Foorum
2010-07-20 13:23
Eip ei ole hell teema. Tehtud, nähtud, igav.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 15:24
parma, kas nüüd on kakanaator laiali kui mooniõis ????
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 15:36
ah et sedagi oled sina näinud iff. kui teil seminaridel sellest ei räägita, huvitav kus sinule seda näidati? ehk olid nendeks need videod, mida sa huviga (ja sh kannatades muidugi) uurinud oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 16:14
juuksur, loomulikult siit ihast kus ühele "neijule" lükkati mehe rusikas kakanaatorisse kui ma ei ekse siis oli ta "meiekasiin" ja ta toppis oma putsi (sest teisiti seda rõvedust nimetada ei saa) kõike mis kätte juhtus isegi ühe nuku, tal oli see "süütu"auk kui avakosmos, sellist niku kui aknast õue mingit vahet pole ja selle rõveduse peal istus üks kärbes mis räägib sellest, et hügeeniga oli ta sinasõber, õige kah laisk peseb usin sügab !!!
Nüüd olen mina paha ja rõve ja tema süütu kannataja ja minu ropp laim tuleks adminnile edasi anda aga temake süütuke sai hingelise trauma tema pole milleski süüdi !!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 16:37
Iff ma ei muretse sinu kommentaaride pärast eriti. Tuvastasin, et sa ei oma kontrolli endaüle ja sinu ütlemistel pole seega mingit tähtsust. Liigitan su rahumeeli ühte punti nendega keda sa sõimad.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 18:55
parma-sinust on tõesti kahju kui palju ikka võtab aega ,et midagi tuvastada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 19:01
No peab ju läbi vaatama, et kas on see hetke hullustus või mingi pikematsorti jne. Vbla ta ongi sellises maailmas koguaeg. Selleks peab ta rääkima panema. Hlludega tuleb kaasa mõelda, nii nagu temagi. Tead ju ütelust, et hoia sõbrad ligi ja vaenlased veel ligemal
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 19:05
Iff.
Mees Sa oled sassis kurat võtaks!
Marss arsti juurde!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 19:43
: D see isiksuse hälve on ilmselgelt meditsiiniline, tõenäoliselt miski ajuinfarkti tagajärg, et pole võibolla päris ilus naerda, aga see viimane post oli ikka tõeliselt hea, mina olen tulnud siia süda peo peal teile head tahtma, sõimama ja ropendama teie enda hea pärast ja nüüd teie teete siis niiviisi liiga väiksekesele : DDD
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 10:58
Tere jälle, huvitav, ükskõik kus sa ka "foorumis"ei vaata ikka ühed ja samad näod oma "tõde" kuulutamas, MIKS ?????
Parm sulle sobiks rohkem seelik selga kui püksid jalga, mine ja lõika end ümber nigu Aak kellel pole enam mitte munnigi !
Ma vaatan, et kasisukass vaatab kahtlaselt sinu poole alati oled tema soosingus, selge see eks vanahobu tahab ka kaeru, sul ju vahet pole ise rääkisid ja vanusepiir ka sobiv, kuidas see oli, et "ära himusta ligemise naist, kariloomi ja maistvara" ligemise naine ta sulle ei ole, kariloom ka ja mingit maistväärtust ta ka ei oma "parem enne" on ammu möödas nii, et mine trambi ta ära, sul punkt kirjas ja tema ka saab enne surma õnntsaks, näo järgi pole ta oma 50a meest saanud aga nägu on petlik võibolla ka rohkem nii,et
Jumal olgu tänatud, tütar sai karatud, piimatilk on jälle majas, aamen !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:00
Iff sa oled lahe vahest.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:10
super iffikene,parma minu jaoks liiast noor ja mina tema jaoks jälle liiga paksuke
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:11
ah, et miks pilti ei ole, asi selles, et me mõtlesime oma tibiga, et ootame tibil "päevad" ära siis trambin ta ära ja maiustame sellega mida loodus meile andnud !
