Foorum
2020-12-03 21:01
lõtvunud pärakutele on abiks jämedam strapp
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 21:02
seltsimees esihomo ei tule vist selle pealegi, et naistel võivad mingid muud ka augud olla. no nagu lisavarustus eksole, aga seepärast ei tasu nüüd kade olla
ja veel keerulisem on ilmselt taibata, et erinevalt temast suudavad mõned teenusepakkujad ilma ühtki auku kasutamata ära elatuda
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 21:05
koroonaaeg ja nii mõnigi isane peab istuma üksi karantiinis
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 21:05
Millised need mingid muud augud sinu puhulcapri eelistatud on? Lihtsalt niisama, ilma igasuguse tagamõtteta.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 22:42
capril vahet pole mis auku tähtis on lõuatäis jobi kätte saada kõhu täiteks,kriisi ajal on klientuur kokku kuivanud
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 14:42
aga vahest ma tahan munni persse saada, kohe kõva tahtmine on.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 15:23
esihomo kehtna arvab vist, et klientuur on nagu tema pisipeenis, mis iga päevaga järjest rohkem kokku kuivab
˅ näita rohkem ˅
2020-12-08 18:57
Oh jah.... siin teemas pole enamus ''mehi'' kuulnudki, ammugi ei oska ette kujutada, et naistel on veel mingi auk peale unistuste urruaugu.
Capri, pole vist hea mõte traumeerida neid sellel teemal. Näed ju kuidas ei saada lihtsa ning loomuliku reaalsusega hakkama
˅ näita rohkem ˅
2020-12-14 02:02
kehtnal on pidevalt urruaugus rauad sees.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-14 13:57
violiina,
mõnele esihomole on uudis naiste üllatavalt mitmekesise kehaehituse kohta tõesti traumeerivalt mõjunud. kehtna siiamaani Å¡okis ja viisakalt vait nagu oleks suu peenist täis. aga võib-olla ongi
˅ näita rohkem ˅
2020-12-14 16:22
Huvitav, et sa püüad nagu narrida inimest sellega, et ta suu on peenist täis, kui ometi sa ise täidad oma suud väidetavalt heameelega. Või on ikka nii vastik, et raha peab selle häbi kinni maksma?

Minul näiteks on küll mõnus, kui nägu on vittu täis! Narrige või mitte, vahet pole.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-14 19:14
Hmm. Mulle capri meeldib, head pildid ja naudib elu läbi seksuaalsuse igati, ka inglikesega. Me pole kohtunud ja ega ka kohtu vististi, sest täna ma veel ei oska lugu pidada tasulisest ejakulatsioonist, aga iial ära ütle iial! Mehi, kes raha eest seda soovivad, on ju murdu. Pisikene pilguheit kuulutustele. Kahjuks on enamus naisi täna siin kuulutamas tasulisust täiesti vales kategoorias, nagu mehedki.
Tahan öelda, et väärikus on on asi.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-15 12:16
slave, "väidetavalt"?? ehk täpsustaks väidete allikat, muidu jääb jutt tavapärase mutidturulrääkisid-taseme juurde.
ning miks peenisega täidetud suu peaks pedele narrimisena paistma? see pigem tema eesmärk ja unistus igal juhul pole sellest suust tükk aega piuksugi tulnud

100,
nautimiseks ju olemegi siia ilma sündinud, igaüks omal viisil
aga ejakulatsioon ei käi tingimata kohtumise juurde, muide. samas täielikult välistada seda ka ei saa
˅ näita rohkem ˅
2020-12-15 16:39
Ei tea, kas ta nii pede nüüd ikka on... selleks sa ju torgata üritasidki teda. "Esihomo" ja muud vaimukad-mürgised tiitlid ka veel.

