Foorum
1
2
2023-05-27 10:51
tead - neil peab siis mingi sadomaso olema, et end niiviisi piinata. esiteks 60% ndil ei olegi ühtegi pilti ja need ülejäänud, neist 90% ndil ei ole midagi vaadata, ei varikaga, otse, ega nurga tagant - lihtsalt ei kannata neid vaadata. seega peab see olema mingi uus enesepiinamise meetod
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 12:17
Äärmiselt ebamugavaks tehtud leht, niipalju lisaklõpsatusi ja värv on õudneeee.
Kui muudatustest rääkida, võiks foorumi postituste kustutamise tasuliseks teha, neid ebastabiilseid on küllaga, täna ütlen, homme ei julge vaadata.
Arabella sina oled ju väga mitme iha reegli vastu eksinud, räuskad, õiendad, omad kolme ja jumal teab mitut kontot veel, õiendad modede kallal...
Ellips pole sul hindamisest küll savi, pane sulle üks ja mida kõike sa siis selle peale arvad
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 13:05
No seda võis arvatagi et ei lähe kaua kui see kibestunud korralooja madleen välja ilmub prääkama. Mis see sinu asi on madleen, mida mina teen? Osta omale elu. Nagu ma aru olen saanud, siis sinulgi siin mitu kontot. Nii, et mida ruigad siin.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 13:38
jubeee...
mis neist piltidest siin ikka üles riputada? Elu ka ju väljaspool ihatamist, ning seda hoorum-foorumit.
Parem ikka oma pildid väljavalitud naiste jaoks hoida preemiaks kui juba kokku saadud, ning et mis korraliku fotopaberi peale tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 19:19
Ah mis te vingute tüdruku kallal,mulle Bella täitsa meeldib,pole tal häda miskit.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 19:40
EOD, ..
˅ näita rohkem ˅
2023-05-28 20:07
Bella
˅ näita rohkem ˅
2023-05-28 20:41
Ants, mul täitsa savi
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 00:10
Nii hea, et sattusin foorumit üle pika aja lugema. Ma olin juba hullumas ja mõtlesin, et näe, vanamutt jälle kogemata midagi vajutanud, et telefonis iha kasutades uus kujundus. Kohe kuidagi ei osanud viga üles leida. Selgub, et ma veel (nii) seniilne polegi Mitte, et see kellegile korda läheks, aga ikkagi pean ära mainima, et vana kujundus imponeeris kordades rohkem (ka telefonis iha kasutades). Eks tuleb leppida, aga mida vanemaks saan, seda vähem igasugused (negatiivsed) muutused meeldivad.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 15:55
Et juba uus iha sakib. Kui ei lase isegi pilte lisada. Või siis kellegil on nii vaja. Mode väidab, et süsteemis viga pole.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 19:35
Bella ära heida meelt,ükskord me võidame naguinii
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 23:57
Bella ju hädas, keegi ei ütle talle, kuidas uusi pilte lisada
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 03:10
Üks uuendus, mis oleks võinud olla, oleks teha võimalikuks otse minemise foorumi teema viimase postituse juurde. Muidu suunab ju teemat avades kõige esimesele leheküljele ja mõni toüeltklõps võiks vahest olemata olla.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 07:13
Jfjm, sul ikka vanadusest katus sõidab. Tean küll kuidas pilte lisada. Aga siin süsteemis on mingi tõrge ja süsteem ei võta osasid pilte omaks. Oodake natuke, küll varsti hakkavad teised ka kisama.

jfjm meil siin on kibestunud ja õel vanapapi.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 09:58
Ega ometi pole lõpuks tehtud seda, millest juba ammu juttu on olnud, et äsja mahavõetud pilti ei saa uuesti üleslaadida?
Arabella, ma võin ju olla kibestunud ja õel vanapapi, aga miks see sulle muret teeb?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 10:15
kõige tõenäolisem põhjus et pilt on lihtsalt nii kole ja seepärast programmi filter ei lase seda lisada
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 10:26
No koledad need pildid küll pole, viga on milleski muus.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 10:55
Nõustun täiel määral Hr J väitega. Balla pildid on täiesti tasemel ja ilusad.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 13:06
Jfjm, saab ikka maha võetud pilti uuesti panna aga nagu kunagi varem aru sain, siis mitte liiga tihti. Tõsi, on neid kes saavad.
Ja jfjm, sina ju kukkusid nokkima. Minul on täitsa ükspuha milline sa oled. Aga kui sa nokid teiste kallal, siis öeldakse sulle ka.

