Foorum
2010-10-30 12:17
johhaidiii...kas alati peab olema sponsorluse otsimine hariduse ja vaesuse taga. On naisi kes oskavad oma ilu ja keha ära kasutada ning oskavad ka teha sellega head raha. Miks mitte jumala pärast kui neile meeldib ja tahe seda teha , siis andku aga tuld
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 12:31
RedLight1: võta rahusteid, saad veel infarkti.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-31 16:35
vaevalt keegi kardab atraktiivset naist, pigem kardetakse lolle.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-01 19:25
Miks kardetakse atraktiivseid naisi?
Võibolla põetakse pideva konkurentsi pärast.
Võibolla ei juleta läheneda atraktiivsetele naistele sest: "Nad ei saa ju üksikud olla - see ei ole lihtsalt võimalik."
Võibolla tuntakse, et minusugused mehed on tema jaoks madalam klass.
Põhjuseid võib veelgi olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 02:51
Desire: sry, Su vastus on natuke mu mõttest mööda - ma hindan endaga ise hakkama saavaid naisi! ma ei mõista mehi, kes vajaks naist toetajana... ja selle juures oleks ta naisele veel seksuaalselt atraktiivne!? Näiteks, kui kohtingul naine minu eest baaris maksaks, siis mõtleks ma veel pikalt tagant järgi, et milles kolb... e. nagu tantsupõrandal "korvi" saamine
˅ näita rohkem ˅
2010-11-05 12:30
xmees: vanasti mees ja naine toetasid üksteist raskustes. kui mehel raha pole, näiteks raha kulus arvete maksmiseks ja ühisel väljakäigul teeb naine mehele välja ei näe mina selles midagi taunitavat. taunitav on see kui ühel on rahakott ja teisel pole ja teine peab siis manguma. vot see on kole.

mul ükskord oli poes omapärane juhus näha omapärast vaaetpilt. oli kaks vanemaealist naist ja mingi teismeline laps oli neil kaasas, selline generatsioonline põlvkond. vanaema käes oli selgelt rahakott ja tema tütar (tundus nii 40-50 vahel olema) oli natuke sotsiaalselt riides ja siis kukkus koogileti ääres mammilt kooki lunima. võibolla oli tegu ka väikse arengupeetusega, see oli väga kole. ma siis vahtisin seda vanaema hobuse näoga, ju tal siis hakkas endal ka imelik ja ostsis oma lapsele selle koogi. õudne kui sul pole raha isegi koogi ostmiseks...

aga mehe ja naise suhetes ma arvan et mees ei peaks lolliks minema. ei pea kõike ise plekkima, sest siis jäädki kõike ise plekkima. milleks, ainult selleks et siis oled mehem? ma olen ka näinud neid tantsulõvisid kes pimedas nurgas naiselt 100 eeku nuruvad õlle ostmiseks või siis pitsa arvepärast tüllilähevad. aga see ei puutu muidugi kuidagi atraktiivsusesse...

