Foorum
2020-11-08 00:34
Miks just jobine ? Kas läks lahti ?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-08 01:17
Virusa tegi pepuga nõkat nõkat
˅ näita rohkem ˅
2020-11-28 11:26
Teema on õige. Olen saanud siin sõimata, kui ütlesin ahistanud homomehele, et olen hetero ja pole huvi.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-28 16:37
ratio -

teema on ju valesti püstitatud- sisuliselt on need nimetajad hoopis erineva tähendusega, see ongi meil ühiskonnas valesti - haridus ja haritus on madal.
Homoseksualism ei ole pederastia ja vastupidi. Need on küll samaliigilised ja erinevad. Ämber ei ole kruus, teeklaas pole pits ja naine pole lits kui mõne kindla mehega kohtub seksiks.
Kaasarvajad - ratio - mõistmise järgi, on madalalaubalised ja eriti hull on, et praegusel ajal on ka seaduse esindajad vahel just oma arusaamaga, et silmamõõt on kui perseauk.
Iha.ee lehel peaks olema pederastia sõnakasutaja üldse väljalendav konto omanik igaveseks, kuivõrd on ju siin kõikide väga rõhutajate poolt pidevalt viitamine, - kõik on ju selge , et iga alla 18 a. aastane tuleb siia oma valega ja teadlikult soodustama, hoolimata keelust.
Nii oldi ka minu parandusettepanekute vastu allpool Foorumi jaotises.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-28 20:11
"Paiderastia" on Antiik-Kreeka sõna ja see tähendab meest, kes kepib poisse ehk enamuses neid, kes ei tohi veel ihas olla. Võib-olla täiskasvanuks saajad ka veel lähevad selle alla.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-28 21:05
Ole nüüd. Pederastia sõna on täiesti ametlik.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-28 21:06
https://et.wikipedia.org/wiki/Pederastia

"Pederastia on erootiline suhe täiskasvanud mehe ja alaealise poisi vahel, kus vanem partner on kiindunud nooremasse, kes vastab tema kiindumusele."
˅ näita rohkem ˅
2020-11-28 23:18
slave.....- jah, määrang on ametlik ja definitsioon samuti , kuid IHA liikmed kasutades seda kellelegi kirjutades - 1. kas on teadlikud, et saidil olija on alaealine, 2. keegi promob võlts tegelasega jälitust ja rikub saidi reegleid, 3. kodanik, kes on alaealine , tuleb teadlikult saidile ja rikub seadust.
Millegipärast nende nimetatute kohta ei ole seaduse prg., et tegelikult on nad ise perverdid ja provotseerivad.
Kedagi aga nimetada siin saidil nii, peaks olema adminnide poolt koheselt blokk.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:43
Ma ei saa aru valehäbist. Mida sa pabistad, kui sulle pederast öeldakse?
Minul näiteks pole sellest mitte midagi, kui mulle pervert öeldakse. Sest ma olengi ju.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 11:47
õigekeelsussõnaraamat on usaldusväärsem kui wikipeedia ning annab ka laiema ja kitsama mõiste: suguline vahekord kahe mehe vahel, eriti: poisipilastus
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 12:30
Eesti keele seletav sõnaraamat defineerib pederastiat järgmiselt: "mehe ja poisi seksuaalsuhe, poistele suunatud homoseksuaalsus".
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

igal juhul seostub see kardetud sõna homoseksuaalsuse, mitte heterosuhtega. kuigi härra kollips miskipärast üritab vastupidist väita.
ja tõesti, mis siin häbeneda? ega tähenärimine muuda kellegi orientatsiooni.
kunagi jah võis pederastia harrastajaid ähvardada vangistus või isegi surmanuhtlus. aga milleks tänapäeval häbeneda, kui homoseksuaalsed suhted pigem normiks kujunenud
jah ellips võib kuulutada, et tema alla 18-aastaste poiste peale ei erutu. aga asja olemust see ei muuda ju.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 13:02
On väga ebaeetiline rääkida siin saidil täisealise ja alaealise vahelisest seksuaalsuhtest või seda normiks pidada. Mingisugused normid jäägu. Mehe ja poisi vaheline on perverssem, aga mehe ja alaealise tüdruku vahelist asja tuleb ka kerge hukkamõistuga vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 13:25
"kerge hukkamõistuga"?
Jah siin üks ennast arvamusliidriks pidav tegelane on "tütrekese" mängu pakkunud teenusena.
Minu jaoks ei ole sellisele asjale küll mingit tolereerimist.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 13:40
on nagu vahet, kas see poiss on 17 või 18 või 19, keda mingi 6-kümbine känd ära moosida üritab? poisi ja vanema mehe suhtega on igal juhul tegemist ja igal juhul homoseksuaalse suhtega, väitku arvamusliidrid mida tahes.
slave, on sul konkreetseid andmeid või tõestust, et keegi on oma (alaealise) tütre teenust pakkunud? või laskud turumuttide tasemele nagu paljudel mehetunnustega isenditel siin viimasel ajal kombeks?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-29 23:05
tuleb ellipsiga nõustuda et pederast on kole sõna ja teen ettepaneku selle asendada sõnaga persekeeraja
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 15:21
kapakohila - palju sündsam oleks kasutada sõna , naaskel , see oleks asjakohasem ja sellegipoolest mitte IHA lehel, sest siin ei saa ju olla alla 18 aastaseid, seega ka pederastte ega muid sellise viitega. IHA lehel on viisakas sõna - anaalseks ,suuseks, heteroseks. Need on siin kaunid sõnad. Ei ole rikutud head tava kellegi vaadetele.
Nii peaks ka kontodel olema seadistus muudetud tänapäevaseks ja konto looja märgib ju, kas on M või N või trans jne.
Määrang,hetero, gei,lesbi, tuleks samuti kaotada. On ju hulgim heterod MM kuulutustes eksperimenteerijad, katsetajad ja rahasoovijad või masseerijad

