Foorum
2011-08-24 23:23
Kui mees teeb naisele vibraatoriga, mis tundeid see tekitab mehes?
Kas tekib kuidagi nagu konkurendi tunne, et tahaks ise vibraatori asemel olla?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:26
tavalisi tundeid, mingeid komplekse ei oma, konkurendi tunnet ei teki
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:29
krt kas see on mingi uusim mood või, et peab vanu arutatud teemasid uuesti kuskilt välja kaevama ja uuesti tegema?
Mis värk sellega on? Teeks kah siis kui see nii popp värk on.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:31
parma, kui tunned et ring on täis siis ongi aeg võtta puhkust.
nõme viriseda igas teemas kui endale enam huvi ei paku või loo siis uusi huvitavamaid teemasid.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:35
parma, kõik ei ole siin aegade algusest peale. ja otsida ei viitsi. lihtsam on uus teema teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:37
Ma ei virise. Tundsin huvi, et kas see on uus mood?
Ring on täis ammuilma. Ühed ja samad ksimused ja probleemid vaevavad ajast-aega. Inimesed ainult erinevad. Lõpplahendused on suht samad, milledeni jõutakse.
Tegelt seda omamoodi huvitav jälgida.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:40
kuna siin puudub otsing, siis ma TÕESTI ei tea, mis teemad siin PARMA-aegadest on olnud...
kui vastata TEEMALE ei soovi, siis võib ju avamata ja vastamata jätta...lihtne!
parma - ma nagu ei näe sinu TÄIESTI uusi teemasid, mida siin iialgi pole olnud?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:44
Enne PARMA-ajaarvamist ja pärast Parma`t.....
Ma ka tahaks teada...pole siin aegade algusest.
Endal kogemus olemas,aga arvan,et mees oli nõrk ja otsis abi vibrast,mis nägi tunduvalt parem välja
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:45
Vibraator on huvitav vidin ja naine veel huvitavam, kokku tuleb midagi superhuvitavat
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:46
teemale vastates - oleneb mehest. üks mees kategooriliselt keeldus abivahendeid kasutamast, sest omal on parem. teine tegi seda lustiga. ei ole olemas ühtset "mehe arvamust".
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:47
noh esmakohtumisel ma vibra viskan vast kapitaha egas siis kõigi naistega saa ka kõiki asju teha, ikka sobivatega kellega on see asi fun
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:49
Kui mehega on tugev emotsionaalne side,siis pole tarvis mingeid abivahendeid.Kui see side on olemas,siis ei pea isegi 20cm olema.
Kui seda emotsionaalset sidet pole ja tegemist puhtalt seksiga,siis soovitavalt ülitreenitud keha ja 20cm,abivahendid jne.
Abivahendite kasutamine on emotsioonide puudumine.Kompensatsioon.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:49
osa mehi pidid vibrat armukadetsema, eriti, kui see on suurem, kui tema enda riist...
vaevalt, et esmakordsel kohtumisel kohe vibraga vehkima hakatakse
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:50
*off topic* andke andeks. Ägestusin asjata.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:52
seks on liiga lai selleks et öelda mis on konkreetselt õige, eks see sõltub alati kes seksivad ja mida nad seksist tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:54
kunagi, siis kui dinosaurused veel elasid ja sekspoode polnud, tahtis pruut vibraatorit, sebisin siis kuskilt, kasutatud, ja rikkis, seal sees teatavasti on pisike ekstsentrikuga mikromootor, üks juhe oli lahti, jootsin kinni ja käis jälle, ainult et ekstsentrik hakkas selle kummist junni sees veits loksuma. Musta värvi ja punase nupuga oli. noh, hügieeni mõttes kondoom peale ja katsetama siis, päris lahe pilt, kui naisel on praovahel see kottide moodi paun, süsimust, ja selle peal punane nupp, mida sai siis reguleerida, häälitsused täitsa allusid sellele reguleerimisele, pluss siis veel see, et kuna ekstsentrik oli lahti, siis põhja keerates undas nagu elektrdrell. noh ja see ka et siis ta värises ka suht ebameeldivalt, nagu rällaka kettast on tükk väljas umbes. aga lahe oli
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:57
Emotsioonidest vaba seks seab partnerile väga kõrged nõudmised.Emotsioonide olemasolul erutab iga puudutus,lõhn.
