Foorum
1
2
2023-05-19 13:29
Kui ma eile ihasse tulin, siis mõtlesin, et minu arvutil miskit viga või ihas miskit juhtunud, et pilt nii jube ja kujundus vastik, ei tea, kas nii jääbki või on mingi ajutine viga ?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 19:19
Ôudne on see uus…
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 23:38
Nadi jah
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 23:43
Pole häda miskit.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 23:47
Jälk lahendus
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 00:29
Õudne !!!!
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 00:34
Mille kuradi pärast sa muudad asja, mida sa oled õpetanud 20a inimestele?
Kui ma vajutan "vaadatud / hinnatu - siis elementaarne loogika ütleb et selle alt leian inimesed, kes on mind vaadanud - mitte ma ei pea veel teist korda vajutama "Mind vaadanud" - kus teie loogika on?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 01:47
Kas iha-ee on muutunud meie ühiskonnas eksisteeriva 23% elanikkonna vastu vaenulikuks?
Ma näen mingeid hierogllüüfe oma postkastis inimestelt, kes ilmelst vene keeles kirjutada üritavad
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 01:59
Lisaks - enam ei saa mingit märguannet, kui sulle uus kiri tuli - nagu WTF ????
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 02:11
Värk selles, et vana versiooni oli tülikas mobiilis kasutada ja siis tehtigi uus mobiilisõbalik lahendus. Juba mitu kuud oli paraleelselt kasutusel kaks versiooni ja nüüd pandi siis vana kinni. Ega see uus nii väga hull kah pole, tahab veidi harjumist. Aga selle roosa tausta peaks küll valgeks muutma, oleks kergem lugeda.

Üleval iha logo kõrval on ümbrik, sellele tuleb punane märk, kui on kiri tulnud
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 04:39
See on küll absurd, kui Cyrillic teksti saatmiseks eraldi versiooni vaja ........ See on ikka eriti mannetu progejate tiim siis.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 09:52
Vana on pekki keeratud, aeg on uus luua.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 11:00
Uus kujundus on halb ja poolik! Igal pool tuleb teha "lisaklõps". Kuskohast selline arendus võeti ??!?
Palun, kas saaks soovi korral vana lahendust edasi kasutada ?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 11:41
Miks on vaja toimivat asja muuta. Täielik käkk!
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 12:22
Tegelikult tahab vähe harjumist siis pole häda midagi,ma õnneks ei jõudnud vana versiooniga ära harjuda 2 päeva jooksul niii et põhjalik võrdlusmoment minul isklikult puudub.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 12:35
Mõni IT inimene või seda paremini seletada, aga minu talupojaloogika ütleb, et vanale traktorile on raske uut atra taha sobitada, tuleb kinnitused ringi teha.
Ja küsimus ei pruugi olla ainult ihas, ka zone uueneb
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 13:00
Probleem ongi selles et korraliku vana traktori asemel on nüüd roosa värvi läikiv kultivaator, mille näidikud on kuhugi kaane alla peidetud (osa nendest on nüüd hiina või araabia keeles) ja mida tuleb pidevalt tagant lükata.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 15:23
JFJM! Selle nähtuse nimi on tehnoloogiline bolševism mitte "uuendus". Igal pool mujal see tähendab töötavate ja tehniliselt korras olevate mahakandmist seetõttu et miski lollakas ameerika korporatsioon ütleb et "ei toeta enam", kuigi selle taga on vaid rahalugemise otsus, et pumbata rohkem raha välja, kuigi projekteerida saaks sedasi et oleks siiski soodne.

IT valdkonna järgi on joondumas ju ka auto jms. tööstus, ning sellest see et ei saa lambil pirnigi vahetatud, ning et tehakse nimelt et ei sobiks jms. ning kui isegi on tehniliselt kerge lahendus, siis tehakse seaduse regulatsioonid mis selle kulukaks teevad et ei saaks soodsamalt hakkama.

sellest lehest siin aga seda:

