Foorum
2010-07-17 16:00
Miks moderaatorid seda haiget tüüpi juba ei eemalda???????
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 16:31
Seda saavad teha vaid administraatorid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 16:38
Jah, kes iganes. Aga kõrini sellest tüübist juba Ja arvatavasti pole ma ainuke
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 21:07
Millega ta seekord hakkama sai?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 08:41
imelik tyyp jah, kirjutas solvava kirja ja kohe pani bloki mulle, ei julgenud vastust saada, irw :
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 09:11
on huvitav, et ta minuga julge ei ole olnud. solvata ma temalt nagu ei saanud (ei tea miks, ta oleks saanud seda teha), kuid blokeeringu pani peale mulle. kui ma ei oleks listi uurima hakanud, ei oleks teadnudki. nii et selliseid üllatusi tuleb ka
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 10:26
juuksur-elu ongi üllatuste rohke
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 11:15
Vaatasin just enda listi. Ta on minu ka ära blokeerinud. Enam ei mäleta mis värk temaga oli aga väga tõenöoline, et kirjutas mõne vaimusünnitise ka mulle ja blokkis mu igaks juhuks kohe ära ka, et vastata talle ei saaks. Tõepoolest mis värk selle kutiga on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 13:17
Temast peaks suht pikk teema juba natsa allpool olema. Imelik ongi, miks mitte keegi midagi ette ei võta?
Ta kirjutas mulle lihtsalt mitte millegi eest ühe labase sõimukirja. Noh ja ma vastasin talle, et ta haige inimene Siis kolksatas mu postkasti selline asi:

Autor: iff123

Saaja: sugarspice

Teema:
Saadeti: 2010-07-17 15:32:08
Loeti: 2010-07-17 15:50:46
kustuta kiri


sa labane ja madal prost lükka endale granaat oma mädand ja haisvasse putsi ja lase end õhku, maail muutub sellest ainult puhtamaks !!!
Sinusugune saast ei tohiks ültse sellist sõna kui naine, neiu suhu võtta, sest teie suhu tühjendavad mehed oma türasid ja peale seda annavad sulle jalaga persse, kao kust tulid sa prost !!!
Sinu sugune pask on kui wc paber mida peale kasutamist veega alla lastakse vaa hühiskonna väljaheide !!!!!

Ja siis loomulikult kähku blokk peale mulle
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 15:08
Johhaidiii No sellist teksti mul polegi veel õnnestunud saada. Tavaliselt lubatakse käeraudadega radika külge siduda ja anaali tampida Aga pisut on selles kirjas ka tuttavlikku. Minu arust sõimas ta mind umbes samamoodi. A la naine peab alluv olema ja ma pole mingi õige naine. Aga nii roppu kirja polegi veel õnnestunud saada. Jõle
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 15:30
Nüüd on lisandunud veel üks. heino26 tegutseb samal põhimõttel. Sõimab su ropult läbi ja blokeerib su ära, et vastata ei saaks. Äkki on siin mõni psühhiaater kes oskaks mulle ära seletada miks mõni nii käitub? Diagnoos ei huvitagi. Põhjused pakuks küll huvi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 15:41
miks mõned lausa isoleeritud on - me ei huvitu ju põhjustest - lihtsalt tänapäeval ei saa enam kedagi sunniviisiliselt isoleerida, kui ta ise seda ei soovi ja kui teda pole avastatud vägistaja- ja tapjana...
ma ka siin püstitasin samase teema, aga mõttetu teema - lihtsalt vahel olen liiga tormakas ja mõte liigub kiiremini kui analüüsida jõuan
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 15:56
Minu arvamus on et kui ikka siin hulk kasutajaid sellise käitumise suhtes pahameelt avaldavad, siis peaks site administratsioon midagi ette võtma. Kumb siis olulisem on, üksiküritaja või enamus?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 18:25
millega need "neitsid" sind iff traumeerinud on, et sa peamiselt nendele "tükeldamisest" huvitatud oled
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 18:48
kui sa vaatad rubriiki "naine>meest" siis 10st 9 on prostide kuulutused kuigi neile emastele on eraldi "teenus" rubriik loodud toppigu oma vaimuvaesed ja labased kuulutused sinna aga need lipakad ei oska ju lugeda, siis kui teised lapsed koolis käisid harjutasid nemad kodus jalgu laiali ajamist !
Ja jääb selline mulje, et eesti ongi suur litsimaja ja naisi kes ka punastada oskavad ei eksisteeri !
Küsi ükskõik milliselt mehelt kas ta tahaks abielluda prostituudiga - naine tuleb töölt ja tahab meest suudelda endal veel võõra mehe sperma hammaste vahel kui romantiline - sellest mehed unistavadki !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 18:55
Lahku siit lehelt, kui sulle ei meeldi, mida siin näed.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 19:38
Ka minu on ta ära blokkinud aga õnneks kirjutanud ei ole ja enam seda võimalust ei olegi tal...ja ise olen juurelnud, et huvitav miks keegi peaks kedagi lihtsalt blokkima....aga nüüd näen ka kuhu koer maetud...lihtsalt üks naistevihkaja
Minu soovitus kõikidele neile kes temalt sellise ropu kirja saanud see ilusti adminnidele edasi saata ja küll ta siit lehelt ükskord ka eemaldatakse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 20:31
http://www.iha.ee/index.php?mode=last_comments&lc=1&id=55325

