Foorum
2009-09-21 14:40
ma ei tee ju otsust otse . ma ennegi temaga lobisenud postkastis . tunnen mehe ära ju ta arwamuse järgi .
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 14:53
Aga diamond,leidub palju selliseid naisi,kellele piisab armumiseks ühest juhuslikust pilgustki.Mees pole milleski süüdi,ta pole isegi mitte üritanud.Ja naine asub teda ahistama.
Siin anonüümses keskkonnas on ka see oht,et sa ei tea kes teiselpool on.Veelvähem tead sa milline võib olla see salasõna,mis lülitab naise ajus välja mõistuse ja käitumist hakkavad juhtima instinktid.
Paljudel meestel toimib see lüliti ju automaatselt iha weebiruumi sisenemisel
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 15:00
diamond! oleks ma naine siis hakkaks lausa feministiks aga praegu peavad naised lootma mu mõistmisele .. Aga tegelt pole ma kah mingi supersuper. lihtsalt vaated sellised.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 15:16
mina tegelikult ei usu armumisse esimesest silmapilgust . arwan et see muinasjutt . aga jh olen kuulnud et neid wirtuaalseid armujaid on küll olemas . mul oli isegi üks sõbranna kes käis mobiiliga neti jututubades ja oli ühte kutti jube armund . kui pilti näha küsisin laiutas ta mulle käsi, et ma pole teda isegi elus mitte kunagi näinud ..... ta waatas mind kui ilma imet et kuidas ma ikka aru ei saa ,et tema armund inimesesse keda pole elus näinud . kiitis weel et naised armuwad ju kõrwadega . pilti pole tarwiski näha .
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 15:20
diamond kullake! esimesest pilgust ehk mitte aga edasi süvenedes on see võimalik .
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 15:37
Sa aikon ei saa ikka ilma sügavusteta
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 15:42
diamond: kes se siin nyyd isiklikuks läheb?

ära pane mulle sõnu suhu. ma saan suurepäraselt aru, et ka naisel võivad tunded tekkida. aga kordan: kui naisel (või mehel) tekivad tunded, siis need tunded tekivad temal - mitte sellel kelle vastu need tunded tekivad. Kui naine (või mees) jääb uskuma teise inimese mesijuttu (loe valet), siis jääb uskuma tema, aga mitte mesijutu ajaja. Võid ju syydistada seda valetajat, aga kannatad ikka ise ja sellest syydistusest ennast paremin iei tunne kohe kuidagi. Targem oleks juhtunust õppida.

Ma ei salli valetamist ja väldin ka ise valskust.

naine on jah ebastabiilne, kui ta (siinkohal minu näidel) ei saa aru jutust, et mind ei saa endale ja ma olen hõivatud. Ja ta jätkab oma ahistavaid nõudmisi. Ebastabiilsus on selles kontekstis see, et inimene ei suuda oma emotsioone talitseda.

Naine ei ole mingi pyha lehm - ta on samasugune inimene nagu meist igayks.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:02
aga kui naisele see kohe näkku öelda enne tutwumist et olen hõiwatud ja ei sexy sinuga üldse !!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:06
arwan see olex parem moodus .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:06
Aga samas ei saa ma aru mida see mees mõtleb?Hea küll,ajas ühele mesijuttu ja see läks lolliks kätte.Miks pidi ta siis sama trikki järgmisega kordama?Ja kui ta ongi selline sekshuligaan,kes peab ükskõik mis moel enda kepi kätte saama,mida kuradit ta siis nüüd nutab?Ise ta selle sita kokku keeras,kannatagu siis nüüd ka tagajärjed ära
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:09
diamond: ee..miks minu abielusolek peaks välistama teistega seksimise?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:10
huwitaw jh et sellised mehed kes ühel naisel pea segi on ajanud on kohe suutelised uued naised otsima ???? järelikult nad siis ei põe ju seda üldse ,neil kama 2 see ......
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:13
sellised mehed on loomariigis alfa isased. ..."täna siin homme seal oodatakse mind..."
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:14
sa wõid seksida kindlasti abielus olles aga pead leidma naised kes on samade huwidega nagu sina . ühe öö sex jne ...... pead wältima et sinu teele ei satu neid nõrganärwilisi ja ebastabiilseid . sellex arutataxegi enne läbi tingimused ja ootused ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:18
ja mida mina siis räägin@diamond?
iseasi, palju on mõnega võimalik läbi rääkida
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:21
järelikult sex nagu ka kõik muu on DIIL. ....materjalism on elu alus...ja siit siis karm järeldus, et oma tunded ja tundekesed peitke ....maasse. (see polnud küll minu arvamus aga järeldus küll).
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:25
valdurv siis mees ju wäga tubli mees kui enne woodisse kobimist laod naisele sõnad peale et meil on waid sex ja suhet ei ole ega tule !!!!! wali kas tahad mind wõi mitte . kui temaga seda pole wõimalik rääkida siis on ju lihtne ,saada metsa . pole sexi ,pole armumist ega pärast kannatusi . kui sobib siis siis kepsige nii et woodil pole põhja all .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:31
diamond,mees võib küll rääkida,et on abielus ja ei kavatse lahutada,aga kes võib garanteerida,et naisel ikkagi lootust ei tekkinud.Ja pisikesest mõttesähvatusest võib saada suur ja tugev kinnisidee.Nii ju juhtus ühe meie ühise tuttavaga
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:35
hm...miks peaks tundeid maase kaevama? ja kas peab igayhega kelle vastu sooje tundeid tunned kohe seksima? Võib, aga ei pea.

