Foorum
2011-09-06 17:27
sest mees ja naine on erinevad, kui sa naise ära tõukad siis ta mõtleb alateadvuslikult et sa ei tahagi teda. mehed on rohkem äraütlemisega harjunud ja see mehi väga ei mõjuta.

aga siin ongi teema pigem see mida sa tahad. kui sa tahad olla kole õiglane siis pead paljud värgid suure vaevaga saama või jääd üldse ilma. kui mängid kaasa siis saad jällegi lihtsamalt kätte. pead ära otsustama ise kuidas käituda
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 17:30
Kogun raha, lähen litsimajja ja seksin ennast emaseks!

See on vandenõu värk. Teatud seltskond ongi, kes pidevalt ära ütlevad ja siis mehed pöörduvad prostituutide poole. Toodavad endale raha
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 18:32
õnneks on ka vastuvandenõu, teatud seltskond ei ütle ära, ja siis mehed ei pöördu prostituutide ja sponsiimejate poole ja neid on tegelikult enamus, sellepärast need rahalised teevad pidevat meeleheitlikku kampaaniat, et naistele vaja ikka maksta ja kõik naised tahvad raha ja ilma rahata ikka ei saa. Nad on lihtsalt nii kuival, et meeleheitel juba ja paremad pojad nende vastu huvi ei tunne, ja peavad prügikalaga leppima
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 19:15
mh. kiremorvar, aga mis valesti oli?
„inimeses tuleb huvi tekitada ja siis ta eemale tõugata (ah ma teen seda ainult parimatega) vot siis naisel tekib kohe huvi kui teised ka sind tahavad...“

sa lased teisel endaga suhelda ja ootad, kuni tal sinu vastu huvi on tekkinud, et siis ta endast eemale ajada.
kuidas sa ise oma tegu seletaksid?
äkki ma saingi sinust valesti aru.
normaalsetel ja tervetel inimeste kuulub see mingis koguses ka flirtimise juurde ja neile ongi nii seda teha vaja, aga osad ei tea ise ka, miks nad vahel teisest eemalduma peavad. nad ei oska seletada seda. vahel ei osatagi otse teisega suhelda ega oma tundeid teistmoodi edasi anda. mind huvitavadki praegu need, kes ei oska.

sinu puhul arvan, et asi pole ainult kerges flirdis. sa tahad ise suhtes see ostustav pool olla ja sul peab olema naine, kes laseb sul seda (vahel) teha. kontrolli tahad omada.
eitavat vastust taluksid sa raskelt. ennem oled ise see, kes äraütleva vastuse annab, või kuidas?
see, et sa vahetult peale huvi tekitamist kohe eemalduda tahad ja teised naised mängu tood, tähendab minu arust seda, et sa pole nais(t)e huvis enda vastu eriti kindel ja otsid sellele kogu aeg kinnitust.
kas ma oletan valesti?
ainus, mis sind huvitab, on see, kas naine tahab sind samamoodi või mitte, kas ta huvitub tegelikult sinust või kellestki teisest, aga otse naiselt selle kohta uurimiseks ei ole sul julgust ja siis katsud keerulisemalt vastuse saada, arvates, et see annab parema tulemuse, olgugi et otsetee oleks kindma - siis sa oleksid naiselt kohe vastuse saanud.
ja siin tekib kohe „aga“...
ma pakun, et tegelikult sa ei tahagi naise vastust kohe teada, sest kui see on negatiivne, siis sa ei suudaks seda taluda või siis tahad natuke oodata enne seda, kui ta loobuda otsustab ja selleks arendadki temaga veidi suhtet, et kindlamalt ennast tunda.
teiseks - sa kirjutasid, et sa teed nii ainult parimatega.
kes on „parim“?
kas see tähenab, et sa suhtled nii ainult nendega, kellest sina huvitud, aga kes sama sinu kohta ise ei tunne? kas sa üritad sulle kättesaamatuid enda kättesaadavaks teha või tahaksid ise teistele kättesaamatu olla?
või äkki erutavad sind naised, kes tahavad sind endale saada ainult selle pärast, et sa veel kümnene naisele meeldid? tahad võistlust? kas nii selgitatakse „parim“?

