Foorum
2011-06-08 19:05
Olen tutvunud naisega, kellele kohutavalt meeldib seksida. Niivõrd, et ta peab seda samasuguseks baasvajaduseks nagu söök, vesi, õhk. Fine, just see on paljude meeste unistus - naine, kes kogu aeg tahab ja annab. Aga selle mündi teine külg on, et juba mõni päev seksita teeb ta pahuraks ja vihaseks, ta räägib "seksipiinadest". Eneserahuldamisest suurt abi pole, kuna see polevat ikka see, mis päris kõva riist, ja ära siiski ei rahulda. Probleem tekib sellest, kui mõnda aega objektiivsetel põhjustel ei ole võimalik koos olla. Ja ka sellest, et naisel tekib loomulik kiusatus kõrvalt võtta, et oma piinadest lahti saada. Aga ma olen vist vana kooli mees, ei taha, et mu tüdruk teisi mehi kepiks, kui meil on suhe.

Küsimus siinsetele headele naistele - kas see on normaalne teie arvates? Mida sellises olukorras ette võtta? Pean ka täpsustama, et ise ma seksipiinade käes ei vaevle, kui mõnda aega ilma.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 20:26
Seda nimetatakse nümfomaaniaks.Harvaesinev patoloogia,aga täiesti ravitav...tuleb arsti juurde pöörduda.Häbeneda pole vaja...see nagu anoreksi või buliimia..
Asi pole mitte füüsises,vaid peas kinni.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 20:38
ehk on ajukeemia paigast? näiteks serotoniinitase on madal ja siis on seksisu suur
hea oleks jah arsti poole pöörduda igaks juhuks. tegu võib olla ka mingite tablettide kõrvalmõjuga
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:08
vaatan, et siin antakse lausa meditsiinilisi diagnoose - kõrge tase

olukorra teeb keerulisemaks asjaolu, et tüdruk on täiesti veendunud, et tema olek ongi normaalne, et nii peabki olema. Arsti juurde selline ei lähe
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:14
oota, tüdruk? on ta siis tüdruk või naine? kui vanast "tüdrukust" me praegu räägime?

kui ta endast natukegi hoolib ja soovib seda olukorda lahendada ning natuke aru ka peas on, siis ta läheb
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:19
vanust 28. kasutan "tüdrukut" ja "naist" sünonüümidena...

ma ise mõtlen nii: kui ta vähegi tahab endale kunagi leida mõistlikku meest (kes ometi ei taha elada pidevas pinges, kuna tema äraoleku - nt pikema tööreisi, haiguse vms - ajal naine vaevleb oma "piinades" ja iga hetk on oht mingile kõrvalisele kiusatusele alla anda), siis ta peaks tõesti midagi ette võtma. Sest igas suhtes tuleb ju selliseid pikemaid lahusolekuid ette.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:21
Kaua see suhe kestnud on?
Te pole ehk sobivad partnerid...
Tean mitut meest, kes abielus 25 aastat ja rohkem ja iga päev, iga jumala päev oma naisega on seksinud, sest teisiti pole nad abielu ette kujutanud.....
sellisele mehele sobiks selline naine, nagu rusikas silmaauku.
Milleks teema püstitus?
Kui sinust pole temale meest, aga veel tõenäolisem on, et naine ei saa täit rahuldust, siis pole lihtsalt sobivust.
Aga kes teab, äkki ma eksin
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:30
ei ole kaua kestnud. probleem tekkis just seksivahelise aja pikkusega, mitte seksi kvaliteediga. Kui meheks olemine tähendab seda, et iga jumala päev peab seksima, siis jah minust ei ole meest, kuna töö ei võimaldagi seda. Ja mõni päev on teisigi huvitavaid tegevusi.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 22:04
väga hea, et on tekkinud debatt ja erinevad mõtlemised.

enda kaitseks võin öelda vaid seda, et see suur seksivajadus on tal olnud pidevalt, ka ammu enne mind ja küllap on ka pärast mind. kas siis tuleb välja, et keegi ei ole tema jaoks piisavalt mees? Võib ka nii, muidugi. Samas mulle tundub, et see on midagi, mis ei sõltu otseselt ühestki konkreetsest mehest - see on selline üldine seisund. Mida ma ei halvusta, ega ürita sellele diagnoosi anda, lihtsalt üritan mõista.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 22:16
olen ise ka seksisõltlane ja kui on ikka hea partner siis vot tahaks kogu aeg aga kui on vaja ilma olla siis saan ka endaga ilusti hakkama. pahuraks oma arust ei ole läinud vaid leppin olukorraga . eks see ole pesa ikka kinni
et läheks ja keppiks kohe kedagi teist ei ole pähe tulnud ja ei tule ka .usaldus,turvalisus ja üksteise mõistmine on hea sõltuvuse alus minu jaoks.

oma lähedaste kogemuset võin öelda ka seda et on olnud naisi kes ennem lapsi on sõltlased aga peale laste saamist kaob ise ära.


