Foorum
2011-05-03 19:52
Ma parem tuigun tänaval, aga Avely taolistest lähen suure kaarega mööda. Kõrvadevahel vilistav tuul muudab ka kõige ilusama kaunitari ebaseksikaks. Vähemalt minu jaoks.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 19:59
Jumal tänatud! Vähemalt üks mees siin maamunal mõtleb veel õige peaga...
Minu RESPECT!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 20:01
jfjm: Kas sain õigesti aru, et tahaksid näiteks Ene Ergmaaga rohkem seksida kui Avelyga, sellepärast, et ta on akadeemik ?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 20:13
Vaevalt, et Ene Ergmaa minuga seksida sooviks Aga vahest võivad ka akadeemikud väga ebaseksikat juttu ajada.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 20:25
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 20:27
tartusecret: ma ei tahtnud võrdlemist. ütlesin ju enne, et ilma jürgeniteta. noh? oled siis või ei ole enda arvates?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 16:12
Utha: Ma ju ei tea kas ma olen seksikas... Kui vanasti hinnati seksikust ühtede kriteerimide põhjal, siis täna sootuks teiste
Näiteks Placebole on seksikad mitte ilusad vaid targad mehed - Hardi Tiidus, Hardo Aasmäe, Jaak Aaviksoo Kati Tootsile, Kätlin Maranile, Ivana Trumpile, Pamela Andersonile ja veel miljonitele naistele paistavad seksikad hoopis sellised mehed nagu: Jaan Toots, Urmas Sõõrumaa, Donald Trump... Utha - sa esitad mulle väga raske küsimuse... ma loodan vähemalt, et mõni lahutatud viielapseema, keda rahamaailma "tuusad" niikuinii ei taha, peab ka mind seksikaks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 16:28
jfjm: Aga kui ma suudaksin organiseerida tunniajalise kohtumise (nagu bordellis - 1 tund võid mürada nagu jaksad) siis kelle Sa võtaksid - Avely Abeli, Ines Karu, Kristina Bellanova või Ene Ergmaa, Marju Lauristini, Nelli Galikova... Ma mõtlen just, milline neist paistab ahvatlevaim- seksikaim
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 16:53
tartucertet: ja mida siis "vanasti" hinnati? või küsime nii: kas vanade kriteeriumite kohaselt sa pead ennast seksikaks?
kui sa ei tea, kas oled, siis saad naistelt järele uurida
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 16:56
huvitav..kust küll selline arvamus,et lahutatud viielapselisi emasi keegi teine ei taha peale sinu?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:12
Tartusecret, asjal on see konks, et mina lähen vaid selle naisega, kes mind seksikaks peab.Seetõttu välistan ma kogu sinu nimekirja.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:32
coya: Ma ei öelnud, et üldse keegi ei taha... Urmas Sõõrumaa, Edgar Savisaar, Jaan Toots ja sellised nö. valikuvõimalusega vennad, kelle järel on 20 aastaste preilide saba taga nagu komeedil Viielapseemadele jäävad kahjuks ainult jäägid... loomulikult kehtib see ka meeste puhul - on ju selge, et ka ekskavaatorijuht Vihterpalust ei saa endale "ajakirjanaist", vaid ikka selle, keda keegi teine ei tahtnud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:36
oled sina äkki see ekskavaatorijuht,kellele jäävad ainult nn. jäägid?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:43
Mul on neli...kas lähen arvesse?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:51
Utha: See naistelt küsimine ei anna väga objektiivset vastust Mul oli ükskord juhtum kus kolm naist pool õhtut mangusid, et nendega klubisse läheksin. Vastasin, et lihtsalt selleks, et teile välja teha ma küll ei tule Naised näitasid raha ette - nad ei taha mu raha. Mõtlesin, kas tõesti olen siis nii seksikas või Pärast tuli välja, et baaris oli üritus kuhu igatühte poleks lihtsalt sisse lastud ja minu roll oli lihtsalt see, et tunnen baarmeni Kui oled naistele mingitpidi kasulik, oled alati seksikas
Aga vähemalt kooliajal oli minu käes tüdrukute rekord - selles mõttes, et kui keegi tahtis näiteks oma sünnipäevale ka preilisid siis pöördus minu poole... ma ei taha öelda, et olen mingi naistelemmik aga see oli ilmselt tingitud minu jutulembusest pärast paari kokteili baarides, klubides, kontsertidel - nii need telefoninumbrid tulid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:54
coya: Päris ekskavaatorijuht ei ole aga... Urmas Sõõrumaa kõrval rämps küll
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:56
Placebo: Raske öelda kas lähed arvesse... See foto pole ilmselt Sinu oma - fotol olev inimene ei ole neljalapseema näoga
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:58
Jah...? Ja mis nägu need neljalapseemad siis on???
