Foorum
1
2
2021-06-07 18:56
Ega jah. Kellele nad siis ei meeldi, aga arusaadav ju mis selle taga on. Teeks äkki nii, et need, kellele kingitused meeldivad, kuulutaksid otseselt teenuste rubriigi alla. Olgu seal siis see ost-müük. Mõtlesin, et kui su ankeedil kingitused meeldivad, siis kuulutuse tegemisel jääb vaid üks rubriik. Muidu väsinud juba nendest.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-07 19:24
Näiteks kingitus on mees ise, kes on võimekas naisega nii voodis kui ka väljaspool seda.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-07 21:05
Mina kah või?
˅ näita rohkem ˅
2021-06-08 11:45
jälle kordusteema , küll tahab igaüks omal teemat teha ja varsti kaob siis ära üldse saidilt , seega see dubleerivate teemade jagamine siia...
˅ näita rohkem ˅
2021-06-08 12:56
Tarts, küll sina ikka arvad endast ja oma võimekusest hästi.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-08 13:37
Sir Dragu aga muidugi peab Tarts endast palju arvama ,muidu ei arvaks vist keegi midagi !
˅ näita rohkem ˅
2021-06-08 13:40
Sulatõsi, sir Kommar, tuleb arvata ka kõikide teiste eest.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-09 08:16
Sponsorluse mõiste asendamine kingiga on uutes naistes segadust tekitanud, sest nad ei saa aru, miks neile nii massiliselt raha pakutakse. Asjadest võiks rääkida õigete sõnadega. Räägime ju ikkagi tasulistest teenustest. Teenusepakkujate jaoks võikski olla vastavad lahtrid, millega täpsustatakse, millist teenust nad osutavad ning vastavalt sellele tehakse nad kodulehel vastavas rubriigis lihtsalt leitavaks - klient saab valida teenust täpselt enda soovide ja perverssuste järgi ega pea otsima mööda kuulutusi nagu turul, et teada saada, mida üldse pakutakse.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-10 17:46
kas lihtsam ei oleks mehel endal avaldada naistele atraktiivne kuulutus?
selle asemel et lõputult kuulutusi lapates otsida seda kingitusi mittesoovivat naisideaali nagu nõela heinakuhjast
˅ näita rohkem ˅
2023-03-11 09:55
Mitte, et ma sinuga midagi arutleda tahaksin aga loogiliselt ei kattu kuulutusi postitavate naiste mentaalne profiil ja kõigi siin saidil olevate naiste profiil omavahel.
Kuulutuvad väga oluliselt rohkem need, kes ennast müüa tahavad.

Selles mõttes oleks tõesti meestel nagu loomulikum ise kuulutada.
Aga kui vaadata seda, et kui palju siis ükskõik millise kuulutuse peale naised mehele kirjutavad, siis pole ka see väga tõhus taktika.
Naised arvavad sageli, et piisab profiili vaatamisest ja siis on märku antud, kuid ometi võivad jälle pahandada, kui profiili vaatamise peale kontakti võetakse. See on justkui neile omane segadus signaalide süsteemis.