soovitan parem see suhe lõpetada ,kuna tulevikus on endal suuremad probleemid.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 22:25
just, siin sama asi et partner võib tekitada totaalse sõltuvuse, aga niisama tühjalt kohalt seda ei teki. see on põhimõtteline küsimus, et kas sõltuvus on inimese kui terviku või lihtsalt seksi vastu... ise tahaksin olla suhtes, kus on esimene. Teine aga riskifaktor suhte jaoks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 08:17
Oih, nüüd leiutasime vastuse igiammusele küsimusele----mis on armastus? Vastus: sõltuvus inimese kui terviku vastu!
Aga sa proovi, kui mitu korda päevas ta seksida suudab.... Või otsigu mingi muu tegevus, mis pakuks rahulolu. Ja viiks mõtted mujale.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 09:11
novatron. Täitsa normaalne on palju seksida. Kui sa ise ei jõua, sis anna naise nr. Ikka aitan. Ehk tuleb mõni veel kampa?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 09:26
Kui ühele partnerile on iga päev seksida karjuv vajadus ja teisele muutub see kohustuseks, siis tuleb vist tõesti partnereid vahetada. Ma küsiks, kas on kindel, et ta iga seksiga ka orgasmi saab? Korralik orgasm muudab naise leebeks ikka tükiks ajaks. Vbl ta ongi rahuldamata ja see ajab muidugi kurjaks!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:32
Tavaliselt on targem taoliste /igasugu kalduvustega inimestega/ targem suhe lõpetada kohe kui neid kalduvusi märkad,,hiljem vāhemalt endal närvid korras,ja muugi.. Arvan et leidsid oma Suhte siit,siis ei saaks seda ehk just suhteks nim. Ja eks oled temal lihtsalt järjekordne..truudust selliselt naistelt küsida ehk liig..ei sõltu see naise rahuldamisest, ju ta ongi lihtsalt taoline täitmatu..või siis mingi naiselik kavalus mängus..tahab näiteks mehest vabaneda,ja otsib põhjusi..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:32
Probleem lahenenud, suhe lõpetatud. Tänud kõigile kaasamõtlemise eest!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:36
ja tegidki otsa peale suhtele? et nii lihtne lahendus sellel olukorral oligi ja meie siin arutame ja arutame, et mida see tähendab..
vaata, et sa oma otsust kahetsema ei hakka
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:46
Kusjuures, sellest arutamisest siin oli kasu, vähemalt mulle
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:47
selle pärast nii otsustasidki?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:54
mitte ainult sellepärast, ja võibolla otsus ei tulnudki minult. Aga igasugune asjalik arutelu mõtlevate inimestega (keda ka siin saidil on mõningaid nagu näha võib, sh pr. Utha ) tuleb alati kasuks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:55
miks ta arstile peaks minema, et frigiidseks muutuda? ega keegi elulõpuni nagunii ei jõua jänest panna, eks kõik on mööduv ja maharahunemine tuleb ajajooksul. pealegi, mida pärast frigiidse naisega peale hakata?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 12:57
novatron: sa peaks õnnejunn olema mitte virisema, sul on normaalne naine sattunud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 13:05
miks arsti juurde minek kedagi kohe frigiidseks peaks tegema?
ega me tea, millest see tegelikult tingitud oli ja kas tal oligi midagi viga. ehk oligi igati normaalne ja "defektideta" naine.
need siin ongi ainult arvamused. ainult ühepoolse hinnangu andmisest ei aita. kes seda teab, mida see naine ise enda kohta rääkinud oleks ja mida ta veel oma suhtest arvas
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 13:18
Pigem ongi küsimus vastastikuses sobivuses kui meditsiinis. Ja loomulikult on teisel poolel oma versioon asjadest, aga mis sest enam - see rong on novatroni jaoks läinud..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 13:19
nojah inimesed pole kunagi rahul ja natuke hiljem nutetakse kõva häälega kaotatut taga.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 14:09
Ja mis ühele palju,see teisele ehk vähe..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 14:10
Ja mis ühele palju,see teisele ehk vähe..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 14:12
keegi siin mainis et mõnel naisel lõpeb laste sünnitamisega see suur aktiibsus , teisel see alles pärast seda tekib , inimesed erinevad, lihtsalt õiged peavad omavahel kokku saama.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 14:36
Ma arvan, et see suht levinud asi! Miks siis paarid endale kolmandat otsivad? Ikka et ühel jääb millestki vajaka? Kuulan teiste arvamusi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 16:10
Et oma rutiini tõrjuda..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 18:50
novatron - seda suhet sul enam pole, aga ma uuriks teemat edasi.
sa ei oodanud seda, et naise suurest seksivajadusest selline probleem saab, aga kas sa talle vibraatorit oled pakkunud?