Kontol tuleks vanuse mittemärkimisel ette kohustuslik lahter enne aktiveerumist - olen 18+, milline aktiveerimisel näitab kontol vanuse kohta 18+ ja seega on kõik politsei ja muud meedia hilpharakad tõugatud eemale jälitamisest , jälitagu seda IP aadressi kes on valetanud ning kontaktteerugu vanematega IP aadressi tuvastamisel, kelle alaealised siia ronivad.

Ei ole vaja uuesti hakata nüüd siin kirjutama vastustes- et reeglites on ju kirjas.... Ei, konkreetse konto aktiveerija saab olla vastutaja valeandmete eest, kui seda tehakse naljapärast või kellegi jälitamiseks valeandmetega. Nii jääb ka adminnil kirja see serveris.

IHA leht oleks korrektsem ja jääks ära foorumis ilkumine - pede jms. sõnad , nimede andmine, need tuleks koheselt ja siis ka alus blokeerida.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 23:25
Ja ikka häbened seda "pede"- sõna või pederast-sõna?!
Mingi ilustamise maania on peal või? Oled siis oled, ega see nimetus midagi ei muuda... Viimati peame veel kuidagi välismaa keeles sulle asju adresseerima hakkama?
Mida sa edvistad, vana mees ise?!!
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 00:02
"anaalseks" on siis kaunis sõna, ellips? aga pederastid ju seda kaunist tegevust tihti harrastavadki. nii et milleks häbeneda jah
igal juhul seostub pederastia homoseksuaalsusega, see on fakt.
ja mis need seksperimenteerivad heterod sulle kogu aeg ette jäävad? vbl peaksid vähem seal kuulutustes tuhnima ja rohkem reaalselt kohtuma- inimestega, kes on reaalselt sinust huvitatud.
ma võin ka vahel mõne sensuaalse naisega eksperimenteerida, kas see tähendab, et olen seepärast lesbi ja peale vagiinaga lähemalt tutvumist enam meeste peale ei erutugi või? igal juhul täiesti suva, kas keegi ilusa või koleda sõnaga selle peale reageeriks
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 00:12
tehke sõna tähendus selgeks ja siis haukuge edasi. Või mine referendumi ajal plakatitega marss Tallinnas, korja kõik kokku kes teiega üheselt mõistavad ja plakatile, proovi Ei pederastide abielule ja vaata mis teiega juhtub - politsei koristab teid ära ja kuskil saate ilmselt veel peksa ka korralikult nii heterodelt kui ka teistelt.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 00:13
ja järgmisena heterod , lugege hetero kuulutust:



LittleBoy27
2020-11-30 19:41:05
?
Noort kutti otsin ainult!
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 14:43
See et mõni homo endale siin soojenduseks hetero sildi võtab ei tähenda mitte midagi. Nad vist teevadki seda meelega et sulle atraktiivsemad tunduda. Kuulutustestki ju lugeda et tahavad heteromehel imeda... Ega see suhuandja ka siis väga selge orientatsiooniga ei ole - pigem bi. Ma ise arvan, et kui keegi teise mehe imemisest erutub, siis heteroks ta ennast nimetada ei saaks...
Ellips, sõnade tähendus on ammu juba selge. Vähemalt 30 aastat tagasi nimetati homoseksuaale pededeks ja ka hiljem mõni mu julgem sedasorti tuttav nimetas ennast ise ka nii. Teistel on mingi valehäbi ja kekutamine.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 20:56
Pederastia sõna tuleb venelastelt. piderast. Ja üldiselt homo on tavaline termin, pederast on halvustav sõim termin.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-01 23:13
pikk76 on ka märgitud hetero, aga ikka tahab mehi. Kas ellips teab teda?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 14:05
Vene k. teatud žargoonis on see paha sõna hoopis "pidar" ja omab halvustavat tooni ning käib lisaks ka meeste poolt vägistatu kohta. Loomulikult kasutatakse ka niisama sõimamiseks.
Neil on nali, et kui sul on miljon, siis oled gei ja kui oled vaene, siis oled tavaline pidarast. Ehk see nimetusega kekutamine ja enda olemuse pehmendamine käib igal pool. Arusaamatu, sest muud fetiÅ¡istid ei kuku nii palju lõugama, kui neid pervertideks kutsutakse.
Eks siin on ka päris massööre ja siis on prostituute, kes erutamisega raha teenivad ja samal ajal vägisi ennast massööriks nimetavad. Et ei oleks piinlik või nii... ja jälle imelik, et ei suuda oma tegevust isegi enese jaoks välja kanda.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 16:21
olen susannat nikutanud kui ta veel naiste riietes mees oli. peab ütlema et ütlematta tihe ja mõnus auk oli
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 01:35
no nii, nüüd on ju näha , kuidas
kehtna

ajab needki ropud väljendid segi - pede ja pervert , nagu ta oma tegevust kirjeldab
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 09:55
Mulle meeldivad ikkagi peded. Peded üldjuhul pole perverdid
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 10:28
ellips sina oled vana pederast mina asjaarmastaja
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 10:44
õige pede on on alati truu, nii sõpruses kui armastuses,
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 10:56
kiisuke teab,kiisuke on ise ka pede
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 11:02
Jah , mulle meeldivad blondid kõrge kusemisega naised
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 11:06
nendelt on hea kuldset vihma saada
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 11:27
Ei neile on hea keelekat teha kui jalad ümber kaela on
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 12:14
kehtna teeb ainult seelikuga meeste kottidele keelekat, blondide ega brünettide naiste rahuldamisest pole ta undki näinud
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 12:29
kehtna
2020-12-03 11:01:08
kui sa ikka lükkad suguti juureni tranny või cd preili meelaste huulte vahele või tihedasse auku,vot see on õige mõnu.


Tunnistab seda isegi
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:01
muidugi tunnistan,pole selline variser nagu teie,leiva järgi küünitad kahe sõrmega,aga munni rabate kahe käega enamus tranny ja cd naisi näevad paremad,naiselikumad ja seksikamad välja kui teie suure läbisõiduga,parim enne möödas tädid kelle tselluliiti vaid riided koos hoiavad, kes endast printsessi kujutavad aga isegi keskpärase koduperenaise mõõtu välja ei anna.lits jääb ka aafrikas litsiks,vähemalt võtke julgus kokku ja tunnistage ise endale, et jah olen lits ja nikun raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:12
See on hea teada ,et keegi läbisõidud kirja paneb .😂😂Millal õli vahetus peaks toimuma?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:17
teil on see automaatvahetus teatud ajani ja kui see ära kaob siis on aeg romulasse minna
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:26
Kas kohe ei saaks romulasse?
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:33
jah võta capri kaasa,pistke mõlemad omale luuad pepusse ja lennake saksamaale öökullideks
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:40
Seal tuunitakse romu üles ja müüakse Eestlasele jälle maha
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:46
teid kahte ei tuuni enam miski
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:51
Eksid kõike ja kõiki annab tuunida
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:52
küsitava väärtusega tegevus,pealt gümnaasium alt muuseum
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:53
Mida vanem seda parem
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 13:55
eks iga lits kiidab ikka oma vittu isegi siis kui midagi kiita pole
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 14:01
Lits kindlasti, sina laidad kõik maha isegi kui tegelikult ongi parim
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 18:23
kehtna kiidab siis oma urruauku? tal ju vagiinat pole aga eidelikku kadedust rohkem kui mõnel kurjal tädil nagu näha
ja huvitav seaduspära, et kõige rohkem aretavad naiste läbisõidu teemal fantaasiaid pederastid, kes reaalselt naistega kunagi ei kohtugi
võiks ehk omaenda tagumiku läbisõidu üle rohkem muretseda.....ja et neid pamperseid ikka jaksaks osta
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 18:29
Litsid on ju need kes pole kättesaadavad
˅ näita rohkem ˅
2020-12-03 19:50
kui me nüüd capri urruaugu siia teemasse toome siis seal ei aita mingid rõngad ka et kolb vähe tihedamalt liiguks
˅ näita rohkem ˅