Foorum
1
2
2009-12-25 10:44
Aga samas leiab see üürikorterimees naise kogu eluks, maja, auto . . . omanik peab aga varsti uut otsima, sest naine ei taha olla üks tema asjadest.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-25 13:09
jutt õige kui ikka see üürikorteri mees on niiiiiiiiiiii armas siis waliks ikka tema . rahapärast pole mõtet olla koos mingisuguse kõhuka ja kuldhammastega mehega kes tegelikult ei meeldi .....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-25 16:15
naised võivad ju rääkida, et inimene ise on ikka olulisem, kui tema rahakott. aga kui vaadatada, kelle need ilusate sõnade autorid tegelikult valivad, siis enamasti on valiku aluseks ikka see asjade hunnik, mille omanikuks naine mehe kaudu saab(või loodab saada). selles mõttes käituvad tihtipeale ausamalt need naised, kes tunnistavad otse, et jah, raha on peamine. iseasi, et paljudel juhtudel polegi elu rahaka mehe järjekordse ilusa "koduloomana" nii ilus ja helge, kui loodetakse.....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-25 16:16
naised võivad ju rääkida, et inimene ise on ikka olulisem, kui tema rahakott. aga kui vaadatada, kelle need ilusate sõnade autorid tegelikult valivad, siis enamasti on valiku aluseks ikka see asjade hunnik, mille omanikuks naine mehe kaudu saab(või loodab saada). selles mõttes käituvad tihtipeale ausamalt need naised, kes tunnistavad otse, et jah, raha on peamine. iseasi, et paljudel juhtudel polegi elu rahaka mehe järjekordse ilusa "koduloomana" nii ilus ja helge, kui loodetakse.....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 09:52
Jah,-jfjm ja klemo,teil mõlemal on õigus,tegelikult ju elus ongi nii kuigi kui naistelt küsida siis jutu järgi võtaksid vaesema aga tegelikult...raske arvata eks...Olen seda palju näinud,kuulnud.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 10:11
Rahale loodud suhe on tavaliselt sama ebapüsiu, kui raha isegi. Täna käsi kullas, homme p . . .
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 16:09
jfjm pani asja väga õietipaika,,,Rahal on kombeks tulla ja minna väga kähku,,,,Ja siin on see vahe ka,et mõni,kes ennast rikkaks nimetab,sellel on 500 krooni ka juba väga suur raha,,,mõnel teisel on see päeva söögiraha...Meest raha järgi vaadata ei saa...ega naist....Rikastel ja ilusatel ei ole tavaliselt võrdusmärki vahel,,, Ja kuna öeldakse,et tasuta lõunaid ei ole,,,siis ma maksan oma "õhtusöögi" eest tavaliselt ise,,,eriti kui kutt juhtub olema...mitte minu tüüp..
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 23:32
Aga kui ei juhtu olema Sinu tüüp? Siis lased ikka temal maksta?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 18:30
Aga Klemo, vahel juhtub ka nii, et mehe jõukus on kõik suure vaimupotentsiaali ja muude heade omaduste (töökus nt) põhjustatud. Paljudele naistel on aga mehe mõistus (mis kogu seda pappi kokku ajab) väga tähtis. Isiklikult eelistan haritud meest harimatule.
Kuldhammaste, nailondresside ja näpujämeduste kuldkettidega spekulandid, kes oma papi kahtlasel moel on kokku ajanud, ei ole kunagi muljet avaldanud. Papist üksi ei piisa.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 19:50
Lihtne on ennast lohutada, kui naist kätte ei saanud, et muidu olen küll jube lahe mees aga lihtsalt pole piisavalt raha. Kui nii arvad, siis nii ongi, sinu jaoks, teised leiavad kontakte ja tutvuvad armuvad jne ka ilma raha suhetesse segamata, olenemata kui palju teda kulisside taga eksisteerib
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 23:07
Vanasti oli vene rahvusest naistel kena komme,et kui ta võttis vastu sinu ostetud joogi, oli ta nõus ka kõige järgnevaga.Eestlasi võisid joota palju tahtsid,ikka pipardasid.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 13:52
Ma ei taha nagu päris hästi uskuda, et ühe joodava (klaasi vee) eest said naise kogu varustusega. Ehk on eesti mehed koid ja ei raatsi rohkemat kui üks klaas veet osta?
Oma kogemustest võin öelda, et eesti ja vene rahuvusest meeste lähenemistel naisele on üüüüüüüüüüüüüüüratu vahe.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 14:35
Aike sa oled nooruses vist väga korralik olnud Kust võidki sa teada,et vett hakati baarides müüma alles 15-16 aastat tagasi.Tõsi värskat müüdi ka varem,aga see polnud eriti pop kostitamise artikkel
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 15:23
Kulla ifim! Ma mitte ei olnud vaid olen ka praegu nii, et süda läheb pahaks.
Muidugi võiks esitada küsimuse millised need korralikud naised on?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 15:30
Korralikud on need naised,kes eelistavad ahvatlustele ahastust
˅ näita rohkem ˅
2010-01-16 21:00
totter on üritada nii kramplikult meele järgi olla. ta ei pea esimesena kuulma seda mida sa arvad et ta kuulda tahab. usalda oma sülge ja ütle seda mis ta suhu toob
˅ näita rohkem ˅
2010-11-19 12:03
Sihile viib peaaegu alati järjekindlus, samuti ei tasu alahinnata aja faktorit (ma ei pea silmas mingit üheks ööks voodisse sebimist) ja hea suhtlemisoskust. Naine tunnetab ju selle ära, kas teda ihaldatakse. Püüd mitte lähtuda vaid enda soovidest vaid oskus suunata vestlust nii, et selguksid ka naise soovid. Peamine on siiski ausus ja oskus olla ikka see, kes tegelikult oled
˅ näita rohkem ˅
1
2