Foorum
2009-09-20 06:25
kallid mehed ,kui palju on saidil juhtumeid teil olnud et naine saab teiega suheldes haiget ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 06:30
Teema: tsau
Saadeti: 2009-09-19 17:54:41
Loeti: 2009-09-19 17:54:52
kustuta kiri
ehk tutvud minuga mitte sexi pärast lihtsalt mul naistest siiber hetkel üks armus siin iha nii ära et ma ei saa ei päeval ja õõsel rahu ja kahjuks pole ta ainuke soovin ainult sellist nais sõpra kellega võiks olla nagu õde ja vend
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 12:26
Selleks et haiget saada tuleb ikka reaalis ärakäia.See kes pelgalt virtuaal maailmas seiklemisest haiget tõsiselt haiget saab,peab ikka väga nõrga tervisega olema.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 14:42
Armastus on nagu alkohol või suvaline muu mõnuaine.Kui teda on,siis on kõik suurepärane,siis kui aga otsalõpeb,järgneb pohmell.Teadagi leidub parim vahend pohmelli vastu järgmises pudelis.Aga kas on ikka õige teha läbi võõrutusravi ja elada nagu alkohoolik,et kui pole armumist,siis pole ka pettumist ja lahkumisvalu.
Kõige kurvem on see,et ennast üritatakse säästa,aga see valu mida teistele tekitatakse jääb tihti märkamata
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 20:10
jfjm siin ongi jutt reaalselt haiget tegemises mitte wirtuaalselt kahju on nendest naistest juuu kes haiget saawad ...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 21:26
Aga kas arvad,et mehed ei saa haiget?See,et mehed ei nuta,ei tähenda veel,et nad mingid tundetud puduloiused oleks
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 21:44
... ja kui paljud mehed saavad öelda, et TEGELIKULT ka ei nuta???
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 00:10
kindlalt väidan et nutavad ka mehed. ...seda tunnistada pole mingi häbiasi aga mehed peavad ju looduses olema tugevad ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 02:53
mees nutab kui ise saab haiget aga siis ilmselt ei nuta kui ise teeb haiget .siis on till püksi ja punuma järgmise juurde
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 03:20
Millegipärast tuli meelde vanarahva ütlemine pinnu ja palgi kohta
Naised seeeest nutavad ka meeste eest.Kõigepealt imevadühe tühjaks ja siis lähevad märgade silmadega uut püüdma
See jutt kisub kangesti köögiteemaliseks
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 11:12
kuidas need naised siis imewad mehed tühjaks jfjm ????? ja naine ei lähe nii lihtsalt teise juurde ,siis peab midagi wiga olema kodus . kas sexys wõi suhtes mehega .
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 11:20
Siis kui naine armastab mehe asemel tema raha,tähendab raha lõppemine ka seda,et armastus on läbi ning siirdutakse uutele jahimaadele.
Mõnikord on väide,et kõige kallim prostituut on oma naine,vägagi tõene
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 11:23
sa muide wäga walesti seda teed kui paned kõik naised ühte katlasse ,et nad mehe raha tahawad . on olemas wäga paljuid naisi kes elatawad end wäga edukalt ära ja oma kaaslase käest ei saa nad pennigi ..... on olemas naisi keda jätab raha täitsa külmax ...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 11:34
Diamond,juhin tähelepanu sellele,et minu viimane kirjutis algas sõnadega"siis kui",mis tähendab,et tegemist on ühe variandiga paljudest võimalikest
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:15
aga jutu algseks teemaks oli siiski kiri . mille saatis mulle üks kasutaja . ta nime ma siin ei maini ..... nimelt on noormees hädas et ta iha saidil kohtunud tüdrukutega . ja ajanud mitmel noorel piigal pead segi . nüüd noorukesed naised armunud ja haiget saanud ...... poiss muidugi hädas et temal lõppend abielu mis kestis 5 aastat ja nüüd hing ihkab wabadust ja free sexy ta blokeerib nüüd neid tüdrukuid ja ignoreerib ,kuid kas see on temast mõistlik tegewus ????
