Foorum
2010-09-19 17:07
njaaa. eks see enesekindlus ole asi millest kõigile meeldib rääkida, aga tegelikuses on teemaga nagu on.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 17:11
Eks ta ole jah mõni lööb ennast ülesse nagu laadatola ja teised kriiskavad issver kui atraktiivne. Osad muidugi peavad ka atraktiivsust enesekindluse väljundiks. Mina isiklikult julgen selles kahelda, muidugi ehk on ka enesekindlusel mitu nägu.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 17:22
või mida on vähe on saavutus, mida liiga palju on jällegi labasus. jama muidugi kui enesekindlust pole, aga kui natuke on siis on eufooria, kui enesekindlust on liiga palju, käitud enamasti nagu tõhk
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 17:32
uman sa ikka paned enesekindluse ja ülbuse ühte patta või? Või mis loom see tõhk on?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 18:05
Aike- tee palun selgeks sõnad - enesekindel, atraktiivne ja sinu puhul ka labasus.?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 18:18
Tegelikkuses ei ole atraktiivsed,üldse enesekindlad,Neil on pidev hirm,et neid ei märgata.Sellest ka soov iga hinna eest muust massist parem olla.Enesekindel on see,kes on oma eluga rahul,sõltumata sellest mis muu maailm temast arvab.Ta ei tõmble selle nimel,et teistele meeldida,vaid ajab oma liini.Punkar on igatahes enesekindlam,kui suvaline seltskonna kaunitar
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 18:48
ifim: Ma pean Sinuga nõustuma täielikult. Need on kaks väga erinevat asja ja ehk selle pärast mehed küll piidlevad neid atraktiivseid aga jah lähenda ei julgeta. Pole ju kindel mis seal tegelikult taga on.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 21:24
noh väga targa naisega vist ei oskagi millegist suhelda, eks leveli vahe ole tõsine. samas lolli naisega pole mul ka midagi peale hakata, juba järgi proovitud. tark mees ja loll naine saavad koos elatud, aga vastupidi ei mängi välja. muide, seda rääkis meile naisõps põhikoolis.

punkarlusest kasvatakse välja, sellel elustiil pole tuleviku. kaua sa maailma vastu protesteerid, mingi hetk tuleb oma elu elama hakata. ma arvan, et ühes huvitavas inimeses peab olema kõike. liiga hea muutub kohe kindlasti igavaks ja liiga halb läheb ruttu moest.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 21:42
Uman,tark naine ei näita välja,kui tark ta on.Loll on see kes üritab kõigetargem olla.Seega pani su õps vist veidi mööda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 21:53
ei tea, ma arvan et haritusel ja tarkusel pole mingit seost inimese iseloomuga. see on hoopis kolmas tegur ja mitte kuidagi ei ole seotud kahe esimese võimega.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 21:53
ühesõnaga, ole ilus või tark või rikas - kui iseloom sitt siis ei mängi kuidagi välja
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 22:02
Tark oskab enda iseloomu kontrollida,lolli kontrollib tema iseloom
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 22:05
Nii ta on kui ikka kehvad geenid siis ei saa sitast saia, sita maitse jääb ikka juurde. Ole sa siis tark või vähem tark. Mingil määral võib ju iseloomu kujundada ja eks aastad teevad seda niigi aga põhituum jääb ikka samaks.

uman: Öeldakse et, rikas on see kes suudab oma vaimseid ja füüsilis puduseid rahaga varjata. Kas santi iseloomu saab rahaga varjata? Ma ei usu.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 02:57
Aike
Samas väga atraktiivsetest naistest hoian ma "tiba" distantsi - kuigi silmailu nad pakuvad... ehk siis tunnetatud maalimavaate erinevus Ilmselt on paljud mehed kogenud seda, et "tänaval" kohtavad naist, kes on talle nii atraktiivne, et kõnni või vastu puud Siin ilmselt ei mängi olulist rolli naise riietus (see võib asja paremaks/halvemaks teha) - aga sa tajud seda sinu ideaali ja see lummab.....
