Foorum
2023-02-01 21:50
Pole suurem asi mure, ega ka rõõm, aga tuleb tõdeda, et iha on ikka väga maha käinud.
Naine-meest kuulutustes on järgemööda mingite huiarite, konksutajate kuulutused. Mingi aeg kustutatakse, blokeeritakse kontod, aga peagu uued asemel. Ja läheb palju aega ennem, kui need uued kontod blokeeritakse. Iha on nagu ulgumerel hulpiv laev, mille saatus omaniknu üldse ei huvita. Ei ole ju raske pilk peal hoida ja seda saasta järjest kustutada, see huiamine on siin ju nii läbinähtav. Kõiksugused veebi pakkujad võiks juba selle eest blokeeritud saada, et ei kuulutata "teenuste" all.
Ja muidugi keegi Capri. Kas tõesti peab ta täiesti seosetult kõik teemad täis "pasandama"?
Mulle tõesti meeldib üks teine foorum. Seal suudetakse lehte hallata, möla kontrolli all hoida. Iha võiks õppust võtta. Siin on hulga moderaatoreid, aga nende funktsioon on täiesti arusaamatu. Kui keegi ei viitsi siin korda hoida, siis võiks uued moderaatorid võtta.

Tänud tähelepanu eest!
˅ näita rohkem ˅
2023-02-02 13:19
Jah poiss, sul on õigus aga keda see huvitab.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-31 14:00
Vanad olijad öelge, kas see pole siis alati nii olnud?
˅ näita rohkem ˅
2023-03-31 23:28
Oleneb, mida selle "maha käimise" all täpsemalt silmas peetakse. Kui seda, mis puudutab massiivseid rahalunimiskuulutusi ja fake'e, siis see tõepoolest nii on. Igal ajal on olnud omad probleemid ja hädad, kuid varasemalt olid moderaatorid aktiivsemad sekkuma ja hoidsid rohkem toimuval ka pilku peal.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-02 00:55
Dragunov - siin on ju probleeme palju rohkem , neist on kirjutatud mitmetes teemades ja ka õiges teemas. pole mõtet korrata. kui neist väike osagi saaks lahenduse, oleks midagi ...
Saidi pidajad ju ise tartlased , Tartu pidavat olema Heade mõtete linn aga siin tuleb välja , et isegi ülikool ei tõsta enam ...... !
˅ näita rohkem ˅
2023-04-02 22:33
Saiti peetakse senikaua, kuni see on kasumlik. Kõigile lihtne ja arusaadav.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-18 12:05
Tundub esmapilgul päris põnev koht vähemalt on mingisugune liikumine ja tegevus märgata
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 23:45
Rumalad saavad rahakott tühjendada...
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 02:23
See praegune saidi vark voiks ka nii olla,kuigi osaliselt on teda ebamugav kasutada.
Naiteks, Uute piltide ,lisamine - seal pole kuupaeva juures,millal lisati. Enne oli hea - visuaalselt jai meelde kuupaevade jada,kes pidevalt oma pilte muudkui tostsid. Ka vooraste piltide kasutusse votmine voi piltide yleslaskmise paeva jargi oli hea maarata lasta modereerijat......

Nyyd oleks ka hea olnud teha muudatus, et TOP s ei saa pildid olla tihemini kui 1 kuu pausiga, siis teatud loustad kaoksid sealt kui sajandi vanused tapeedid....😀
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 09:40
näiteks enne kui hakkab keegi UUSI pilte lisama, võiks lisada mõne vanagi. tühade kontode sulepeast imetud probleem.
ei ole ka neil mingit muret, kel pildid kukurusniku ajast.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-31 17:43
Ammu juba !
˅ näita rohkem ˅
2024-03-31 21:36
Aga millised kuulutused varem olid?
Ma miskipärast usun, et varem oligi selline uus ja huvitav, aga ajaga ei tule seda wow effekti peale enam....see on suure tõenäosusega sul omal ajude vahel.
Mis siis saaks, kui naised massiliselt kuulutataks, et otsivad kohustustevaba seksi ja pakuks igasugust meelelahutust ka veel?...
Miskipärast usun, et see ammendaks ära ja mingit jahimeherõõmu ei jää😂
˅ näita rohkem ˅
2024-04-21 15:26
siia sobib ka see näide:
chispi - küsid, kus selline ilusa liivapõhjaga järv või jõgi asub eesti keeles ja vastust ei tule. Küsid vene keeles, et kas kirjaoskamatu- järgneb blokeerimine.
Seda nimetatakse, kasvatamatus. Tegemist on ju suhtlussaidiga ja kas siis peab alati küsima seksi ? Või on siin kosmikute ajud osal?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-21 18:30
Suhtlus eeldab kaht aktiivset osapoolt, pelgalt kellelegi küsimuse esitamine pole suhtlus. Kui küsimusele vastust ei saa, siis selle taasesitamine ja enese kordamine toobki blokeeringu kaasa. Minu postkasti kirjutavad mehed ja küsivad, kas ma neile imeda ei annaks. Ma ei blokeeri neid, kuid jätan vastuseta, sest mu ankeedis on orientatsioon selgelt kirjas ja kui inimene ei oska korralikult lugeda, siis ei võta ma vaevaks ka neile vastata.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-21 18:39
Misterj le annad küll lutsutada!
˅ näita rohkem ˅
2024-04-21 20:26
Iha ongi maha käinud, me ise ka oleme.
Vahest tahaks küll midagi kergemat aga on nagu on. Foorumites müüb ikka see leib ja tsirkus.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-21 20:38
Lamba Ants imeb meelsasti oma wärkstoas.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-21 20:43
Misterj aka oina oss jagab lahkelt soovijatele oma soolikat
˅ näita rohkem ˅