Foorum
2016-05-28 00:18
tiiduke, ehk siis nüüdse nimega Bean, sa oled ikka valus pederast.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-24 11:14
Blondylady ju unistab kui keegi talle kurku kuseb ja suhu situb.
˅ näita rohkem ˅
2016-08-23 21:17
On mingi unistus ära proovida 2-3 mehega olles ise naiserollis
˅ näita rohkem ˅
2016-11-06 17:58
Ehkki olen olemuselt igati mehelik, on mu MM fantaasiad 100% naiselikud, st et ma tahan olla pandav. Tahan, et tugev, samuti mehelik ja korraliku türaga mees mind taha kepiks, suhu annaks, väntsutaks (aga ma olen 190/95!).

veelgi enam võiks tegu olla grupikaga, kus mind kepitakse. üks lõpetab ja teine alustab. Samal ajal riist nii taga kui suus. Võivolla ka DoublePenetration

Üks suur unistuste objekt on sperma, millest ma küll vist kunagi küllalt ei saa. Unistan selle joomisest kruuside viisi! Bukkake, gokkun... kord plaanisin minna saksamaale, kus GGG bukkake filme tehakse ja end võtetele sokutada, et siis seal naiste kehadelt spermat limpsida Gay-bukkaket või -gokkunit tahaks kindlasti proovida.

Noh, ja üks suur unistus on leida isase koeraga partner
˅ näita rohkem ˅
2016-12-04 20:30
Ma olen küll seniste kogemuste põhjal üsna hetero, aga viimasel ajal kummitab väike bi-huvi.
Fantaasias laseks ennast isegi panna, nn. rape-play võiks teema olla.

Aga täitsa reaalselt on viimasel ajal tekkinud soov M+M paari (või M+M+M kolmiku) omavahelist tegutsemist lihtsalt pealt vaadata
Ise ilmselt sekkuda ei tahaks, lihtsalt vaadata. Aga mine tea, milliseid reaktsioone see mu kehas esile toob
˅ näita rohkem ˅
2019-12-27 17:44
eks meil kõigil mingi oma fantaasia mis erutaks ja mida sooviksime kogeda. Olen ise rohkem akt mees , aga näe unistus oleks et 5 neegripoissi oma suurte riistadega ming järjest kepiksid
˅ näita rohkem ˅