Kui MÕNI siin muidugi tahtis vihjata, et seks ongi loomuomaselt tasuline tegevus ja et kinnituseks võiks naiste kuulutusi vaadata, siis peaks uuesti minu postituse esimest lauset lugema. Ning sellele juurde mõistma, et iha-keskkond ei esinda naisi väljaspool seda.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-30 09:12
Avastasin, et kui ihas kuulutada, on selline tekst: Seksuaalteenuste müügi- ja ostukuulutused on keelatud!
Ma millegipärast enamasti seal ainult ostu-müügi kuulutusi näengi
˅ näita rohkem ˅
2023-03-30 11:21
Pole siin midagi keelatud. Seksi ost ja müük käib täiel raual.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-30 21:29
See ajab segadusse jah. Kui naine küsib pakutava kingi suurust, saadab Tarts talle oma kehamassiindeksi
˅ näita rohkem ˅
2023-03-30 21:51
Võimekad ja geeniused on väga sarnased loomult, kumbki ei kuuluta , et on võimekas või geenius. Tean seda omast käest
˅ näita rohkem ˅
2023-03-31 00:48
Genitarius - saad valesti aru , need on teise nimega tegelikult : ettepanekud ja tahapanekud
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 12:19
misterJ müüb siin seksi täie rauaga? palju siis ühe orgasmi hinnaklass on?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-28 20:49
500 krooni küsisid viimati mult.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-28 22:00
hmm....misterJ osutab seksteenust siis üsna soodsalt.
500 krooni= ca 33 eurot
˅ näita rohkem ˅
2023-05-28 22:15
Odavate hindade puhul teenitakse üldjuhul käibelt
˅ näita rohkem ˅
2023-05-28 22:23
Kunagi ju kirjutasin foorumis,et Inglismaal on ametlik taks 30.....75 euroni, meie rahas. Meil ainult arvavad siin heterod ,et neil on kuldmunnid kui geiks pakuvad ennast voi naistele anusesse panevad ,siis on teistsugune anus. Kui meestele,siis vaartustavad oma munni moni .....taevahinnaga,kes tahavad- neid opetatakse, ekstreemsus ja siis maksa neile peale. Aga inglise tax on lihtsalt nii naistele,meestele ,koigile yks. Kokkusaamise koht on valik,koos. Meil on siin ettekirjutused- miinus 25 c ,siis looduses ja kanalisatsiooni Anne kanalis voi peldikud , jms., ,isegi auto istet noudvad ei oma ise autot. Kysiks siis otse ,Tšapai anektoodi vastuseks saaks anda: milleks auto , aitab ju istmest. Sellistele soovitaks, ostku see ise taisminev madrats avamisel ja mitte argu noudku hotellituba jms. Seega, on misterJ - le tehtud pakkumine taiesti norm hind. Kindlasti ylespuhutud ja taidetud "pardid" voivad tahta rohkem , kuid eks neil ole ettemotlemine kindlustust omamata: satuvad lohkema need taidetud osad😂😂😂
Huvitav ,et reageeris odavuse peale caprichosa , sammaldunud kividega pildid on vist vahendanud pakkumisi?voi tahtmisi?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-28 22:32
ellips su tekstid muutuvad järjest segasemaks, nagu hitleril mida enam sõda lõpupoole jõudis. igaljuhul 75 euroga sa ei saaks. ma ise mõtlen, et vaatamata sellele ,et sa oled iha kõige ilusaim mees, ma ikkagi vist ei seksiks sinuga ka siis, kui terve maailma raha mulle antaks. las jääb midagi ka kättesaamatuks.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-29 00:48
Ellips vist ei tea, et Inglismaal pole kunagi eurod käibevahendina kehtinud. Seal on alati arveldatud naelades.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-29 07:27
ellips, kas vastab siis tõele, et "auk on auk"? Nagu sa anuse kohta vihjad...
˅ näita rohkem ˅
2023-05-29 08:47
mina tean mitut auku,üks on lihtsalt auk, teine on sügav auk, kolmas on väike auk, neljas on suur auk ja lõpuks tuleb veel must auk.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-29 14:35
mis sa plätrad- jfjm, loe ja siis haugu : Kunagi ju kirjutasin foorumis,et Inglismaal on ametlik taks 30.....75 euroni, meie rahas.
.............. las kellips teeb sulle märkuse - et ilus mees aga lugeda ei oska isegi esimest rida , no mis on kasu ilust kui lugemine pole selge või arusaam.

- slavetodomme -- kus selline tekst oli ? mis kontekstis sul see rebimine ?

.............

- kellips - loe teist korda veel ja ole kursis kuidas ihas kuulutatakse jm. ja sa ei pea ennast vaevama- võid olla oma sarkasmiga tummiselt ja iseloomustada neid , kellega sa oleksid ilma maailma külluseta - siis saaksime teada siin nende hinnangu sinu kohta , sul ei pruugi ju oma tarbimisturbot luua lihtsalt kellegi mahategemisel pidevalt. See on haiglaslik ja millegipärast tundub sul olevat viga.
Tallinnas oli 2 samasugust ennast ilusaks, targaks pidavat aastaid tagasi- üks käis peegliga tänaval ja vaatas ning pidevalt irvitas , teine sõitis Balti jaamast trolliga Mustamäele ja müüs Õhtulehte ning samal ajal kräunus nagu oleks kass põues.
Sinu esinemine teise eest ja teisele viitega, kommides - see näitab sinu taset. See on sul autistina kerge hälve.
Mind see üldiselt ei häiri. Otsustagu seda teised.

EOD - sinu kirjutis tuletab meelde ühe uskliku ütlust, et iga käigu lõpus on valgus(eks auk ole ju ka tunnel või käik ...), ma küsisin miks Taevaisa on augus ? Ja kui on Taevas, siis näeb ta ju pimedust mitte valgust käigus ... See näitab, et usk pole selgus ja nii temal vastust polnudki.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 13:22
aga palun: "...voi naistele anusesse panevad ,siis on teistsugune anus."