Vibraator tundub kohatu.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:58
vibra ja naine - kõik muutub hästi lihtsaks. mõnus viilida
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 23:59
caribian, aga andmine pidi kõige suurem rõõm olema, isegi jeesus ütles seda
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:01
Igale ju ei anna.Isegi Jeesus valis....tema valis litsi aga äge oli
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:05
Caribian, tundub, et sinuga oleks väga igav seksida. Sorry
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:06
huvitav, kumb on mehe jaoks erutavam, kas see, kui vibra on nt suur ja musta värvi või kui on mehe riistast väiksem ja hädisem...
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:06
kes teab kas oligi lits, toona olid nii karmid arusaamad elust
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:10
Kaslane, aga äkki hoopis mitu
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:11
Jtjm...ma arvan vastupidist.Ma tahan süveneda.Ilma emotsioonideta seks on niikuinii lihtsalt tehnikanäitus.
Seda võib maanteemuuseumis vaadata.Voodis peaks ikka partnerite vahel side olema.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:12
nu aga võid ju kasutada ka samal ajal ainult naaberauku mis teha omal ju kahte riista pole , et siis mitte konkurent vaid kaaslane partner
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:15
aga mänguasjad eeldavadki väga head sidet, veel suuremat sidet kui niisama akt. aga jään selle juurde et mis sobib mõnele ei pea sobima kõigile ja siin ongi igaühel omad valikud ja soovid. mingi osa inimesi loobuks koheselt perverssustest kui nad leiaks selle ainukese ja õige
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:17
Markxs...kuidas su naine sellesse suhtub?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 00:24
Vibradega on asjalood suht lühikesed. Enamus naisi neid igapäevastesse seksimistesse ei kaasa. Vahel neist unistatakse, kindlasti ka proovitakse aga tarbeesemeks ta ei muutu.
Seda siis paarissuhetes. Lesbilisusest ja üksikemade rõõmudest ei räägi. Sellists oludes on see jah nagu veekeetmise aparaat.

Mehele erutav. Jah kindlasti. Hea vaadata, et mis nägu ja olekut seekord tehakse. Esimest korda on see suht nauditav. Pärast läheb igavaks. Kadetseda pole midagi. Kunagi ei ole küsitud, et kas vibra võtsid seekord ka kaasa
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 08:05
Kui noor sa oled?Noortel peabki palju mänguasju olema....igasuguseid autokesi,karukesi ja nukukesi.
Täiskasvanud inimesed üldiselt niipalju mänguasju ei vaja.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 09:10
Sama hea oleks küsida kas öö tunneks ennast päevale konkurendina? Subjektiivne kogemus aga räägib, et vibraatoriga või mis muu "Abivahendiga" mängiv naine on mehele äärmiselt erutav ja meeldiv vaatepilt. Väidan, et kõige köitvam on mehel kompleksi vaba naine voodis. Kes ei plätra maasta ja ilmas ega vaeva oma kaunist pead sellega, et kuidas ta väljanäeb või kas mehele tema selline või teistsugune poos meeldib.
Tõeliselt nautlev naine olevat meestele kõige ahvatlevam. Olgu ta siis vibraga või ilma voodis.
Teema on jah suhteliselt kusagil läbi näritud aga eks see kordamine olevat tarkuse ema, ära unustamine vanaema.