kapakohila, pildil polnud midagi viga. Lihtsalt eile laadis selle ootele kui vigase faili. Proovisin nii telefonist kui arvutist laadida. Öösel ausõna ei käinud siin arvutitehnik ega muu asjapulk. Aga hommikul mingi müstikaga, sai pildi kenasti ootele laadida. Enam ei mingit vigast faili. Täitsa ulme.

EOD...
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 13:34
Arabella, ehk tuletaksid mulle vanakesele meelde, kus ma olen sinu välimuse või eraelu kallal nokkinud? Oma mälu hakkab vist kehvaks jääma, et ei meenu. Korra jah mainisin, et pildid pole just kõige värskemad, aga mitte, et neil midagi viga oleks. Vähemalt ühte neist olen ma kunagi isegi kümnega hinnanud.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 15:44
Bella on täitsa vinks vonks,mitte küll päris pliks enam aga siiski, enamus daamesid võib ainult kadestada.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 05:47
Ulmps
2023-05-19 13:29
Kui ma eile ihasse tulin, siis mõtlesin, et minu arvutil miskit viga või ihas miskit juhtunud, et pilt nii jube ja kujundus vastik, ei tea, kas nii jääbki või on mingi ajutine viga ?
--------------------------------------------------------------------------------------------
200%
Nõus
Lisaksin veel, et kujundaja vist nutiseadme pilti üldse ei proovinud arvutis on vähe rohkem talutav aga mobiili võib nurka visata. Hullem kui Luminor.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-07 12:37
Uue kujundusega on naha IHA populaarsust - liitunud on 104 aastane PauguFres, seega ina on vaga popular ja haabumist pole ettenaha,sest sitta toodetakse jouliselt.
Kui vaadata avalehel synnipaevalisi ,siis on naha et enamus on paariaastased kontod - kes pole kuude viisi ilmselt ihas olnud , ainult klikinusserdiseks siin
˅ näita rohkem ˅
2023-06-07 17:32
Igati nõus, et taheti uuendusi. Kuid see uuendusega tehti Iha saidile korralik karuteene. See totaalne uuendus ju peletab inimesi kiiremini eemale kui ligemale meelitab.

Tahame vanat versiooni tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-07 17:33
Uus versioon on homodele mõeldud
˅ näita rohkem ˅
2023-06-08 21:41
Kuidas sellelt uuelt versioonist välja saab logida?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-15 01:23
Huvitav ,kas uue kujundusega saab ka mitte VIP omal kuulutuse mahavotta, nt. lQWESTl - tema kuulutus oli Mm ja kuna ta otsis kohtumist ja pidevalt , kirjutasin kuulutuses - et kirjutagu siis kui temale ei lase otse kirjutada. Et tema kuulutus kadus ara , tahendab,et iha lehel on tahtmine lollitada , ja pidevalt . Keegi saab erioigusi . Ma isegi ei imesta kui see kuulutus tagasi ilmub ,irw voi vahem kui paev vahet saab jalle kuulutada....

Peen vark,see annab alust arvata - koik kes kaebavad kelmuste peale- on ise need kelmid ja siis kiunuvad teise kontoga petmist ja nii otsivad teema ja klikke ihale....
˅ näita rohkem ˅
2023-06-15 10:31
vanapäss fantaseeris, nagu IQWESTI oleks temast huvitatud ja kui selgus, et see samasugune libast päss on, siis äkki hakkas nutma?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-16 00:44
kellips- idioot. küsimus pole mida mina tahtsin või mitte , vaid kuulutused kaovad kui iseenesest ära , sellist võimalust pole isegi VIP kontodel ja sellist kontot enam pole , ükski konto ei likvideeru momentaalselt. Seega oli tegemist mingi värdjaga , kes siin käis luuramas - Põuavälku mängimas
˅ näita rohkem ˅
2023-06-16 07:37
Vaene Ellips, jälle lasti üle... nii kurb. Aga sa mine sinna oma lemmikusse litsipealinna Tartusse - aja jõeäärses võpsikus pepu urvi ja oota, ehk mõni parm ikka ära suskab.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-16 07:39
jeesu mariia! sa saad ju iseenda kuulutust ISE kustutada! johhaidii kui loll võib ikka loll olla. enne pidi neid eraldi otsima, nüüd on sinu sisestatud kuulutused kõik reas! miks peab vanainimene fantaseerima

