Foorum
1
2
2008-12-17 22:31
mind huvitab mida peab naisele esimese asjana ütlema et temaga kuhugi edasi jõuda...nagu ma aru saan on mees kes otse k¤ppi küsib kohe kiimas pervert.... aga sorry mina ei oska mingit ila suust välja ajada mis naistele meeldiks....et siis kas peab naisele kohe maa ja taeva kokku valetama ja armastust vanduma või mis värk on?
˅ näita rohkem ˅
2008-12-20 23:54
eks sa pead siis kõiki variante proovima......ila ajama, valetama maad ja taevad kokku, armastust vanduma, otse küsima seksi......mingi asi ikka mõjub
˅ näita rohkem ˅
2008-12-22 05:08
Olen aru saanud et k6igepealt ütle kui palju sul raha ja varandust on ja siis valeta edasi nii et suu tossab,aususega ei j6ua kuhugi.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-23 21:15
ma usun, et aususega jõuab kaugemale.....valel pidavat lühikesed jalad olema
˅ näita rohkem ˅
2008-12-23 22:22
nu waletajad saawad kohe kinga igaljuhul...
˅ näita rohkem ˅
2008-12-24 00:46
Kõigepealt tuleb ikka aru saada,et mees valetab.Tihti juhtub see siis,kui mees on saanud mida tahtis.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-24 08:14
nujah, juhtub tõesti vahel, et sellest valest aru ei saa.......naiste rumalukeste tunded käivad kõrvade kaudu ju aga eks siis tuleb vanasõna meeles pidada, et igal oinal on oma mihklipäev
˅ näita rohkem ˅
2008-12-24 12:23
kui suvaline mees esimese lausena seksisoovist räägib või vastavalt tegutseb, on naine lõbumajas teenindaja rollis
tavasuhtluse juures peaks sellise tahtmiseni jõudma läbi sisemise tunnetuse... siia juurde kuuluvad muud jutud ja tegemised ka, mis sillutavad tee vastastikuse soovini. ühepoolselt on ahistamine või midagi veel hullemat.
Naisele sümpatiseeriva mehe seksisoov on kompliment naiselikusele, seksapiilile.
seda kõike reaalelus.
netinduses on anonüümselt igasugust suhtumist ja oskamatust
˅ näita rohkem ˅
2008-12-24 13:00
Flirtimine kuulub asja juurde nii elus,kui netis.Isegi loomadel eelnevad teatud kindlad rituaalid.Ainult teatud osa inimestest arvab,et piisab vaid sooviavaldusest.
˅ näita rohkem ˅
2008-12-29 00:16
Mul selline arvamus asjast, et esmamulje on kõige tähtsam... Ning robustselt seksi küsides vict väga sümpaatset muljet ei jää. Ma arvan et see on sama mis meestelgi... vaevalt et nõustuksid suvalise naisega kohe voodisse minema kes sult keppi küsib. On vaja ikka mingit "sädet" midagi peab sulle selles inimeses meeldima kellega sa seda teed... Üks kõik mis see ka ei oleks siis, on see kuidas ta riietub, kuidas ta räägib või milline välja näeb... Ning vestluse käigus näeb juba ära mis inimesega tegemist on ja teha siis omad järeldused kuidas see asi võiks lõppeda......
˅ näita rohkem ˅
2009-01-12 06:27
tibike78 tuletab mulle yht head sõbrannat meelde. temalt sain koguni kaks kinga ja meeste omad ja sobisid päris hästi.Ainus erinevus et peale kingade sai seksi kah
˅ näita rohkem ˅
2009-01-12 10:50
Sõnadel on omadus reeta mõtteid. Kui mõtled ühte ja räägid teist, võid vahele jääda. Kui elad rolli nii sisse, et mõtled ja räägid sama, on tulemus parem, ainult hiljem jääd ikka plindrisse Sina tahtsid seksi ja olid tema unelmate mees, tema tahtis unelmate meest ja sina kehastusid selleks Kui pooled lepivad ilusa mälestusega on kõik hästi. Kahjuks kipub inimene olema liiga egoistlik ja negatiivne, et leppida vaid heaga, ikka leitakse et teine on valelik, salalik, riukalik jne. kuni suhe toimib, on kõik toredad, kui suhe lonkab on süüdi vastaspool. Ehk siis keppimiseks piisab keemiast, leppimiseks on ka südant vaja. Ja mitte lihtsat verepumpa vaid sellist, mis arvestab ka teistega siin maakeral
˅ näita rohkem ˅
2009-01-18 16:24
Pole tähtis milline sa välja näed, noo 99% ulatuses Mis loeb on sinu enesekindlus, sinu hoiak. Kui sa saad naise esimese minuti jooksul temaga kohtumisel naeratama, siis on sul juba pool võitu käes. Teema, millest sa temaga räägid ei oma mitte mingisugust tähtsust, seni kuni suudad hoida vestlust lihtsa ja naljakana. Ole veidi upsakas temaga, kuid humoorikalt, tõrju ja ära sitsi nagu kutskas. Sa pead tema huvi enda vastu hoidma kõrgemal kui enda huvi tema vastu. Kui see muutub siis adjöö, "u aint get laid". Ära räägi endast, kui siis, siis anna väga minimaalseid vastuseid. Pea meeles, kui sa oled ta saanud ta naeratama/naerma oled pistnud jala juba ukseavast sisse
˅ näita rohkem ˅
2009-01-19 13:43
Algatuseks vaata naisele korralikult silma.Suur osa naistest on peale seda otsuse langetanud ja sinu asi on see vaid välja uurida.Aga vaata ette,positiivne otsus võib kergesti negatiivseks muutuda.Vastupidist naljalt ei juhtu.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-10 02:18
No nii jah eriti naisi ei saa kui keppi küsida. Sex on siisski suur ja võimas tunne ja milleks seda sel moel lörtsida.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-10 03:29
Kas enese rahuldamine ikka on seks?ja vahet pole kas see toimub pihku või naise sisse.Aga just seda neist seksiküsijatest mõeldakse
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 16:46
Kui seksist teha mingi eraldi kaup, siis üldiselt võid seda ka ise tassida Kui siia mingeid emotsioone, tundeid, punuda, siis arvesta, et otsene mõnu ja orgasm on ehk 25% seksist?