SL500: kui atraktiivne naine on üksik, siis on ta kas tõsisema suhte argusega, ootab seda tõelist printsi või viskab su varsti minema uue atraktiivsema kuju lähenedes. enne külgelöömist tuleb seada eesmärk ja uurida tausta kellega siiski reaalselt tegu on.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-06 15:05
palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga
palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga
palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga
˅ näita rohkem ˅
2010-11-06 16:39
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 03:29
Atraktiivsetest naistest... oma kogemustest... kas keegi on teinud sama.. juhtusin sõitma autoga Kopli trammiliini peatusest mööda ja ahh... mu pilk klmmerdus,,, parkisin kiirelt auto ja läksin lähemalt kaema - 2N+M embasid ja 2N läksid trammi peale... ei saanud ma pilku lahti selles minist, nendest säärtest ja üliseksikatest saabastest... astusin ka ise trammi peale jättes auto sinna paika, te pikemalt vaadata neid sääri... istusin suht nende vastu ja lasin silmadel "hea maitsta". Balti jaamas läksid nad maha ja läksid trolli peale.... Leidsin ensdas "tugevust" pöörduda tagasi oma "maha jäetud" auto juurde... kuulsin nende juttu - ta oli venelanna... Minu küsimus: miks slaavlanna panevad pika puuga ära eestlannadele? Kas te ei oska kontsadel käia, kas te ei oska juba välimuselt seksuaalselt kõtkestav olla? Või et kuna moes on olla kole!?, siis käitute te moe viimase sõna kohaselt, aga sri, ma/me ei taha teid sellisena!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 03:42
ennetaks veel "ühte" küsimust - et, ta oli väga siivne ja kogu oma seksuaalse poweri juures oli ta a'la "tavaline inimene" - naine!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 03:50
oleneb sellest "puust", millega pannakse ja kellele. sa tead, et tegemist on sinu enda arvamusega. peale selle on ka teiste meeste arvamus ja teiste naiste arvamus jne. nemad tahavad ehk midagi muud kui sina.
ja mis sellest, kui sa ei peaks tahtma - milles probleem? suhtle nendega, kes sinule meeldivad ja oled rahul. miks peaks teistesse naistesse selle pärast halvemini suhtuma hakkama, ma ei saa sellest aru.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 04:44
Seda nähtust nimetatakse eksootikaks Aga mõnikord on parem,kui need hapud viinamarjad jäävadki kättesaamatuks Tihti peetakse ilusaks lihtsalt seda,millega silm pole harjunud.Võõramaalased võivad küll veetlevad olla,aga kas suudad kohaneda nende temperamendiga
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 01:44
Seletaks lahti oma mõtet moest: mood/moetööstus on üks kummaline nähtus maailmas - üldreeglina kõik naised "joonduvad" selle järgi. Meestele pole õnnestunud moodi kui sellist üldreeglina omaseks teha: kui kalamehe säärikud, mis moes, on liiga lühikesed ja vesi voolab sisse või kuulivest nii hõre, et rinnanibud välja paistavad, siis need "toodetud" tooted pole elujõulised! Asjal on väärtus, kui see on hea ja sa tunnetad seda läbi ise enda mitte läbi moetöösturi soovide... Võtke mõttepaus ja mõelge, et kui palju olete manipuleeritavad moetööstusest, kui palu te ise!!! otsustate, et mis sobiv Teile...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 10:49
xmees: meestel mood olemas, aga jah see liigub kuidagi kahte isevoolu teed. üks on ekstreemshowmood kus meestel on veidrad riided ja teine vool on igapäevane vool. moodi ei tehta väga selleks et öelda mida sa kandma pead vaid see on kunst. lastakse meeled valla ja disainitakse midagi uut. tavapäevane mood meestel täitsa olemas, kingad, teksased, ülikonnad.. neid kõiki ei näe moelavadel, sest seal pole midagi nii ekstreemset.

kui tulevad kingad moodi siis kannavad kõik kingi, kui plätud siis kantakse plätusid jne. paned moekalt riidesse ja jääd kohe naistele silma ja eristud teistest jorssidest. elu on seotud kõige, lõikad end süsteemist välja siis jääd üksi. sa ei arene enam, su elu muutub rutiiniks... ühiskond on keeruline kuid jätkusuutlik süsteem.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 01:38
papi: mood kui selline nähtus on jama!!! minu "rohelise" mõtteviisiga vastukäiv! (sry ma pole "päris roheline" - ma panustan ainult tuuma/termotuuma energeetikasse ). Mulle käib pinda see värk, et mitte keegi ei räägi asja omadustest vaid ainult välimusest.