Minul iffi suhtes vihavaen puudub, kunagi sai mõned kirjad vahetatud, mille tagajärjeks oli blokeering. Siiski võiks härra teistesse kasutajatesse lugupidavamalt suhtuda mida postitatud link näidata ei taha. Tuleb aru saada et nii nagu härra iffil on oma maailmavaade ja arusaamad, nii on seda ka teistel kasutajatel. Milleks kottida ja sõimata ilmsüütut kasutajat kelle seksuaalne olemus ei klapi sinuga, iff? Milleks sellised kommentaarid?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 01:08
Desire tahad teada miks? Põhimõtteliselt on iffil õigus. Tean prostituutidest ja nende hingeelust natuke rohkem. Ega sealt midagi head loota ei ole. Kuigi mitte nii väga. Kuna Iff on vanem mees, siis lihtsalt on saanud kurvad kogemused tollajal kui veel olid prostituudid slaavitarid ja kogu see teema oli kindla jõgu kontrolliall (lihtsalt pakun seda mõtet). Praegu on jah igaüks rahapeal väljas ja kujutavad ette, et saab lihtsalt raha teenida. Ehk Iff valab viha välja. Kuigi teeb seda ebasündsal moel.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 01:24
Mul pole iial kuskil ühtegi kuulutust olnud, et ma ennast või oma teenust müüks. Millest automaatselt selline arvamus??? Lihtsalt sellest, et mul on mõnel pildil käerauad ja kett käes? See, et mõnele mehele mu tegevus ja "mängud" ei meeldi ei peaks ju ometi neid nii drastiliselt käituma panema. Ja no niiiii ropult kirjutada nagu siin üks naisterahvas sai. Kas see on siis normaalsem????
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 01:29
Piisab kui juba sellise suunitlusega lehel olla. Ei see ei ole üldsegi normaalne aga sama arvab näiteks tema ka, et sinu mängud ei ole normaalsed ja nii ta läheb. Paraku ei saa sinna midagi teha. Muidugi konto saab kustutada ja politseid teavitada sellisest tegelasest aga vaevalt mõni teenusepakkuja seda tegema hakkab
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 01:39
No mina ei teinud sellisest oma maailmavalu minu peal välja elavast tegelasest väljagi. Ma siit lugesin tema kohta ja läksin huvi pärast vaatama. Tuligi välja, et see iff oli ka minu ära blokkinud. Ma ei viitsi iga tühja asja pärast ka hüsteeritsema kukkuda. Eks mul ikka satub postkasti igasugu vaimusünnitisi. Mis see mõne asi on mida mina teen. Kõik toimub vastastikusel kokkuleppel ja inimrööve ei korralda ega petuga enda juurde ei meelita.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 01:42
Aga Iff räägi miks sa nii kuri oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 09:14
Ma ei ole kuri aga prostid võiksid oma kohta teada kuhu naad kuuluvad, kui ma kirjutasin ja ütlesin, prostituut kui pakud teenust siis tee seda "teenust " all aga kus siis läksid põlema "sa vanamees poo end munnipidi üles, pane end põlema, et nemad ongi süütuse etalonid jne, jne" ja nüüd ühiskonna poolt põlatud libud tulevad hädaldama, mina vastan neile lipakatele samas stiilis !!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 09:29
Iff aga miks minu ära blokkisid?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 09:37
Ja minu...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 09:44
Vaatasin juba enne huvi pärast kes mind blokeerinud on. Mingil müstilisel põhjusel päris mitmed, sealhulgas muidugi ka iff. Aru ma tõesti ei saa, pole mul kunagi mingeid kuulutusi kuskil olnud ja ankeedil ka nagu midagi viga ei tohiks olla...
Kui automaatselt ilma midagi vaatamatagi lipakaks peetakse siis head teed minna, mind ei kõiguta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 09:46
Marybloo: Põhjus on ilmselt profiilis selle abielukohta. Kui oled abielus ja sellisel lehel, siis oled lipakas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 10:03
Otsin naist-40a kellele meeldib saun ja kellele 69 ei oleks pelgalt numbrid, hea klapi korral kõik võimalik !Prostidel ja "sponsori otsijail" mitte tüütata !!!!!!