Kaua ma oma nõmedaid pilte riietes ikka näitan siin kerge erootilise alatooniga piltid nüüd kõrgelt hinnatud ja moes ning ültsuse suhtes heakskiidu leidnud, kaua ma ikka nõme ja must lammas ole !!!
Ja ootan meeldivat ja kristlikult mõistvat suhtumist ja heakskiitu, aamen !!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:11
ah, et miks pilti ei ole, asi selles, et me mõtlesime oma tibiga, et ootame tibil "päevad" ära siis trambin ta ära ja maiustame sellega mida loodus meile andnud !
Kaua ma oma nõmedaid pilte riietes ikka näitan siin kerge erootilise alatooniga piltid nüüd kõrgelt hinnatud ja moes ning ültsuse suhtes heakskiidu leidnud, kaua ma ikka nõme ja must lammas ole !!!
Ja ootan meeldivat ja kristlikult mõistvat suhtumist ja heakskiitu, aamen !!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:13
ja kuskohast sa võtad, et mul üldse meest on????
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:15
a Iff, et sa teaks. Seeliku teema ka tehtud.
Üllata mind millegiga mida ma teinud ei ole!
ps. siin lehel viibides oled sa kõvasti pattu teinud juba. Nii et ära targuta kristlikul teemal enam.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:23
ei ole hullu parm jälgib põhimõtet, et auk on auk, pauk on pauk ütles vanakuri ja lükkas türa korstnasse aga korstnal siiber ole ees, vanakuri, etskae süütu ka teine,
parm paneb kõike mis ei hallita ja kui vitt pole kui biizeekook mis puututamisel krabiseb siis on panemist väärt !!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:30
Just. Ei mingit halastamist. Loodus ei salli tühja kohta! Kõik augud täis. Kes ette jääb see taha saab.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:32
Iff võiks parmale ette jääda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:37
aksala, sa oled hea
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:47
Käisime tibiga linnas ja astusime läbe "Raua" kauplusest ja ostseme endale erootilisi mänguasju; ketti, kruva, näpitstange jne, jne - tuli lihtsalt helluse ja õrnutsemisehoog peale, imelik küll aga ka minul on omad nõrgadkohad, ja koduteel kerisin 500jm okkastraati aia pealt, et äkki läheb tarvis !!!
Tibi mul naa imelik, et enne kui hambaid kurku ei peksa, märjaks ei lähe (mehed teate ise kui vastik on kuiva panna) ja siis lükasin naelad läbi niplite, loomulikult karjed ja ohked käivad korraliku ja meeldiva eelmängu juurde, endale keerasin mõned kruvid kabja taha, et riist oleks kui karuäkki siis tibil ka kaif suurem ja lõpuks kerisin ta okastraadi sisse, ma pole küll zoofiil aga alati olen tahtnud teada kuidas on okassia nikkuda !
Mul nüüd SM kiirkursus seljataga ja õppejõud pole mingi Tallinna pitsperse vaid Tartust, ülikooli värk ja poha ning tubil õpilane peab ikka oma õpetajast parem olema !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:50
fantast, milline fantaasia sul on. kas me peaksime nüüd ka sellest mingi rahulduse saama v?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:52
Mina tahaks küll proovida kuiva panna. Pole veel õnnestunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:52
parm, ära näe vaeva, sind huvitavad augud on plommi all nii ,et mängi soome kiirjooksjat nimega Kähku-Pihku-Nühkinen !!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:58
Kuna tagumine auk plommi all, siis sellepärast suust niipalju sitta välja tulebki??
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 12:11
Ah et tagant on veel selka ees? No siit lehelt peaks poisid sulle nüüd kohe tormi jooksma.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 13:35
parm, sa ju tead kuda ma suhtun pederasslusse nii, et ära loo illusioone, viisakalt väljendades ajaks nad teibasse !!!