Tõesti jah tundub, et see peenisega täidetud suu sulle ikka ei meeldi tegelikult. Näitled niisama, et leib lauale tuua ja siit siis ka see õelus.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 01:05
nojah, võimalik, et on nn bi, kes miskipärast naiste sõimamisest rahuldust üritab leida. ega ta poleks sel juhul ainus omataoline siin.

vaata ori, iga mehe peenis tõesti ei vääri, et talle tähelepanu pöörata. olgu siis manuaalselt, oraalselt või vaginaalselt
et jah, mis iganes tegevuse nautimiseks peab kõigepealt mees ise meeldima.....siis ei pea kohe üldse näitlema
aga loodetavasti pole sinu mehelik õelus tingitud faktist, et sinu orjapeenis minupoolse tähelepanuta jäi.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 01:15
Kõigepealt peab ikka naine meeldima. Kui ikka aju ei ole, siis kummist tissid kah ei aita.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 01:31
ilmselt on ka qwerty kumminaisel võimekam aju kui tal endal?
kummalisel kombel meeldivad kenad, aga suht ajuvabad naised paljudele meestele. samas rumal mees on nagu loodusõnnetus, kes ei pruugi ka raha eest naisi saada.....eriti kui lodev kere või alamõõduline peenis komplekti kuulub
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 01:33
Tore ju kui sa capri ennast ajuvabaks naiseks nimetad.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 01:48
mina sinuga voodit õnneks ei jaga. aga oma täispuhutavatele armukestele ja lutipudelitele võid vabalt minu nime anda, ma ei keela
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 01:55
Ise ka usud
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 12:42
Vaata kui sinu eelistused oleks selles järjekorras nagu sa väidad, siis vaataksid kõigepealt meest ja siis mõtleksid selle rahavärgi peale. Praegu on näha, et aastatepikkune eitusfaas ja oskamatus tegevusest tulevat pinget ning komplekse maandada on viinud selleni, et kõige esimene tingimus on raha ja siis vaatad edasi.
Kui sa seda ei tunnista, siis palju õnne eitusfaasis jätkamisega. Kõik muu jama sinu sees saabki sealt alguse ja pead endiselt rahusteid jms jama sisse ajama.
Võta ennast kokku, tunnista asju nagu nad on ja leia sealt tulevatele probleemidele lahendused ning elu jätkub ilma rohkem mutta vajumata...
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 13:08
Capri on ju öelnud et kingitusena sobib kenasti ka assortii kompveki karp.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 14:05
ee...rahusteid sisse ajama? kui see orja südantlõhestavalt murelik postitus mulle oli suudatud, siis tuleks kasuks luuludega tagasi tõmmata. mingeid rahusteid peale seksuaalse naudingu pole kunagi pruukinud. ja ei kavatsegi.
naljakas, kuidas inimest tundmata poogitakse talle külge täitsa suvalist kräppi, kellegi fantaasiate põhjal

aga veel kord, slave. viimased aastad on nagu üldse kõige probleemi- ja stressivabam periood olnud terve elu jooksul. seega, nii uskumatu kui see ka sulle ei tundu, pinged puuduvad. lihtsalt vaikne nauditav kulgemine....
aga loomulikult valitud seltskonnas.
seega "rahavärgist" ainult ei piisa. vaata, raha pakuvad ju kõik, aga kõigiga ei kohtuta eks. qwerty-suguseid on hulgaliselt teisigi, kes aastate viisi üritanud tagumiku külge liibuda ja vastuvõtule pääseda. näiteks seksi eest raha pakkujad saavad enamasti automaatselt blokeeritud, peale esimest kirja. kuna kohtumine peaks siiski eeldama vastastikust respekti ja ka mõningast intellektuaalset sädet ning lausa meeldivust, mu meelest.
seega on mõistlik piirduda väljakujunenud külaliste seltskonnaga, kelle poolt pole oodata ei labasust, ebameeldivaid üllatusi ega ka pingete tekitamst.
kui orjal on eitusfaas sellise eluviisi positiivsete külgede suhtes, peaks ehk rahusteid soovitama?
või hakaku ise gigoloks kui turgu leiab muidugi.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 14:16
Hmm, ikka sama joru "et raha pakuvad ju kõik..."
Kõik mehed ei ole hädapätakad vaid mõned peavad endast ja partnerist lugu ka.
Ühesõnaga, jäta see tobe eeldus ära ja jäta ära ka see luulu, et kui raha ei maksta, siis pead kõigiga kohtuma... ja come again!
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 14:54
slave, kas sa tundsid end hädapätakana kui massaaži eest nõus maksma olid?
ning mis mõttes kõigiga kohtuma? kõigiga nagunii ei jõuaks ju, olenemata suhte iseloomust.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 15:29
Massaaži eest pole tõesti probleemi maksta. Muud ma sinult ei tahtnud.
Aga on selgunud, et sinu "massaaž" on segu kõigest ja mittemillestki. Sedasorti enda alandamine minu fetiÅ¡ite hulka ei kuulu...