Et vihjad sellele, et anus on kõigil ühesugune. Mis viib edasi loogikale, et pole üldse oluline, mis seal anuse ümber on?
Sel juhul võid ju läkiläkiga perset pühkida, et sobivalt haiseks ja siis radika vahele pista, et soe oleks ja muudkui lustida...?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 13:29
Tegemist siiski ilmselgelt psüholoogilise aspektiga. Meest mees annalseks ei ole hetoro mehele psüholoogiliselt vastuvõetav.Naine meest anaalseksi juures jääb hetero mehele valikuvabadus kas vaginaalse või anaalseksi vahel.Kuna pks partneritest on ikkagi naine siis tundub naisele tehtav anaalseks erutav ja vastuvõetav.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 22:36
- seega oli see slavetodomme - sinu kirjutis. Lakilaki versioon - situ oma myts tais ja tomba korvuni pahe omale, see on sinu jutule oige vastus

---EOD - kirjutas ja jai mote pooleli .... , naine meest anaalseksi...., vot kuidas siis on kui naine sulle anaali teeb .....
Su mote laks sogamiseks, ja nii ongi siin , mokitate niisama siin soustides ja keegi kolmas tollakas kirjutab ,nae - ...... Aga ei olnud algsed tekstid nii.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 23:27
Okei, ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 23:28
millest sa aru ei saa? läbi neti ei saa anaali teha - olgu siis mehega, naisega, läkiläkiga

sa PEAD netist välja tulema
˅ näita rohkem ˅
2023-05-30 23:32
Ellipsil on sinuga sarnased mured. Kurdate mõlemad selle sama asja üle.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 10:16
Ok, ellips. Kommenteeri siiski seda nüüd täpsemalt, mida minult küsisid.

"...voi naistele anusesse panevad ,siis on teistsugune anus."
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 10:56
slave...omme - ma pole kordagi midagi kysinud ei algses kirjutises ega sinu jargnevas plahmerdises.
Savir ,sa ajad sassi
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 11:34
ellips, kas tõesti pole küsinud? Ma sain vist valesti aru siis... plahmerdades.

ellips 29.05 14:35 "- slavetodomme -- kus selline tekst oli ? mis kontekstis sul see rebimine ?"

Lihtsalt see argument, et anus on anus ja kui naist sinna kepitakse on asjas juba homohõngu - see tahaks nagu heteroseksuaalsust vääralt ja oluliselt piirata. Ma pole sellega absoluutselt nõus.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 15:13
Huvitav miks peded naisi anusesse ei seksi? Vist selle tõttu et anus on naise küljes? Samas päris paljudele hetero meestele meeldib naise käest taha saada ja see on nende jaoks ok. Meestega seks on aga välistatud.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 21:05
2023-05-29 07:27 - loe seal eespool 2023-05-28 22:23 ja siis mida ise kirjutasid edasi . Loe ja ma pole nii kirjutanud, tombasid yhe jupi sealt et haalitseda. Mul on ykspuha mida sa edasipooritad. See millega sina nous oled voi mitte , pole oluline- meditsiinis on anus ja soolestik ilma sugu arvestamata . Kui hetero arvab ,et teised on geid kui anusesse panevad ja kui nemad kuulutavad katsetamist- siis nad ei ole.... voi kui naine neile paneb, on see mang ja ekstreemsus, ope .... IRW. On nad samasugused ja pole vaja siin hiilata targutamisega. Ja enamus neist M tahab raha saada voi kingitust voi kui neile heterotele pannakse.... ,samuti. Siia lisame need heterod,kes veel omale naisteriided panevad ja siis meeldib olla kui mees voi libu.
Meditsiiniliselt on suu nii M kui N ja munniga hetero tahab nii yhele kui teisele suhu anda ,on ta gei voi homo jne. Te ju voite kujutada ette,et olete siis kosmonaudid aga tegelikult olete homod. Sama nagu on lesbid need, kes nii M voi NN miilustavad. Pole vaja ajada joga.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 07:59
See on hea, et sa oma mõttemaailma antud küsimuses nüüd veidi paotad niimoodi asjalikult ja ilma plahmerdamata, kuigi veidi sipeldes.
Meditsiiniliselt on tõesti soolestik samasugune. Aga tuleta veelkord meelde läkiläki näidet. Ja sellele ma viitasingi, kui "auk-on-auk" filosoofia välja tõin sinu osas.
Aga kujutle kasvõi hetkeks, et on inimesi, kelle jaoks auku ümbritsev on praktiliselt 100% tähtsam, kui auk ise. Meditsiiniliselt (pigem anatoomiliselt) on tõesti soolestik sama, kuid selle kasutamine saab hoopis teise tähenduse.

Ma siis kordan sulle veel, kui sa ikka ei taipa, et inimese muudab homoseksuaalseks erutumine sama soo peale, mitte see, kas ta erootikas sisaldub kuidagi anus või mitte!! Ja luba palun mul hiilata targutamisega - EI OLE "nad samasugused", sest hetero ei erutu mehe peale. Sama kehtib suu puhul.