Muidugist on kasutajatel hea kui antaks valida et saavad kasutada ka vana liidest, ent siis nähakse et vaja ju arendada ja hoida käigus KAHTE varianti, mis on lisakulu. Lahendus oleks et "kasutage kui tahate, aga vigu ei paranda kui leiad", seda enam et kui selle mobiili jaoks versioon on koodineegrid valmis teinud projektita ja see selgitab et miks nii mõnigi veider viga sisse lennanud ja olulised puudused on lauaarvutiga kasutades jms. ilmsed laiskusest tingitud vead.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 16:46
Vead enamasti mitte laiskusest vaid testimise puudulikkusest, mis kah ehk laiskus. Samas on vigu ka nö suurtel tegiatel. Canon.com osad lehed vaadatavad ainult teatud resoga molupealt, muidu tekst tag ides kattub. Kunagi samsung kie s oli täiesti kasutu program ja seda mis iganes tasanil win peal
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 17:51
Kohutavalt ebamugavaks tuunitud.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 02:38
Kirja saamine - on koige ylemises osas ja IHA korval on ymbrik, millele tuleb nr.,mitu kirja sulle......
Vastik on kyll see,et nyyd on koik selle punase pohjal tekstid.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 16:41
Äkki saaks veel roosamaks muuta? Aitäh!
Aga jah, nüüd logib siia sisse veelgi harvem.. Selles mõttes ju positiivne. Jääb aega mõistlikema tegevuste jaoks (kui saidil passimine)
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 21:24
Liigne roosadus võib esmapilgul pisut häiriv olla, aga otseselt silmi ka valutama ei pane. Küll ajapikku harjub kõigega.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 22:33
Ühe siinse kasutaja profiilis on selline lõik:"See saidi uus versioon on nii nõme, et edaspidi suhtlen ainult skypes."
Üsna kõnekas.

Kui tulid välja uued Daciad, noh, u 15 aastat v rohkem tagasi, siis ma tavatsesin öelda, et nende disainimeeskond koosnes ilmselt mustlastest, kes pandi lukku kinnisesse ruumi, anti kätte ämber cuikat ja kast rasvakriite ja kästi hommikuks auto disain valmis treida.

Selle saidi disainiga on sama lugu. Muidugi harjub inimene kõigega, nii vastikult roosa taustaga kui kasutajavaenuliku liidesega. aga obkeltiivselt on see disain ikkagi aasta 2023 kohta haruladaselt sitt. No ikka sitt. See on parimal juhul hea õppematerjal disainikoolis kui sait, mida tudengid oma tulevastele klientidele maha müüa ei taha. Ega saa. Kui tegemist pole retrotoodete müügiga, kes me siin üha enam kipume olema, eriti vanemad kasutajad.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-22 10:11
Tundub, et disainer ise Iha kasutaja pole
˅ näita rohkem ˅
2023-05-22 11:32
Tegelikult on asi väga lihtne,kas harjud ja võtad uue omaks või lähed minema,miks nutta taga asju mis juba möödas on ja enam tagasi ei tule?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-22 16:16
EOD kommentaarile kirjutan kahe käega alla.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-22 18:28
EOD: "Tegelikult on asi väga lihtne,kas harjud ja võtad uue omaks või lähed minema,miks nutta taga asju mis juba möödas on ja enam tagasi ei tule?"

Ma ei tea teie poliitilisi eelistusi, see polegi oluline, aga sellise suhtumisega olete te ideaalsed kodanikud ja valijad kõikidele poliitikutele, kes käkke kokku keeravad.

