Foorum
2011-04-30 15:58
PushUp: Ma ju vastasin su küsimusele Ma küsin sinu käest vastuküsimuse - kui ostad poest vibraatori, siis kui kiiresti sa ta omale sisse paned... kas esimesel õhtul kohe... või kannad teda paar kuud lihtsalt kaasas Minu jaoks on see küsimus esimesel õhtul seksimisest sama tobe - kui me saamegi seksi pärast kokku, siis miks ma peaksin veel kuude viisi mööda linna jõlkuma ?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 16:08
PushUp: Tahtsin sulle veel rääkida meeste "adumise" teemal Vaata naisi on nii palju erinevaid... kui üks naine lihtsalt ratsutab üles-alla ja mingil momendil lihtsalt sosistab ah...aahhh...ahhh... ja siis kukub voodisse... teine naine läheb nii pöördesse, et kiljub ja karjub läbisegi täiesti võõraid mehenimesid... on sellises orgasmimaailmas, et ei pane enam ümbritsevat tähele On naisi, keda paned, paned ja korraga sosistab sulle kõrva - ma enam ei jõua, ära tee enam... No KURAT - mida sellest järeldada - sai ta nüüd midagi või ei... või nühiks edasi... vastu naise tahtmist
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 16:38
PushUp: On naisi ka ainult keelega viidud kulminatsioonini ja ma ütleksin lausa lõppsõnani
Mind teeb väga kurvaks kui kuulen, et paljud naised ei taha oma mehele probleemist rääkida... usun, et elu jooksul olen ka ise kindlasti paar korda tünga saanud aga... aga kui naine on ikka orgasmi tipus... peaaegu krampides - seda ikka järgi ei tee
Tahakski naistele öelda, et kui "üleskütmiseks" on vaja veel natuke keelekat või mida iganes siis öelge seda julgelt, mitte ärge käige mõne naisteajakirja "nõuandenurgas" kurtmas
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 16:43
Nii see on, et naised näitavad orgasmi erinevalt ja on jäänud isegi mulje, et ka sama naine võib orgasmi tajuda mitmel erineval moel
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 16:52
jfjm: Ooo... naised võivad tõesti kogeda palju erinevaid orgasme... nii tupesiseseid kui nö. kliitoriorgasme ja neid ka veel tuhandel eri moel... pluss veel järjest korduvad nö. multiorgasmid Meeste orgasm on köömes naise orgasmi kõrval... kui on õige mees ja oskab naist "kütta"
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 16:58
PushUp: Äkki kontrolliks meie omavahelisi laenguid
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 17:12
Aga Barb, mida sina teeksid, kui tunned, et pole lootustki orgasmi saada ja teine on nõus veel pikalt üritama.Kas ütleksid julmalt, et lõpeta see tühi töö või korraldaksid väikse näitemängu?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 17:22
jfjm: Minu jaoks on see umbes samasugune küsimus kui: Kas valetaksin naisele, et mul on kõht täis kui tunneks, et pole lootustki kõhtu täis saada... mis tähendab, et pole lootustki - isegi alakehast halvatud inimesed on "hea töö" korral võimelised orgasmi saama
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 17:23
jfjm: Minu jaoks on see umbes samasugune küsimus kui: Kas valetaksin naisele, et mul on kõht täis kui tunneks, et pole lootustki kõhtu täis saada... mis tähendab, et pole lootustki - isegi alakehast halvatud inimesed on "hea töö" korral võimelised orgasmi saama
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 17:28
Tartusecret, seks pole müüriladumine.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 17:46
jfjm: Sul on õigus - seks pole müüriladumine Kui müüriladumiseks on vaja vähemalt mõni raamatki läbi lugeda, loodi omada ja teatud reeglitest kinni pidada siis seksimisel pole reegleid ja piirideks on ainult fantaasia... ja kui kogu fantaasiat rakendades ka midagi ei "mõika", siis on probleem tõsisem ja tuleks abisaamiseks meditsiini poole pöörduda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 18:00
Tartu.., väga tähtsa asja jätsid sa märkamata: kui müüriladumiseks piisab heast meistrist,siis korralikuks seksiks on enamasti vaja, et see meister ka meeldiv inimene oleks.Meeldivus on aga nii ebastabiilne asi,et võib muutuda hetkega.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 19:01
Barb, meestel pole ju võimalik teeselda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 20:10
barb on enesega nii ametis,et ei pane tähelegi,mis mehega toimub
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 20:55
Läbi kummi võib see tõesti märkamata jääda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 21:40