Mees, kes otsib raha eest kiiret rahuldust, jätab enda isiksuse arengust ilma ja on seetõttu hädapätakas. Temaga ei suheldagi muul moel ja tema enda võime teisiti suhelda muutub ka küsitavaks, kusjuures ta hakkab ennast õige pea efektiivsusega õigustama.
Isiksuse arengus ei ole efektiivsus just kõige efektiivsem meetod. Kõlab nagu tantra juba.

Kui kõigiga ei jõua, siis miks sa jätkuvalt patrad seda luulut nagu keegi eeldaks sinult kõigiga kohtumist?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 16:33
kõigiga ei jõua....
paneb imestama kui küüniliselt mõni ennast erandiks peab ja on hingepõhjani solvunud , et teised seda ei aksepteeri. õnneks on olemas kinnised raviasutused kus seda puuet veidi leevendatakse.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 19:24
Meesnaine vms. ega muidu su segasest postitusest aru ei saaks, aga kuna oled c suuvooder siin, siis ilmselt üritad mull c sõnu suhu panna ja mingist puudest plämada.
See "kõik" ja "iga" on ikka osa c demagoogiast, mida ta siin ajab, nii et praegu sülitasid kogemata oma lemmiku poole suures tuhinas.
Tavalise inimese jaoks on päevselge, et kõigiga ei jõua. Nii selge, et ei pea eraldi välja toomagi, kuid ületöötanud lahtihõõruja peab seda nii endale kui teistele kinnitama.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-16 20:25
sa slavetodomme oleks nagu glavlitis töötanud.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-24 09:58
Ahven003, qwerty112, Lubricate. Selliseid nimetatakse vähemuseks aga iha lehel on enamuses.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-27 20:02
Tussuviiner, kas üks üks sulle mõjub nii rängalt, et iga teema alla tuled halama kes kes on? Koli tagasi rate. ee lehele
˅ näita rohkem ˅
2020-12-27 20:21
Mine lalise kusagil mängukoopas, homoseksuaal.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-27 20:29
Tussuvinku, mõtle miskit originaalsemat välja. Kas olete mingi lapspaar siin, kelle okkaga titt siin püüab endale tähelepanu? Hea nõu, bloki oma konto ära ja õpi uue kontoga suhtlema, äkki tuleb õnn su õuele lapsuke.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-27 20:33
Oi,suur issi ikka väljas. Ära kujuta endale ette.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-28 02:09
hale tussujavinkuviiner,suured arvustajad.Vaadake ennast hälvikud.Ämberjahomo on teie õige nimi.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-28 07:02
Mine võta nüüd endalt suhu, homoseksuaal.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-28 08:29
miks mina pean endal võtme,teie litispaarike olete ju selle jaoks loodud.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-29 21:51
Hea nõu, bloki oma konto ära ja õpi uue kontoga suhtlema, äkki tuleb õnn su õuele lapsuke.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 21:55
ma pole nagu teie kaks mudahoora mitmete kontodega.loodan keegi teile labidavarre perseauku lööb
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:01
Mitme kontoga??? Sa homost reptiil.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:04
Jube blond libu seal pildil,imeb mingit 10cm pikkust kusenahka
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:20
On veel midagi ilusat öelda?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:27
ikka,plõksige tõprad vähem.Enne teiste solvamis minge vaadake peeglist millised amööbid te ise olete.Pärast käite kaebamas ja poolehoidu otsimas.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:31
Sina homo mölised ja sõimad ikka igas teemas.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:37
Kuule lurban,homo oled ise.Naine teab kus sa käid salaja riista lutsutamas.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:40
Teise homo riista lutsutamine on ikka sinu ala. Oled seda juba siin tõestanud.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:41
jutt käib sinust piider,käid salaja imemas
su prostist naine ei teagi et sa kapipedrik oled
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:48
Ega sinusuguse limase reptiili suust normaalset juttu tule.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:48
kaklemise asemel mõõtke parem kellel on pikem riist ja kaotaja saab minu käest karistuseks strapiga võitja saab sedasama preemiaks
˅ näita rohkem ˅
2020-12-30 22:50
mul savi täiega
lihtsalt nad nii sappi täis et ei saa rahus elada
võid neid panna ikka,oleksid tubli kui paned-saaks nemad rahu ja mina ei peaks nende haiget juttu lugema
˅ näita rohkem ˅