ifil kirjas ka ju, et otsib mõnda naist, ühele peab meeldima saun ja teisele 69, huvitav oleks teada mis saab kui mõni naine ka sellest huvitatud on, kas siis saab bloki, sest vennikesel tekkinud juba paranoia et keegi teeb nalja?
aga pole lugu ehk ta siiski saab abi enne kui kõigis naistes hakkab litse nägema.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 10:06
jan: Sa pane mõni kuulutus. Siis näed mida naised vastavad ja kuidas! Vahel tekib tahtmine Iffile isegi aitähh öelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 10:11
Ma olen vaba naine ja ka lastetu. Keegi ei kannata minu huvi/hobi pärast. Aga ikkagi otsustas härra Iff mindki blokkida, nagu tänu sellele foorumi teemale selgus. Huvitav kas ta kartis, et hakkan teda meelitama oma "mängudesse"? See on arukate ja täiskasvanute "mäng" ja mul pole vajadust ahvatleda kedagi sellele tegevusele. Ja samasse punti prostituutidega ma ennast küll liigitada ei luba! Härra Iff äkki hariksid end pisut enne kui kõiki sõimama ja blokkima hakkad?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 10:33
Kasvatus on vist Iffi oleku võtmesõna. Vbla on teda nii kasvatatud, et kõik mis erineb tavalisest "koduperenaisest" on väärastunud. Vanasti neid mängimisi ei tehtud. st tehti aga mitte avalikult.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 10:53
Desire777, ma vaatasin aatat paar tagasi Discovery filmi kus teiesugused SM harrastajast sai manjakk !
Kui ta kätte saadi siis ta rääkis, et algul panime ketti siis ratta peale siis piksime piitsaga, torkisimi nõeltega siis noad jne, jne aga lõppuks riputati ta lakke nigu siga ja peksti vastu seina surnuks, see on teie jaoks normaalne aga minu jaoks on see väärastunud mõttelaadiga olevused,
Kõik narkomaanid räägivad, et kanep pole narkootikum ja sama siin SM mõtlevad, et kettis js piitsa anda ongi normaalne !!!
Ainsad abi vahendid mida vaja, on meil INIMESTEL jalgevahel olemas, ülejäänd on haigefantaasja, muidugi on see mingil määral ravitav, head ravi !!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:01
Minu teooria kohta M.O.T.T
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:07
Ah ja, see blokkimise teema, ma olen seda juba seletanud vaata "kaua võib iff123" armukeseks ma ei hakka kui abielus naist ei suuda oma mees rahuldada või on impotent siis otsigu uus mees aga enne lahutagu vanast, sellest ka blokk abielus naistele !!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:17
NSM: Kui sa loed seda teemat, siis näedsa selline ongi see hingeelu uurimine ja saadki teada miks midagi tehakse ja mida vaja teha on. Räägivad. inimesed räägivad. Tuleb nad ainult panna rääkima. Ja siis saa mõistad ka miks need asjad sellised on nagu nad on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:48
Ja veel, Desire777 jaoks on ka zoofiilid täitsa normaalne sexsuhe, et noh paneb ta koera ja missiis ega ta sinu koera ei niku, nigu ta räägib, no on mõned ketid, käerauad ja kruvikeerajad normaalna arsenaal sexi juures sorry kette ma seostan loomadega, käeraudu kurjategijatega !
Loomulikult on tema jaoks ka pedofiilid teretulnud aga mina ajaksin nad teibasse !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 11:56
Silmaklappidega hobusel on ka laiem silmaring!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:04
Ma vastasin talle vaid, et "Sa oled haige inimene", mitte et riputa ennast munnipidi ülesse jne. Ära õigusta ennast siin ja aja mingit jama suust välja
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:08
Siis on iff küll väga heal arvamusel endast, et arvab, et kõik abielus naised nüüd teda tahavad või siis vabad naised, et kiiruga peab igaksjuhuks blokkima
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:19