Sinu avaldustes paistab välja huvitav vastuolu, mida kohtab ka tsooni-panjatjes. Isik, kes kuidagi ja ILMA TEISE MEHETA anuse kaudu erutub on ilmselgelt "pidar"... aga kui keegi saab seksuaalse rahulduse TEISE MEHE (anatoomiliselt mehe) keha avasid kasutades, siis ei ole ta "pidar". Jah seal on veel nüansse, et allalastu ei ole ju päriselt enam mees jms.... aga suurem plaan ja sarnane vastuolu paistab sinu tekstist läbi.

Niisiis, auk ei ole lihtsalt auk.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 09:51
Homo unistab pihku lüües mehest, hetero naisest. Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 10:17
strapiga saab sooneutraalselt kõiki panna
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 12:30
jfjm, sa ise jõuad veel pihku taguda? Mina enam ei jõua. Mul taotakse pihku.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 20:54
jfjm - millegipärast need sinusugused heterod ju nuiavad teist heterot pihku lööjaks ja tahavad ka kingitusi ja raha - ma ei saa aru , miks te ei vaata tõele näkku - see on kõik ju kuulutustes näha . Kirjutaks keegi siin täpsemalt foorumis - Lesbide tegevusest ..... Oleks ju huvitav teadasaada nende tublide teema keerutajate plähmerdamist Lesbide teemal. See heterode teema hakkab juba ära tüütama, kus nad tegelikult ise geid on ja maalivad siin soga.
-------------------------------------
slavetodomme - mis sa jampsid , muuseas ka see on heterotel erutus kui soovitakse saada raha, kingitusi, ekstreemsust, mingit proovi või õpet , kuulutades .
Sa ju nagu vang võid arutleda , me ei ole seal betooni foobias .... (sinu viide allalaskmisest - see on sul vale näide siin : tegelikult see panija seal ei saa aru, et tema on see homo ja allalastud teiste poolt, kes näitab oma võimukuses nõrgema osas jõudu, need juhused pole sugugi seal kokkulepitult .... ). Kui sa muidugi oled seal või olnud, on see sinu naudinguga vestlus siin arusaadav aga muul juhul mitte. Nsv ajal oli sellistele jutukatele vangidele ka mõnus teha püstolist pinnasesse laskmist , hüppasid nagu keksukastis.
Kuidas sa siis nimetad seda kui naine paneb mehele anusesse strapiga - siis tema kallikene mehekene on heterokene kes ei erutu homoseksuaalsusest ?
See on siis mingi teatrietendus? komöödia heterotel? Naine laseb mehe alla - sinu väljendi järgi....
Sinu läki-läki näide - kui hetero koi on söönud augu sisse läkile , siis võib seal tõesti olla , auk. Ei saa ma sinu sellest näitest sugugi aru , see on sama nagu vildist kübar või torusall , näiteks heterol, lesbil, transil jne. Kas keegi ämbrina kasutab, see on ju nende vähene õppimine või ekstreemsus heterotel? (nagu nad siis kuulutavad).
Isiklikult arvan , et sa võiksid selle mula lõpetada nagu seda teemat sa arendama hakkasid. Püüdsin sulle selgitada, et selliselt teemasid käsitleda on mõttetu, seda enam- sa ei tea isegi kes vastaspoolel.
Saan aru, kui sa teeksid kellipsil`e suudaksid selgeks teha , et pole vaja lihtsalt teiste nimel käia sittumas kõikjal ja võiks mitte väljanäidata oma tänu riigile idioodina integreeritust ühiskonda.
Seda nimetatakse nagu ka teie pideva käsitluse osas teistest - erootikasaidil , kasvatamatust.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 22:44
Ellips, teistele võid mida tahes kokkuvaletada, iseendale valetamine on tunduvalt keerulisem. Kusjuures paljudel see isegi õnnestub.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 09:41
minult kunagi capi küsis 100 rubla. no oli ajad
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 10:59
tead tunnistan ausalt, et pihku lüües ellipsist ei unista.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 11:43
Kellest siis unistad?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 12:00
neist, kellel on pilt millelt on näha, et nad ka päriselt 18 on
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 12:07
Ühesõnaga noortest poistest nagu ellips.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 13:13
jfjm - sina võid ju omas mullis elada ja purssida mida iganes , see on sinu probleem
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 13:54
Ellips, sinu mull tundub palju pisem olema.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-02 14:03
ei tea küll, et ükski poiss saaks vana olla. poisid on ikka noored. aga jah, ei sina ega ellips ole seda mitte
˅ näita rohkem ˅
1
2