selge on see, et sa tahad tunnet, et ta sind tahetakse ja selleks on sul vaja naise huvi.
sina tahadki naistega mängida ja mida otsid, seda ka vastu saad. keeruline suhtlemine kindlustab ka keerulised suhted. seda tahadki?
ma olen arvamusel, et huvi ei saa eriti tekitada - see kas on teises sinu vastu enne olemas või mitte. vahel on otsekohesustest rohkem abi. milleks oma elu ise keeruliseks elada?

ps- vastupidi, ma ei taha meest omada. tallaalust ma ei vaja. mulle aitab sellestki, kui ma saan teist usaldada ja meie suhted on avameelsed. ma vajan ka vabadust. sa oled minust valesti aru saanud, kiremorvar
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 19:23
Juba olete vibraatoritega litsimajja jõudnud. Huvitav, kas siis peab maksma kõrgemat rendihinda? Nagu kaks meest või nii
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 19:28
Kaks meest lähevad litsimajja ja küsivad turva käest, kas 100 eest saab?
Turva arvab, et minge põõsasse ja pange teineteist.
No lähevad põõsasse ja teevad ära. Tulevad tagasi, ning küsivad "Aga kellele maksma peab?"
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 19:48
juuksur, miks sa mind siia topid, ma rääkisin kuidas minumeelest asja toimivad, sa räägi parem sellest kuidas sinumeelest asjad toimivad. mulle pole psühhoanalüüsi vaja teha, sest see on su jõledamalt negatiivselt väljakukkunud. kui sa tahad ainult halba leida, siis leiadki. pealegi mina ei kurda, ma andsin lihtsalt parmale ideid.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 19:54
juuksur, sa ju nii palju pärid ja pärid, see näitab kontrollivajadust. usaldus muutub vanusega, mida vanemaks saad seda vähem usaldad või siis oled teinud võimsa arengu ja sul on kamakaks sellest usaldusest juhul tõesti kui pole tegu tahtliku kuritegevusega.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 19:55
Mjkhan..sain ma õieti aru,et enamus naisi on alati valmis seksiks suvalise tüübiga.ja neid on enamus?
Ma ei taha uskuda,et enamus naisi on nii langenud,et seksivad igal ajal suvalise mehega.see on küll liialdus.
Pigem pakun,et enamus naisi ei ole valmis seksiks suvalise tüübiga.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 19:59
demi: defineeri suvaline? sinuga on ju lihtne kepipeale saada, tassi natuke su kotti ja seks garanteeritud või siis tuleb kinkida midagi, aga seksi saab ikka. sa oled igakell saadaval naine
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:01
Tead tibikene. Siin saidil on iga naissoost inimene lits, kes on kõigile saadaval. See on üldine meeste arvamus, muide. Täiesti loogiline ju, et selline naine on kõigi jaoks olemas.
Ja kui pole, siis on pirtsakas teenusepakkuja
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:03
nsm, sa peksad koguaeg segast, too välja lingid kus mõni mees on foorumis naisi litsideks sõimanud. jätame välja hoiatuste rubriigi.
lase tulla, leia ükskordi oma sõnadele mingi kinnitus
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:04
Suvalise all pean silmas täiesti keskmist,tavalist meest.Väike õllekõhuke,pisike tillike,ainuke,mis suur on ego.
Minuga ikka saab kergelt seksi,kui ise tasemel olla.Selleks tarvis 10 aastat igapäevaselt trennis higistada,et välimust oleks.Õllekõhukesed ja tillulillu nokukesed pole ka lubatud jne.Tantsuoskus peaks olema samal tasemel kui Ricky Martinil..jne
Välja võiks näha ka midagi temasarnast...
Teine võimalus on mind plaatinaga katta...
Suvalisega ei ole kahjuks midagi teha...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:05
http://www.youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY&ob=av2n
Ricky Martin siis selline...et ei tekiks arusaamatust.Sellisega tutvun 24/7
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:06
Oi, minu austaja ärkas. Nii armas

