Foorum
2011-09-05 21:20
kire. Avab ta jee!!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:21
aga proovi, äkki muudad arvamust. elu on ju turundamine, sa peaksid seda ju teadma. paku seda mida soovitakse ja võta seda mida sina soovid ja turunda ilma rahata
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:22
parma et ilma rahata ei saa mida siis? „vabalt hingavat naist“? ma saan aru, et vibraator oli rohkem käibesõna nende naiste kohta, kes erinevaid asju teha tahavad. sind ei huvita ainult vibraator. sa tahad teada, kuidas see hingamisaparaat tervenisti töötab ja mida ta veel peale vibra kasutamise teha oskab. või mis?
aga see, et ei ole sellist naist siin saada.... ma ei tea, mina keeldun seda kategooriliselt uskumast. mulle tundub, et tobud ei saagi
sa ei oska otsida lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:24
vot, kiremorvar korraldab sulle kursuse, kuidas saada naisi, kes tahavad sama, mida sina
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:25
jah seda kõike mida soovitakse seda saab vabalt pakkuda ja kõik on ok. Ka ilma rahata.
Higi ja vaevaga saab selle ka välja teenida aga kui tahta midagi spetsiifilisemat, kasvõi vibraatoriga mängimist, siis läheb asi üle mõistuse keeruliseks. Siis peab näpud ristis pingsalt istuma ja lootma, et vastus tuleb "Jah teeme, see on lahe"
Seda juba naljalt ei juhtu. Ole kui osav flirtija tahes. Noh jah vahest joppab aga siis on ka jubedad vimkad sees.
Veider värk.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:26
onju olemas igasuguseid ellujäämise raamatuid, näiteks on olemas raamatuid kuidas lüüa külge jne. need ei ole valed raamatud, need töötavad kui oskad neid ivasid kasutada. aga kui oled ihas siis oled nagu kataloogis, ajad sõrmega rida ja valid keda tahaks ja eriti ega ei taha ka kedagi. kõike tahad saada kohe, muidu on jama, igav.

kõige parem on otsida ilma eesmärgita ja ilma tagamõtteta, siis on sul üldpildist ülevaade ja kui trehvad suhtlema kes sobib, siis ongi leitud.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:27
parma, sa ei tohi küsida kas teeme vibraga, sa pead selle muuseas mängutooma küsimine on seksisurm
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:33
Eh jah tean seda värki. See ongi kõikse jubedab selles asjas. Suured täiskasvanud inimesed, paljud on "otsekohesed" ja küsida võib kõike aga kui küsimiseks läheb, siis on finito selle värgiga. Siis võin selle vibraatori omale pe..sse pista ja sõimatakse perverdiks.
Pikapeale meelitab jah midagi välja ja peale seda rasket kuudepikkust meelitamist, leiad end ikka kuskilt seksi lehelt kedagi taga ajamas.
Rahaga sellist probleemi ei ole. Rsk närvi ajab see värk. Vägisi tuleb Demi jutud meelde. Pole-klotsi-onaneeri-üksi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:38
on küll nii jah ja eriti just nendega kes koguaeg kuulutavad kui avameelsed nad on ja siis korraga suudavad nad ainult hämmelduda

demi jutt on puhas jama, sest ta on ise jumalast luuser. (julmad sõnad, aga sry)

