Foorum
2020-11-05 11:14
Selles mõttes tulin kapist välja, et kuna olen abielus,siis ma kodus enam ei varja,et mulle meeldivad naiste riided ja kannan neid.Kuid tahaks edasi liikuda muuta end veel naiselikumaks.Õppida kandma kontsatega kingi,hakata end meikima,omada kui kannad naiste asju naiselikumaid maneere.Selleks on vaja ma arvan kohtuda sama huviga meestega.Ka seksi mõttes tahaks olla pigem naise rollis.Eelistan püsivamat kaaslast kellega koos,siis nii areneda.Muidugi ma ei tea mis naine selle peale küll ütleb. Aga see on mu uus elu.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-05 20:55
Palju õnne siis!
˅ näita rohkem ˅
2020-11-05 21:29
AndreaCD poolt segane jutt- kodus enam ei varja ........ ja ......ei tea mis naine ytleb.......

***tuunigu siis vastastikku🤗


On ikka huvitavaid copypaste tegijaid kuskilt laenatu.....
˅ näita rohkem ˅
2020-11-06 06:35
Ellips , istuta oma kiirelt tüsenev taguots tagasi koolipinki , keegi ei palunud sinult järjekordset negatiivset ja seosetut kommentaari . Kui sul midagi head pole öelda, ära ütle midagi ! #negatiivnenelli
˅ näita rohkem ˅
2020-11-06 23:22
Fek - kus see negatiivsus oli, proovisin siin nagu te haugute koguaeg (olete negatiivsed ....) ,saada teema sisust aru - aga sisu on vastukäiv. See pole negatiivsus. teema algataja võib alati selgitada , jakindalsti, sinu -Feka , abita ?!
sa oled nagu kõhurääkija, ......
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 13:25
Ellips , naureväärne on sinu kommentaar , et kellegi jutt siin on segane . Su enda kommentaarid on 90% seosetud mulgipudru ja kapsad , natuke veel halvaks läinud rosoljet ka lisatud
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 14:03
.... see on samasegaselt sulle vastatud, pane pilt endast- siis vähemasti teaks kellele kolm peotäit puistata ....
seniks teistele lugeda sinu väga helge ja selge tekst MM kuulutustes (võib olla see ongi selline tekst , mis on iha.ee väärtus, siis on minu arusaam erinev küll):


FKTSST
2020-11-07 08:06:01


Ellips otsib 5 aastat junni oma rippuvast mustast stringist , no sul siis peab ikka omal mingi viga olema, mida kipuvad sinusugused iludused kleepima teistele külge ?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 16:48
Ellips , sa peetusega tola . Sa isegi ei saa aru , et tegin copy&paste sinu enda viimasest kuulutusest eile , kus sa süüdistad kedagi pedofiilias . Sa väike võigas siga . Muutsin ainult ära esimese osa sellest . Siin meeldetuletus , peale selle et sa oled tüütu , on ka su mälu lühike . Veelkord , siin on su enda järjekordne kuulutus eilsest -



ellips
VIP 2020-11-06 23:15:27
John999 otsib 5 aastat kutti, no sul siis peab ikka omal mingi viga olema, mida kipuvad sinusugused iludused kleepima teistele külge ?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 17:24
Jätke see ellips ükskord rahule, ta on vägagi positiivne gayaktivist.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 17:30
Kas hiv positiivne?
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 17:36
Fekaal, loe tema kontot
https://www.iha.ee/users/John999
mida ta on muutnud osaliselt 5 aasta jooksul, järgmisena kas oled tema kuulutusi jälginud ?Teiseks valetad , copypaste pole , mis tegid . Selles teates pole ridagi olnud tema süüdistamist milleski sellises , sa oled peast põrunud - sina muudad teksti ja esitad siis selliselt tekste ? Sa oled ju ajutu. Tüütu on sulle seepärast, et sulle ei meeldi - sa ei saa oma valesid ja tõlgendusi vabalt esinedes külvata ja see häirib sind.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 18:01
paneme siia Fekaalile siis John999 kuulutuse MM kuulutustes

John999
2020-11-06 21:02:22
Ühe ja ainsa kuti otsingul


Loodetavasti lõpetad sa Fekaal teistele pasa ajamise lõpuks.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 18:01
Fakt iseenesest , et sa kedagi siin oled jälginud läbi 5 aasta on creepy. sa oledki creepy onu Heino kes üritab olla interneti ja IHA komandör . Aga tegelikkuses enamus näeb sind kui kibestunud Negatiivne Nelli .
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 18:13
....mina ei taha midagi olla, sina pudistad ajudeta ja isegi ei lugenud , et see kuulutus mida ma kirjutasin, oli ajendatud tema 5 tundi enne tema kirjutatud kuulutusest ....

See tähendab, et sina pasandad umbropsu ja püüad siis ennast väljavabandada oma eidelikku käitumist
.
Kui pole lugenud ja ei tea , siis ära aja möla
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 18:25
Su pidev halvustav kasutamine sõna "eidelik" on võigastav. See on ok kui mees on feminiine , paljud gayd on naiselikud ja "eidelikud" nagu sa armastad öelda , selles pole midagi halba . Sina keerad aga selle jälle negatiivseks , sest muud sa ei oska . Kui keegi siin on eidelik , siis oled see sina - vingud nagu tõeline Eesti eit , oled rasvunud nagu eit , su aluspesu ripub su tagumiku all nagu tõeliselt eidel ja sa oled loll nagu ainult Ellips on võimeline olema . Isegi tõeline "eit" pole nii rumal
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 18:36
.... mismoodi sõna -eidelik- on võigas, see on sulle võigas-sest sa oled ilmselt sellelaadne ja väikest kasvu.
misasja ma keeran negatiivseks ? su pudrutamine on nüüd juba abs.jamp.

sain aru su viitest - et kui pesu ripub väga all, on eide moodi ? küll on hea, kirjuta eraldi Noortele ja ilusatele teema - teate , kui te kannate pesu , mis paljastab teil nimmelülid "elukaareni" tänaval ja need püksid on kottis põlveõndlas, siis olete nagu sead ja eided

Kuidas ma inimtühjas rannas kannan või mida kannan või üldse ei kanna midagi - on siin kuskil teemas juba öeldud ja kordama ei hakka

Tundub, et sa oled nagu Keskkomitee ja venelaste komme, et suvekuumas ja heinal käidi , ka saunas musta ülikonnaga



Mölla edasi!
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 19:02
Võigas oli see , et sina kasutad seda sõna kui sõimu sõna . S
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 19:26
https://www.ohtuleht.ee/1016962/haaled-kuuldavaks-geikristlane-meelis-piibli-fookuses-ei-ole-seksuaalkaitumine-vaid-armastus-ja-lunastus
˅ näita rohkem ˅
2020-11-07 19:48
#organiseeritud usk on maailma kurja juur
˅ näita rohkem ˅
2020-11-09 01:39
pederast oled mitte trans
˅ näita rohkem ˅