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:22
wäga -wäga tahaks siia arutelusse just meeste arwamusi . olen sellel teemal siin rääkinud mitmete meestega ja nende arwamused suht kriitilised . üks kasutaja ütles koguni ,et paras nendele naisele ..... teise arwamus oli ,et see on ju seksi sait siin üldse armuda ei tohi .!!!! aga näed juhtub ikka . naised kui nõrgem sugupool ja ikka tekiwad tunded ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:35
Kõik oleneb sellest,kuidas too härra enda kavatsusi serveeris.Kui ta ikka lubas suurt armastust ja kooselu surmani,siis on loogiline,et tibid pahased
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:43
mehed pole sugugi mitte alati see tugevam pool...pole vaja tekitada illusioone, et oled raudmees. ja tunded pole kunagi selline asi mida häbeneda. kui ikka tunned, et on tõmme ja nn.keemia, siis nii ka ütle ja tegutse vastavalt. ja parem, kui oled aus. see minu arvamus
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:48
Tundub et mees otsis pohmelli rohtu,aga seda serveeriti vaid väga suurtes pudelites
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:54
oma pohmakat võiks ikka iga mees ise ravida ja mitte seda teiste kanda veeretada. ja muuseas armastus ei küsi ei vanusest, rahvusest ega piiridest. aga see olgu ikkagi AUS ja mitte hetkeemotsioone väljendav ja oma kiimalisi vajadusi rahuldada püüdev soov. tunnete ja armastusega ei mängita!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 12:58
tawaliselt unustawad mehed kohtumisel ju ära selle pisi detaili et enne sexyks minekut ,tuleks ikka kokku leppida neiuga , kui kaugele see nende suhtlemine üldse jõuda wõiks . millised ootused on wastassugupoolel ja millised on tema eesmärgid .... tean juhuseid kus mees keerutand ja waletand et temal pole kedagi ,wõi oli keegi partner kuid see kadus kuhugi wõi leidis uue . siis kui naisest isu otsas ,toob esile oma tegeliku pale ,et mul naisi weel 3 tk ja polegi sa ainuke . seega on mehi kes waletawad suhte alguses et oma kasu saada . ja kui see number on käes siis nad abielus wõi kodus naine rase . selge see et naine kes otsib pika aegselt püsi suhet saab närwi wapustuse .... sest talle waletati ja ei antud wõimalust walida . kui mees teawitab eelnewalt tõe ja naisele sobiwad ta tingimused siis ju ok . aga kui naine näeb et mees ei wasta oodatule ,kuna pole see keda ta otsib . jääb tal walik kas riskib wõi mitte ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:06
oled täiesti õigel teel lp.diamond. Ja muuseas sexiks peaks minema sellisel tõsisel puhul nagu armumine alles siis , kui mõlemad on selleks tõega valmis. Mina isiklikult austan ja eelistan ausaid suhteid mitte mahataha ja laiali jooksu. see on minu arvamus ja seda ei muuda ei ussi- ega püssirohi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:11
ühe mehe pihtimus neti kohtumistest oli selline et ma olin kunagi paha poiss . ma kohtusin naistega . ma nägin isegi esma pilguga ära et see naine pole sümpaatne mulle ja ahwatlew . ma kasutasin ära selliseid naisi ja kui neist lahti saada tahtsin siis waletasin et olin eile teisega ..... see pidi olema kõige magusam wale kuidas saada lahti naistest kelle wastu huwi kadund ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:18
Mina julgen küll tunnistada,et praegu tuleb kõnealla vaid seks profülaktika mõttes.Ja see ei tohiks olla jamahajataha...Enne ja pärast peaks olema voodiserval ikka millestki rääkida ka
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:21
...samavõrd võiks ju kysida, palju mehed on naistega suheldes haiget saanud.....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:23
naine pole kasutatud ..... sokid.... et täna sobib ja homme võtan uue paari. kõike juhtub ses elus aga ei tasu liiale minna . ja lõpuks võib see pöörduda enese vastu ja siis..... vaevalt keegi kätt ulatab, et sellest mülkast välja tõmmata. enne ikka kontrolli oma tundeid ja siis otsusta kas laod nad letti või tõmbud tagasi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:24
kas sellistel meestel on südametunnistust ???? ja kas sellised mehed ka nutawad ???? waewalt nad wabanewad nendest tülikatest naistest ja juba samal päewal otsiwad uusi ohwreid minu arwamus on noormees et sa wõta nende msnidelt blokkid maha ja klaari oma suhted . raske see on muidugi aga on wõimalik leewendada . , sest need armund noored piigad tegelikult kannatawad jubedalt nad pole normaalsed . ja ründawad iga inimest kes nende teele ette jääb ..... isegi mina sain halva hinde ,sest olin nende armu objekti kogemata hinnanud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:27
kunagi kui neil koidab selge hommik ,nad muidugi imestawad isegi kuidas nad käitusid aga antud olukorras nad ei walitse ennast ise ja maapeale tagasi saab nad tuua waid mees ise ... mitte keegi teine ...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:32
ükskord nutavad kõik. ka need kes enese arvates ilmeksimatud ja supertegijad.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:36
minu arwamus on et mitte au mees pole see mees kes on wõimalikult palju naisi üle käinud ,waid see kes on neid wähem pruukind kuid inimlikult ..... kurb kui selliste oskamatute meeste otsa komistawad naised...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:40
julm on see jahimees kes jätab metsa wigastatud looma
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:41
aikon sa ära võta asja nii proosaliselt.Muidugi on neid,kes kohtlevad naist nagu kaltsu.Aga ka üheöösuhe võib ilus olla.Kõik on kokkulepetes kinni.Põhiline,et see ei tohi olla tuim ärakasutamine.See peaks olema nii kui ühine kontserdil käimine,kus mõlemad naudivad muusikat.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:45
diamond,aumees on see,kes kasutab ausaid võtteid.