Parma, kullake arenemises pole ju midagi paha. Ja uute inimestega tulevad ka uued arusaamad kas või suhtumisest sexi kui elu ühte põhiväärtusesse.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 09:46
caribianil: Teed mingit statistikat? Elutervel ja seksist täit naudingut soovivat tänapäeva naisel on piisavalt atribuutikat et kaasata seda vajadusel ning sellega veelgi elavdada oma seksuaalelu, sellel pole vanusega mingit seost.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 10:56
Vägagi nõus Aike mõttega. Sex on täpselt nii mitmekülgne, kui me ise ta teeme
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 11:09
Eks seksi saa ju ka tarbida kui igapäevast söömaaega või kui restoranis toidu nautimist, oleneb ajalistest ja ruumilistest võimalustest. ehk siis vajadusel karneeringud aga igapäevaselt siiski piisab naturaalist. Üks ei pea olema halvem kui teine seejuures.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 11:12
ükski masin ei asenda teise inimese hellust ja soojust
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 11:19
õige et ei asenda aga hea masina oskuslik kasutamine muudab värvid märksa säravamaks ( muidugi võib juhtuda et läheb silmeees hoopis ka uduseks)
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 11:19
Üks asi veel. Kuna mina olen nende vidinatega sinapeal juba eelmisest sajandist, siis olen märganud, et väga paljud mehed ei oska neid hästi kasutada. Üsna mitu inimest on selles suhtes koolitust saanud
Ma ei tea kuidas teised naised, kes neid vidinaid sagedasti kasutava aga minu jaoks on vibraator, dildo jne pigem erutusvahend kui rahulduse saamise vahend. Rahuldust ootan ikka naturaalsetest vahenditest nagu mees või miski
Abivahendid on erutuse ja mängu jaoks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-01 15:10
Mind erutab küll siis oleme juba kolmekeisi ju
˅ näita rohkem ˅
2011-09-01 22:38
just!
vibraga on nagu kolmekas, aga kohustuste- ja haigustevabalt...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 13:59
Aikega 100% nöus, vibraga mängiv naine on väga erutav ja mänguasju vöib alati seksi mitmekesistamiseks kasutada. Ja mulle meeldib ka naist vibra vöi dildoga rahuldada ja kui naine ka seda naudib, sis ju super. Ja mina kull vibrat enda konkurendiks ei pea . Vibrat vöibki nagu kolmandana kasutada, kui näiteks naine naudib ka anaali, siis ju väga hea, kui abimees uhes kohas ja mehe riist teises kohas.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 14:11
aga kui naine teeb öösel pimedas sulle suts - anaaaaaaaaali
kas karjatad?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 22:52
a miks mees karjatama peab?
mõnust ve?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 23:06
Vibrad on päris head asjad. ...eriti kui patareid töökorras on
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 08:54
imelik, jah, miskipärast on tihti patareid tühjaks saanud...
huvitav, millest küll???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 17:42
Aga rääkige palun sellest, et kust te sellise naise võtate, kellele vibraatoriga teha? Palju selline naine ka maksab?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 19:33
mis küsimus see nüüd on, parma?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 20:11
No mis seal küsimuses segast on?
Täiesti elust enesest pärit küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 20:41
või elust enesest?
küsimus ise polegi segane - täiesti arusaadav-, selle sisu on. see on sul eelarvamusi täis ja mind huvitab, miks. „palju selline naine ka maksab“ oli väga halvasti varjatud eelarvamus. mainiks, et lausa halvustav kohe. nii irooniline?
mis tähendab, kust te võtate? kust tuleb seisukoht, et keegi peaks kellelegi peale maksma? segi oled?
kas enam naised vibraatorit ei kasutagi või on nad kogunisti maapealt kadunud, et peab lausa raha ette maksma?
äkki seletad oma väiteid paremini lahti, sest see, mida mina sealt välja lugesin, hakkab omakorda minus eelarvamusi tekitama ja ma ei tahaks neid siin lahti lasta.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 20:52
Vaat Utka. Sina ei suhtle naistega selles osas.
Tee omale üks mehe varikas siin lehel ja proovi mõni "vabalt hingav naine" sebida. Siis saad sellest aru, miks mul sellised küsimused tekivad. Ilma rahata on see siin lehel suur ettevõtmine. Higise palja ülakehaga mitmete-mitmete-mitmete kirjade vorpimine ja kasutajate läbi kammimine. Ropp ja raske töö.
Aga kui raha on siis voilaa, üks kiri ja elu nagu unenägu.

Ühesõnaga mul ei ole raha noh ja nüüd ma olen kibestunud, et kõik saavad ja mina ei saa. Kust kurat te neid saate???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:16
parma, pead flirtimist õppima, see avab paljud uksed ja tasuta
˅ näita rohkem ˅