Foorum
2009-02-25 00:38
Kas mehed kardavad väga atraktiivseid naisi, mõtlen ilusaid, tarku, seksikaid ja nii, et see ka seksile avaldab mõju. Kas ei tõuse üldse või vajub ära? Kas on tegemist mingi hirmuga või tunnevad nad ennast alasurutuna ?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-27 23:37
mulle küll natu tundub nii.Sätin end ilusamaks,muidu ka kole pole,meeldib tantsida,põlgan rumalusi...aga tantsima ei saanud..
kurvaks võttis...
˅ näita rohkem ˅
2009-03-16 13:19
Meestele on ühiskond sisse programmeerinud mingi meeletu võistlemise instinkti samas, kui mehed ei lömitaks naiste ees ja ei püüaks olla keegi teine oleks meie ühiskond tervem, pered püsiks koos jne.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-20 01:07
Minull on vastu pidi naised on mind mõnitanud rohkem.
Ma ei ole kuri kuid olen abi valmis.
˅ näita rohkem ˅
2009-03-20 07:44
Mina kardan naisi üleüldse!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-01 16:35
las mehed kardavad - ongi hea - jääb ilusaid mulle rohkem
tegelikult taandub see mehe enesekindluse puudulikkuse taha!!!
sry kui kedagi riivasin - see on ainult minu arvamus!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-02 11:33
kui vaadata atraktiivsust ülespuhvitusena, siis julgelt välja käinud naine on aktiivsem ja julgem ning mõni mees ehk pelgab ohjad käest anda? Kui võtta atraktiivsust loomuliku ilu poole pealt, pole ju muud karta kui teiste meeste järjekorda ukse taga? Hirmsad asjad mõlemad
˅ näita rohkem ˅
2009-04-14 01:01
See kõik oleneb mehest!
1) Enesekindel, tark, kena jne EI KARDA
2) Tavaline pereisa, kes vahib jalkat ja joob õlut ON EBAKINDEL (sest tavaliselt selliseid kalu ta ise kätte ei saa)
3) Nohik, vaikne, allakeskmise kole mees JAH KARDAB sest tema ainus unistus on õhtul selle naise nägu meeldetuletades onaneerida kodus.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 09:40
"Atraktiivne naine" on väga subjektiivne naine ning igalühel on oma. Üli edukatel naistel on tendents käituda nagu isane kuna peab meesisenditega tihedalt tööl näiteks vägikaigast vedama. Viies sellise alfaisase hoiaku tantsulavale võivad nad intimideerivalt mõjuda vastassoole. Kaheksa klassi haridusega ehitajad saavad rohkem palka kui justiitsministeeriumi naisametnikud. Tegemist on endiselt meeste maailmaga, mis on siiski tasakaalu poole transformeerumas kui just midagi drastiliselt valesti ei lähe.

Üldjoontes ei kohku ükski endasse uskuv ja enesekindel mees ühegi naise ees tagasi, kuid vahest on olulised ka mõjutavad asjaolud nagu: individuaalne maitse, konkreetse õhtu nn "maagia", esmamuljed ning kehakeemia.

Mind ärritavad rumalad naised, seega mitte ei vaata seda kuidas ta tantsulaval võdiseb vaid üleüldist kehahoiakut. Mõistus minumeelest ikkagi peegeldub käitumises ja välimuses mingil määral. Kena, edukas, hästi riietatud, hoolitsetud ja väge täis noor jumalanna võib olla ka täielik lammas. Vaatamata kõikidele positiivsetele näitajatele. Kõike sedasama saab ja võib öelda ka meeste kohta ning seetõttu taandubki selle teema algne küsimus vastuse taha: "maitseid on mitmeid ja kõik on maitse asi".