iffikene– et sa teaksid. ma olen teadlik minu tehnilisest s(t)aatusest - blokeering on ja ilusa teate sain ka mh. ma tean, et sa tahtsid parimat ja et see tuli mulle kui teenitult. tunnistan, et ma olen rahul sellega, et saan sind teenida ja mis peamine – mul ei teki ka mingit tahtmist sind millegagi tülitada. aitäh!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:23
Jamissiis: Loe natuke hoolikamalt, miks blokitakse kedagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:24
Mõni mees ei saa vist teisi sõimamatta kuidagi kõvaks. Fetis seegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:30
Jamissiis, kas sul on lugemisega probleeme või oled pime ???
Ma pole kuskil öelnud, et KÕIK abielu naised ma ütlesin "kui mees ei suuda oma naist rahuldada või on impetent siis lahutagu ära mina armukeseks ei hakka" aga kust sa võtad, et ma ütlesin kõik ?????????
Nüüd on liusti näha kes meil fakte moonutab ja plä-plä-plä teemalis möla ajab !!!
Apelsiin, abivahendeid ei kasuta mina vaid hopis teised persoonid, mina oma mõttelaadilt ja sexist olen naturaal nii,et mine oma sõbrantsi juurde ja pange end ketti, raude ja pekske teine-teist piitsaga nii kaua kui perssest aru pähe tuleb aga teades sind siis vaevalt !!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:45
Silmadel on kohe valus lugeda seda teksti. Iffi kirjaoskuse tase on alla igasugust arvestust Eesti keele tundide ajal istusid kodus ja sügasid kotte?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:45
Ja veel üks huvitav fakt nimelt Desire777 mainis, et SM on tarkade inimeste mängud nii, et kes sellega ei tegele on lollid kes nüüd ennast teistest kõrgemale seab ???
Teets ettepaneku, et ülikoolides võetaks SM kohustuslikuks aineks, kus nee targad ikka tulevad, suurimad tänud sulle "neiu777" , et tegid nägijaks nüüd jälgin sinu õpetusi surmani !!!!! Ja ainus asi mis mulle sinu juures rõõmu valmistab on see, et sul ei ole lapsi ja annaks jumal, et ei tulegi, sest geenidel on loll komme ülekanduda !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:09
Ma olen ennast siin piisavalt selgelt väljendanud. Veri, fekaalid, loomad, lapsed ja sex on minu mängudes totaalne tabu. Tarkade inimeste "mäng" on see sellepärast, et ilmselgelt vaimse puudega või mõned muud tegelased kes ei anna omale aru mida tahavad või teevad ei kuulu sellesse teemasse. Kindlasti on ka BDSM harrastajate hulgas hulle aga märksa rohkem on neid tavainimeste hulgas. Ja miks sa arvad Iff et minu mängudes on pedofiilid ja zoofiilid??? Äkki enne siiski uuriksid enne mida sa kellegi kohta kirjutad. See on juba avalik laim ja kuulub juba vastavate instantside tegevusvaldkonda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:15
Prostituut "sugarspice" ma seletan sulle miks ma võrdlen sind wc paberiga, mõlemaid tuleb osta siis mõlemaid kasutatakse, sina neelad peenist kui boamadu konna ja imed paugu lahti siis visatakse sind uksest välja, et kao kus kurat, ainus erinevus on see, et paber lastakse veega alla, kas on selge ???
Valjas on kena ilm, mine ja kuivata oma "dokument" päikese käes ära ja ruttu tööle !!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:16
See, et kaks inimest lepivad mängureeglid enne kokku, pannakse paika piirid ja tabud. Enne mängu lepitakse kokku turvasõna jne. Sulle härra Iff teadmiseks, et reeglid nendes mängudes paneb paika alluv pool. Ja kui ta pole teadlik kus on ta piir või ei ole teemast teadlik siis mina pole nõus sellistega neid "mänge" üldse mängima. Kui paljude inimeste magamistubadest võib leida käerauad ja mõne narmaspiitsa? Sul pole vist õrna aimugi. Vähemalt oled väljendanud ennast siin nii et mina riputan poisse nagu sigu lae alla ja peksan pärast surnuks. See, et kuskil keegi nii kunagi tegi ei pane mind selle inimesega ühele pulgale!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:17
Mina lihtsalt oma kogemustest tean, et seks pole ainult 69 ja keelkas, vaid palju palju rohkemat.
˅ näita rohkem ˅