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 16:35
Sant iseloom võib tappa vahel esialgu tunduva ilusa suhte.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:59
Müüt. Mehed ei jäta krabamata naist, kes seksuaalselt ahvatlev on, lihtsalt on naisi, kelle väljanägemine on suht ok, et ennast atraktiivseks pidada, ainuke viga et puudu on see miski, ilus küll vaadata, aga kõvaks ei aja, nagu barbi doll, võimalik ka et see mis puudu on, on miski signaal hoopis, või midagi. Ja noh muidugi eks nende ego siis kõditatakse ja eks nad isegi teevad seda, rääkides, et neid kardetakse, ei kõlaks ju hästi öelda et pole lihtsalt ligitõmbav
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 20:05
Mul kunagi aastaid tagasi üks sõbranna mees ütles: "Sina ei leia omale kunagi meest, sest sa oled liiga ideaalne." Tõepoolest olen väga valiv, sest tean mida ma väärt olen. Asi polnud selles, et mind keegi poleks tahtnud. Nad lihtsalt polnud minu jaoks. Aga nagu elu on näidanud on ka minu vääriline mees olemas Nii, et igaühe jaoks on kuskil keegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 18:08
loen siin, et inimesi tembeldatakse tarkadeks.
Mis on siis ikkagi tarkus? Haridus või hoopis Loogiline järeldusvõime? Või üleüldine maneerikus ning eluoskus?


Vastuseks esialgsele küsimusele - asi on selles, et mehed ei ole piisavalt enesekindlad ( ja võimalik, et seda ka põhjusega ) ning ei proovigi kauneid naisi võtma minna... ja põhjuseks siis see, et nad on saanud 99% aegadest ilusatelt sõna EI, vähematraktiivsetelt aga palju vähem äraütlemisi.
Niisiis vaadatakse partneri poole, kellele antakse endasarnane hinnang. 3 tärni ei lähe 10-t tärni sebima, ning üldjuhul on see ka vastupidi.
Erand kinnitab reeglit.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 18:28
Mulle tädi ütles varajases nooruses,et kui ma ükskord peaks hakkama naisi omale sebima siis tea,et iga lits kiidab oma vittu
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 18:40
Iga LITS võib tõesti oma VI**U kiita. Mina enda kohta nii öelda ei luba Ma millegipärast elmar59 lugesin su postitusest irooniat välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 18:51
elmar59- aga kuidas sina toimisid? kas otsisid naist või tädi poolt öeldud litsi?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 18:59
Desre kohta pole midagi halba öelda Tädi oli üsna elutark inimene..tema pole siin ilmas enam aastaid
Risto18,eks mina toimi tänapäeva reeglite järgi...aga millegipärast tädi ütlused jäid meelde...vahel ei mäleta,mida eile tegin
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 19:40
Kui aga piiluda asja teist poolt. Pööraks teema ümber. Kas naised kardavad atraktiivseid mehi? Miks ma usun et, vastused on täpselt samad.
Atraktiivsus on asi mis on eemalt ehk vahel hea näha aga liginedes mnjah on nii nagu on. Mõnikord jääb ilu samaks vahel kaob see kuhugi ära kui lähemale jõuad. Suurim selle reostaja on suu. On ju kõik kogenud seisundit kus vaatad et, vau kui aga lähened ja ta suu avab muutub kõik kohutavaks. Verbaalsed väljendid on sellised et, kiiemini kui kohale ujusid, aerutad minema.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 20:54
Elmar olen seda sinu tädi elutarkust kuulnud paljude meeste suust.Ei tea kust küll nemad seda kuulsid
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 21:43
Naine võib olla ükskõik kui atraktiivne, aga kui tal pole kopka eestki seksapiilsust, siis vaatavad mehed temast mööda.
