Foorum
2011-04-28 17:51
Ma ei saa aru kas ei oska asju õieti ajada või olen sõnast IHA täiesti valesti aru saanud
Miskipärast on siin portaalis enamik naisi sellised kelle IHA piirdub kas mootorrattaga sõitma minekuga, klubisse minekuga, kohvikusse minekuga jne. Kas siin üldse konkreetseid naisi ka on või on see umbes sama teema mis Rate - koolilaste kohtingud...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 18:24
Jälle üks, kes loodab, et talle tuuakse ihas kõik kandikul ette
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 18:32
Kandikul ? ? ? Kui sajast naisest 99 tahavad minna jäätist sööma või tantsima... ja arvavad, et seksist räägivad ainult perverdid
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 18:44
Halb karma, mis muud.
Naised on ka perverdid, aga enne tahavad tsikliga sõita ja jäätist süüa. Ja pärast ka!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 18:56
Võbolla on mul tõesti karmavõlg, et nii sitasti läheb Võibolla peaks omale kvantripatsi ostma, käima sensitiivi juures ja kuulama Peep Vainu loengut "Kuidas saada edukaks"
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 19:37
Kui sa tibilt,kes su motika tagaistmele ronib ei oska keppi küsida, siis pead küll ainult iseennast süüdistama.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 22:00
Mul pole motikat
˅ näita rohkem ˅
2011-04-28 22:17
kuulutuse panijad unustavad tihtipeale ära mida nad kuulutasid.Oli juhus kus üks tahtis motikaga sõitma minna,kirjutasin et lähme mul ratas olemas.Vastas ära mind tüüta.Teine kuulutus oli kus mees otsis grupisexi,vastasin mul naine olemas tule kolmandaks ,vastati mulle käi persse.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 08:08
Kui mees viitsiks vähemalt oma kirja alustada suure tähega, siis on ka tõenäosus suur, et ta saab seksi! Kui mehe jaoks on naine ainult paar auku, pole vahet siis kas 25 aastane auk või 60 auk, peaassi et saaks, siis ......
Aga ilusat üritamist!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 08:27
tartusecret - kui nende poolne suhtlemine sinuga on siiani piirdunud välja minemistega ja muuks kellelgi aega, tahtmist või huvi pole olnud, siis ehk on asi sinu enda kommunikatsioonioskustes, selle selguses jne? tee siis kohe selgeks, et tahad seksi ja ainult seksi ning muu on ainult tüütu forplay, mille sa tahaksid vahele jätta. kuigi siin on kohe olemas teine koht, millega sa pead arvestama: olukord võib võtta hoopis teise pöörde ja enam ei taha need, kes enne oleks suhelda soovinud, sinuga kirjutada.
teiseks võib asi olla ka selles, et teil on partneriks ja sõbraks olemisest erinevad arusaamad. või siis oled otsinud n-ö valesid naisi ja seda nii valel ajal kui ka valest kohast.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 16:46
Utha: Sul on Tuline õigus Kui naisele otse öelda on asi kohe P.....S Minu praktika on näidanud, et kõigepealt tuleb ajada igasugust jama nö. "tähtedest ja kuust"... Ütled, et otsin valel ajal ja valest kohast ? ? ? Kui portaali nimi on IHA - kas see ei peaks juba iseenda eest rääkima keda või mida siit otsida võiks
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 17:00
PushUp: Need "kohvitajad" ei ole sugugi mingid noorukesed ja häbelikud neitsikesed - neid on igas vanuses
Vaata, kui neiu-naine on kontole tutvumise eesmärgiks kirjutanud: SEKS, GRUPISEKS ja kellega soovin tutvuda: MEES või PAAR... ütle mulle palun, kuidas ma pean sellest aru saama kui selline naine teatab, et ta ei ole seksi peal väljas... elus on väga palju muudki peale seksi Siis nii kirjutagugi kontole, et elu on niisamagi ilus ja seksiisu ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 17:10
apelsin: Aitähh ilusate soovide eest Alustan lauset alati suure tähega - mu klassijuhataja oli emakeele õpetaja
Kui ma iga kirja eest, mille ma alustan suure tähega, keppi saaksin... siis... siis oleksin ilmselt nii läbi kepitud juba, et ilmselt siin foorumis enam jutustada ei jõuaks
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 17:16
Eks selle seksile annab ikka palju juurde see kui eelnevalt käib juurde mingi eelmäng ,mitte kohe maha ja taha ,olgu see siis eelnev kohvitamine koos või kasvõi pingi peal jäätise söömine,olenemata vanusest.Muidugi seksida võib ju ka ilma igasuguse suhtluseta eelnevalt aga mulle see pole kunagi selliselt meeldinud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 17:33
tartusecret - igasugust jama ajades võid sa endale ainult lühiajalise tutvuse korjata, mitte aga inimese, keda sa usaldada saab. sest tema ka ei saa ju sind usaldada, kui sa kohe valetad oma plaanide kohta. räägid nii nagu asi on. ja otsekohene tuleb ka osata olla.