Aga ma ei saanud vastust miks just teie igas "foorumis" sõnavõtate ja kaakutate kui kanakari ??
Kurat, tehke järele või makske kinni aga esikolmik on rautselt minu
kui need kondid järatud siis anke märkku, meeldiva kollektiivi nimel olen ma paljukski valmis, hüüäänikari !!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 13:49
Iff on foorumite kuningas ja interaktiivne usukuulutaja. Sa võiksid rohkemates teemades sõna võtta, kuna tundub, et sul on mida öelda. Lihtne tähelepanek, et ligimese teibaajamine on piibli ja koraani põhitõdedega vastuolus....olgu siis kasvõi selle tegelase näol tegemist pederassiga. Sellise teo eest saadetakse sind põrgusse, kus terve igaviku vältel sind karja pederasside poolt trukitakse ja seda kõike vaatavad pealt suhu võtvad sado-maso naised
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 13:50
Sest meie võime kaagutada! Nii lihtne see ongi! Lihtsalt võime ja tahame.
Sina näiteks sõimad ja ropendad. Selles me sinuga ei võistle! Puhka rahus oma loorberitel.

Paneksid peded oma teiba otsa?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 14:55
Öeldakse ju pühakirjaski,et patust loopigu kividega ikka see,kes ise patust puhas.Aga noh,kes saab santi sundida,kui sant ei taha kõndida.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 17:06
jfjm, sul on jälle õigus aga öeldakse ka "aeg kiva korjata ja aeg kiva loopida" sa võta mind kui Toitjat, see hüüäänikari tulid siia konte küsima ja mina kui loodust ja loomi austav ja armastav väljavalitu annan neile seda mida nad küsivad ja väärt on !!!
Ja mind võib veel võrelda punaserätika ja neid härgadega, lõpptulemus on kõigile teada !!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 18:37
Rätik on punane selleks,et publikul oleks parem vaadata.Härjad on värvipimedad ja neil kamakaks,mis värvi palakaga sa ta silme ees vehid
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 19:20
tead iff123 ma hindan ja vaatan pilte siin siis peaksid ikka minud ka pildid olema,ja pildil on minu mees kes on mul ainus elus ja juba 12 a,ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma ole 29a ja mul elus on 1 mees olnud,ja ma OLEN ÕNNELIK ET SEE NII ON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja sinule soovitan IKKAGI ARSTI JUURDE PÖÖRDUDA,SEST MUL SELLINE TUNNE ET ÜKSKORD SA LÕPETAD VÄGA HALVASTI !
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 19:24
MIND POLE ÜKSKI MEES MAAILMAS KEPPINUD PEALE MU MEEST,JA KUI SINA KURADI HAIGE INIMENE SOLVAD SIIN NAISI SIIS USU ÜKSKORD SAAD SA NII......ET MÄLETAD SEDA ELULÕPUNI !
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 19:31
Lika29 rahu. Hea on lugeda et, keegi on kuskil kindel ja õnnelik. Tema ei tea sellest tundest mitte midagi. Ta ei tea mis tähendab olla õnnelik ja enesekindel.
Ta ei vääri siia enam ühtegi postitust.
Kui tahad maailma muuta pead alusatma iseenesest.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 19:37
Lika29 sa polegi veel ära lämbunud, palju õnne sulle, peenis kurku kolme järku ja lämbumis surm !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 20:31
Loll vanamees(vabandust eakaaslane) MARSS ARSTI JUURDE!