Inimesel võib olla väga kõrge IQ, aga kui pole EQ-d, siis tema suhtlemisoskus on väga nõrk. Mis sellest tarkusest siis kasu on. Intelligentne põhiharidusega inimene võib olla palju meeldivam kui kõrge IQ-ga mitte-intelligentne inimene.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 21:48
ifjm,ju mu tädil oli siis elu jooksul palju mehi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 08:19
Atraktiivse välimusega meeste aeg on mul ammu läbi. Kunagi oli hea sõbrannade ees kekutada kui järjekordne ilusmees "käevangus" oli. Omamoodi oli see sport. Kas suudan ta endast huvituma panna. Enamasti suutsin. Ainus asi oli see, et millegipärast tüütasid sellised mehed mu päris ruttu ära. Ehk "kasvasin suuremaks" aga peale kena välimuse neil enamasti muud polnud. Kui see "periood" mul läbi oli hakkasin vaatama mehi kellel oleks ka sisu. Seda ei saaks aga nimetada nii, et ma nüüd kardaks atraktiivseid mehi. Samas nagu elu on näidanud on võimalik leida ka kena välimuse ja huvitava sisuga mees.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 08:45
muidugi leiab.
mina ei ole nt aru saanud sellest, miks kellegi endale saama peab.milleks ma ta saama pean? selleks, et mul oleks näidata midagi? selleks, et saaks teada, kas ta minust huvitub?
ei ole olnud tarvidust midagi kellelegi näidata ja ei ole ka olnud vaja endale midagi tõestada. ma ei ole pidanud selleks, et „saada“, midagi teadlikult tegema. nad on tulnud ja huvitunud minu initsiatiivitagi. ja mh on ka tegu olnud atraktiivsete meestega.
ma ei tea, millest see siis tuleb. võib-olla on mul teine taktika olnud. või siis ei olegi mingit taktikat ja selle puudumine ongi see, mis on pannud neid minu vastu huvi tundma. vat ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 09:22
mis teemasse puutub, siis mulle tundub, et normaalses situatsioonis normaalsel mehel selliseid hirme ei peaks tekkima. see oleneb mehest ja sellest, kuidas ta muidu ennast naistega suheldes tunneb. ja muidugi ka naisest ja sellest, milline ta peale selle inimesena on. atraktiivsetelt inimestel (naised, mehed) on olnud parem teistega manipuleerida. nagu muutud atraktsooniks, millest teised huvituma hakkavad ja muudkui puudutada tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 11:24
Isiklikust kogemusest võin öelda, et naine kes on ilus, atraktiivne, tark, osav, kõrgepalgaline jne jne jne on reeglina ka lati väga kõrgele seadnud. Ta teab kõike mida ta on ja mida väärt ning käitub vastavalt sellele. Kahjuks pole võrdses koguses selliseid naisi ning mehi, kes nende ootustele vastaks ning seetõttu mõnedki 30ndatele lähenevad või juba olevad naised avastavad ennast üksinda õhtuti Seksi ja Linna vaatamast.
Tuleb ka arvestada, et ilu arvesse võttes lüüakse sellega läbi umbes 25nda eluaastani, peale seda võiks naises ka peale ilu midagi enamat olla. Päevad läbi kosmeetikast ja küünetehnikust ka ei viitsi jutte kuulata
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 11:42
aksala- nii ilusa jutu eest oled sa nüüd kindlasti pikemat aega foorumist eemal. Lihtsalt naised hakkavad sind rabama.
Tõde on sinu arvamuses küll, sest reaalses elus nii ka toimib see.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 11:46
jah, muidugi. aksala, tule mulle?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 11:54
Naised võivad ju rabada aga ma ise ka valiv....varsti ärkan kolmekümneselt üksinda teleka taga Top Geari vahtimas
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 12:05
good choiss ja keegi ei kisu pulti ära et stiilipäevikut vahtida
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 12:25
või Foorumit
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 12:56
Mulle jääb arusaamatuks,miks atraktiivsed naised siin üldse on Elu peaks neil ikka väljaspool ihast olema?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-22 16:20
mina ka ei saa sellest aru, mida need atraktiivsed mehed siin teevad. kas nad muidu ei saa hakkama v?