sa pead tegema end huvitavaks ja suhtlema selles võtmes mida sa teha oskad ja kui põnev see on. inimeses tuleb huvi tekitada ja siis ta eemale tõugata (ah ma teen seda ainult parimatega) vot siis naisel tekib kohe huvi kui teised ka sind tahavad. kõige suurem viga mida sa teha saad on asjade selgitamine, ära kunagi selgita midagi, isegi siis kui puusse panid.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:45
Alati see eemaletõukamine ei toimi. Lastaksegi vabalt minna. Sellega eriti ei hirmuta ega ei hoia. tänapäeval vähemalt mitte.
Jube elu.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:47
aga kui sa võtad vabalt siis sa ei põe. jama on siis kui sa hakkad ise lootma midagi ja keskendud ühele. õpi naistel, naistel on tavaliselt enne püsisuhte loomist suur hunnik mehi kellega nad väljas käivad. tee samamoodi kui sa suudad olla huvitav siis otsitakse sinuga ise kontakti. näiteks ma suhtlesin üks aasta ühe naisega kes ilmus ja kadus, temaga selle õhtuväliselt suhelda polnud mõtet. aga kui tal oli tuju siis ilmus uksetaha...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:50
Hakkan vist vanaks jääma. Ei jõua enam mitmete mitmete naistega sebida korraga. Aga peab vist selle viimase jõu kokku võtma ja tule torusse raiuma, ning hagu andma.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 21:53
eks jah, mida vanemaks saad seda rohkem tüdid sellest keerlemisest ja tahaks kuidagi lihtsamalt saada. aga need inimesed kes on koguaeg tegusad pidid kaua elama, need kes vaimselt varem väsivad need surevad ruttu.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 22:00
Noored mehed ja hakkavad vanaks jääma. Ise ka usute või?
ja kui algab veel teine noorus... siis saad aru, et noorena olid lihtsalt nohik
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 22:02
Vanastpeast jõuad juba ära unustada, et mis kunagi tegid ja tundubki jälle uue ja ägedana,
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 22:03
teine noorus pidi 40neselt algama, ma ootan seda aega, seni molutan ja löön aega surnuks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 22:10
3 aastat siia-sinna, ära maha maga
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 23:07
kiremorvar, nalja teed, 40-selt on ikka esimene noorus veel
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 08:44
igatahes ma tahan selle esimese nooruse olla vaba ja elada iseendale, kui noorus läbi siis võib kodumängida
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 09:13
Ma arvan, et kohe esimesel kohtumisel pole mõtet kogu oma arsenali letti lüüa, ehmatad partneri ära!
Sain täna hommikul kirja, kus mees kurdab, et ei leia kuidagi kedagi ja kui siis ta ankeeti lugesin, ma üldse ei imesta, et naised ei ründa:
väga meeldib ka anaalseks..Erutav on ka pepuaugu vaatlus vastava meditsiinilise instrumendiga,millega saab naise pepuauku seestpoolt uurida.
Vaevalt naine esimesel kohtamisel sellist sissejuhatust ootab, aga mine tea
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 09:19
kiremorvar, siis kui sul esimene noorus läbi, siis on paremad naised ammu ära võetud juba
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 09:30
Esimesele noorusele järgneb teine, siis kolmas ja mine tea, ehk ka neljas ja igale uuele nooruse etapile on uued naised, kes just tol etapil tunduvad parimatena
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 09:43
Aikon, mitmes noorus Sul hetkel käsil on?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 09:44
Parma selline naine peaks siis kodus olemas olema päevasel ajal lapsi kanseldama või tööl käima ja siis kui Sa ta õhtul voodist väsinuna leiad ja hakkad massaaÅ¡i tegema siis võtad ka vibra mängu , võid ju esmalt mööda selga jalu kõhtu seda väristada anna aega harjumiseks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 09:47
Foxy, ilmselt on teine noorus
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 12:03
oh mul tuli kohe idee. vibrale tuleb hambaharjad otsa liimida, siis natuke pastat peale ja naise suhu, värinaga oraalseks ja hambad saavad puhtaks ehk siis wash & go
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 15:59
Neid naisi,kes igasuguse perverssusega nõus kaasa minema on kaduvväike osa.Parma,sa oled liiga nõudlik väljanägemise suhtes.
Leida supermodelli,kes pakuks anaalseksi ja igasuguseid muid mänge...väga keeruline.Minu suures tutvusringkonnas selliseid ei leidu.Võiks ju leiduda,aga ei ole neid.Paksemad ja koledamad on rohkemaga nõus.Ei pea ju seda kõige paksemat valima.On ka kenamaid tümikaid,kel nägu vähemalt ilus.Rinnahoidja võib selga jätta,kui ikka jubedalt ripub-sa ei pea seda vaatama.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:03
JLo. Kordki ma saan sulle kümme punni anda õige jutu eest!
Tibid ongi ainult vaatamiseks. Pole nedega miskit muud tarka peale hakata, kui tavalist nühka-nühka värki teha.
Trikiseksi saab vähestega harrastada.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:07
Trikiseksi saab ka väga ilusatega ja nad on tasemel,aga.....need tahavad juba väga suurt klotsi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:09
Ah rahaeest saab iga kell. See pole üldse erutav. Sellest pole mõtet rääkidagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:21
Väga ilus niisama ei viitsi.Seesama iludus,kes suure raha eest teeb kõike,ei tee niisama mitte midagi.Nagu siin ühes teemas kirjutati-mängib meritähte,ilmselt ei viitsi siis.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:28
Äh parem teen koledaga trikke, nii et vähe pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:31
Kah õige suhtumine!Oleks kõik mehed sellised...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:39
Rahaeest saab iga töll omale seda iludust lubada.
Palja higise ülakehaga raskelt teenitud trikses on ikka teine asi. On millest pärast meenutada.
Litsimajas on rahaeest igaüks iludust põrutanud.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:50
jlo, sa tuletad meelde juba julkjüri, kes kargab jalalt jalale ja leierdab naised tahvad klotsi, naised tahvad klotsi. see läheb läilaks juba tõepoolest sajatuhandendat korda lugeda, äkki pingutad ennast ja kirjutad midagi uut
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:54
Vaat Jlo'l on sellesosas täitsa õigus. Kas klotsi võ on mingi vimka sees
Vabalt hingavat ei saa tasuta. Tee mis kurat sa tahad. Kui saadki, siis on see ka jube joppamine ja reeglina teed värgi kähku ära ja run Forest run.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 16:56
jah ma tean, aga see on nagu üheainsa loosungiga valimiskampaania, mis ei lõpe ega lõpe, ausõna ma annaks talle selle klotsi, kui mul oleks, lihtsalt et ta lõpetaks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:01
See ei ole tema süü, et ta selline on.
Mul on üks tuttav maaklerist 40 nendais tibi tuttavaks. Endal on raha juba nagu muda aga ikka ei jäta seda raha joru juttu. Ikka on seda vähe ja ikka peavad seda mehed talle andma Ja täitsa haige värk ning antakse ka ja seda ilma seksita. Hullumaja. Lihtsalt et saaks kena tibi seltskonnas olla. No kuulge.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:02
ma annan endale aru, et tegu on teistmoodi teemaga, kus peaks praegu mehi erutavatest vibraatoritest rääkima
(andku teised mulle andeks), aga ma nii tahaks kommenteerida kiremorvari kirjutist
eriti seda osa tema vastusest, kus ta kirjeldas naiste huvisid ( „...vot siis naisel tekib kohe huvi kui teised ka sind tahavad“) ja kus ta pidas asjade selgitamist väga suureks veaks.