vat mehe, ma ei tea, kes teid kasvatanud on. kas teil isasid pole olnud, kes oleks seletanud, kuidas naistega suhelda?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 17:44
Tartusecret, tegelikult see ongi siin perefoorum ja müügiplats, kui seksi otsid, siis selleks ikka muud portaalid, rate, face jne
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 17:49
ehk tuleks muuta nime ja teha Rate2. ehk tunnevad naised siis siin teistmoodi ja mehed ei tunne enam kohustust pidevalt seksi otsida ning asi normaliseerub minu luulu
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 17:53
Mitte seksikate inimeste kohtumispaik, vaid üksikute näiteks. Ja miski hobinurk teemade kaupa, kes otsib kelle kulul süüa, kes mootorrattag sõita, kes tartust tallinna jne. Selline sotsiaalabi keskus
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 18:01
Sel juhul tuleks iha ümbernimetada seksi otsivate inimeste kohtumispaigaks, sest seksikas inimene ei pea seksi otsima
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 18:06
elmar59: Jäätisesöömine ja vestlemine on normaalne Aga kui "teema" kaugemale areneb siis väga paljudel juhtudel vastatakse, et "need mehed kes seksi otsivad on perverdid" või "mehed kes mõtlevad riistaga"
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 18:10
Rmees: Kas soovitad päriselt Ratest seksi otsida Minumeelest on Rate täielik "pioneerilaager" See rohkem ikka selliste süütute tütarlaste mängumaa
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 18:18
jfjm: Ma vaatan, et nimetad siin teisi saamatuks aga omal Sul ka siin konto ? ? ? Kui seksikatel inimestel on seksi küllalt siis ei tohiks ju üldse probleemi olla See foto Su kontol, kus Sul ohakas püksis on, peaks naisi tõmbama nagu magnet
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 18:29
Tartusecret, ära minu pärast muretse. Sulle ilmselt ei mahu pähe, et siin võib ka niisama aega veeta. Ja ma ju ei nuta, et siit seksi ei saa
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 18:40
jfjm: Tegelikult ma väga ei muretsegi Niisama aega veeta... lihtsalt teiste kontosid läbi sirvides või
Ma tõesti ei saa aru naisest, kes paneb oma jalgevahest üles 10 fotot ja siis teatab, et talle meeldib hoopis ballett ja kokandus... ja alastifotod on ilmestamaks huvi kokanduse vastu Ja niimoodi siis veedadki aega ?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 18:47
no mis siis. nad võivad ju huvituda nii balletist, söögitegemisest kui ka seksist samaaegselt. võib-olla on see nende perverssus ja alastifotode näitamine kuulub selle juurde. mis siis, et meestele jääb ainult piltide nägemine. so what? ärge eeldage pidevalt midagi, esitage küsimusi ja saate teada, miks asjad nii on
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:03
See on muidugi kibestunud naiste mula kui ütlevad "seksi otsivad mehed on perverdid"Ja et"mehed mõtlevad ainult riistaga"jne.Sama lugu ka sellega kui sponsorlust otsival naisel pole muud öelda,et mehed on lollid,kes seksi eest maksavad
Tavaliselt elus on ikka nii,kes midagi müüb ei halvusta kunagi seda,kes ta kaupa ostab.Paistab küll,et siin iha saidil naistel on veel arenguruumi palju.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:08
Utha: Kas Sulle ei tunduks vähe kentsakas kui ma paneks üles 10 fotot riistast ja 10 fotot sellest kuidas kellelgi seljas olen... ja... ja kui keegi mulle kirjutaks siis teataks, et ta on pervert... mõtleb ainult seksist... tegelikult tahtsin oma riistapiltidega hoopis viidata sellele, et olen ornitoloogiahuviline ja tahan inimesi linnulaulu kuulama kutsuda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:11