˅ näita rohkem ˅
2009-02-18 16:56
Tahtsid siis öelda, et seksis osaleb ka süda, paratamatult Elusal asjal on alati hing millega tuleb arvestada. Kas see sul plaanis on, ongi sinu esimestest sõnadest-kirjadest kohe paista
˅ näita rohkem ˅
2009-03-20 01:06
Mina ka ei tea mida naised tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-06 16:22
Kõigepealt vaata peeglisse ja tee selgeks kas sa oled ilus inimene kui ei, siis pead olema sõnaosav.
Kui sõnu ei oska ka ritta sättida, siis hakka raha koguma kas iluopiks või...
Jõudu!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-06 16:59
Ahjaa alustuseks võiks ikka tere ütelda.
˅ näita rohkem ˅
2009-05-11 14:45
igasugu tarkuseteri siin kõigepealt (nagu ühes teemas veel mainisin) võiks kirjadele vastata, kokku saada jne. Kas seksiks läheb või ei lähe on ju iseasi. Muidugi otse keppi küsida on labane ja jama. Aga olgem ausad ma usun, et paljud on siin seksi eesmärgil. kaasa arvatud mina, aga ma ei ole seda veel otse küsinud ja pole ka saanud Üritan siiski "moosida" Tundub siiski kenam variant olema, aga kui mõni naine küsiks mu käest otse keppi ega ma pahaks ei pane
˅ näita rohkem ˅
2009-05-12 16:30
noo kuulge mehed et te varjate nii v naa oma õiget vanustki
noo kus siin siis õigus on???
ei ole olemas juuunii et oskate ikka küll ila ajada ja kui naine ei kirjuta sulle selle peale et võiks tutvuda lähemalt noo siis pole eriti mõtet kaa
˅ näita rohkem ˅
2009-06-19 00:48
No kohe kindlasti meeldib enamus naistele ilusaid sõnu kuulda. Naised armastavad ju kõrvadega. Et kui tahad kunagi seksini jõuda siis aja mesijuttu, jah valeta kasvõi ja küll siis seksini ka jõuad .
Mingi sümpaatia peab tekkima ikka enne inimese vastu , kohe ei saa väga voodisse minna , sest siis ei saa sellest tõelist mõnu tunda.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-20 21:05
ma jäin ükskord magama ühe naise kõrvale,ta arvas,et hakkame seksima,paljas oli ta,aga mina ei tahtnud temaga seksida,ja hommikul ma ei saanud esimese hooga aru mis sel naisel viga on,et miks ta nii närviline on
˅ näita rohkem ˅
2009-06-21 21:44
Kuule Davy kas sa kunagi üldse millestki aru saad?
Sa ei saa ju isegi sellest aru,miks siin lehel oled.Või siis ei julge seda tunnistada.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 21:58
ma käin siin oma arvamust avaldamas,keelatud tegevus w
˅ näita rohkem ˅
2009-07-18 13:30
vaene DavyJones nii noor ja juba impotent
˅ näita rohkem ˅
2009-07-25 21:22
sa ise oled impo,ma ei käi siit seksi otsimas
˅ näita rohkem ˅
2009-09-21 19:04
Mida sa ise sooviksid kuulda esimesel kohtumisel??
