Foorum
2012-02-13 14:40
Kaua võib neid reklaamida ja tekitada illusiooni, et meestevaheline persenuss on cool? Kas Teie ei ole väsinud? Mina küll olen...kapiuks kinni!

Seltsimehed, ärge pahandage.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-13 14:56
Mäletan aaega kui sellise asja eest pandi lihtsalt trellide taha
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 06:54
Minu meelest on rõõmsaid inimesi rohkem ,kui ollakse õiges elemendis . Las nad olla ,aga see paraadi värk ,ei lähe mitte .
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 11:26
Nõus. Sama hästi võiksid siis ju heterod oma paraadi korraldada? Ja üksikisad ntks, või Kiriklikult laulatatud paarid? ja miks ometi üksikemad pole veel oma paraadi korraldanud? Mille poolest siis nüüd järgu samasooliste suhted või suundumus paraadi näol rohkem äramärkimist väärivad?
Just, olgu oma olemist ja toppigu millega ja kuhu tahavad aga mida selle asjaga tänaval paraaditseda on :
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 12:52
ratio- Väsimuse vastu aitab puhkus.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 13:59
Omasooiharad naised on , aga mehed tuleks küll kuskile üksikule saarele saata.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 14:24
sullamulla- ja ennast pakuksid kindlasti saarevahiks?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 16:58
Kindlasti mitte. Naistesaarele kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 17:42
võta heaks
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 20:30
Aru ma ei saa, milles need omsooiharad jälle hammaste vahel? Inimesed olge tolerantsed! Ma suhtlen nii mõnegi homopaariga ja nad on vapustavad inimesed. Tunduvalt sõbralikumad. Ma saan aru kui mõni tuleb isiklikult külge lööma, reeglina sellise orientatsiooniga mehed tunnevad sarnased kilomeetiri pealt ära ja neid kel, selline soodumus puudub nad ei puutu. Aga jääma ikka loomaaia liigirikkuse juurde
˅ näita rohkem ˅
2012-02-14 21:23
Naissaarele küll läheks..
˅ näita rohkem ˅
2012-02-15 10:41
Ma olen nõus, et homopaarid võivad olla täitsa toredad aga mulle ei mahu pähe mille poolest nad paremad on kui teiste suundumustega inimesed, et neil OMA paraad lausa olema peab? Miks siis heterod ntks ei korralda heteroparaade? Tunnustamaks Mehe-Naise vahelist suhet? Suhet millest järeltulev põlv alguse saab?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-15 11:04
mina jälle ei saa aru kui mul on ankeedis kirjas, et hetero, siis miks kirjutavad mõned peded ja tahavad hirmsasti mul "lahti imeda"
˅ näita rohkem ˅
2012-02-15 11:25
Heterod on enamuses ja ei pea enda eksistentsi eksponeerima, ega endale tähelepanu tõmbama. Ja neid pole ju ka kunagi seksuaalsuse pärast tagakiusatud ja kappi surutud.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-15 11:32
Arvestades homoseksuaalsete kalduvustega inimeste arvu kasvu siis on üsna tõenäoline, et ühel päeval kui selgub, et sa oled hetero siis tuleb kappi ronida.
Samamoodi on väga suures vähemuses inimesed kes peavad lugu seksist loomadega. Varsti algab aeg kus tolerantsus lubab ka neil paraade pidama hakata ja üldsus lausa nõuab seda.
Võib-olla olen ma vanamoodne ja ei mõista asju aga ma pole kohanud juhust kus mees mehele lapse oleks teinud või naine naisele. Mida suurem on homoseksuaalsete inimeste hulk seda väiksemaks jääb loomulikul teel (naine+mees) loodavate laste arv.
Ehk ongi nii õige.. kui riigikord ei suuda rahvast välja suretada vaikiva genotsiidi läbi siis tuleb propageerida homosekuaalsust.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-15 11:49
Minu arvamus asjast, et seni kuni keegi ei tule mind oma seksuaalse orientatsiooniga ahistama, siis tehku mida tahavad.Ilmas on palju erinevaid asju millega me nõus ei ole, kas on selle mitte mõistmise tinginud kasvatus või riigikord.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-16 13:03
Tsiteerin...``Ja neid pole ju ka kunagi seksuaalsuse pärast tagakiusatud ja kappi surutud.`` päris nii see siiski ei ole....olid ajad kui noorel heteromehel oli VÄGA raska Etv-s ( loe : Eesti Televisioonis ) tasuvat töökohta leida....
˅ näita rohkem ˅
2012-02-16 13:24
Sama võiks ma öelda mõne teise firma kohta eestis
˅ näita rohkem ˅
2012-02-16 16:25
Uthale...Just,just selles asi oligi,et kiusati homode poolt...Kus Sina siis oled elanud,et seda ei tea... Vaatasin su kontot ,vanust sul justkui on....Avalik saladus ju see,et kui tegid mingi teene mõnele himurale omasooiharale uudisteankrule nt siis oli soe koht olemas Etv-s .
˅ näita rohkem ˅
2012-02-16 17:59