kiremorvar, ma saan aru, et sa tahtsid oma nõuga ainult teisele kasulik olla ja aga anna mulle andeks, kuid see nõu ei kõlvanud sul kohe mitte kusagile.
kui sulle tundub, et sa pead naiste peal mingeid tehnikaid kasutama, siis olgu, aga naiste ees ära seda kunagi rääkima hakka. sellise suhtumisega lastaks sind kohe põhja (kui naisel natukegi tervet aru on).
ma tean, et mina laseks.
kauemaks kui pooleks tunniks mul huvi sellise mehe vastu poleks. see, kui vinge tegelane ta teiste naiste arvates on, teda ei aitaks. kui ma peaks ta kavatsustest teada saama, siis oleks kohe kadunud mees. miks peaks endast lugupidav naine sellega kaasa minema? ei pea.
ma ei leia, et nii oleks normaalne naistega suhelda. tegelikult ei hooliks keegi mitte kellegi arvamusest, ainult hoolitsetaksegi selle eest, et endal turvaline olla oleks.

olgu need kavatused teil kui head tahes, minu arust te mehed mängite ohtlikku ja väga keerulist mängu.
ma ei saa aru, milleks seda nii keeruliselt teil vaja teha on? ei julge naistele otse oma arvamust avaldada ja tunnistada, kui ta meeldib?
äratõukamine huvi tekitamise eesmargil on samasugune müüt suhtlemises nagu naiste püüded ennast mehele kättesaamatuks teha. see suhtlemisviis on iganenud ja mittekellelegi vajalik ning kohe kindlasti ei taga see kellegi poolehoidu.
mis siis saab, kui naine sama ettearvamatuks osutub (tõukab endast eemale)? siis ei oska te naisega enam midagi peale hakata, kukuksite kohe läbi.