Näiteks siin kommentaari kirjutamise aken on 4 rida kõrge. Saan aru, et enamik piirduvad ühe lausega või isegi ainult emoticoniga. Aga kui on soov mingisugustki mõtet kirja panna, siis on 4 realises aknas kirjutamine päris halb. Et siis, poleks mõtet paluda natuke kõrgemat akent? Või tõmbaks kohe kaherealiseks?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-22 19:52
Teate Sanuk. Tegelikult ei kirjuta ma midagi nii lihtsalt kõigele alla, poliitiline võrdlus on siinjuures kohatu sest valimas ma käin ja vargariigi pätipartei poolt ei ole häält kunagi andnud. Siin selle lehega on aga teine teema. Keegi ju meie käest ümber kujundamiseks arvamust ei küsinud. See oli omanike otsus ja me kas lepime sellega või mitte ja lähme ära. Virisemine ei aita siin midagi antud juhul, meil pole selleks isegi moraalset õigust. Sama on ka poliitilisel suunal kui valimas pole käinud siis ei ole ka mingit moraalset õigust viriseda kuna sa ise midagi muuta ei püüdnud. Minul siis sellised mõtted praegu.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-23 02:14
EV on vallandunud tatikalikkus kõikjal- kui planeeriti Tallinnas trammitee ja kommunikatsioonide vahetus , said kõik osaleda. Nüüd inisevad kõik , ei saa liikuda , kaubamaja käive kukub, trammi pole üldse vaja, rohelised on vait nagu sitta neelanud. Ometi peaks ju nüüd olema nende tahe saabunud täielikult - enne langetati linnas sõidukite kiirust mitmelpool 30-le ja nüüd on isegi 5 mingitel tundidel .... Rohelised võiksid nüüd hõigata - sõitke ÜT , jalgratastega ja elektritõuksidega(need võib ju nüüd lubada sõiduteele, 25 km/h nagu neil lubati). Ja nii ongi - kõik mölisevad, lammutavad ja siis luuakse Strateegiakeskus , kus samad mölisejad asuvad oma tehtud sõnnikut uuendama ja jälle au! Aga keegi ei taha nentida - et uus on tegelikult, hea vana.
Nii on see kõiges, kõikjal. Ilusad ja lollid, targad ja koledad nagu siin saidil selgub. Liha müük - kuidas kaupluses tehti, pesti külma vee või nõrga äädika lahusega üle ja liha kõlbas jälle. Ihas , väsinud pumpavad omale seda gudrooni huultesse jm. ning määrivad ennast läikivaks ja siis arvavad , et see ongi ilu.... See on ajutine võlu ja tegelikult nagu need kunagi Ungari jõuluhaned olid- panid ahju ja push , rootsakas jäi järele.
Nüüd otsi siin ka neid nuppe taga ja isegi ei saa aru - mis tekst varem oli- sellist automaattõlget pole ka, see pole ju ka hieroglüüfidele vastav. Ka värskelt üleslastud pildid - kuidas neist siis arusaada , millisest momendist on värskus , kuupäevasid ju enam pole
˅ näita rohkem ˅
2023-05-23 09:37
Täpselt nagu päriselus. Enne oli kogu aeg probleemiks, et midagi ei toimu, lehte ei uuendata... Nüüd, kui middagi tehti...ei kõlba.
Huvitav, mina vana ja suht arvutivõõras inimene saan aru ja olen igati rahul. Minuarust on asju ,mis tehtud paremaks. Näiteks kümnega hinnatutel kasutajanimi ka näha ja rohkem pilte ka. Üks kurdab, et ei näe millal pilt laeti üles...klõpsa pildile ja kõik näha. Mina küll ei virise. Nagu elus ikka, kõik pole kunagi rahul.
Üks miinus ka, exploreriga ei saa foorumis kirjutada...ju see turvalisuse pärast...
˅ näita rohkem ˅
2023-05-23 15:17
siin on ainult üks aga nagu EV kombeks - kui midagi tehakse paremaks, siis kindlasti peab miski muutuma sitemaks. Riigi osas on täna - mõttetu raha loopimine nt. eesti.ee nimelise konto ja postiaadressi muutmine isikukoodi põhiseks - milleks ? Võiksid ju paralleelselt käibida mõlemad. Sama lugu on kinnistute muutmine aadressi põhiseks nt. ühingud, ühistud jne. Pidi käibima koos ka vana aadressiga(seotud) aga ei toimi - pangas ei lähe inimestel ülekanded läbi ja ometi võiks siis mitte olla muudatuse nõudmine punasega , vaid viide- teie aadress on selline kuhu kannate ja palun tehke parandus uue.............. formulari järgi.

Iha puhul- roimardile siis meeldib - et ühes lk. kohas otsi sisenemist või kuskil otsi foorumit ja tekstid on arusaamatute tähtedega soga. Miks peab 7* klikkama kui vaadata pilte ja avama , et näha laadimise aega. Võibolla sinul on meeldiv aina toksida ja avada , enne oli aja kokkuhoid. IT alane areng pidavat ju kokkuhoidma aega ja lihtsustama ? Arusaamad on muidugi erinevad, nagu sinagi roimard rõhutad- et oled vana ja arvutivõõras(aga siis pole sul ju midagi ka ilmselt kaasarääkida) Põhiline mida korda pole saadud - topeltkontode ja keelatud vanusega siin osalemine. Muuseas selliste kontode piltide vaatamine loetakse hiljem sinu intensiivseks huviks, mitte saidi saamatuseks ja selgituseks, et kes on konto taga.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-23 23:01
EOD: võtad uue omaks või lähed minema

