raske aru saada, et igal inimesel on oma eripära. naine võib ju valija olla, aga ka mees võib teda "pikalt saata". ja kui pole õiget valkut teha osanud, pole mõtet kedagi teist süüdistada....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:47
et meeste kirjad on igavad, lamedad jne?. ok- aga miks peaksin sisuka kirjaga vaeva nägema, kui see on vaid mõttetu ajaraiskamine. kui reaalselt hakkad suhtlema, siis selgub paljude puhul, et jutt huvitavasi isksusest, sisukas jutust jne on vaid tühi mull. naised, vaadake oma ankeeti kriitilise pilguga ja küsiga eneselt tõsiselt, miks peaks mees sellise ankeedi omanikule kirjutamisega vaeva näha tahtma. tangotantsimiseks on vaja kahte osapoolt. nii ka suhetega. aga sellest on vist paljudel naistel üle mõistuse raske aru saada, et igal inimesel on oma eripära. naine võib ju valija olla, aga ka mees võib teda "pikalt saata". ja kui pole õiget valkut teha osanud, pole mõtet kedagi teist süüdistada....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:50
võin oma kogemustest õelda, et ega need naiste kirjad tihtipeale nii väga sisukuse ja originaalsusega ei hiilgagi. aga lihtsam on muidugi ikka teiste peale näpuga näidata. ja need kurtjad on tihti ise kõige madalama tasemega.....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:53
kui mõnele naisele pole miski iial kunagi küllalt hea, siis on ju loomulikult mehed selles süüdi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 00:54
Olen ka seda täheldanud, et leian ennast mõtlemas - miks ma üldse peaks nüüd hakkama siia kasti seda romaani kirjutama, pole ju midagi nii väga motiveerivat selle ankeedi peal. Ja olen mõnikord kirjutamise katki jätnud, mõnikord kirjutanudki täiesti sisutühja kirja, sest ma loodan, et vastusest võib tulla midagi... midagi, mis avab selle esimese väikse akna, kust saab edasi pugeda Kui niimoodi piltlikult seda seletada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 09:30
Mehed, kui lugeda teie arvamusi naistest, siis, ausalt öeldes,pole küll tahtmist suhelda. See ei puuduta kõiki. Kui arvamusest kostab üheselt, et naine peab olema ilus ja ideaalne, igas mõttes. Paraku aga enamus lollid, paksud, rahaahned, ei oska seda, teist, kolmandat.... Miks peaks olema soov suhelda? Ei pea!
Klemo, selles osas olen sinuga nõus, et tango tantsimiseks on vaja kahte osapoolt! Tants on tasemel siis, kui ei alaväärista igal sammul tantsupartnerit.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 09:33
Eks ta ole.Palju neid naisi kindlasti,kes teevad üsna kiiresti kindlaks kui hea maksumees sa oled ja edasi saad kirjasid mühinal ning pole seal vaja enam mingeid kirjaniku oskusi meeste poolt.Naiste kirjad vahel täiesti sisutühjad ja napisõnalised.Muidugi on ka siin toredaid ajudega naisi,kes omale vastavat meest otsivad aga kokkuvõteks väga kirju seltskond ruulib
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 09:48
Ei vaidle vastu, et on selliseid naisi, kes rahakoti paksust mõõdavad ja oskavad seda hästi. Samas, mehed, kes ise pakuvad, olenemata sellest, kuidas nad seda sõnastavad, raha seksi eest, on nad paremad? Pada sõimab katelt!
Sisutühjale ja napisõnalisele kirjale pole ju võimalik vastatagi millegi enamaga. Kui tuleb kiri, ilma sissejuhatava tereta, kas seksime jm.??? Võimalus mitte vastata või vastata nii, et järgmist kirja ei tuleks....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 09:55
Ma arvan et neid muresid aitaks lahendada kui paariks-kolmeks päevaks vahetada rollid .... meestele naiste postkastid ja naistele meeste sundseis kirjutada pikkasid sisukaid kirju naistele teades juba ette et isegi nendele kirjadele ei tule vastust või siis kui tulebki on see kiri täpselt selline mida naised ise vihkavad - napisõnaline.