kui te tahate naisele anda signaali, et te ei suuda teisel moel naistes huvi tekitada, et te olete tegelikkuses suhetes ebakindlad ja kardate haiget saada (te ju ei taha, et teid samamoodi kasutatakse?), siis sellise signaali te oma teoga ka edastate.
selle käitumisega te ainult meelitate endale kahtlasi ja sama ebakindlaid naisi ligi.
kui otsite endale keerulisi suhteid, siis nii te neid korjategi, aga vale tee olete endale valinud.
teatud aja ehk annab see ka suhtlemises tulemusi, aga tegelikult lõpetate te õnnetutena ja samamoodi õnnetuks teete ka need, kellele te meeldida tahtsite.
kogu aeg ma sellega tegeleda ei soovita. üldsegi soovitaks endale ja teisele valetamisest loobuda ja alustada suhtlemist aususest.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:05
Utka. See ausalt asja ajamine ongi see palja higise ülakehaga rabelemine. Aususega on väga raske midagi saavutada. Üle kivide ja kändude. Jah saab aga okkaline on see tee.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:07
juuksur, sa said väga valesti asjast aru, seda esiteks, ja teiseks sa pole ka julge naine. sa tahad olla mehe omanik ja ma küll sinupeale ei panustaks.

see kõik töötab väga hästi, loomulikult kui sa seda lugesid siis sul tekis negatiivne reaktsioon
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:08
Kusjuures selle aususega on veel selline lugu, et see ei sõltu isegi soost. Mõlemil sool on selle aususega veidrad lood.
Kui ma ütleks mikhanile ausalt, et oleme ühe ja sama naise juures teineteise seljataga käinud, siis vaevalt ta mulle pai teeks ja aususe eest õlale patsutaks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:13
miks ei patsutaks, käi terviseks mul pole sellest küll midagi, ära ainult avalikus foorumis ütle, kolmandal osapoolel võib oma arvamus olla
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:13
Kire nõuanne toimib rikkust taga ajavate tibide peal. Siis on ka tegemist hirmuga, et keegi teine saab selle raha omale. Mehest sealjuures on poogen. Mees seda ise ei tea tegelt ja arvab, et teda tahetakse.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:14
mikhan. Ei ütle avalikult. Ega ma selline ei ole.
Ja kui see oleks sinu naine, siis vaevalt sa patsutaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:16
naised tahavad et neid jahitakse, nad tahavad taga igatseda. mees kes viskub naise ette ja avab end 100% on järgmine päev ajalugu. kunagi ei tohi ennast tühjaks rääkida, sama nagu 5 krooniga end mahamüüa.

naised tahavad kontrolli, siis nad pärivad kui palju sul exnaisi on olnud jne. pidev pärimine, nuuskimine mida pujäänlikum mees seda rohkem naine meest armastab, muidu mees ei tohi halba teha, aga mees peab jääma meheks. kui on vaja sõpradega minna pallimängima siis tuleb minna, mitte naise palvel kojujääda, tuhvlialuseks muutuda, sest tegelikult naine hindab mees kes hakkab talle vastu.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:19
miks mitte, siis ta poleks enam minu naine, võibolla oleks hoopis sinu naine
kui sul on raha just täpselt nii parasjagu, et enamvähem võid kindel olla, et raha pole see, mille pärast sind tahetakse, siis võid nii ette kujutada, aga kui oled selle 10 % hulgas, ma usun et siis tunned need rikkusehimulised kaugelt ära
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:20
kire. See värk ei toimi. Võiks jah nii olla aga ei toimi.
Punnid ja punnid vastu ja oledki ajalugu.
Mul just kurb kogemus käepärast. Tüdruk tahtis kohe kolmandal korral seksi teha, mina aga punnisin, et teeme ilusti jne jne ning nüüdseks olen ajalugu ma ütlen.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:21
miks sa ei seksinud siis? seksi alati siis kui naine tahab, sest see on seks, aga muude asjadega püüa asju balansis hoida
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:23
Jah see on suht imelik värk. Kui mees tahab kohe seksi teha, siis on ta pervert ja tropp. Kui aga naine tahab, siis peab kohe tegema, muidu teeb seda kohe keegi teine
ah ärge ajage mind kurjaks.
˅ näita rohkem ˅