elmar, kõik head ja halvad arvamused (nii meeste kui naiste kohta) saavad millestki alguse. ärge üldistage ja eeldage, et nii tehakse. küsige, mis toimub ja asjad toimuvad mingi põhjusega. see on sama hea, kui ma seletaks siin, et see, mida sa omalt poolt öelnud oled, on kibestunud mehe mula ega tähenda midagi. kuidas sulle see meeldiks? see oli toodud praegu näiteks, mitte selleks, et peaks sinuga tülli pöörama
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:14
olen ka küsinud naistelt kes otsivad elukaaslast ,et miks sellised alasti pildid? Vastavad et kõik panevad selliseid pilte.Otsin ka vahest sexi aga tobedaid aluspükstes tehtud pilte küll ei paneks.Naistel üldjuhul meeldivad ikka hästi riietatud mehed.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:17
tartusecret - aga tee ära? minugi poolest, hakka ornitoloogiks. no olgu, see näide sul oli jah natuke äärmuslik ja veider
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:21
Utha,ma ei tea tõesti seda kui palju naised meestele peale maksavad seksi eest?.Vist pidi olema ka selliseid Kuuldavasti ikka mehed maksavad naistele ja seega on neil kaupa kritiseerida ka suurem võimalus.Mina omale ringkaitset ei otsi kui olen midagi öelnud või ütlen Sulle aga meeldib igale teemale vahele torkida,olgu see teema milline tahes...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:28
elmar, räägi parem sellest, kui palju sina siin "jäätisekohvikunaisi" kohanud oled? ega sina ju ei otsi siit enam seksi või seksid ka?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:31
Utha,ei ma ei otsi siit seksi,ma lihtsalt saan seda piisavalt
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:34
selge, sinul on seksiga siis korras. muu info oli ülearune
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:34
pudel13: Olen nõus, et naistele meeldivad hästiriietatud mehed... aga oma riideid näitan ma tänaval - siin näitan seda mida mul pakkuda on... eelkõige seda, millisesse kaalukategooriasse kuulun
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:39
kaalukategooria? et siis seda sa püüadki siin praegu oma pildiga näidata? pilt kui asitõend
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:42
tartusecret aga oled siis palju kirju ja reaalseid kohtumisi saanud? Mina pole enda pilte pannud,ja olen ikka kohtamas ja seximas käinud ja mingit erilist varustust mul pole.Naised tahavad et jutt klapiks kohtumisel esimesest sekundist.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 19:55
pudel13: Tahad öelda, et naised lausa ise kirjutavad ja tahavad kokku saada... ja seksida ? ? ? Kui Sul on olnud palju kohtumisi, siis peab Sul olema palju kontosid - see konto on registreeritud täpselt kuu aega tagasi... Ma ei usu eluilmas, et pilditu konto suudab kuu ajaga, nagu ütled PALJU, reaalseid kohtumisi saada Kuigi... Sa asud Tallinnas... kui ma Tallinnas elasin, oli mul igal nädalavahetusel uus sõbranna
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 20:02
tartusecret: mingi 4 on olnud ja saame jälle uuesti kokku kui isu peale tuleb.Pildi olen saatnud neile maili peale kui reaalseks läheb.Ja siis ka ainult näo foto.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 20:14
pudel13: Pole midagi öelda, kõva poiss Mis vanuses need naised siis on, kes ilma pikema jututa "iga kell kui isu tuleb" kohale tulevad ?