diamond: peale metsa saatmise on ka palju korrektsemaid mooduseid suhte lõpetamiseks.

ma ei tea kas ma olen imelik...aga mina suudan naisterahvastega suhelda ka seksimata....ka meeldivate naistega. ja on elementaarne, et enne voodisse "kobimist"(nu on väljend) on mul jah tavaks inimesega enne tuttavaks saada - ja see ei seisne nime kysimises. vaid ikka peab saabuma mingi usaldus - mingi veendumus tema väärtushinnangutest ja tavadest, mille järgi võid oletada tema emotsionaalseid seisundeid tulevikus. ja kui eksid, siis selles teda kyl lsyydistada ei maksa. ikka ise eksid ju...ja helbid oma suppi...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 16:55
kutid aga miks te kardate et naine kui armub teisse tahab teid kohe endale ????? armumine on sexydes loomulik nähtus mis wõib juhtuda aga see ei tähenda weel et see armund naine teid endale tahab . on naisi kes tahawad selliseid mehi kellel on naine kuid nad soowiwad abielust waheldust ja omale ilusat armukest kellesse ta on armunud ...... abieluwäline kirg . kui ta on normaalne naine siis selge see et ta walib sellise mehe kes oma naise kõrwalt seksib temaga , mitte haaremiga ... ja see on täitsa wale kui mees ignoreerib sellist naist kes temasse armudes aru kaotand arwamusega ,et ma ei tohi temaga rohkem tegemist teha ta armub weel rohkem ..... see on wale ............. naisel läheb see armumine samuti üle ja siis see suhe stabiliseerub . kui kirg lõpeb lähete lahku ka sõpradena ...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:00
aga kui naine armub siis mees paanikas ja põgenema jooksuga et ,nüüd ta tahab mind endale omastada . kiiresti põgeneb ja blokeerib .tunneb weel et naisel mingid õrnad nõudmised et ta ei tohiks olla teistega ja siis tuleb mängu juba ta egole laks . seksin kellega tahan ja millal tahan !!! kui naise psüholoogiat tunda siis just armudes tekiwadki kahtlused ja kõhklused partneri suhtes ja armukadedus aga see läheb üle ja läheb üle ka see armumine ..... lihtne matemaatika tegelikult aga mehed seda ei jaga
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:08
ja samuti on nii ka paljudel partneritel .... kui kirg lõpeb minnakse lahku sõpradena aga kui ühel osapoolel jääb see poolikuks siis riieldakse ja kakeldakse .see tähendab seda mida sa jfjm ühes teemas ütlesid kirg on alles aga ego on solkinud suhte ......
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:09
Mina küll ei karda Noh aga ma olen ju ka vaba ja vallatu
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:12
tõsi jfjm we ?????? mina teadsin sind kui korralikkust ise ,millal sinust wallatu sai ??????
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:13
kle diamond...misasja sa yldistad?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:21
ma pean ju rääkima üliüldiselt ........ ei saa suunata juttu konkreetselt ühele isikule ........... küll need mehed kes ennast puudutatuna tunnewad tunnewad end ära nagu waadates peeglisse . kes ei tunne et loos räägitakse temast see jääb ükskõiksex ja kõnnib edasi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:23
Kus sa diamond elanud oled mul juba varsti pool aastat korralikkuse klausel ankeedist kadunud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:24
kui oleks see naine kes armuks ei jookseks mina mitte eemale vaid ...aga see rong on ...läinud . sry. polnud teema
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:25
häbi sulle !!!! ja mina arwasin et oled ainuke korralik mees siin saidil .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:28
diamond: siis jookseb ikkagi see konkreetne mees. kui see ikka jooksmine on. mitte mehed. ma ei tea, võibolla jfjm pole mees (näib kyl olevat ju) - a näe tema ei joose. mina, kuigi mina pole kah miski mees, kah ei taha kuidagi tunnistada, et ma oleks kunagi joost..