tegelikult mis sellele vahet on. see, mida siin tehakse, ei välista ju seda, et nad midagi muud ka ei tee. või mis?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 00:32
Kardavad muidugi. Valdav enamus kardab just endale meeldivaid naisi. Ei tea küll miks, aga nii on. Ja valdav enamus väidab et tema küll ei karda. Ometi kubisevad sellsest teemast isegi mängufilmid, päriselust rääkimata. Julgus ei ole mitte hirmu puudumine vaid sellega toime tulemine. Viimane elutarkus ei käinud mitte naiste kartmise kohta vaid on üleüldine tõde.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-23 19:36
No ega ilmaasjata pole tekkinud ütlemine "otsige naist" Naiste pärast on ju juba iidsetest aegadest saati suuri sõdu maha peetud.Ühest sellisest pajatab ju maailma tuntuim legendki
˅ näita rohkem ˅
2010-10-22 23:58
tegelikult on nii,et...mehed otsivad rikkaid naisi,atraktiivsuse tase,iseloom ja muud omadused ei oma selle kõrval meeletut tähtsust...meestel on ainult üks eesmärk-et ise millegi eest maksma ei peaks...saaks kõike tasuta....väga ebaatraktiivne naise jaoks..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 00:58
Selliseid ei saagi meesteks kutsuda, need on lontrused.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 07:10
Vot see on juba midagi uut. Ma ei teadnudki, et on olemas ka selliseid nn beibetüüpi mehi, kes loodavad naise rahakoti peale. Huuuh, maailm on hukas
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 08:38
Desire, sa oled suhelnud siis valede meestega. vaheta tuttavaid ja tead rohkem
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 09:00
Kas te räägite nüüd tõsiselt ve? Et ongi siis selliseid nii palju olemas et täitsa selline tüüp eksisteerib, või räägite mingist ühest kogemusest? Või oli see pätt, kellest rääkisite?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 11:35
Mulle pole sellist meest veel ette sattunud. Ja pole ka kuulnud, et mõnel mu tuttaval oleks. Ma teenin piisavalt hästi aga mitte ei tõmba selliseid luusereid ligi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 02:48
demi- kindlasti on ümberringi ka palju selliseid mehi, kes püüavad ikka ise oma rahakotiga hakkam saada( ja enamasti saavad ka). aga kui sa ise neid märgata ei oska- ehk peaksid sii silmaarstile minema?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 04:27
demi: "...mehed otsivad rikkaid naisi", "...ainult üks eesmärk-et ise millegi eest maksma ei peaks" - kas tegu on ikka meestega, ma kahtlen...! Ok, see selleks ja mehed peavad ise endaga hakkama saama ja kui saavad, alles siis võivad "kalale" minna!
Mu mõte oli just veel ka selles, et misk mulle ei meeldi (liiga) atraktiivsed naised: mulle tundub, et nende soovid/mõtted on sihitud ka isegi üle nende endi peade! Seksuaalsus ja atraktiivsus pole alati võrdelised...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 04:27
demi: "...mehed otsivad rikkaid naisi", "...ainult üks eesmärk-et ise millegi eest maksma ei peaks" - kas tegu on ikka meestega, ma kahtlen...! Ok, see selleks ja mehed peavad ise endaga hakkama saama ja kui saavad, alles siis võivad "kalale" minna!
Mu mõte oli just veel ka selles, et misk mulle ei meeldi (liiga) atraktiivsed naised: mulle tundub, et nende soovid/mõtted on sihitud ka isegi üle nende endi peade! Seksuaalsus ja atraktiivsus pole alati võrdelised...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 09:49
xmees, tänapäeval on väga palju selliseid naisi kes ise raha teenivad ja mitte halvemini kui mehed. Tänu sellisele materiaalsele iseseisvusele võivad nad ka väga edukalt ilma mehe püksisääres rippumata elada. St on enesekindlamad. Neil on piisavalt finantse, et enda välimuse eest hoolitseda. Nad võivad endale lubada mida soovivad. Ja loomulikult vaatavad nad sel juhul "ülalt alla" väga paljudele meestele. Aga miks ka mitte?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 12:11
Desire777: nii tore uudis mida võrdsemaks sugupooled muutuvad seda paremaid valikuid nad teevad. kahjuks täielik võrdsus ei saabu niipea ja alati jäävad alles naised kes isegi hästi teenimisele tahavad meestelt ülalpidamist. kui sa iha vaatad, siin on väga palju naisi kellel pole isegi 9klassi haridust. kuidas nemad raha teenivad? ainuke võimalus on sponsoriotsimine.
˅ näita rohkem ˅