mõnest ei saa arugi et ära tuli,teeb ikka edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 23:17
Barb, aga mina keskendun küll vaid naisele
˅ näita rohkem ˅
2011-04-30 23:22
huvitav teema
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 09:58
Barb, kuidas kunagi, aga kui ei ole, ega ma siis ka pahanda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 11:06
PushUp, me tulemegi tutvuma, et jäätist sööma minna. Kõik klapib.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 12:46
Sellest ma ju räägingi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-01 23:08
PushUp, jäätis + kohvi või? Ära ahneks mine
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 18:44
PushUp: Teisele "rõõmu" valmistamine ei ole alati parim lahendus Kui mina näiteks kuuleks mõne naise sõbranna või sõbranna-sõbranna käest, et olen selline mees kes ei suudagi naisele orgasmi pakkuda... ja mulle peab alati teesklema... tead, mul oleks nii plass, et... et see võiks tekitada eluaegse psühhotrauma... võibolla oleks lausa piinlik kedagi voodisse kutsuda... või tahaks riista üldse ära amputeerida PS. Kui Sul kohtamisel jäätisest ja kohvist väheks jääb - organiseerime siis "sakummiks" mõne paari, naise või mehe ka...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 21:50
Tartusecret: ehk Sa pole lihtsalt juhtunud naise sõbrannade juttu pealt kuulma,mitte,et nad ei räägiks...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-02 23:25
Tartusecret, jutud juttudeks, aga kui sinuga teist korda ei soovita voodis kohtuda,siis võid veel mõelda,et naine ei soovi lihtsalt pikemat suhet. Kui aga ei sovita kolmandat korda, siis oled enda võimalused mahamänginud.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 09:50
... või siis oli ikkagi tegu sellega, et ei soovitud pikemat suhet
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 17:52
PushUp: Seltsis on alati segasem... kui mõned veinid ka veel ära juua, on veel segasem
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 17:58
Placebo: Sa oled ikka üks igavene õel nõid Muideks, ma olen vähemalt paaril korral hoopis positiivset tagasisidet saanud
Aga loomulikult see paar positiivset hinnangut ei tähenda veel seda, et näiteks Sulle midagi pakkuda suudaks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:11
Paar positiivset mitmest korrast...? 10-st? 20-st? 100-st?
Ja mida Sa mulle pakud-luuda?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:11
jfjm, Utha: Tänapäeva kapitalistlikus maailmas ei ole need asjad alati nii selged Mul oli kooliajal üks pruut, kes oli valmis mulle valetama ja minu juurest lahkuma ainult sellepärast, et naabripoisi ema ostis pojale BMW
Seksuaalne klapp ei ole sugugi ainus põhjus miks tänapäeval kaks inimest kokku tulevad või lahku lähevad...
Kui vaatan noori tüdrukuid (20-25) kes 50-ste meestega abielluvad siis... Vat vanasti ma teadsin täpselt milline mees on möku, milline jobu ja milline KÕVA mees - tänapäeval on natukese keerulisem - eelmise aasta kõige seksikamaks meheks valisid Eesti naised Jürgen Veberi Vähemalt minu koolis oleks selline vend kuulunud jobude sekka - pikk, kiitsakas, väljakasvanud soeng, kergelt küürakas ja põlvedeni ulatuvad käed ...aga Eesti naiste jaoks on ta SEXIIKOON
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:17
Placebo: Luuda ei paku... ainult vart võid saada
Ma tahtsin Sulle öelda, et ma olen enda kohta ainult paaril korral kuulnud ja need olid mõlemad positiivsed... mis ei välista seda, et negatiivseid arvamusi üldse pole - võibolla pole need lihtsalt minuni jõudnud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:18
Tõenäoliselt muudab mehe silmis naise seksikaks paar pikki jalgu,lühikene seelik ja hea imemisvõime...mehe naise silmis aga...
Seksikus ei peitu mitte välimuses,vaid kahe kõrva vahel...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:21
No ja mida teen ma varrega,mille töövõimet garanteerib vaid paar positiivset tagasisidet ja needki pole tõestatud...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:24
Placebo: See tähendab, et Sinu arvates on Jürgenpoiss peaga poiss Selliseid "münditrikke" ja "arva kaart ära trikke" tegin ma algkoolis
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:27
Jaa,jaa...ja mina õppisin juba lasteaias luuaga navigeerima...