Mina ka ei tea. Millal see siis oli ka kes need omasooiharad uudisteankrud olid? Liiv? Saar? Rannamäe? ...
˅ näita rohkem ˅
2012-02-16 18:42
Maailma reklaami-ja moemaastikul tervikuna on heteromehel raske tippu jõuda.Eestis ja endistes sotsmaades on see rohkem võimalik.Londonis praktiliselt võimatu ja New Yorgis peaks olema homoseksuaalne juut.Naiste kohta need piirangud ei kehti.Huvitav miks?Maailmas enam suurt võrdõiguslikkusest ei jahuta,enamik taibusid on aru saanud,et see on enda istumise all oleva oksa saagimine.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-16 19:38
Homoseksuaalsus on sama vana kui inimkond ja pärineb ajast, kui inimene oli veel karjaloom. Naisi sai siis keppida vaid juhtisane, teised pidid kas karjast lahkuma või leppima homoseisusega. Paarisuhe tekkis siis, kui naised avastasid, et seksi nautimiseks ei pea olema ilmtingimata innaaeg. Juhtisane ei jõudnud enam kõiki rahuldada. Alguses tekkisid lesbisuhted, siis aga hakkas igaüks oma isast tahtma. Kuna senise arengu käigus oli selgunud, et need isased, kes ei kulutanud suuremat osa oma energiat emaste peale olid väga edukad muudel aladel (kütt, sõdur), säilitas arhitekt loodus teatud hulga reservisaseid homodena.
Muide, polegi nii kaua aega möödas sellest, kui oli amet nagu koolipreili, Lapsi kasvatas naine, kellel endal peret ei olnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-17 20:01
Kust pärineb see teooria?Tänapäevast suurt ei erinene...naisi(ilusaid ja väga ilusaid)saab keppida ainult juhtisane.Ülejäänud lunivad miskit Ihas......
Homoseksuaalsus on sama vana kui inimkond.Võrdõiguslikkus on homoseksuaalsuse sünonüüm.Kommunistid olid olemas juba antiikajal,siis nimetati neid teisiti.Mingil hetkel läks homoseksuaalsus moodi,kõik naised tahtsid vähemalt bi-d olla,sest see oli trend.
Sellega koos läks moodi ka võrdõiguslikkus ja muu homotemaatika.Praeguseks on olukord stabiliseerunud.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-18 12:43
Oled sa Utha puudega või mängid seda....Minu poolt teema lõpetatud
˅ näita rohkem ˅
2012-02-18 14:37
mikekadak, sa oled õigesti täheldanud. Utha on puudega
˅ näita rohkem ˅
2012-02-18 18:12
Tore link, Utha. Ainuke häda, et seal nimetatud isikutest ei ole ükski kunagi uudisteankruks olnud. Eurovisoon kui homode mängulaud on tõesti avalik saladus. Samas mida normaalne heteromees Eurovisioonil teha saaks, tahaks või oskakski?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-18 19:02
Homode mängulaud küll, aga näe Martpoiss imes vist vale riista, et Marko õhtujuhi koha endale sai
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 22:54
Heakene siis sinuga Utha-Sota-Puta...Mäletan veel selgesti kui üks uudisteankur otsis ühelt välismaiselt homosaidilt endale meessöpra ja,kuidas üks teine oma Kesklinna korteri trepikoja ees poisse kutsus ülesse...Nüüd kohe muidugi küsid,et,kus tean seda......kas mind on kutsutud....EI OLE . Aga tean .... Katsu sa veelkord siin sel teemal söna vötta...järgmine kord juba vötad söna Komsomolskaja Pravda netiväljaande leheküljel
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 23:07
Oli see nüüd ähvardus või tööpakkumine
˅ näita rohkem ˅
2012-03-10 19:52
Etv-s neid homosid ikka jätkus kui seal kunagi mängimas käisin
˅ näita rohkem ˅
2012-03-10 20:35
Utha seal lesbisid ka -sulle
˅ näita rohkem ˅
2012-03-10 20:37
Maahommik, seal hobused
˅ näita rohkem ˅
2012-03-10 21:00
Utha : milline su esimene suhe oli hobusega? võid mulle privasse kirjutada.Ausalt mul pole sinu vastu midagi
˅ näita rohkem ˅
2012-03-10 21:27
Utha, ta tahab teada, et kuidas sa eeslitesse suhtud
˅ näita rohkem ˅
2012-03-10 21:50
mõtlen ikka sexuaalset suhet hobusega.Kuidas algas,mida nägid esmalt.Oma lapsepõlvest mäletan üht meest kellele võõras isane hundikoer selga hüppas tänaval,mees tõrjus kaikaga eemale ja jälle hüppas ,koeral suguti pikalt väljas.Lõpuks mees murdis koera maha ja peksis koeral pihku et koer paugu kätte saaks me lapsed vaatasime pealt nii põnev oli.Hea et menti ei kutsutud
˅ näita rohkem ˅
2012-03-11 07:11
Spetsiaalselt Sinule Utha-Suta-Vetsu-Pota....Olles tutvunud siin foorumis Sinu poolsete kirjutistega siis jöudsin veendumusele,et Sinu postitustele vastamineon köige ehedam aja raiskamine KUUBIS ( Loe: kolmekordne ajaraiskamine) Putinil ja Komsomolskaja Pravdal oleks Sinusugust kolumnisti kohe hädastihädasti ( sama hädasti nagu Sul Utha-Puta on meest vöi vibraatorit ) vaja.LUBAN,ET EI KIRJUTA SIIN M I T T E K U N A G I enam mitte ühtegi kirjutist Sinu postituste poolt ega vastu.Kui soovid minuga vaielda siis mu postkast on avatud Su jaoks.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-11 09:10