Saa ometi aru,, et sa oled kriisis omadega!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 20:41
Oi mulle hakkab see Iff juba meeldima. Ilma tema sõnavõttudeta poleks ma niipalju huumorit siit täna eest leidnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 20:54
Kuidas saab solvamine, sõim ja laus ropendamine nalja teha? Ma ei hakka ütlema jah kellele selline käitumine võib tõesti nalja teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 21:44
No tema sõnatud on juba niii jaburad, et mõjuvad pigem huumorina kui tõsise solvanguna.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 22:19
Eriti lahe tekst oli see:
Käisime tibiga linnas ja astusime läbe "Raua" kauplusest ja ostseme endale erootilisi mänguasju; ketti, kruva, näpitstange jne, jne - tuli lihtsalt helluse ja õrnutsemisehoog peale, imelik küll aga ka minul on omad nõrgadkohad, ja koduteel kerisin 500jm okkastraati aia pealt, et äkki läheb tarvis !!!
Tibi mul naa imelik, et enne kui hambaid kurku ei peksa, märjaks ei lähe (mehed teate ise kui vastik on kuiva panna) ja siis lükasin naelad läbi niplite, loomulikult karjed ja ohked käivad korraliku ja meeldiva eelmängu juurde, endale keerasin mõned kruvid kabja taha, et riist oleks kui karuäkki siis tibil ka kaif suurem ja lõpuks kerisin ta okastraadi sisse, ma pole küll zoofiil aga alati olen tahtnud teada kuidas on okassia nikkuda !
Mul nüüd SM kiirkursus seljataga ja õppejõud pole mingi Tallinna pitsperse vaid Tartust, ülikooli värk ja poha ning tubil õpilane peab ikka oma õpetajast parem olema !!!!
No huumori kullafond lausa. Lausa kahju kui enam sealt midagi ei tuleks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 22:58
777, kallis ma nii väga pingutasin sinu jaoks ja ma olen sitaks liigutatud, et see sulle meeldis, ma olin kaks ööd magamata, et sulle mu jumallanna meelehead teha, jään su alandlikuks orjaks aegade lõpuni, suudlen su kätt ja jalgu, et mind nägijaks tegid !!!
MahoTydruk, see tahab, et teda seibideks lõigataks, mine uuri mu JUMALLANNA !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 02:41
elu nagu seebiooper
iff123 kasva suurek ausalt nii suurel mehel ei saa ola imiku aru
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 04:58
teadjad inimesed on õelnud, et kõige üle võib nalja teha - surm kaasa arvatud - elu loomulikud osad....järelikult võib kõik ka nalja teha - kaasaarvatud robustsus - eriti naljakas on siin lehel midagi tõsiselt võtta.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 06:53
Iffikene ma hea meelega loeks mida sa veel oma tibiga teed. Algus oli igal juhul paljutõotav
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 07:00
Mul sattus 2010-07-21 21:44:43 postitusse üks viga. Õige lause kõlaks nii:
No tema sõnavõtud on juba niii jaburad, et mõjuvad pigem huumorina kui tõsise solvanguna.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 09:13
Ma räägin seda ammu, et iffi sõnavõtud kõige naljakam lugemine üle pika aja. Go Iff Go....jätka samas vaimus aga tee seda foorumis ja palun ära siis neidudele inetuid kirju privas saada Ma luban, et kui sa hullarisse satud, siis saadan korvi heade ja südamlike tervitustega sulle Üldiselt oleks äärmiselt tänulik, kui sa avaldaksid mõningasi oma seksiseiklusi ja ka muid huvitavaid juhtumeid, mis kindlasti su värvikireva elu jooksul toimunud on Sinu andunud fänn....Aksala
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 09:48
Ei oleks uskund, et Eestis nii palju müüdavaid libusid on kes on nõus peale enda veel lapsed ja vanemad maha parseldama "kõik müügiks, metall ja muusika......."
Öeldakse, et "käbi ei kuku kännust kaugele" nii, et järelkasv on kindlustatud ja "Ihast" on saanud Eesti suurim prostituutide taimelava !!!!!!
Las koerad hauguvad, karavan liigub edasi !!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 12:51
jajah look who´s talking...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 12:53
Iff123 äkki saaksid lahti seletada, mida sina mõtled libu või litsi all?
˅ näita rohkem ˅