Nii kaua kuni konkureerivaid lehti ei teki, ei ole ka kuskile minna. Ega siin monopoolses seisundis ei jäägi muud üle kui need lollused ära kannatada, mis siin tehakse.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-23 23:23
No päris lolluseks ei saaks nüüd seda ka nimetada,mina vana inime olen juba täitsa harjunud ja läheb peris kenasti.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-24 00:33
Kas see jääbki nüüd selliseks? Miks vana ära kaotati, ma kasutasin vana ka telefonis, palju mugavam oli, kui see mobiilne versioon. Mulle see ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2023-05-24 16:27
Halb lahendus. Palju rohkem kliki, et sama tulemuseni jõuda. Loogiline pole ka üldse
˅ näita rohkem ˅
2023-05-25 17:49
kas saadetud kirja enam tühistada ei saa?
kahju kui VIP-kasutajate privileege piiratakse....
ja see roosa postkasti taust tõesti väsitab, nii aju kui silmi.
kas poleks võimalik selline lahendus, et iga kasutaja valib ise endale sobiva taustavärvi?
või saaks valida roosa ja neutraalse valge vahel....

tegelikult tuleks korraldada küsitlus, selgitamaks välja, mitu protsenti saidi kasutajatest sooviks vana mugavat versiooni edasi kasutada.
lihtsalt sportlikust huvist
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 10:07
Pikemad kirjad kaovad ära, kasti suurus on väike ning kõik, mis sellest üle läheb, kaob kuhugi alla ning seda lugeda ei saa!
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 11:44
Mulle meeldis ka vana versioon rohkem. Ei ütleks, et telefonis seda parem kasutada on.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 13:56
Puhas õudus . Aga nagu eespool mainitud, ongi rohkem põhjust siia mitte enam tulla.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 18:25
Üks muudatus võiks tegelikult veel olla. Nimelt võiks olla nii, et välja logituna ei näeks kontode infot/andmeid ja ka selle inimese kommentaare/kommenteerimisi. Lihtsalt leian, et kui keegi on kellegi ära blokkinud, siis ei peaks tal olema ka võimalust välja logituna enda poolt blokitud inimese infot näha.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 18:58
Bella sa oled nii musi
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 19:32
Vaata Arabella, kui sa üritad ennast sedasi varjata, siis sa ju hoopis tekitad enda vastu huvi. Tehakse varias ja ikka nähakse, kes sa selline oled.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 21:52
Jfjm, kuid need kellel varikat pole ja on ära blokkinud su, need ikka välja logituna ei näeks siis. Ehk see tekitab siis varikate massilise tulemise, kuid need kes varikat ei tee, need ei näe. Siis oleks näha, kes on siin inglikesed. Sest praegu osad esilehel karjuvad , samas on need inimesed kas ise ära blokkinud isiku, kelle kohta õiendavad, või on neid blokitud. Lihtsalt leian, et nii oleks õiglane. Samas kui vaadata iha.ee´d siis mis siin on õiglane.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 22:25
Tegelikult ei saa ma probleemist üldse aru. Mina näiteks pole kedagi blokeerinud ja kui ma juba julgesin siia konto teha, siis ei karda ma ka seda, et mind nähakse. Kui ma kedagi blokeeriksin, siis mida see mulle annaks? Võibolla jah mõnele tekitaks hetkelist rahulolu, et sai teisele enda põlgust näidata, aga mina olen sellest lasteaialoogikast juba ammu paranenud. Pealegi mõjub ignoreerimine palju tulemuslikumalt, kui keelamine.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 22:25
tibu-linnu jutt on väga segane ja arusaamatu aga muidu ikka puhas kuld
˅ näita rohkem ˅
2023-05-26 22:28
meie siin paistab et oleme jfjm-iga vana kooli mehed ja meid ei morjenda miski.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 00:17
Kuidas ei morjenda? Minule lähevad ikka mõned asjad korda ka, Aga tõsi on see, et ma ei maadle nende probleemidega, millega enamus iha kasutajaid.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 06:32
Minul on ykspuha ,kes blokkida tahab,tehku, voi hinnaku 1 ga voi 7 ga. Aga neid topeltkontode omi ma ei seedi ja vooraste piltidega. Keegi siin kirjutas ,et mis ma foorumis neid nimetan- lihtsalt selleparast,et teised teaksid ja iha omanikud ei reageeri teate peale. Niisama lhtne ongi.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-27 09:47
No mõtlesin seda, et võtame näiteks kiizuka.... mind ära blokkinud aga siis käib (tema oma varikaga) mu kontot vahtimas. Milleks? Ei sobinud, ära käi vahtimas ka enam. On neid kellel pole varikaid, blokivad ja siis käivad väljalogituna ikka vahtimas. Mitte et midagi varjata oleks. Aga miks luurata, kui juba blokitud.
Aga no mida iganes.

ellips, siin teadetele ei reageerita jah. Vist ainult teatud isikute teadetele.
˅ näita rohkem ˅
1
2