Kui tuleks moodi plätud, siis NATO (ma siiralt loodan ), ei joonduks selle järgi... aga miks joondub tavaühiskond selle järgi? - teda manipuleeritakse ja seda sihiteadlikult!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 12:09
plätud on suvel mugavad. nu meile sõjaväes anti riigipoolt plätud, vabal ajal sai neid kanda, tõsi siiski ainult kasarmus ja seda ka siis kui sa polnud toimkonnas.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-14 17:27
Millised nägid välja need üliseksikad saapad?Me tahaksime teada,et endale ka selliseid hankida..
Kui põlvi katvad musta värvi jalavarjud,siis kahjuks sel hooajal out
˅ näita rohkem ˅
2011-03-16 22:19
Sotsioloogilised uuringud tõestavad seda, et ilusad ja edukad naised jäävad tihedamini ilma partnerita kui nender tagasihoidlikumad suguõed. Põhjust on juba eelpool mainitud: mees ei usu, et selline kena ja tark naine saab üksik olla. Teiseks kuna selline kena naine ei saa üksi olla, siis on tall ka kindlasti mingi alfaisasest mees, kellelt ülelöömine kuklutab palju aega ja ressurssi. Seega minnakse lihtsamat teed valide tagasihoidlikuma välimusega naine.
Niinimetatud "kindlapääle minejad" valivad alati kõige tagasihoidlikuma isendi kabakarjast välja ja skoorivad 99,99%. Sõltub, mis on eesmärgiks. Inimene, eriti mees, on mugav ja laisk...
˅ näita rohkem ˅
2011-03-17 14:05
Looduses on kõik emased tagasihoidlikumad kui isased. Alateadlikult valib mees siiski selle kellest on talle vaid hoomata seda mida ta tegelikult vajab. See kelle läheduses on võimalik n.n. laiselda.
Elu on aga ka seda näidanu, et väljas olles esile tõstetud välimusega naine on kodus tõsine "Kittel" hall nagu hiir ja lame nagu toasuss. See muidugi iseloomustab üksuseid kes on ebastabiilsed ja raskesti läbitavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-17 23:29
1 mõttetera ilusatest ja mitte nii ilusatest...
Et parem üksinda s.. süüa kui koos sõpradega torti jagada...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 18:48
Mina ka ei usu, et kui näen väga ilusat naist, siis on ta kindlasti saadaval. Ei ole lihtsalt tõenäoline. Ja sellisele naisele lähenemine teades, et konkurents saab olema tihe ja ebavõrdne, ei meelita väga endast kõik andma olles võistluse lõpuks ilma nii naisest, kui oma piiratud ressurssidest, samas kui miljonäri poeg, kes võistluse kinni pani, saadab issile lihtsalt uue SMS-i

Ebakindel naistega ei tähenda sama, mis ebakindel igas asjas. Ma ei ole ebakindel oma klientidega suheldes, pole ka ebakindel suheldes oma raamatupidaja või alluvaga, ega ka mite varustajate või partneritega. Aga jah- olen ebakindel suheldes piltilusa naisega. Seetõttu pole ka seda üht ja ainust veel leidnud, kuigi ei ole ka otseselt kuival, kuna mul on teisi, varjatud omadusi, mis võivad ja on mitmeid meeldivaid üllatusi pakkunud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 19:01
Ehk on probleem selles, et mis eesmärgil talle lähenetakse.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 13:09
Seda vist võiks nimetada ilma võitluseta allaandmiseks
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 14:45
Selles pole midagi arutut, kui ei püüta suuremaid kalu kui õnge tamiil vastu peab.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:12
jah, ehk on see mehe poolt arukas tegu - ta ju hindab enne olukorda ja oma võimalusi, aga millest siis see ebakindlus? kas asi on ainult konkurentsis või selles, et ise ka pole endas kindel?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:23
Ehk on asi selles, et enese harjumuspärasest liikumisruumist väljaspool on alati pisut kõhe, ehkki kõditavalt huvitav liikuda?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:25
Mida sa selle enesekindluse all täpsemalt meeste puhul silmas pead? Kirjelda mingit reaalset igapäevasituatsiooni mehe ja naise vahel, kus mehe käitumine saab olla nii enesekindel kui ka ebalev. Siis on lihtsam vastata, mis seda hoiakut põhjustab
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:26
Mida sa selle enesekindluse all täpsemalt meeste puhul silmas pead? Kirjelda mingit reaalset igapäevasituatsiooni mehe ja naise vahel, kus mehe käitumine saab olla nii enesekindel kui ka ebalev. Siis on lihtsam vastata, mis seda hoiakut põhjustab
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:34
hallhunt - ma arvasin, et sa ise oskad seda kirjeldada sa ju selgitasid enne siin oma seisukohta ja ma oletasin, et sa ka tead, millest see tuleneb. oled öelnud, et igal pool ja teistega suheldes sa seda ei taju. ainult ilusa naisega olles hakkad endas kahtlema jne. mind huvitaski see, miks naisega olles? kas selle taga on endale antud hinnang ja hirm meeldiva inimese ees või veel midagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 20:42
heeringas, kuidas sinuga on.. kas ilusa naisega suhtlemine on sulle harjumustekohane või harjumatu tegevus?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-24 21:12
Ilu on teadupärast vaataja silmades. Minu maailmas liiguvad mulle ilusad inimesed.

