Foorum
2009-09-22 12:53
Ju nad ikka valivad kellele oma magusat konti limpsida anda
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 13:02
Jah limpsida võivad anda,aga üdi tahavad ikka ise kätte saada
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 13:06
See ju nii inimlik, et paremad palukesed tiritakse oma kuuti ja kui tahad ka siis urin võib taevani tõusta
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 13:17
Aga nii kui vähegi võimalik minnakse naabri toidukaussi noolima
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 13:21
seal ehk midagi veel paremat peidus head päeva!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 13:23
Kas just paremat,aga vaheldust ikka
˅ näita rohkem ˅
2009-09-23 12:00
Soovid ja eesmärgid tuleb teisele täpselt formuleerida, mitte, et alguses ajan suurt armastust jne peale ja kui kättesaadud pole rahul, et teine ka seda uskus.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-24 12:57
Valetamise juures on see oht et sind võidakse uskuma jääda ja proovi pärast seletada,et valetasid.Vähe sellest,et piinlik tunnistada,aga tagatipuks sind ei usuta ka
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 23:42
Kunagi ammu otsustas üks naine minusse ära armuda, vaatamatta sellele, et koguaeg korrutasin, et olen vastiku iseloomuga.jõhker ja muidu paha inimene. No ei uskunud, olgugi, et tegin sead tutvuse algusest peale. Asi jätkus selleni, kuni tutvus inimesega, kes v'itis endakohta vastupidi ja talle karja lapsi tegi
˅ näita rohkem ˅
2009-10-02 16:36
Huvitav teema!
Hea ja tore naissõber on rohkem väärt sõbrana kui naine kelle esmane tahe on vaid sex.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-04 09:07
esimestes suhetes - nii tüdrukud kui poisid peavadki pettumusi läbi elama ja haiget saama, sest kuidas muidu õpitakse väärtustama seda, mis neil on ja kuidas saavad nad teada oma tunnete sügavusest - selline pinnapealne armumine ja kohene kooselu võib ja viib enamus paarid selleni, et nad arvavadki, et see on armastus ja paljud lepivad sellega ning raiskavad oma elu, kaasates sinna ka teised lähedased inimesed, sest rikuvad ka nende meelerahu - eriti kannatavad lapsed, nähes pealt vanemate haiget kooselu - viimased sest ise nagu aru ei saagi - ehk alles siis, kui kohtuvad juhuslikult selle õigega, või siis hakkavad alateadlikult seda õiget otsima.....
nii et minu arvamus on, et las saavad haiget, las karastuvad - nagunii saadakse haiget, parem siis juba vähem, kui hiljem palju ja paljud....
ja alati pole kõik vale....vahel eksitakse ja mõni eksib hästi tihti - eriti psühhopaatsed, aga see on enamus juhul kaduv haigus.....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-04 17:20
hea komm mareelialt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 05:19
Lugenud huviga kogu selle teemaarenduse/arutluse läbi, sain aru sellest, et mehed ja naised suhtuvad siiski sellesse teemasse läbinisti erinevalt
Parim asja juures on aga see, et põhimõtteliselt kõigil on õigus
Tegelikult ikkagi inimesed, nii mehed kui naised, elavad reeglina ise oma elu keeruliseks. Armumine ja seetõttu hiljem haiget saamine, see on osa elust... Endalgi elus hetkel situatsioon, kus seksisõbranna minusse mõni aeg tagasi tõsiselt ära armus ja ka sygavamad tunded (loe:armastus) tekkisid. Meie suhe samas algas aga puhtalt seksi eesmärgil, tema on abielus, mina temale siis armukeseks... Ja tõesti olengi teda kogu aeg võtnud kui head sõbrannat, kellega ka seksuaalne sobivus on. Samuti leppisime kokku, meie suhte tekkimise algfaasis, et seksil põhinevaks suhteks see jääbki, mõnda aega see nii oligi...
Yhel hetkel aga teatas ta, et on minusse armunud ja nagu armastab mind... Rääkisime need asjad siis uuesti yle, pakkusin, et äkki siis lõpetaks meie vahel oleva asja ära, et talle mitte rohkem haiget teha sellega... Ta tunnistas, et see siiski rohkem tema probleem, et mina selles syydi ei ole... Et las kõik jääda endiseks, oli lõplik otsus... Ning meie suhe jätkub siiani...
Pean tunnistama, et kõik päris endine siiski ei ole. Nimelt annab sydametunnistus endast märku, kuna iseenesest on see inimene mulle väga kallis, ja ma ei taha talle hingepiinu põhjustada, samas ma tean, et ykskõik kumma otsuse ma ka teen, lõpetan temaga meie suhte või lasen asjadel jätkuda, haiget saab ta enivei. Seega olengi sattunud täiesti tahtmatult dilemma ette, mida ma kahjuks aga lahendada ei suuda...
Enda teada ma midagi valesti teinud ei ole, valetanud ja vassinud ning mingisuguseid katteta lubadusi ma andud talle pole, et teda voodisse saada... Pigem olin mina see kaalutlevam pool, kes temalt kysis, et kas ta ikka on päris kindel oma soovis minuga seda seksisuhet alustada... Igal juhul loll olukord...

Käis siinsest arutelust läbi ka see, et mehed valetavad naistele... Taunin täielikult ka mina seda, olen veendumusel, et ausaks ja konkreetseks jäädes, on esiteks mõlemal osapoolel parem enesetunne ning teiseks usun, et sel viisil on naist tegelikult palju lihtsamgi voodisse saada Seda enam, et reeglina arukas naine tunneb/tajub ära, kui talle mingit pläma kokku vahutatakse ning lõpetab ise juba eos ära kõiksugu edasised variandid; see naine, kes aga seda jama tõe pähe võtab, peab seega olema suhteliselt ebaarukas/madalalaubaline isend, keda vähegi endast lugupidav mees yldse murdma ei peaks tahtmagi

Lõpetuseks siis niipalju, et kes yhel või teisel viisil haiget/petta saavad, siis enne kui teisi syydistama hakkame, vaatame korraks enne ka peeglisse, analyysime olukorda võimalikult objektiivsest vaatenurgast, yritame mõista teist osapoolt ning alles seejärel võtame lõpliku seisukoha... (mis aga lõppkokkuvõtteks ikkagi subjektiivne ja iseennast õigustav on )

Edu kõigile
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 08:14
to Takeiteasy, Sa peaksid selle suhte ikkagi lõpetama, kuigi ka nii on tal valus, aga ükskord saab ta oma elu normaalsemana jätkata, sest - armastus, mis ei saa enam toitu, kunagi ikkagi hääbub....katsu olla tugevam pool ja üle sellest olla, et ta kannatama jääb - mõelda tuleb ka Sinu armukese mehe peale - ka tema on inimene ja praegusel juhul ei ole see enam ju ainult sex naise poolt, kuigi ka see on petmine......USU, elulõpuni ta Sind sügavalt armastama ei jää, kui kohe lõpetate suhte......
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 16:46
Mina sain haiget ei taha sellest eriti rääkida aga kolmandat kuud olen haiguslehel
˅ näita rohkem ˅