tegemist ei olnud mitte värdjaga vaid teise samasuguse pässiga, kes arvas, et saab siit 17aastast poissi.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-16 12:50
Fisting ... ja kellips - miks te situte teemat , ometi oli lisatud - et konto kadus ka ära .
Küsimus pole minule valulik, vaid kuidas see süsteem toimib siin ja siis arutate teie siin kelmusi teie kui tarkade klubi üleselt - kuidas teid ülelastakse küll rahaga või mitte kohaletulekuga või topeltkontodega irvitatakse niisama

Te vaadake siis, suured heterod omaarust , irw- terve foorum on täis teie ila - kuidas teid lastakse üle
˅ näita rohkem ˅
2023-06-16 15:23
kuidas siis meid üle lasti, kui sina nutad et libakonto kadus ära?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-17 05:19
Kui uus kujundus ei meeldi, võite ju selle alati omale sobivaks kohandada. https://img2.iha.ee/48/406604e977480e940430.jpg
˅ näita rohkem ˅
2023-06-17 23:39
ykski konto ei kao siin ihas nii,vahemasti pole nii olnud kui pole tegemist omanike voi modede sobraga voi pole ise mode.
Voi on uus systeem tehtud nii korrektseks ,et saad poole tunni jooksul konto sulgeda ja kaob ka kohe? St., et Otsing ei andnud aga hiljem jalle andis. Tana on see konto olemas ja samal kuupaeval tehtuna nagu algselt. Ja muidugi on tutvumisvanus ..... ,kuigi tegelikkuses mangib ta tui tussi nagu vanasti oeldi.,kiimleja.
Olgu see tema 6nn ja r66m.
Naudime parem suve.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-18 10:45
no näed, missugune rõõm vanamehel. konto on jälle täna olemas! st saan jälle natuke kiimelda, kes teab kui tulevad pildid saan ka piltide alla emotikone jätta. no kui vähe on õnneks vaja!
˅ näita rohkem ˅
2023-06-21 11:04
Uue kujundusega on ära kaotatud pildigalerii, kus olid kunagised pildid suvepäevadest jne. Kas keegi on endale varundanud ja tahab jagada? Või oskavad moderaatorid kommenteerida, kust neid pilte võiks leida?
˅ näita rohkem ˅
2023-08-08 17:59
Miks on nii et isegi oma piltide jaoks olema vip ja oma piltidele puudub normaalne ligi pääs
˅ näita rohkem ˅
2024-01-30 10:04
No nüüdseks on juba rohkem kui pool aastat seda "uut kujundust", kuidas siis seis on? Huvitav on seda teema esimest otsa lugeda, et justkui maailmalõpp saabus, et Iha jookseb laiali jne. Kuidas nüüdne hinnang...? Pole paha või ikka tahaks vana tagasi...
˅ näita rohkem ˅
2024-01-30 10:07
mina tahan vana tagasi
˅ näita rohkem ˅
2024-01-30 13:14
pangu vana tagasi, või hallaku 2 versiooni samal ajal - uut JA vana, ning tehku järeldused.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-30 16:37
Ma ei tea, kas oleneb vanast või uuest versioonist. Aga näiteks ei saa kirja saata, kui on kasutaja settingutes "Kirju saavad saata: mehed, sõbralisti liikmed". Profiilis nagu "mees" täidetud, kirja saatmise ruudukest ei tule.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-30 22:17
mtammik,
see on üldine viga -- nii vanas kui uues variandis.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-30 22:23
Täiesti harjunud, kasutan telefonis arvutiversiooni ja ei nurise.
˅ näita rohkem ˅
1
2