Foorum
2011-05-11 17:01
Utha Musi: Püstitasid äärmiselt keerulise küsimuse Kas Sina ise saad näiteks aru, miks hundikoer bolonkale taha keerab... miks naised ostavad endale "patareidega mehi"... kas armastusest või ? ? ?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-11 19:55
Tartusecret, kas sa oled näinud, kuidas hundikoer bolonkale tahakeerab? Aga naised ostavad endale patareidega mehi, sest need viivad alati pärale. Kui juhtubki, et nõrkevad ära, siis uuet patareid sisse ja sõit võib jätkuda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-11 20:22
oo, minust on musi saanud ja enne seda olin natuke kalliski olgu.
vabanda, aga kas sa seostasid naisi praegu bololonkadega ma proovin sinust aru saada et hundikoerale nagu tegelikult bolonkad ei meeldigi, aga midagi on, mis paneb neid bolonkade peal hüppama? et armastusega pole tegu, sellest ma sain aru
˅ näita rohkem ˅
2011-05-11 20:44
tartusecret, ma saan aru, et sa oled otsinud head seksi jne, aga ma ei saa aru sellest, miks seda peab otsima naistelt, kes sulle tegelikult pole sobinud. kuidas nii juhtub? või on nii, et sulle tegelikult sobis see, et nendel naistel joove oli. sulle ainult ei meeldinud see, et nad sinuga seksida ei tahtnud?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 13:00
Utha Musirull: Ütlesid, et NAD ei tahtnud seksida - täpsem oleks öelda TA, sest ülejäänutega pole seks isegi jutuks tulnud
jfjm: Ma ei ole mitte ainult näinud kuidas hundikoer bolonkale taha keerab vaid ka seda kuidas rotveiler taksile taha keerab ja retriiver pensionärist naisterahvale tagant kütab
Ja ütled, et naised ostavad "patareidega mehi" sellepärast, et nad ei väsi ära... ma ei oska sellepeale muud öelda, et... ei saa su mõttest aru - mina olen kuulnud näiteks seda, et seksiks peavad olema vastastikused tunded jne... kas ka "patareipulga" vastu on tunded...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-19 13:51
sel juhul oli parandus asjakohane. ma ei tea ju, mitmega sa siit seksinud oled
˅ näita rohkem ˅
2011-05-21 15:21
Utha: Loe palun teema pealkirja Kui Sa ei tea mitmega ma siit seksinud olen siis - 0
Ma tõesti arvasin, et kui portaali nimi on IHA siis siinsed tüdrukud on ka "vastavad"- ma ei mõtle lausa litsid aga... aga mitte ka just süütud...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-21 17:06
secret - ma ei ole sinu asjus arvet pidanud ja ega mind ei huvita ka see, mitu korda sa siin seksinud oled ja kes need naised siis olid. see oli rohkem arutluse huvides uuritud.
tegelikult peaksid sul mingid järeldused sellest teemast juba tehtud olema. või tahad endiselt, et teised sinu eest neid teeks?
see, et sul teised ootused enne olid, on ju rohkem sinu asi korda ajada.
mida sa siis eeldasid? seda, et tuled siia, tutvud ja kohe on seks ja asjad toimivadki nii, nagu sina oled arvanud?
ära oota midagi enne, kui sa olukorraga tutvunudki pole. sa teed pealiskaudseid vaatlusi siin ju.
no eks ole ka neid „vastavaid“ naisi siin, aga võib-olla otsivad nad natuke teistsugust meest kui sina seda oled? iga lits mees ei sobi ka
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:11
Kõik inimesed niiv6rd erinevad,et siin polegi mingeid reegleid mida järgida.. V6id leida t6eliselt vapustava naise ühe kirjaga,keda pead juba tema ihas eemale tõrjuma,aga v6id ka süütu kirja peale..lähme jalutama..saada vastuse..perse ei taha mina,ja seda konto järgi igati viisakalt naiselt.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:15