Alles siis võiks iga üks teha omi järeldusi ning "lilleliselt ilusas maailmas" võtaks sellest ka õppust - mehed ei kirjutaks naistele liiga otsekoheseid kirju ning naised äkki hakkaksid ka kirjadele vastama... Kuid paraku unistamine ei muuda maailma... alustada tuleb ikka endast.
Ning naiste väited et pikkadele ja sisukatele kirjadele vastatakse kindlasti on minu poolt juba aastaid tagasi ümber lükatud katsega kus ma kirjutasin 100 erinevale naisele pikki viisakaid tutvumissooviga (mainimata sõnakestki seksist) kirjasid kus kogu tekst oli just vastava ankeedi info kekskne... naised ikka ei vasta... olenemata kirja pikkusest ja ka selle sisust.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 10:08
Oleneb ka naisest. Mõni ikka vastab ka natuke pikemalt kui 2 rida. Mõnele meeldibki , et kirjutatakse lühidalt.
Postkastid võib küll ära vahetada, siis saaks mõlemad osapooled teada mis kirjad tulevad.
Tegin selle katse ära. Nii mehed kui naised panevad ühtemoodi segast. Pakun välja, et sooga ei ole siin eriti midagi pistmist. Inimene on inimene.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 10:08
Jõuame ikka samasse punkti tagasi! Naised nurisevad meeste ja mehed naiste üle..... Loodusseadustest tulenevalt läheb vastastikku üksteist jällegi tarvis! Nokk kinni, saba lahti..........
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 10:09
mariha,mehed pakuvad raha seksi raha eest ikka sellepärast,et on mehi,kes muidu ei saa seda,mitte,et rahakoti peale vihased oleksid.
Pikad sisukad kirjad ei anna sageli veel midagi,sest vahel naised ei soovigi midagi,väidavad,et ankeet on täidetud sõbranna poolt.Kui naised ütlevad,et postkasti tuleb liialt palju kirju ja ei jõu kõigile vastata,eks see mõnel puhul tõstab enesehinnagut ja jäetakse seda kirjade hulka nautima ning samas oskamata sealt omale õiget tutvust luua.Kirjade suur koguarv võib teinekord kahjuks olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 10:13
Mina pole ka kellelegi esimesena kirjutanud, põhjus on lihtne - pole leidnud ühtegi ankeeti, mis kutsub kirjutama (ega ma muidugi ei arva, et minu omagi hivitav on....ja lisaks muidugi see, et postkastis on kirju küll millele vastat.....ja samas ka palju kirju millele ma ei vasta
Ma ei oota pikka ja sisutihedat kirja, aga kiri peab teistest eristuma ja olema huvitav.... Mõnikord võib piisata ka mõnest sõnast ... enne vastamist loen ka kirjasaatja ankeeti
Tahaks enda eest mittehoolitsevatele meestele, kes tibisid tahavad ka midagi sitasti öelda, aga ei viitsi praegu Ah eks inimesi ole igasuguseid....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 10:17
Jutuks hea küll! On mehi, kes abielus või suhtes ja vaatavad siin ringi ning ostavad seksi ka raha eest. Mis on siis selle põhjuseks?
Jah, mõni põhjendab seda nii, teine teisiti. Ka lihtsalt suhtlemisena siin lehel. Samas, kodus pole antud endast kõik, et suhe toimiks ( on tervisest tulenevad takistused).