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 09:24
Kunksmoor valel on lühikesed jalad aga tõel polegi jalgu ...nii et jäägem iseendaks
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 13:58
Ei pea maad ja teavad kokku valetama, ka naised on inimesed ning ka neil on omad vajadused sealjuures seksi. Isiklikult endale ei meeldi kui vassitakse et naine voodisse saada, pigem olla aus ja rääkida nii nagu asjad on st et on vaid seksisoov või et olen siin selleks et saada seksi. Iseasi on väljendus ehk siis mismoodi mees seda mõistetavaks teeb. Kui osatakse seda teha vaid labaselt siis jääb asi minu poolt ära. Toon näite otse siit, Ihast. Atraktiivne kutt võttis ühendust, suhtlus jätkus messengeris. Üsna pea bravuuritses noormees et tuleb ja töötleb mind korralikult. Hoobilt vähenesid tema Å¡ansid ja minu poolt see jutt sinnapaika jääbki, ta võib mul msnis vinduda kuid sellise inimesega newer!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 15:26
Probleem taandubki noore mehe vähestele kogemustele.Ta ei oska otsustada kellele millest rääkida.Mõnele tibile-tädile oleks selline töötlemisejutt kindlasti vägagi pealeläinud
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 17:06
Ei ole küll tibi ega ka veel tädi , tuleb siiski tunnistada et loomulikult on erutav kui meelepärase välimusega noormees annab mõista et on seksisoov. Siiski eelistan et seda tehakse flirtides ja tasapisi ülesküttes mitte räige väljaütlemisega kuigi ka see on vahest hea
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 17:32
Kust peaks noor mees võtma need kogemused,et raalida välja see õige jutu teema ja stiil,kui tihti ei tea naishing isegi millist juttu ta kuulda tahaks?Eks ta peab katsetama ja lootma.Kui ei taba märki,siis järgmisel korral on jälle targem
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 17:52
jfjm: Jah, nii see on Samas märgin et too töötleja - kutt oli enda sõnul 26 - aastane mis peaks ju ometi märk olema sellest et kogemusi suhtlemisega peaks olema piisavalt aga ju siis on siiani selline stiil peale läinud
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 18:19
Kõik on suhteline.Võib leiduda ka selles vanuses neid,kes veel süütud.Loomulikult kui mitte pillet arvestada.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 18:53
jfjm: Tundus et too tüüp küll enam süütuke polnud
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 19:26
Parem üks kord näha,kui kümme korda kuulda
˅ näita rohkem ˅
2009-11-01 16:28
Esimesena peaks ikka Tere ütlema. Siis peaks ennast tutvustama ja kui veel edasi tahetakse suheda siis "follow the screen"! (objekti käitumist tuleb jälgida) ja kui on see õige siis tuleb teema millest edasi rääkida juba ise enesest.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 14:47
Alati võib öelda, et oi, päriselt oled sa veel ilusam kui pildi peal!
Mulle küll mõjub!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 18:11
Ma mäletan jah,et oled ikka palju ilusam,kui see küsimärk
˅ näita rohkem ˅
2009-11-10 08:55
Ma tänan!
Võtke jfjm-lt õppetunde, kuidas naistega rääkida!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 14:05
Kui keppi küsides oled vastu kõrvu saanud, siis oled midagi eelnevalt tegemata jätnud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 15:52
kõigepealt ütle palju sul vara ja raha on,kui neid pole või on suht olematud siis unusta igasugune tutvumine ära...ja ärge hakake ila ajama et see nii pole.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 17:44
Ei ole see asi nii ull midagi
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 18:57
Eks ta ole. Sellise suhtumisega Sa näiteks minusuguse käest ei saaks iial.
Ma ise olen küll võimeline lihtsalt mehele juurde astuma ja talle kõrva sosistama :"Kepi mind!" - aga seda peab oskama teha, see on kunst omaette. Siiamaani on väga hästi töötanud, peab mainima.
Küllap ajapikku õpid. Õpid näiteks eristama neid, kes tahavad Sinuga leivad ühte kappi panna, nendest, kes on nagu Sinagi lihtsalt kihust pimestatuna rahva sekka tulnud. Kui küsid õigel ajal, õiges kohas ja õigete sõnadega küll siis saad.
P.S. Ja võimalused suurenevad, kui kannad sandaale palja jala otsas. Sokid on väga ebaseksikad, eriti rihmikutega.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 19:08
ullmees: Mida juttu Kõigi naiste taskutes ei ulu tuul ning nii mõnigi on suutnud end elus sellisele tasandile viia et ei pea omale meessõpra tema materjaalse kindlustatuse pärast valima, ära pane kõiki naisi ühte patta!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-23 01:40
Siin on ilusti näidatud:
http://www.smileosmile.com/wp-content/uploads/2467/get_a_girl.jpg

˅ näita rohkem ˅
2009-12-25 09:32
BarbWire-see mis ütlesin,kehtib enamus naiste kohta,ma ei ole ju kusagil väitnud et see sada protsenti nii on.Pane kaks ühesugust meest kõrvuti,ühel on auto,maja,suvila,raha jne,teisel pole midagi peale üürikorteri,mis arvad nüüd,kummal lööki on ja kumb ilma naiseta jääb või kui kaua peab see teine mees naist otsima....?????Lugege ikka postitusi korralikult.
˅ näita rohkem ˅
1
2