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:07
Neljalapseemalikuma näoga
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:14
Väga huvitav lähenemine asjale mudugi-et nüüd on siis ilusad naised,koledad naised,pandavad naised ja neljalapseemad...?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:20
tartusecret - ok, hr Enesekiitja. ma saan aru, et sa oled saanud olla teistele mitmel moel kasulik - kui mitte oma erilise seksikusega, siis millegi muu neile vajalikumaga.
ma ei tahaks seda ärakasutamiseks nimetada, aga ma vist pean seda tegema.
ma ei teagi, kas pidada seda heaks omaduseks või mitte. tekitab see sinus ka pettumust? seda sa proovidki siin selgeks teha meile?
sama teema tundub olevat sul ka iha.ee-s suhtlemisega või eksin? see teema, mille sa siia tegid, oli ju ka natuke selle alatooniga, et naised ainult kasutavad ja tahavad midagi, aga vastu midagi sulle ei anna. tundus, et sa polnud eriti rahul nende naistega, kellega sa tutvuda tahtnud oled.
ehk oled sa ise loonud endale sellise maine, et sinult saab midagi ja et sa osutad teistele teeneid, et naised otsivad ainult teatud kasu jne? ju sa ise ka tuled neile vastu ja teed midagi. muuda oma taktikat.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:23
Placebo: Nüüd said küll valesti aru - peaaegu kõik naised on pandavad, olenemata laste arvust
Ma püüan oma mõtet Sulle selgemaks teha - sellelt saidilt ei ole mõtet naistel otsida Justin Bieberit ja meestel ei maksa hellitada lootust siin kohtuda Pamela Andersoniga - nii Bieberil kui Andersonil on piisavalt muudki teha
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:31
Keda Sa siit siis otsid-Vändra Avelit???
Ja muide,kõik naised pole kohe kindlasti pandavad nagu ka kõik mehed ei kõlba panijateks...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:41
Placebo: Vändra Avelyt ? ? ? Ma ei otsi siit kedagi konkreetset... Olen ilmselt lihtsalt idioot kes kujutas endale ette, et siin portaalis kohtuvad inimesed, kes peavad lugu heast seksist - siin on lihtsalt tuhandeid jutupaunikuid, kes sobiksid paremini hoopis kuskile "külanaiste" jututuppa
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:45
Ei,ei...mina tahan "külameeste" jututuppa...kohe kui mind sinna juhatad,lasen siit varvast
I promise-pioneeri ausõna
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:45
Kallis Utha: Ma ei tahtnud ennast üldse kiita... vastupidi - Sina siin pressid välja vastust kas olen seksikas või mitte
Vot kurat ma ei tea ! ! !
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:55
Placebo: Ma tahan siin naisi juhatada MEESTE TUPPA mitte MEESTE JUTUTUPPA
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 18:57
Toa leian ma ka ise ülesse,aga jututuba on küll paraku kahe silma vahele vist jäänud...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 19:17
Seega on jutumehed ja kepimehed, aga Placebo tahaks 2in1
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 19:21
Bingo!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 21:11
tartusecret: käte väänamine kuulub asja juurde. ja väänata mulle neid meeldib.
tegelikult mulle aitas nendest sinu seksikamate loeteludest ja tahtsin vahelduseks midagi ka sinu enda kohta teada saada, kuid erilist arengut ma sellega ei saavutanud. sain ainult vastuseks „ei tea“ samas saan ma nüüd peast loetleda mitmeid tuntud inimesi

kuule, aga kuidas sulle siis need jutustajad satuvad? millest see tuleb?
võib-olla pole sa veel neid teisi naisi kohanud. no räägi, mitmega sa suhelnud oled?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 22:02
Utha: Suhelnud, st. juttu ajanud... ei ole kokku lugenud kokku saanud kolmega... neist ühega pidingi ainult tantsima minema ja ei midagi enamat... ja tantsimas sai ka käidud Üks oli keskmises joobes ja ütles, et tal on jube külm ja tahaks õudselt midagi süüa Üks oli keskmises joobes ja küsis mu käest kes ma olen ja pakkus mulle mingit 3 - 4 kasutajanime
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 22:14
sellega on siis korras. ainult et see kolmas naine ei taha praegu pilti sobida. sa tal ei tuvastanudki joovet?
oskad sina aga endale naisi valida
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 22:34
Utha: Sellepärast saigi teema püstitatud Kas mingi ebaõnn jälitab mind või... või... ongi siin portaalis selline "teema", et üle 90 protsendi on lihtsalt jutustajad ja need kes kohtuma tulevad, on pehmeltöeldes...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 22:48
Seega vahet pole, ka valid Ene Ergmaa või vändra Avely, kätte saad ikka keskpärase......