Tegelikult aga ei tahtnud ma öelda,et trikimees seksikas oleks vaid tõdeda fakti,et seksikus ei peitu pelgalt välimuses
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:37
Placebo: Ära aja mulle möla - kui mees on miljonär siis on kõik naised tema omad ka Või teine variant on olla lihtsalt kuulus (õigem oleks vist öelda lihtsalt tuntud-teatud) Ei ole mõtet rääkida, et mehel peab pead (mõistust) olema - miskipärast professorid, doktorid, leiutajad ei kuulu kunagi mõne ajakirja "ihaldatumate poissmeeste top 10-sse"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:40
Nonoh...kahju Sinu teaduslikku teooriat ümber lükata,kuid pigem eelistan tarka ja tundmatut,kui tuntud lolli...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:46
tartusecret: ja mida mina jälle teinud olen, et minu poole selline pöördumine siin tehti? tegelikult minule ja jfjm-ile.
sa tahtsid, et ma teaksin, et on olemas naised, kes mitte ainult ei kiida sind ennast, vaid suudavad ka sulle valetada ja kiita selle asemel kellegi teise BMW-d? ju sa siis jäid mingitelt omadustelt kellegi masinale alla. ei teagi, mida selle peale öelda

mulle tundub, et sul on mingid kompleksid.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:52
Placibo: See võib mõne naise puhul isegi nii olla aga... kapitalistlikus ühiskonnas on välja kujunenud omad mallid... ei taha ju klubis ükski tüdruk istuda sellise mehe lauda kellel on odav plastmasselektroonika käekell, odavad kunstnahast kingad, lauda on tellitud Viru Valge apelsinimahlaga jne...
Kahjuks pole see nii ainult klubis - sellist tölli ei taha ükski naine ka mingiks muuks otstarbeks..... muidugi kui ta nimi ei ole JÜRGEN VEBER
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:53
Tartusecret, Jürgeni suhtes sa ilmselt eksid. Kooliajal ilmselt paljud tüdrukud õhkasid tema järele, ikkagi eesti tasemel tippjalgpallur
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 18:54
tartusecret- ja selle pärast sa otsidki endale "natuke kallima" kella käe peale?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:00
Utha:
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:06
jfjm: Mul ei ole Jürgeni vastu mitte midagi - tore poiss... aga kas tõesti Eesti kõige ilusam - seksikam
Sama küsimuse ma esitaksin muidugi eelmise aasta kõige seksikama naise kohta: Kas Tanja Mihhailova on tõesti Eestis kõige seksikam "tükk" Seksikuse hindamine on tänapäeval mingi staarikultuse, rahahimu ja ma ei tea veel mille sümbioos
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:06
ega ma ei tea. ma proovisin aru saada, kas on tegu järele tehtud kellega või mitte tundus, et plastmassist see pole
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:07
tartusecret: aga kas sa ennast pead seksikaks meheks? jätame tanjad ja jürgenid ära praegu
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:23
Vat need valimised algavad ju kandidaatide ülesseadmisega ja kandidaadiks kõlbavad ikka tuntud tegelased.Muidu juhtub nii, nagu Vändra Avelyga juhtus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:25
Utha: Oleneb ju kellega võrrelda... Jürgen Veberiga ma ei sarnane... "Farmi"Gabriel Kubjasega ka ei sarnane... mõned aastad tagasi oli mingi ajakirja poolt läbiviidud naiste küsitluse tulemusel, Eesti kõige seksikam mees, tollane Hansapank Eesti AS juhatuse esimees Indrek Neivelt - kurat, talle ka ei sarnane... järelikult siis ei ole seksikas
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:27
jfjm: Ma ei tea, mida Sina Avelyst arvad aga... minul ajab küll ihu rohkem jampsi täis kui Mihhailova
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:35
Maitse üle ei vaielda, aga mina leian, et neid kaht naist ei saa võrrelda. See oleks sama, kui võrdleks briljanti lihvitud klaasiga.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:42
jfjm: Me ju ei võrdlegi neid... me ainult hindame kumb rohkem "jalad nõrgaks" võtab... Kui sellised Mihhailovasugused naised jalad nõrgaks võtaks, siis peaks kogu aeg tuikudes kõndima - terve tänav on selliseid täis
˅ näita rohkem ˅