Julge poiss, ei häbene tunnistada, et Utha on avalikuks vaidluseks liiga kõva pähkel. Suur tunnustus ju olla kolumnist ajalehes, mille trükiarv on kordades suurem, kui kõigil Eesti ajalehtedel kokku. Noh ja ETVs ole sa homo või hetero, kui sa ei suuda pakkuda programmi, mis rahvale peale läheb, siis ei loe ka seksi ja muidu sõprussuhted midagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-11 09:26
Siit jääb mulje nagu ETV oleks esindatud ainukesena seksuaalvähemustega . Naljaninad ikka siin koos, juhtuvad vaatama ühte saadet ning siis kuskil kuulevad, et see on ju homo või jumal teab kes ja kohe pannakse pitser peale, et on vähemus, ise eelnevalt ei viitsita ega vaevuta veenduma, kas asi vastab tõele või ei. Teate neid kiiksuga mehi naisi on põhimõtteliselt kõigis riigiasutustes ja neid on ka põhimõtteliselt kõigis eraettevütlusega tegelevates firmades. Oi kui te vaid teaksite. . Mis tõesti arvate, et neid homoseksuaale, bi-seksuaale on nii vähe, suurem osa siinsest ühiskonnast ja ka maailma ühiskonnast on bi-seksuaalsed. Ainuke asi mis takistab inimestel seda endale tunnistamast valehäbi. Neid on sõjaväelaste seas, just üleajateenijate, ohvitseride hulgas, valitsuses on neid , ettevõtete juhtkondade seas just. Olen täheldanud, et mida haritum, mida edasi jõudnum inimene on seda rohkem on temal neid kiikse mida avalikult kõik teevad maha aga salajas nad neid kiikse ainult praktiseerivad. Üks asi veel, minu meelest ei tohiks olla kellegi asi see mis on inimene oma isiklikus elus, kui ta ei hakka neid töö juures kõva häälega karjuma ja peale suruma , siis nagu ei tohiks see olla määrav töötamise kohalt, ei tohiks olla määrav töökoha saamisel ja ei tohiks olla see määrav ülejäänud suhtlemises ühiskonnas. Inimene on isiksus ja tal on vaba valik otsustada oma eraeluliste asjade üle. Häbenemine ja kõige eitamine teeb selle inimese enda elu raskemaks mitte teiste.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-11 10:02
Eksid Tuluke, ära unusta, et kapipededel on naised, kelle elu võib lausa põrgu olla. Ja ega nendegi meeste elu midagi parem pole, kes pole julgenud isegi kappi minna.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-11 10:11
Põrguks teevad elu need kapipeded ise oma naistel. tehku endale selgeks kes nad on ja elagu selle järgi, mitte ärgu võtku naist endale selleks, et midagi tõestada ühiskonnale. teevad oma häbenemisega oma lähedastel elu raskeks ja teevad iseendal. Kõik algab selles, et kas ma tunnistan endale kes ma olen või ei. Kui ei tunnista ja püüan kõike salajas endale hoida, samas löön salaja üle aisa on ka paha. Enda närvid kuluvad ja põhjustad teistele sellega valu. Lolle kes näpuga näitavad jagub igal ajal ja igal pool ning inimene kes halvustab teisi halvustab ka inimesi muude asjade pärast, lihtsalt osadel ongi see komme, et vaja halvustada. Aga sellest peab olema üle. Mina oma isiksusega kindlasti olen paljudel hammaste vahel ja minu üle irvitatakse, et a la mingi mees naiste riietes või pede või väärakas olen, kuradile mul on jumala pohhui mida minust arvatakse, las sõimavad, las näitavad näpuga, las mõni loll üritab mulle peksa anda, põrutan vastu pikki lõgemeid kui vaja aga ennast varajama ja häbenema ma ka ei hakka. Ma olen selline nagu olen ja elan enda jaoks. Jah kuradi raske on sest tööd saada on kole keeruline, sest tööandajd kardavad teiste arvamust agha mind see ei huvita, järelikult peabki mu elu olema määratud raske ja küüned enda poole aga ma olen rahul sellega ja õnnelik, et ma ei põe ennast ja olengi selline nagu olen. Inimesed võiks rohkem olla julged ja olla nii nagu nad soovivad. miks tappa enda närve sellega, et kõike varjata. Pigem keskendugu ühiskond mõrvarite ja igasuguste pedofiilide ohjeldamiseks, mitte ärgu kiunugu nende kalla kes lihtsalt püüavad ka iseendaks jääda.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-11 11:31
Redlight. Staaritsed?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-11 11:50
staaar-staaaaar-staaaaar
˅ näita rohkem ˅
2012-03-15 12:57
Teisi halvustavad ikka need, kes ei julge oma probleeme endale tunnistada... Enesehinnag neil äärmiselt madal, halvustamisega saab seda enda silmis tõsta
˅ näita rohkem ˅
2012-03-15 15:41
See on halvustatava lohutuskõne.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-15 15:44
Kus siin halvustatava lohutuskõne on?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-15 15:55
Teisi halvustavad ikka need, kes ei julge oma probleeme endale tunnistada... Enesehinnag neil äärmiselt madal, halvustamisega saab seda enda silmis tõsta.