romaa, defineeri"viisakas naine" ja kui juba seda teed, siis "naiselik kõnepruuk" ka. mind huvitab mõningate meeste mõtlemine. nii et tee mulle seda head
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:18
ja palun ära arva, et ma tahan sellega mehi halvustada. võiks ju arutleda sel teemal, milliseid naisi te siis tahate
vat selles teemas ka otsiti neid ja tundus ,et polnud kedagi saada. ehk sina tead?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:25
Olnud ka juhus Å«he iha atraktiivsema naisega,kes peale paari kirja ja paari kohtumist armus nønda ära,et hiljem oli 6 kuud jahmerdamist et ta aru saaks et minul pole samu tundeid. Pead lihtsalt jõudma selle õigeni.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:29
muide, mis puudutab suhtlust, siis "sitt" ja "perse" on lingvistilise külje pealt vaadates korrektne - tegu on eestikeelsete ja eestlastele omaste väljenditega.kui sina ei pea seda moraalseks või viisakaks, siis on sul selleks õigus, aga kui naine nt teatab sulle, et sa oled "sitt mees" või saadab sul millegi peale nt p...., siis tuleb sellesse arusaadavalt suhtuda. eks see oleneb ka naisest siis muidugi, kontekstist, sinu enda suhtlemisest jne.
kui tegu on intelligentse naisega, siis on selge, et ta igal pool ja iga inimesega/mehega suheldes seda endale ei luba - peab endast lugu, aga on olukordi, kus ka tema nt enam ennast ei kontrolli ja tulebki kuuldavale midagi muud.

või see näide: siin (samas teemas) öeldi enne naiste kohta "eit" ja ma vaidlesin selle mehega ja arvasin, et endast lugu pidav mees nii ei räägi, aga selgitust temalt ma ei saanudki.
tema arvas, et kui see mind solvab, siis solvaku ma teda vastu. aga asi pole ju selles, vaid enesekultuuris.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:30
sitt naine oled juuksur, sitt ja kaevupunn kahhh
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:37
tõesti ja kellele ma kaebasin?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 11:46
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:09
noh? nimeta keegi siis? muidu arvan, et fantaseerid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:30
noh on norimissõna, aga egas siis tühjalt kohalt sa seda adminnide juttu korraga puhuma ei hakanud

kus suitsu seal tuld, su tuss ju puha leekides juuksur. kustuta ruttu oma kube, muidu on pärast puha hall
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:57
kiremorvar, oma loogika oli su arvamuses olemas, aga praegu ei pidanud sinu oletused paika.
uudishimu tekkis, muud midagi. tundus võimatu, et sa siin otsid mitu päeva tähelepanu ja siis ei saagi kui sa seda teistelt ei saa, siis ehk pakuvad sulle adminnid midagi

armastusega, sinu juuksur
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 12:58
kitupunnnnnn oleeeeed
aga öeldi et adminne ei tohi oma lobaga tüüdata
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:04
no kui mul tekib mure sinu vaimse tervise osas, siis ma muidugi pean konsulteerima kellegagi ma ei taha ju ometi, et sinuga midagi juhtuks
tegelikult ma tean, kes sinu kohta n-ö avalduse tegi, aga mina see polnud ma ainult konsulteerisin
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:05
sa võiksid siis kiirabisse helistada, mul omal telefoni aku tühi mis tühi
ootan kuni jotimees tuleb kilekotiga, noh toob elektrit, siis ma saan ise helistada kuhu vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:08
ei viitsi. ma ootan seda, kuni sa ise loomulikku surma sured
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:10
või siis mitte enam nii loomulikku arvestades sinu olemust, ei tea kunagi, kus keegi meile teene teha võib ja su.....
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:17
ma olen nagu leenin, käite mind vaatamas, toote lilli ja õpite minu rahvaluulet pähe
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:19
you wish. temalt on vähemalt midagi õppida, aga sinult... ?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:20
hakkad õppima
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 13:42
romantik
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 16:40
tee mulle nüüd üks balbiino välja
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 20:22
mine räägi mooriga, äkki jagab sinuga oma leitud karvakest, see talle nagu talisman
toob õnne koju, bingoõnne ja lasteõnne
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 20:30
kogud meesteakarvu?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 20:34
aga korja sa kubemekarvu. aikon ja jottikas annavad sulle musi eest
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 20:59
Väljend ..eit ..ei meeldi ka mulle,ja isiklikult ei kasuta kunagi,nagu halvustav maik juures.100a tagasi ehk oli igati norm ütlemine naisele. Viisakas naine..raske defineerida,no hoolitsetud,välimus ok,selline keskastme kena kontori töötaja ehk, mitte üles mukitud tibi,mitte müüdav naine, ehk hiljem midagi korralikumalt viitsimist defineerida. Naiselik kõnepruuk on see kus ei ropenda.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 21:05
aga sa tee mõttes "beep"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-27 21:12
ma tasuta ei annaks, ma müüks sulle. sul raha ikka on? äkki pead töökohta vahetama
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 09:52
Kuulutus:
kiizuke19 2011-06-03 00:16:32

Kes tuleks Mäksi jätsile??
-------------------------------------
Jäätisekohviku pliks?
˅ näita rohkem ˅