Äkki võlud millegi muuga... vaata praegu on näiteks noorte tüdrukute lemmik Justin Bieber - võiks vist isegi kihla vedada, et 99.9% tüdrukutest läheks temaga ükskõik millal ja ükskõik kuhu... see on mingi magic - mingi suva nolk, väljakasvanud jobusoenguga ajab piigad niimoodi hulluks... Võibolla on Sul siis samasugune "magnet"
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 20:28
tartu:mina käin ikka nende juures,võtan pizza ja sampa kaasa.Peab lihtsal sõbralik olema ja tema jutuga kaasa minema.Mingit võlu mul pole, kooliajal olin kõige vähem tahetud.Sexist ei räägi ma sõnagi ja varsti naine kukub kallistama.Loomulikult kui mehed oleks rivistatud ei valiks nad mind,aga korteris oled ju ainult kahekesi ja teisi pole võtta
˅ näita rohkem ˅
2011-04-29 21:03
Tartusecret, ma ei sirvi siin kontosid. Suhtlen siin ikka inimeste, mitte nende kontodega. Vahest vaatan jah, et kellega tegemist, aga siis ei tunnegi ma niipalju huvi selle vastu, mida ta endast kirjutab, kui selle, mille kirjutamata jätab. See iseloomustab inimest palju paremini.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 10:24
võib olla tõesti.Naised räägivad et osa mehi on liiga peale tükkivad,küsivad kohe millised sukad ja pesu on ja kas raseeritud.Paljud mehed on koledamad kui pildil,näiteks 25a pole enam hambaid suus.Mina kohtamisel sexist ei räägi kunagi,lihtsalt elust,tööst,hobidest.Mingil hetkel läheb intiimseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 10:33
Kõige ebaseksikam asi võib olla seksikuse mängimine
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 14:20
Hambutu mees tahab ka seksi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 14:23
siis peab sarnase naise ka leidma
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 14:51
PushUp: Vaata, kui tahaksin naist võtta siis oleksin valmis ka mitu aastat kurameerima Sinu oma fotode järgi võiks arvata, et sa ise ka päris kloostris ei ela ja süütu ei ole - tahad öelda, et sul omal ei tule vahest lihtsalt niisama seksiisu või või milleks siis naistele teatud poodides plastmassist ja kummist mikromootoriga m....e müüakse... suurema osa naiste jutust jääb vähemalt mulle mulje, et orgasm on väga "vastik" asi ja ainult maniakkide teema
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 15:12
Tartusecret, orgasm on vist sellepärast vastik, et liiga tihti jääb see saamata
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 15:18
saamata jääb ta mitte selle puhul,et mees on voodis halb,vaid sellepärast et naine ei tunne oma keha.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 15:30
jfjm, coya: Ja see, et orgasm saamata jääb on muidugi paljuski meeste "kiirustamise" küsimus aga kui uskuda kasvõi siin samas portaalis toodud statistikat siis üle poolte naistest teeskleb orgasmi... Sellepeale võiks neile naistele öelda - OMA VIGA... ise küll ei kujutaks ette, et mängiks ja ütleks naisele - OOOHHH, küll oli hea... ja samas ise sittagi ei saanudki IKKA LÕPUNI - IKKA LÕPUNI... enne ei saakski lõpetada Need naised, kes tõesti pole orgasmi saanud peaksid seda kindlasti mehele ütlema, mitte lolli mängima
˅ näita rohkem ˅