Kust sa tead, et neil enesehinnang madal on?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-07 20:50
Mul on tuttavaid biseksuaale ja gay-sid ning ma küll ei tüleks, et nad mingil moel hetero inimestest tavaelus erinevad on.

Pigem mind huvitab, miks administratsioon ei ole seda teemat kustutanud je seda meest ennast politseisse, seksuaalvähemuste vastu vägivalla õhutamise eest, andnud pole?

Sama hästi võiks ju naiste poolt luua teema - "Kõik väikeste peenistega mehed siberisse" või siis "Mehed, kes peresid maha jätavad eunuhhideks" või mida iganes veel.

Me elame demokraatlikus õigusriigis ning minu arvates, igaüks kellele see kord ei meeldi võiks siit ise nagu mujale kolida juba. Meil on olemas põhiseadus, mis ütleb nii:

§ 12. Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või muude veendumuste, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või muude asjaolude tõttu.

Rahvusliku, rassilise, usulise või poliitilise vihkamise, vägivalla ja diskrimineerimise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on seadusega keelatud ja karistatav õhutada vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist ühiskonnakihtide vahel.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-07 21:13
ära oma suures demokraatia ülistamises unusta seda et igaühel on õigus oma arvamusele ja selle avalikustamisele. seega kui ma arvan et pederastia on rõve, siis nii ka ütlen ja keegi ei tule mulle ütlema et ma nii ei tohi öelda.

ma hakkan varsti valge eesti keelt kõneleva hetero mehe diskrimineerimise pärast siin kõiki kuhugi kaebama
˅ näita rohkem ˅
2012-10-07 21:47
Siin tahaks öelda mõningatele siin foorumis sõnavõtnuile, et elage oma elu ja niikaua kui teie p...t ei torgita ei peaks ka sõna võtma, veel vähem halvustama. Kui ei meeldi ärge käige foorumis ega lugege mis siin kirjutatakse. Veel lihtsam oleks üldsegi elada reaalset elu ja mitte tulla siia ja lasta häirida end asjadest mis ennast ei puuduta. Ei ole ka mina märganud ei bi- ega gayinimestes et neil saba või sarved oleks
Kes kellega käib või kes kellega magab ei peaks küll kellegisse teisesse puutuma kui asjaosalistesse endisse. Jah, arvamuse avaldamine on lubatud kuid ei pea hukka mõistma või halvustama. Sama hea kui suunan oma vihkamise blondi juuksevärvi, mis mulle kuidagi peale ei lähe
Natureboy, kullake, muidugi võib sul olla oma arvamus ja selle ka välja öelda kuid ärrituda pole mõtet, sind ei puuduta ju see
˅ näita rohkem ˅
2012-10-07 21:52
Mina küll tunnetan teatud ahistamist. Olen jutukas, on kaamera sees ja alati tuleb mingi mees privama (jõllitajaid on muidugi omajagu). Enamuste privale ma ei vasta, vajutan ristist kinni. Osadel soovitan naine endale leida. Üldiselt jäetakse siis rahule, aga ikkagi ma pean igapäev neid privaaknaid kinnipanema. Tüütu kuidagi.
˅ näita rohkem ˅