Aga siin teemas on vist juttu suuresti sellest, et n.ö. üle mehe taseme naised tekitavad nii vaimset kui füüsilist kõhedust. Minus tekitavad hoopis rohkem kõhedust alla minu taseme inimesed. Kogu mõistmissoovi ja tolerantsi juures on rumalus mulle vastumeelne, teemas püsimiseks võiks öelda ka, et see on seksuaalset iha suretav ning erektsiooni tappev
˅ näita rohkem ˅
2011-04-25 12:16
aha, et siis ikkagi on tegu erinevusega tasemetes. kas siis alahinnatakse ennast või vastupidi- teatakse oma tegelikku taset ega proovitagi seda ületada.
muide minuga on ka nii, et rumalus pole kunagi erutav olnud ja arvan, et selle poolt on paljud naised. peab olema midagi, mis aju tegevuses hoiab ja kui seda pole, siis "erektsiooni" ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-25 12:20
No see taseme hindamise värk on alati mõnevõrra meelevaldne. Kes me siis õigupoolest oleme, et teisi hinnata, eks? Ütleme siis nii - huvitav peab olema. Kui suhelda huvitav ei ole, siis ei teki ka huvi seksida ning teise poole vastav huvi tundub pigem pealetükkivusena.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-26 12:27
õigesti öeldud, uduheeringas. nii ta on. huvitatuse ja tahte olemasolu on paljude elu muutvate arengute aluseks. mis puutub selle ja seksi soovi tekkimise omavahelistesse seostesse, siis ma ei vaidle vastu sellele, et huvi tundmine on oluline, aga sealt edasi seksimiseni on veel omajagu maad. see ei toimu kohe (st mitte vahetult peale huvi tekkimisest teada saamist).
mul võib olla teisega hea suhelda, aga ometi ma ei taha temaga seksida. aga muidu sain ma sinust aru see oli ainult minupoolne näide
˅ näita rohkem ˅
2011-05-03 23:05
Uduheeringasel on hea point seal. Ma olen tihti leidnud, et kõige "piltilusamad" naised on suht igavad...
Ma eelistan naisi kelle silmades on näha, et ta ka mõtleb ning oskab õelda midagi arukat, üllatavat, huvitavat...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-04 17:40
ma ütleks, et oleneb asukohast. Netis ei karda ilmselt ükski mees kena naist, teine lugu on klubis, kust võid nipsaka ei saada veel vähem tänaval, kus ta võib sind suisa perverdiks nimetada
Parim koht on vast mingi seltskond, kus saad rääkida ja end huvitavaks teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-18 21:46
Jah!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 00:48
Mehed kardavad ilusaid,atraktiivseid,intelligentseid ja hästi teenivaid naisi,sest meestel on säilinud ürginstinkt (parem olla).See ongi hea,siis ei risusta mõtetud idud NAISTE vaatevälja
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 09:35
Kas pole mitte nii, et targad mehed ei viitsi võidelda pipraveskitega ja loovutavad need "õnneotsijatele"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 10:11
mehed kardavad lolle naisi.