Konkreetsel juhul on vist tegemist valemängijaga
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:49
aga aikoni arwamus on wäga super !!!! ta on mees kes näeb seda kõike nii nagu peab nägema seda . õige mõistusega mees ...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:53
irw..jah..jahimees tapab haavatud looma ära
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 13:56
no ennem olgu surnud kui et piinleb ........
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:01
...et siinses kontekstis...nu miks peaks kaaskodanikku sedasi siis kohe...

ja yleyldse. kui suhtlevad 2 normaalset inimest, siis on see kahepoolne suhe. ja ei ole võimalik selline asi, et aint yks neist (kui on ikka normaalsed inimesed ) on syydi selle suhte lagunemisel.

ja tegelt ei ole sugugi ilus seada ette miskeid normatiive, mis moel tuleb yks suhe lõpetada. palju on inimesi, nõnda palju on ka ettekujutusi suhte lõpetusest. ja sellele lisanduvad veel igasugused objektiivsed asjaolud.
Ja kindlasti pole suhte lõpetamine vale ainuyksi sel põhjusel, et teisele selline suhte lõpetamine ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:09
valdurv kas sina arwad ,et mees on õige ja õigustatud kui ta käitub antud olukorras nii . ???? kui ta tutwub neiuga ja see armub temasse ,kas see naine peabki haiget saama ja nii jääma . ???
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:12
mina arwan et see on õnnetus ja antud juhul peaks tema aitama seda piigat ja lohutama ...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:13
diamond! maailm koosneb NAISTEST ja MEESTEST. haavatud loomad võivad nad mõlemad olla. Haiget teha tahtlikult on mõlemal juhul kuritegu (KA moraalne kuritegu on kuritegu). Ma pole usklik aga kõik halb mis tehtud tuleb enesele tagasi (muidugi ka hea....kuigi ükski heategu ei jää karistuseta)
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:15
jah antud teemas wõib panna selle asemele mehed . kindlasti on ka mehi kes on haiget saanud . alati wõib naise asemele ju mees kirjutada ...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:20
õige suhtumine
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:24
valdurv mida teeksid sina kui kohtud siit iha saidilt mõne kena neiuga ja pärast teie 6 kuud kestnud tutwust ja kuuma seksi awastad et naine armund sinusse ????? kas till püksi ja punuma ????? msnid ja rated blokki ???? mobiilidele ei wasta ja keldris peidus ???
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:25
diamond: kui naine astub lompi, kuna ta kõndis mehe kõrval, siis mees on syydi et naine lompi astus? kui naine armub, siis kas selles on mees syydi? naine ju armub? kui on hea mees, siis ta jah ehku lohutab...aga ma ei soovitaks seda teha, sest siis see naine armuks veel rohkem ära.

....ehk vahel on hoopis mees ohver, et naine tasse ära armus ja sellega mehele moraalse surve peale pani...


ei ole yheseid ja konkreetseid retsepte yhegi käitumise jaoks. seda enam pole olemas juhendeid, et ainult nii peab käituma. veelgi enam ei saa me loota ega oodata, et keegi käituks nii, nagu mina seda loodan...aga kahtlemata on meeldiv, kui ta satub nii käituma nagu ma lootsin. aga seda ei saa talle ette heita, et ta teisiti talitas, sest tema pole mina.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:27
mina ei tea kuidas mina käitun siis. ei tea jah.
aga niipea, kui ma näen et see inimene on ebastabiilne ja ei saa jutust aru (k.a. sellest, et ta ei saa mind), siis jääb see suhtlemine juba varem pooleli...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:32
on kaks asja:suhtumine ja käitumine.Suhtumine see on inimese sisemine moraal millega ta paneb paika piirid käitumiseks apsoluutse vabaduse tingimustes.Aga me pole kunagi täiesti vabad.igas olukorras võib olla hulganisti lisapiiranguid,mis võivad muuta liikumisruumi väga ahtakeseks.Kui ma praegu olen suhteliselt vaba ja võin kasutada suurt liikumisruumi,siis juba homme võib olukord muutuda ja kindlasti muutuks siis ka minu käitumine.Aga suhtun ma asjadesse ikka sama moodi.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:33
jfjm! ega ma võtagi proosaliselt seda asja ma oma kujutlusvõimega proovin vaadata asju mõlemi mätta otsast. ...ja kuna meil siiski suuresti maskuliinne seltskond siin, siis katsume ikka neid nõrgemaid toetada .
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:33
valdurv i puhul on tegemist wabameelse mehega ,kes ei mõista kuidas ikka naisel saawad need tunded tekkida . tema motoks on ainult -sex ja mitte mingeid tundeid ega suhteid . nii et naised kes otsite püsiwat partnerit siis see mees ei sobi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:38
diamond!...Ära tee otsuseid kiirustades! kõik siin ilmas on suhteline ja muutuv.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:39
sellised mehed ütlewad et naine ise süüdi et armus ja see tema probleem . ja kui naine hakkab mingit armu juttu ajama siis selline mees on jooksus ja nimetanb naist ebastabiilseks ,sest see ei leppind waid sexyga .....
˅ näita rohkem ˅