kiremorvar on tõesti ainuke mees, kelle igat sõimusõna tuleb võtta kui tõsist komplimenti Ma algul arvasin, et ta sõimab siin kõiki naisi ja on üldse naistevihkaja. Aga olen hakanud mõistma, et see on tema viis oma tundeid välja näidata. Mida hullemalt sõimab, seda kirglikumalt armastab
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:07
ricky martin on homo, kas sinuga seksiv mees peab lõppeks homo olema
vahet pole, sa oled täiesti suvaline naine kellelt saab väga kergelt seksi, saavad ka need kes on paksud, väikse tilliga (sa oled siin ise rääkinud kuidas sind selline olend keppis). sa vist edvistamisele üldse pidureid peale ei tõmba
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:08
nsm, kus sa sõimu nägid?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:11
kiremorvar, ma räägin, et ma arvasin, et sa sõimad. Hiljem taipasin, et sa hoopis jagad komplimente hoopis. Kõik on ok. Armastust avaldataksegi erineval moel. Kes kingib plaatinat, kes lille, kes ilusaid sõnu, kes aga sõimab, kuis jaksab Tähtis on, et lõpuks saab tunded välja öelda.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:11
Ma ütlesin,et mees,kes näeks välja NAGU Ricky martin,mitte tema isiklikult.SARNANE.Nii pöörataksegi siin iga sõna pea peale.
Homod ongi normaalsed,suhtlemiseks.Vibraatoriteema...
Kui mees teeb ettepaneku vibrat minu peal kasutada,siis ma ei ole ahne...kõigepealt tema peal ja siis minu peal
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:12
ikka ei saanud aru kus ma sind sõimasin, palusin sul oma sõnade tõestuseks mõned lingid välja tuua, kas see oligi see suur sõim? või sa siis ise sõimasid kõiki mehi sest kõik mehed kutsuvad ihas naisi litsideks.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:14
demi: sa kirjutasid "Tantsuoskus peaks olema samal tasemel kui Ricky Martinil..jne" homod tantsivad teistmoodi kui heterod. sa ei rääkinud välimusest sest Ricky Martin vaevalt 10 aastat jõusaalis on higistanud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:15
tahaks profi arvamust..Kire..kas mina olen lits?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:16
kiremorvar. Loe mu eelmine postitus uuesti läbi. Ma ei viitsi kolm korda ühte ja sama juttu kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:18
Vaata kiremörvar, NSM suhtubki köikidesse meestesse eelarvamusega, temale välja kujunenud arusaamaga, et köik mehed suhtuvadki naistesse justnagu halvasti, peavad neid litsideks, jne... loomulikult on naiste seas litse...ilmselt ta peabki enast litsiks, kui nii meestest arvab
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:20
lits on sõimusõna. oskan ainult õlgu kehitada. aga kui sa küsiksid kas ma olen krooniline valetaja, siis ojaaaaaaaaaaaaaa
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:21
paavst, sest ta on kole kui mägrapall
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:21
Ega tantsi küll...see on vananenud arusaam,et homod tantsivad hästi.Sul õigus.Aga ka kuumad heterod tantsivad väga hästi.Martin on terve elu trenni teinud...et miljonitele naistele meeldida ja plaate müüa.Neid on ta palju müünud...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:22
Kusiks JLo käest, miks siis homod paremad on, kui hetero mehed...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:24
kui ta on homo miks ta peaks naistele tahtma meeldida. see on kõigest bisnis kuidas lollidelt raha kätte saada.
avalikult ei tohi ükski meesbändi liige näiteks olla abielus, siis lollid naised loodavad teda endale saada ja ostavad plaate. nii kui mõni liige abiellub, siis huvi bändi vastu kohe kahaneb.