jah..korralik mees kõlab kui sõimusõna
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:36
Diamond,enne kui mind häbiposti paned,pead ju tõestama,et ma korralik pole
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:47
irwwwwwwwww nii et korralikud mehed on sõimusõna ????? ärge wõtke nii isiklikult siin seda kõike .... ja teie 2 ju pole ainukesed mehed jfjmiga siin maamuna peal mehi on ka jututoas ja terwes ilmas .... jube kahju ainult et neid siia foorumisse meelitada ei suuda arwamust awaldama kuidas nemad käituksid wõi mis huwitawaid juhtumeid neil ette on tulnud ........
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 17:58
eh
diamond: suhtu skeptiliselt inimesse, kes teab täpselt, mida ta mingis situatsioonis teeb. see, kuidas keegi mingis konkreetses olukorras käitub selgub alles siis kui see olukord on käes. sinnani võib vaid oletada. kui oled näinud ennast ja teisi käitumas ekstreemsetes olukordades, siis võid vabalt yllatuda ka iseenda peale...rääkimata teistest-kuidas rahulik muutub närviliseks ja suurim sõber reeturiks..
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 18:06
aga häbi ikkagi sellistele meestele ..... enne kui hakkawad naisi wahtima õppigu selgex ka kuidas nendega ümber tuleb käia ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 18:11
naisi tuleb hoida ja nende eest hoolitseda aga see peab olema selline .....ettevaatlik kaktuste eest hoolitsus...nali mina eelistan naise lähedust ja sõprust
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 18:36
Tuleks vist naistele kasutamisõpetus kaela riputada
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 18:44
jfjm wot see mees on mees , kes seda teab ilma õpetuseta ......
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 19:04
ma katse eksituse meetodil jõudnud selle teadmiseni
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 10:05
Ju ta jättis siis naistele vale mulje! Palju neid neidiseid siin ikka liigub, kes ainult üheöö seksi otsaivad! Kurb ikkagi!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 10:36
Eks igaüks mõtleb vastavalt enda rikutusele,aga äkki sattus mees sõbrannasid üheaegselt moosima ja tegemist ongi tibide vandenõuga
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 10:42
ah et tagarääkima kukkusite
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 10:58
ei kukkunud tagarääkima,kukkusime algusesse tagasi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 11:01
kõik uus on hästi unustatud vana
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 11:10
Ja mis siis halvasti unustatud vana on?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 11:23
sellele küsimusele jätan vastamata.....Ma lähen "süvitsi" Igal teol on olemas tagajärg ja enne kui midagi tegema hakata, tuleks ikka järele mõelda, milline see tagajärg olla võiks. Inimest solvata või tema tundeid riivata on oh kui lihtne aga püüa seda parandada....Ma ei vihjanud kellelegi vaid arutan elik polemiseerin.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:01
Naine,kes teeb siia konto,saab juba esimese tunniga aru,mis seltskonda ta sattunud on.See peaks muutma ta ettevaatlikuks.Ja kui tuleb mõni kes tõotab igavest armastust,siis näitab konto vaatamiste arv,kui paljudele ta seda on lubanud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:05
Sul jfjm võib isegi õigus olla isiklikult mina ei tunne ennast puudutatuna aga ega mina polnudki siin arutluse teemaks, nii et läheneme asjale globaalselt.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:30
Kohtusin siin saidil kunagi ühe nn mehega, kes juba varsti hakkas nuruma, et teda oma sõbrannale tutvustaksin ja teda sõbrannale soovitaksin kui väga head meest! Sõbranna oli ka sel hetkel siin saidil otsingutel ! Kui pakkusin, et ole mees ja paku ennast ikka ise, läks halin veel nutusemaks! Sellega see asi muidugi lõppes ja kuna edastasin selle kirjavahetuse ka sõbrannale, siis ei saanud ta ka sõbrannat! Mis sellega öelda tahan?
Haiget ei saanud, aga lihtsalt selline vastik maik jäi kogu sellest loost ja nullis sellegi, mis enne kena tundus!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:50
jah...elus on mitu tahku ja ja neid korraga vaadata on raske, kui muidugi pinnalaotust ei tekita. Aga selleni peab inimene ikka ise jõudma, kohe kuidagi ei taheta õppida teiste vigadest. Aga noh, kogemus maksab kah midagi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:51
Sellised need naised on: ise ei söö ja teisele ka ei paku
˅ näita rohkem ˅