Mitte ühtegi ümberlükkamatut tõde ega dogmat selliste küsimuste puhul üldjoontes ei eksisteeri. Pigem on kõik tähelepanekud mingil määral tõesed kuid apelleeru igale poole.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 09:45
Avalause eelmises postis:

------ ...subjektiivne väärtus ...-----

----... subjektiivse väärtusega väide "atraktiivne naine" ...---

Loodan, et seletasin selle piisavalt selgelt lahti.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 11:22
Ei tohi unustada seda tõsiasja,et vähe on mehi kellele ei tekita alaväärsuskompleksi see,kui naine on temast üle mingil traditsioonilisel meeste alal.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 19:42
ei tohi unustada, et vähe on mehi, kellel ei teki alaväärsuskompleksi, kui naine on neist juhuslikult targem... keskmine ebakindel isane kipub selle peale naist alavääristama mõnes muus teemas... aga tõeline Mees võtab seda stoilise rahuga, kui nii tõesti peaks olema... sest et tegelikult polegi sellest midagi lahti ju naise seisukohast - Mees ei muutu sellest vähem Meheks.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 20:00
Sajanditega on mehe alateadvusse raiutud,et tema on perekonnapea ja naisest kõrgemal.Kõik võib laabuda väga ilusasti,aga piisab vaid mingist tühisest ütlemisest,et see teadmine alateadvuses äratada.Ja mees hakkab põdema.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 23:06
mees ongi perekonnapea, aga seda saab olla ka naisest väiksemate vaimsete võimetega mees... tingimusel, et ta on enesekindel ja rahulik ning teab oma väärtust. ka targal naisel on vaja vahel kedagi, kelle kaissu end poetada, kui maailm tundub kuri
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 09:14
naine peabki olema ilus,tark ja atraktiivne
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 10:26
Tõeline mees kindlasti ei karda!
Julge hundi rind ju rasvane (mõnel on karvane!)
Ja atraktiivne naine on jui eelkõige naine, kellel välimus ja sisemus taskaalus!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 10:59
ATRAKTIIVNE - silnatorkav,ligimeelitav.....See on väga suhteline mõiste.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 16:52
Suurim viga (väidetavalt) tehti siis, kui anti naistele valimisöigus. Naised on tegelikult loodud koduhoidjateks kuid paraku teeb elu korrektuure ja mehed on (tahtmata tunnistada seda) enamuses "nörgem pool". Meeste eluiga on lühem, meeste haridustase on madalam . Aktsepteerime siis naisi kes meist targemad ja ilusamad ja tugevamad. Ja kaotada pole meestel ju midagi, sest järeltulev pölvkond saab olema targem ja ilusam ja tugevam. Muuseas... tänu NAISTELE.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 17:22
Järgmine põlvkond targem,ilusam tugevam?julgen selles kahelda,sest inimene on degenereeruv liik,kuna me ignoreerime evolutsiooni üht tugisammast - looduslikku valikut.Kõik need kelle loodus halastamatult väljapraagiks saavad tänu meie kõrgelt arenenud meditsiinile järglasi.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-05 23:48
Oma kogemusest ütlen, et väga ilusatele naistele on tavaliselt üldse lihtsam läheneda. Ei usu ka väitesse, et ilusamad on lollimad. Pigem on vastupidi. kahju on klubis vaadata, kui kõige ilusamatele naistele ei julgeta lähneda. Võtke julgus kokku.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 10:40