Kellele vastata, eks ikka vaatad samuti ankeeti ja arvestad kirja stiili. Kõik pole tõesti suured kirjamehed.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 11:08
Kokkuvõttes pole mõtet nii valulikult reageerida sellele mittevastamisele, natuke seda tüüpi elutervet egoismi oleks kohane, et ei vasta, sitta kah, jääb sust ilma järelikult
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 14:14
Mina olen siit vaid ühe mehega enda initsiatiivil ühendust võtnud ehk siis esimesena kirja saatnud. Panin tähele et üks noormees on mu kontot külastanud, meenus et ta on seda ennegi teinud ning vaatasin kellega tegu. Paistis viisaka välimusega ning päris minu maitse olevat. Teretasin ning küsisin lihtsalt et mida nii kena noormees siin, Ihas teeb? Kirja läbilugenuna oli ta mind uuesti vaadanud kuid..., vastust ma ei saanud Ju siis polnud mina tema maitse või kui silmas pidada et tegu oli muulasega võis ta mu kirja sisust mitte aru saada kuigi see on kaheldav Ühesõnaga tema oli on ja jääb arvatavasti ainsaks kellega ise ühendust olen võtnud, eelistan siiski meestepoolset initsiatiivi.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 16:21
Mihkan'i viimane kommentaar on tegelikult päris asjalik.
Nii tulekski elada: "Eks nad ise kah ei tea millest nad ilma jäävad"
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 17:23
Ja see ei ole siiski ainult selle lehe ega seksi teemaline, et ei suudeta pikemalt vastu kirjutada. Ka muudes teemades ollakse peaast kinni ja peetakse imelikuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 18:29
Loen ja loen. Päris ausalt üritasin aru saada milles see kordne probleem. Kahjuks ei midagi uut.
Hästi. Probleem on ehk olemas. Teemas kolmas leht.
On kellelgi kes tunneb ennast häirituna kirjade sisust ka lahendus pakuda?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 19:28
Lahendus. Nii meestel kui naistel jätkata samas vaimus ja kõik läheb hästi. On ta nii juba mitukümmend miljonit aastat toiminud ja toimib ka edaspidi nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 20:02
parmaleikin: Jään isiklikult Sinuga nõusse. Ehk ongi see lahendus?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 20:23
Ole kui hea kirjanik tahes,kui ikka su nägu peale ei lähe,lendavad kõik su vaimusünnitused prügikasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 20:28
Siis peaks kohe kirjutamagi prügikasti. Saaja "/dev/null" ja muudkui aga kirjuta. Vähemalt on kirjutamiserõõm!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-03 23:24
Kirjutage sahtlisse
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 01:21
Avapostituses oli tegelikult veel üks palju sügavam filosoofiline teemaarendus: valijad ja valitavad. Ma pakuks siiski välja, et enamus mehi on olnud ka valija rollis. Kes vähem, kes rohkem. Ja ilmselt saavad ka kõik naised aeg ajalt siiski korvi. Kas ei ole nii? Ma andsin näiteks eile korvi minust vast pea paarkümmend aastat nooremale ilusale neiule Ta jutt muidugi algas ka selge suunitlusega sellele, et läbi lillede välja uurida kuidas mu varanduslik seis ka võiks olla Ilmselt jahtis rahakotti kellega end pikemaks ajaks siduda.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 06:03
Egas igal oma eluke mis teha. Või on mõni kes oskab ilma rahata elda? Muidugi igal v'iks nagu oma raha olla ja elu tegevus vastavalt sellele reguleeritud aga noh kui ikka pole ja tahaks paremat elukest eks siis tuleb midagi maha müia. Ja kui omanik leiab et, ta keha nii väärtuslik ja talle ebavajalik siis läheb see. Ellu tuleb ju kuidagi jääda.