seda siis selleks ajaks, kui sa ise eemal oled. kui tal oli vajadus pidevalt enda sees midagi tunda, siis oleks see olnud aseaine vms.
või oli see teil proovitud?
kui vibra ka sellist naist ei aita, siis ta ilmselt tunneb millestki muust puudus. või oligi asi sobimatutes vaadetes, erinevates vajadustes jne ja otsiti kedagi teist, kes oleks temale sobivam.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 20:05
Utha, et teemaga edasi liikuda,siis ka tagasihoidlik küsimus?
kuidas isiklikult sinule on mõjunud ilma seksita olla? kas enesetunne muutunud, kuidas meeleolud? läheks konkreetsemaks ja vastustega otsekohesemaks.
hiljem analüüsiks teemat?
kui pikk aeg on tulnud sinul olla ilma meest või naist saamata? vibraatoriga me ei arvesta,sest sellest oled meile pajatanud suht põhjalikult.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 20:25
ei või olla. ma olen jälle kedagi solvanud? ei sina mind jätta saa. see on hea muidugi, et ma sulle nii oluline olen, risto
tänan küsimast, ma tunnen end paremini kui kunagi enne. sa ei pea muretsema
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 20:31
Utha, rõõm teada, et tunned end hästi.
oled tõesti väga oluline meile. ära solva kedagi, pigem naudime päikest ja kaunist suve.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 20:34
sul pole suhelda kellegagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 20:36
on, on. ma ei saa sind ka kuidagi unustada?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 21:01
vibraatorit olevat kunagi varemalt proovinud, aga eriliste tulemusteta. Kui tõele au andes, see seksivajaduse diferentsiaal ei olnud ainuke põhjus, miks suhe purunes. Lihtsalt see oli üks neid asju, mis mind kõige rohkem hämmastas, et mil määral mõned päevad ilma võivad hakata mõjutama naise iseloomu ja käitumist.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 21:28
Ehk asi pigem iseloomus.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 22:58
see on päris segane naine jah
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 13:37
1rets. Sa võtsid selle naise "üle" ?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 17:42
Ilma seksita olemine mõjutab ka mehi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 10:05
novatron- sa oled siin mitmel korral toonitanud neid erinevusi. kas sa saaksid täpsustada seda, kui erinevad te siis tegelikult olite.
sinu selgitustest võis aru saada, et tegu oligi ainult ajutise seksipuudusega (sinu eemal oleku ajal) ja ajutise probleemiga, aga kas oli? kas teie seksivajadus ja huvid polnud mitte kogu aeg erinevad?
sa oled öelnud, et sa teadsid, milline naine ta oli ja mida ta tahtis. kas siis enne sind temas see omadus ei häirinud?
vabandust, ei saa mõtteid sellest teemast eemale.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 10:21
ja veel. selle teema valguses tundub, et suur seksivajadus polegi nii hea ja kogu aeg ning igal pool tahetud omadus. natuke võiks seksi olla, aga mitte palju. kui seda palju ja erinevalt hakatakse tahtma, tekib teistpidi probleem. nii et pole see seks midagi kõrvalmõjudeta.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 11:32
Seksisõltuvuse võõrutusnähuks on tigedus ja närvilisus?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 11:43
No mis siis nüüd viga on? 100-l meeskodanikul 100-st on profiilis kirjas, et soovib seksida 2-3 korda päevas. Ideaalne naine või olete oma enesehinnanguga siiski üle pingutanud?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 12:14
kuidas teha vahet sellel, kas õelus tuleb seksita olemisest (seega peaks see seksides olema kõrvaldatav või kuidas?) või sellest, et seksimine on arenenud sõltuvuseks, millest loobumise tulemuseks on see, et närvid on üles öelnud.
ja kas õelusest võib saada ka seksisõltlane? või polegi see hea, et sellised seksima hakkavad. võib-olla oleksid nad peale sellest võõrutamist veel õelamad kui enne.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 14:39
Mis seal vahet on mitme naisega? seks on seks. Kordade arv loeb. Kui on 2 korda päevas, siis on 2 korda päevas. Vahest on 4X6
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 15:22
ja siis nad kõik on tigedad.... Kõik need kolm erinevat! Sest nad tahtsid veel kaissu ja koos olla, aga mees juba teel järgmise juurde...einoh, te olete ikka toredad... Pole ju 100%-l meestest kirjas, et kolm korda päevas...on, et paar korda nädalas (paar korda nädalas ja siis kolm korda järjest). Täna tutvusin ühega, kellel kirjas: ei tutvu! Ju siis ei seksi kah...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 15:31
aga ma olen suhelnud sellistega, kes teatavad,et ega nemad ka ei taha tutvuda, aga vat seksi tahaks teha
huvitav, kuidas see välja peaks nägema kott peas?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 15:46
Vahel puistab midagi oma elu kohta...nime ei ütle... Pool aastat suhelnud ja ikka ei tea nime. Järelikult...ei olegi tutvunud...
˅ näita rohkem ˅