Karta pole siin midagi aga klubis on enamasti nii et need targad ja ilusad tantsivad omavahel ja mehi ligi ei lase
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 12:03
jah...
eks ta ole kyll, kui näed, et selle naise väärtushinnangutesse ei sobi kohe kuidagi, siis ei hakka palju lähedale minema. nii, et asi pole mitte niivõrd tarkuses v seksikuses v ilus kui just väärtushinnangutes. ja nõnda ma ei teagi, kas sellise peale tõuseb v ei.
Aga kui juba väärtushinnangud on sobivas paigas, siis ega tea midagi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 14:48
Viga selles,et naised teavad ka ise,et nad on targad ja ilusad.Mõnikord nad vaid ise seda teavadki
Kui ikka nina liiga püsti aetud,siis muud tähele ei pandagi
˅ näita rohkem ˅
2009-09-06 17:54
täiendan jfjm-i: ja vahel nad arvavad teadvat...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-18 15:59
Kas just kardavad...Mehed väldivad iseteadlikke naisi.....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 01:58
Raske kõigi eest midagi ütelda, aga mul on tunne, et ka siin toimib normaaljaotus. Kindlasti on neid, et hirmsasti kardavad ja teisi, kelle jaoks on see kui magnet ning enamus on kuskil vahepeal
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 12:07
Ega nad naisi karda,nad kardavad pükstest ilma jääda
˅ näita rohkem ˅
2009-09-20 15:41
ifjm- selles on sul küll kuradima õigus
˅ näita rohkem ˅
2009-11-11 01:43
mul on hästi meelde jäänud ühe mu kunagise ammuse sõbranna tähelepanek- ilusad naised on liigse tähelepanuga ära rikutud. alati polegi ehk küsimus selles, et mees kardab naist. pigem võib põhjus olla usaldamatuses. atraktiivsetele inimestele pööratakse rohkem tähelepanu. seega on neil justkui valikuvõimalusi rohkem ja nii mõnigi "unustab" end valima...... nii võidakse kergesti hakata iludust pidama inimeseks, kelle jaoks keegi küllalt hea pole ja milleks siis sellise peale aega-raha-tähelepanu jne raisata?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-11 18:06
Kui magamistoa ukse taga on järjekord,siis on suhtumine tihti pealiskaudne.Milleks pingutada,kui kohe on võimalik uus saada.
See kehtib mõlema soo esindajate puhul
˅ näita rohkem ˅
2009-11-15 23:50
ei nimetaks kartuseks - tihtilugu jätab selliste naiste iseloom ka soovida. miks ma peaksin sellistega tegemist tegema?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 14:59
noh ma ei tea kas klubi on siiski õige koht hindamaks naise mõistuse atraktiivsust. ma arvan et selliseid naisi kes on ühtlaselt ilusaid, targad, seksikad.. on suhteliselt vähe. terves eestis vbl 100 isendit. näiteks saagim on üks selline, kuigi ta pole minu maitse. kes on tark see on ilmetu kuna pole olla huvi seksikas, kes on seksikas, selle pole huvi olla tark ja kes on ilus, tema elu koosneb ilusaks olemisele.
erandeid on, aga seda raskem neil on edukas olla. massi konsentratsioon on selleks päris muljet avaldav ja raske end sealt välja kiskuda. seepärast paljud arvavad et ilus naine on loll ja tegelikult ongi. nurisege või näidake mida olete elus saavutanud. mitte vehelda oma BAga