Sahtlisse võiks muidugi kirjutada vähemalt ei vingu keegi et, ebahuvitav või mõtetu kiri.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 07:29
Huvitav ja nii eestipärane kooslus siin iha lehel Ühes ääres on need,kes tahavad vaid keppi,tises need,kes on vaid rahapeal väljas ja keskel need,kes kiruvad äärmisi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 09:13
jfjm ei ei.. eesti on nagu kanala:
Igaüks üritab ronida kõrgemale... koksata lähedast ja s*ttuta alumisele
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 09:23
Ma võin oma kogemustest öelda, et õige inimesega võib ka väga kasinates oludes õnnelik olla, aga kooslus raha+mitte just kõige õigem inimene on jama. Mul on olnud elus õnn nullist pihta hakata ja koos kaasaga ennast keskklassi välja vedada. Olen üsna kindel, et õnn ei peitu rahas aga raha aitab õnne säravamaks poleerida küll. Mul kama kaks kui keegi ennast müüb, aga samas muutun tõepoolest irooniliseks kui mõni väidab, et rahakotist või materiaalsest kindlustatusest kõi algabki. Ei alga. Sellisest suhtumisest algab õnnetu ja haletsusväärne elu
Üheöösuhe on tiba teine lugu, aga ka siin on kaks varianti: teenus raha eest või seiklus meeldiva inimesega. Viimase puhul ei oma raha tõesti vähimatki tähendust, loeb ainult inimene. Kuidas ta välja näeb ja mis tal kõrvade vahel on.
Aga noh, oodata "sisukat kirjavahetust" ja kleepida lõpuks kogu asjale hinnasilt külge? No andke andeks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 10:57
Kas kogu foorumi poleemika pole mitte selle üle et naised ja mehed mõistavad asju erinevalt ning ka lähenemine siin (ihas) olemisele on erinev?
Meeste suhtlemise eesmärgiks on "seks" ning naised vaatavad seksi kui positiivse suhtlemise tulemust mitte eesmärki omaette.
Ehk siis mehi huvitab rohkem see lõppfaas, naisi aga köidab pigem just protsess ise ning lõppfaas on neile vaid boonuseks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 17:20
naistele ei ole seks boonuseks.Suhtlemine on neil eelmänguks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 19:42
Suhu võtad?,,,,Keppi teed?....Millega tegeled?.....Kuidas läheb?..... ...... .... ...... ........No nii,,,,siin siis mõningad kirjastiili näited,,,,Ausalt öeldes,,,ega ei kipu vastama küll........Aaa,,,see ei ole ühe kirja sisu,,,,,need kahe sõnalised on eraldi tulnud,,,,emotikonid niisamuti,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 20:16
Tere meelasplika!
Kirjutan Sulle esimest korda. Jäid mulle silma oma otsekoheste ja ausate sõnavõttudega ...Kas oleksid huvitatud tassikesest kohvist ja mõnusast muusikas hubases baaris. . Võiksime ka tükikese kooki suhu panna ja sportlikku kepikõndi harrastada
Lugupidamisega....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 20:17
on päris palju naisi, kelle janu seksi järgi pole sugugi väiksem, kui meestel. iseasi, et nauditava vahekorrani jõudmiseks peab naine enamasti mehega võrreldes kordi pikema tee läbi käima. vajaduste pingerea ülemise otsa koostis on mõlemal sugupoolel suht sarnane, aga järjestus mõnevõrra erinev.....
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 20:24
kas postkastis pole mitte võimalus et kirju saavad saata ainult sõbrad, testige seda võimalust. Muidugi keegi võiks ju ka vaeva nats näha ja neid piirangute skaalasi laiemaks teha, ei peaks ju hullusti keeruline olema. Et uputust ei tekiks, võiks ju ka piirata sissetulevate kirjade hulka, näiteks 10 kirja päevas, võibollla ka miski automaatne tsensuur teatud sõnadele vms. Lahendusi, või siis leevendusi ku leiduks nii tehnilise poole pealt kui ka ise kasutatavaid, ja lõpuks ka see blokeerimine on ju täiesti adekvaatne reaktsioon ebasoovitud tähelepanule, selleks ta ju tehtud ongi
˅ näita rohkem ˅
2010-03-04 20:26
Aikon,aga kuhu jäi kiidukõne ilusatele sõstrasilmadele ja kaunitele tumedatele juustele ning..........
˅ näita rohkem ˅