kui ei usu siis link http://news.softpedia.com/news/Shocker-Ricky-Martin-Is-Actually-Gay-73408.shtml
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:25
Homoseksuaalsed mehed hindavad kaunite naiste seltskonda.Ei ilasta,ei taha sind keppida,teavad moest jne.Ei koonerda kunagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:26
JTo, utle palun, miks ma peaksin tereve elu trenni tgema, et miljonitele naistele meeldida....absurd...ole loomulik ja se, kes sa oled
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:27
ja siis, suhtled millel pole lõppeks mingit pointi, ainult ajaraisk.

sama hea kui ma läheks lesbidega kohtuma, no milleks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:29
Kui tahad olla kuulus laulja ja müüa miljoneid plaate,siis sa peaksid.
Kui soovid näiteks minuga tutvuda-seksida siis sa ka peaksid.Alternatiiv on hunnik cashi,mida soovid minuga jagada.
Aga ei peagi..joo õlut edasi,elu läheb edasi ja kõik häpid.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:29
JLo, nõustun Sinuga. Homod on tõesti väga toredad inimesed. Aga sellest pole siin mõtet pikalt rääkida. See on heterote foorum. Siin saad sõimata, kui homosid kiidad.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:30
aga kui pole soovi sinuga seksida sa koguaeg räägid nagu sind koledalt tahetakse, ma küll ei tuvasta seda.

käsi püsti kes tahaks demiga seksida?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:31
nsm, sa oled homodele siis 5ndaks rattaks või mis eri teema sul nendega on?
alati kui ma mõnda homo kusagil näen siis meenub mulle oksmaa.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:32
kiremorvar, tead mida tähendab sõna küüniline?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:33
aga sa tead mida tähendab sõna idioot?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:33
Neid,kes tahtsid väga-väga Demiga seksida oli~100 päevas ehk siis 90%heteromeestest siin saidil.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:34
Ok, oletame, et see on nii, nendega saab moest rääkida, ei ilasta ega taha kohe keppida, samuti ei koonerda, aga kuhu siis paigutad urgse mehelikkuse, mis peaks ikka igat naist köitma....
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:35
kirjad on kirjad, said mingeid kettkirju, aga reaalseid oli ju palju vähem
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:36
Ürgsed isased meeldivad mulle väga need käivad jahil ja toovad saagiks karusnahku
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:38
kiremorvar. Sõna idioot tähenduse olen ma siia juba kirjutanud kaks korda.
Küüniline tähendab - kõige üle irvitav, kõike madaldav.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:39
ja kui ma teen trenni, et ennast vormis hoida, sis ma teen seda ikka eelköige enda pärast, mitte sellepärast, et miljonitele naistele meeldida...absurd....kui ma tunnen ennast oma kehas hästi, siis peegeldib see ka umruskonnale, aga ma ei tee seda slleks, et kogu maailma naistele meeldida
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:42
nsm: kui sa tuled sõimad siin kõiki mehi siis see polegi küüniline, aga kui mees palub sul mõne tõestuse tuua siis on ta küüniline? äkki sa vaatad üle enda suhtumise ja teed mingi järeldused sellest?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:47
Kõiki? Kas kolm meest, on kõik?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:50
PS. Millise mehe küsimustele ma vastanud pole? Miks see mees küll sinule tuleb kurtma, et ta küsimustele ei vasta? Ma arvan, et sa ajad hetkel midagi segamini.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:52
aga sa rääkisid kõigi meeste nimel kes siin ihas kõiki naisi litsideks sõimavad. mina pole sõimanud, foorumis üldse pole litsiks sõimamist kohanud, ometi sa väidad et sõimavad. kui tõendeid pole, tähendab peksad järjekordselt segast.

äkki sa tunnistad hoopis oma viga?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:56
Kiremörvar, NSM-iga on ju asi lihtne, köik mehed, kes tema arvamusega ei nöustu, on koheselt idioot vöi kuuniline....nii lihtne see ongi ja mis homodesse puutub, siis minul pole neist sooja ega kulma aga uhes seltskonnas ma nendega kull ei soovi olla...kui möni naine eelistab homo meest, siis andku minna aga mul on nendest naistest töesti raske aru saada
˅ näita rohkem ˅
2011-09-06 20:57
paavst, nii ta on.
˅ näita rohkem ˅