traditsioonilises suhtes on mees targem, otsustavam pool. kui aga naine on selleks ilusamaks ja targemaks pooleks on mehel mõneti raske või koguni võimatu end sinna sobitada. pole kogemusi olla ise hoopis nõrgemaks pooleks. teada ju et kaks kõva kivi head jahu ei jahvata pikemas perspektiivis.

kokkuvõttes taandub kõik siiski inimlikusele. ka paris hilton kes on meie naistest palju rikkam, ilusam, seksikam, keskmisega võrreldes siiski ka haritum (jätaks välja selle tema idioodi mängimise) langeb suht molkusmeeste võrku kui ajakirjandust jälgidaD
˅ näita rohkem ˅
2009-11-20 00:01
väidetavalt on ühe inglismaal tehtud küsitluse alusel kõige püsivamad just need paarid-kooselud, kus naise haridustase on kõrgem(teoreetiliselt võiks see ju siis ka tähendadada, et naine on üldjuhul targem). ammune rahvatarkus ütleb, et mees on pea ja naine kael ning kael keerab pead. kusjuures tõeline naine oskab seda teha nii, et mees sellest õieti arugi ei saa. eks igaüks võib nüüd ise edasi arvata, milline naine on targem, kas see, kes oskab osavasti kaela rollis olla või see, kes üritab iga hinna eest peaks trügida.
inimeste arusaamad ilust, seksikusest, tarkusest jne on muidugi erinevad. aga mõne inimese puhul panevad need asjad küll mind õlgu kehitama.....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-20 00:02
väidetavalt on ühe inglismaal tehtud küsitluse alusel kõige püsivamad just need paarid-kooselud, kus naise haridustase on kõrgem(teoreetiliselt võiks see ju siis ka tähendadada, et naine on üldjuhul targem). ammune rahvatarkus ütleb, et mees on pea ja naine kael ning kael keerab pead. kusjuures tõeline naine oskab seda teha nii, et mees sellest õieti arugi ei saa. eks igaüks võib nüüd ise edasi arvata, milline naine on targem, kas see, kes oskab osavasti kaela rollis olla või see, kes üritab iga hinna eest peaks trügida.
inimeste arusaamad ilust, seksikusest, tarkusest jne on muidugi erinevad. aga mõne inimese puhul panevad need asjad küll mind õlgu kehitama.....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-21 01:54
ma ei teagi, eks ole igasuguseid naisi, mõned tahavad olla pead, mõned kaelad. üldse nii elu näha on kuidagi laibastav
täiesti nõus et keemia tekib siiski ajus, ole kui ilus nunnu tahes, kui sinu aju keemiline kokteil seda heaks ei kiida, oled outsaider ja midagi pole teha
˅ näita rohkem ˅
2009-11-21 15:44
Naine vòib olla ilus ja edukas, aga tòeliselt tark on ta siis, kui mehel ei teki tunnet, et ta püksata ringi jookseb
˅ näita rohkem ˅
2009-11-21 20:12
kui naine nõuab, et püksid peavad iga hinna eest tema jalas olema, pole mõtet kurta, et mehed teda naisena ei kohtle........
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 09:58
tarka naist ei karda ükski mees, sest tark naine ei näita end mehe ees targemana......
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 10:58
ehk siis tegelikult kardavad mehed hoopis lolle naisi
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 11:35
...just
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 14:15
Küsimus ongi naiseliku tarkuse puudumises. Akadeemilise tarkusega vòib küll sòbraga maailma parandada, aga linadevahele see ei vii.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 14:50
jah, keemia viib linade vahele, aga keemiaalased teadmised mitte....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 15:26
Jah CH3-CH2-OH vesilahuse manustamine vòib küll seksiga lòppeda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-17 21:51
jah kardavad küll ja mitte vähe...räägin omast kogemusest
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 11:28
Vat ei tea kuidas atraktiivsete naistega on (ei pea ennast atraktiivseks) aga enesekindlaid naisi, kes teavad mida tahavad, kardavad küll päris suur hulk mehi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:25
Aga kas see on ikka kartmine?Äkki ei ole mehed lihtsalt huvitatud neist naistest?Naised väidavad ju kogu aeg,et ei taha olla vaid seksiobjektiks.Miks ei või samuti mõelda ka mehed?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:55
Aga ses osas võib sul küll õigus olla
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 15:34
aga mida enesekindlus õigepoolest tähendab? mingi jalaga uks lahti stiilis Mina tahan? Kui kohe ei saa, siis Käi jala!

Ma ei nimetaks seda enesekindluseks vaid pirtsakuseks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 16:18
pigem ikka nii et enesekindlad naised rohkem hinnas. neil omad nägemused, kindlad soovid, millest ei taganeta. enesekindla naiseni jõuavad vaid ( tema jaoks ) parimad variandid, praht jääb maha.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 16:39
Mmm ma ei nõustu sellega minu joks on enesekindel inimene kes on ka kompromissideks valmis. Elu on pidev muutumine. See mis oli eile moes on täna ajalugu.
uman see millest Sina räägid on ju laus ülbus ja madalalaubalisus. Jalgu kasutatakse ikka muuks või mis???
˅ näita rohkem ˅