adraktiivseid,inteligentseid pole mõtet kunagi karta,sest neil on olemas oma mina, väärikus.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 10:39
Mehe puhul on suur osatähtsus ka rahakoti paksusel.Olematute ressursside korral tippu vallutama üldjuhul ei minda.Eks see ole alati ikka nii olnud,et rikkamad saavad paremad ja ilusamad naised.
Meenub üks lugu mu tutvusringkonnast.Tegemist ühe nn.eksperekonnaga.Abielus olid~10 aastat,2 last..igati tavaline,normaalne eesti pere.Ja siis toimus lahkuminek,mille põhjustest ei saanud keegi me tutvusringkonnas aru....paar aastat hiljem meest kohates otsustasin küsida põhjust.....ja sain vastuseks"mu ema arvas ka,et minu välimusega mees saaks parema naise"...julgesin küsida,et mis mõttes parema...ja vastus"rikkama ikka" Vot selline idu siis.....
Tänaseks on sel naisel ammu uus ja tunduvalt rikkam mees....vaene mehike ikka otsib seda "paremat"naist...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 12:12
Mismoodi ilma rahata seda tippu siis vallutama ei või minna?
caribeani jutt paneb vägisi arvama, et ise on ta rahamaailmas. Midagi muud ei väärtustata. Kuigi jah ega see vale ei ole

Alguses kui tutvutakse, siis keegi ei tea ju, kuipalju kellegil raha on. No välimus muidugi välja arvata. Ka armaniga võib vaene olla ja suursugust juttu suust välja ajada. Botjomkinit tehes saavutab päris palju.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 12:25
Ah jaa üks asi veel. See on küll ebapopulaarne arvamus aga ega see "tipp" seltskond kuskil netis tutvusmislehekülgedel ei käi ka. See on rohkem nagu keskklassi ja allapoole tegelaste lõbu ja mängumaa. Ma tean päris mitut atraktiivset naist, kes teevad "fuu" kui räägin, et olen ühes täiskasvantue portaalis kasutaja
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 13:02
Parma, tipp seltskonna esindajaid liigub siin varjatult ringi küll. See on nende jaoks eksootika. Ühiseks tunnuseks neile on see, et nad rahast ei räägi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 13:24
Avalikult siin loomulikult ringi ei liigu.Naistel siit mingit meest otsida pole ka vist erilist mõtet.Nimetagem seda siis perversseks meelelahutuseks.
Kui daamil soov leida endast~15 aastat noorem ja võimekas armuke...siis võib ju ikka pilgu peale visata.Paljud eksponeerivad ka oma "võimekust".Ööklubi muidugi parem võimalus,aga kaob diskreetsus ja võimekust ei ole ka võimalik minuti jooksul hinnata
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 15:36
demi, ennast pidasid silmas või? noh loomulikult jama kui võtad sõbrantsi pildi kes on lätist pärit ja üritad siis meest leida. vaene mees
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 17:44
Mul pole vaja siit ega kusagilt mujalt midagi-kedagi leida.Mul on kõik,mida vajan juba olemas.
Ma ei viidanud mitte enda kontole,tean lihtsalt paari sellise konto olemasolust siinses keskkonnas.Kasutajanimesid ei tea...aga nende kontode taga powerlady`d....nemad soovivad aegajalt mürada ja me oleme sel teemal vestelnud.Detailselt ei oska kommida..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 20:49
Misasjad? powerlady? Mingi imeloom? Durachelli suguvõsast?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 21:32
parma, maailm ongi täis imesi? jääb ainult need enda jaoks avastada.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 16:35
powerlady'd
kas teema ei olnud attraktiivsed naised?
˅ näita rohkem ˅