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 23:08
jfjm: Keskpärane on hästi öeldud Selliste purjus masajalgade kohta öelda KESKPÄRANE, on kompliment
Kusjuures ma ei kanna mingit viha... kui eit enne kohtumist pärib kõige kohta üksikasjalikult - auto olemasolu, kas korter või maja, kehakaal jne.... ja... ja kohale tuleb selline... Eidel võiks omal mingi enesekriitikameel ka olla... kui ise on selline... siis ikka ei saa nii laia tipsi mängida
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 23:40
Vat nii see ongi.Selleks, et vändra Avelyt saada peaks sina olema vähemalt Jürgen Veber. Aga mina arvan, et Jürgen valiks ise hoopis Ines Karu
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 00:02
jfjm: Ma ei usu, et Avelyt ka Veber köidaks... saan aru, et tegemist on endast väga-väga-väga heal arvamusel eidega Ega ma teda isiklikult ei tunne aga see kakluse- ja kohvi näkkuviskamiseteema, mis kuskil bensukas oli aset leidnud puhtalt sellepärast, et keegi olevat talle öelnud KOLE - see paneb küll arvama, et kergelt "kruvid logisevad"
Mis Ines Karu puudutab siis kahtlen, et härra Veberil seal üldse mingit sõna antakse Minusugusel on isegi raske ette kujutada, millised võivad olla miljardäritütre unistused
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 00:15
Mina arvan küll, et Avely oleks Veberi ees sillas.Nimi on ja raha peaks ka veidi olema ja see,et ilus pikk poiss on bonuseks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 01:17
Teema ja arvamused küll huvitavad ja isiklikud.
Kuid kas ikka teatud persoonide toomine siia on eetiline.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 07:24
Risto, need persoonid on avaliku elu tegelased ja selle pärast neid nii nimetataksegi, et nende elu on rahval hammaste vahel. Eba eetiline oleks see siis kui kirjeldataks mingit konkreetset sündmust nendega. Siin aga on kasutatud nende nimesid vaid iseloomustamaks mingit inimtüüpi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 12:06
kuule, mees. kui sa n-ö omavahel öeldse avalikult nimetad naist "eideks", siis võib-olla on sul endal suhtumise poole peal midagi korda ajamata?
tekib tunne, et sa tegeled sageli elu24 ja kroonika jmt lugemisega
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 12:09
ma arvan, et see Aveli on oma vanemate poolt ära rikutud laps. just "laps" või siis lapsnaine kui soovite, aga mitte naine veel.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 18:01
Kallis Utha: Kroonikat mul tellitud ei ole aga Eestis toimuvaga olen kursis küll - nii Jürgeni Trikituuriga kui Veerpalu "jõujoogi" teemaga... nii Saagimi Anu kirikupummelungiga kui Hillar Hallaste Pärnu bordellivisiidiga - usu, Eesti on nii kuradi väike, et ma ei pea isegi Kroonikat tellima
PS. Tahtsin sulle veel lisada, et kui sõna EIT tundub Sulle solvanguna siis võid mind vastusolvanguna TAADIKS nimetada - mind see ei solva
˅ näita rohkem ˅
2011-05-05 18:04
miks ma peaksin sind solvama? ega sa mulle seda pole öelnud. ma rääkisin kõnepruugist, mis räägib nii ühte kui teist inimese kohta
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 11:39
Kuna foorumi sõnavõtud on üldistavat laadi,seega kõnepruuk polegi siin nii oluline.Solvata saab rohkem kedagi juba privakirjavahetusest aga ka alles siis kui oled konkreetset inimest juba näinud ja kohtunud,teades,et see isik ikka on tõesti olemas,kes kontol kirjas.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 11:44
huvitav miks siis kõnepruuk oluline pole? on siis siinne foorum teistmoodi koht kui kellegi töö- või kodukoht? siin pole see oluline, aga mujal on?
no asi pole ju selles, mis mulle tundub ja kuidas see kedagi solvab. "eit" on labane zhargoon ning endast jai naistest natukegi lugu pidav mees ei luba endale seda. vat nii.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 12:00
ma ei tahaks, aga peab vist Pushupiga samal arvamusel praegu olema.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 12:01
Utha,sa tuula ka teistes neti foorumites veidi ringi,ega see kõnepruuk pole eriti kiita kusagil Mind eriti kellegi kõnepruuk ei häiri,sest on ju võimalus alati seltskonda valida,kus viibid.Mina tavaliselt sinna ei lähe,kus mulle ei meeldi ning ei hakka kusagil ka kedagi mitte ümber kasvatama...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-06 17:27
elmar – olgu, sina ei taha minna sinna, kus sulle ei meeldi, aga osad teevad seda.
kas sina saad aru sellest, miks osad mehed suhtlevad naistega, kes neil tegelikult ei meeldigi? oskaksid sellele vastata? tundub, et mehed ise ka alles otsivad sellele vastust ega tea.
kui vaadata seda, mida me siin öelnud oleme, siis võiks koondvastus olla midagi sellist: sa saad endale täpselt selle, milline sa ise oled.
˅ näita rohkem ˅