Foorum
2011-11-28 11:29
tigedaks ja õelaks just ei tee, küll aga natuke närvilisemaks ja kannatamatumaks kui muidu, mõni vastus võibolla on siis pisut järsem, mõni võib seda ka õeluse ja tigedusena ju tõlgendada...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 11:33
kas selline tunne, nagu suitsust loobumisel
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 11:43
huvitav, et selle peale tulid, ma just mõtlesin sedasama asja
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 11:49
ma pole suitsust kunagi sõltuvuses olnud, ei tea
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 12:47
teemasse kah http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/urmas-espenberg-uue-matriarhaadi-ahvardavad-visooonid.d?id=62314674

Urmas Espenberg: uue matriarhaadi ähvardavad visooonid
nagu minu sulest
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 13:54
mulle täitsa meeldib selline maailm. naised majandavad, mässavad, mina saan elada iseendale.
ma ei vaja mingit kooselu enam, ma olen sõltumatu. mõnus

mul pole ka komplekse tõeliseks meheks olemises, ma nagunii ei ole. pole naist, pole ka muret kuidas teda üleval pidada.
ise saan igakell hakkama ja muud polegi elus vaja. suhtlemiseks naisi leiab ju igakell.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 19:07
Misha, kui see sulle nii meeldiks, siis sa ei võitleks siin "tädidega"
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 19:31
mina siiski olen teemas, arutlen teemades või vaidlen kommentaaridele vastu. see mida mulle pakutakse, on pigem võitlus lihtsalt minu kui isiku vastu. eks see ajabki mutikesi närvi, neil pole teemades argumente, aga tahaks ju mind paika panna ja siis kukutakse tatistama. mängitakse süütuid kannatajaid, lame kuidagi keskealiste naiste poolt. selles eas võiks olla väärikus, aga mida pole seda pole. kas sa pole minuga nõus?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 19:54
Kõrvalt vaatajale jääb risti vastupidine mulje
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 19:57
hankige peegel, siis näete ennast
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 20:31
Viga selles ongi, et peeglist näed asju tagurpidi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 21:15
võimalik, täitsa võimalik. tsirkuses on igasuguseid naljapeegleid
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 22:16
Misha, pane nüüd peegel kuvari kõrvale ja vaata kas weebikapilt sinust(nii näevad sind teised) on sama mis peeglis
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 22:41
nsm, 90% on su jutt käigupealt väljamõeldud mille sa pärast ise õhku lased. sulle meeldib lihtsalt esineda oma kommentaaridega, isegi algused on sul ühesugused. loobu parem sellest fantastikast.

naine kes peab 80% iha kasutajaid idiootideks, ei saa ju temalt midagi mõistlikku nagunii oodata. loomulikult sina suhtled ainult parimatega. paar kuud tagasi olid nendeks homod, täna on ei tea kes. pole mingit vahet, sul ei ole lineaarset elukäsitlust, on ainult püüd meeldida. (sul on nagu suur kiituse vajadus)
see oli esimene kommentaar, kus selles teemas keegi kellegi isiku vastu võitlema asus, kui Risto 18 paari tähtsusetut kiibitsemist mitte lugeda.
edasi tuli siis see-mina siiski olen teemas, arutlen teemades või vaidlen kommentaaridele vastu. see mida mulle pakutakse, on pigem võitlus lihtsalt minu kui isiku vastu. eks see ajabki mutikesi närvi, neil pole teemades argumente, aga tahaks ju mind paika panna ja siis kukutakse tatistama. mängitakse süütuid kannatajaid, lame kuidagi keskealiste naiste poolt. selles eas võiks olla väärikus, aga mida pole seda pole. kas sa pole minuga nõus?
Keegi on pime, kas mina? lugesin teema algusest lõpuni läbi, kas ma jätsin midagi vahele?

Jfjm, see misha lingitud artikkel ja järgmine kommentaar lähvad teemasse, saagu ta see privileeg et sealt võiks edasi arutleda, sõimu on niigi kogu foorum täis, aitab ärapanemisest.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 22:49
mis sellel veebikapildil häda on, võltsitud või
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 22:55
Aga Misha tädid ongi ju nood samad iseteadvad naised, kes otsivad ja valivad ise enda sekspartnereid. Siin ongi see erinevus - ise näitad sõrmega vasakule, aga weebikaamerapilt näitab paremale.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 22:56
just mihkan, võtan palderjani, sest ma olen sinust üle ja jään igavesti olema lase käia, kasuta kõiki võtteid, ma ainult naeran su üle
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:00
st võta. vot see on see kui tippides enam klahve ei vaata.

jott: minu kaameras saab panna kaamera näitama pilti õiget pidi. las need tädid olla, kordi juba öelnud - nad ei huvita mind, valigu nad mida või keda tahavad, mis see minuasi on. mina olen foorumis siiski teemade pärast. milleks sa mulle neid tädisid üldse peale surud? sebi nad ise ära, tonksuta läbi, ehk nad on hommikul kenamad
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:02
Tolle artikli jätkuks võiks öelda, et varsti hakkab massiliselt tekkima meesprostituute. Soojamaa kuurortides pidi asi ju juba toimima
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:05
lahe ju, küsid mutilt pappi, kepid läbi ja sõidad merele kalale. mutt rabab tööd teha järgmise kepi nimel
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:16
Aga meeste töö on raskem. Kui naisel piisab vaid jalgade laiali ajamisest, siis mehel peab seisma ka. Kuna tööviljakus on madalam ning kvaliteedinõuded kõrgemad, on loogiline, et ka hind on kopsakam. Siin jälle feministidel ja võrdõiguslastel millegi kallal virisemist
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:18
ma ei pidanud seda artiklit silmas tegelikult, rohkem seda järgmist kommentaari- elad vabalt, keegi sinust ei sõltu ja ise ka kellestki ei sõltu, elad kui kass kes kõnnib omapead. Meeste seisukohalt ju täiesti unistuste elu- kui siin kohal võrrelda näiteks selle filosoofiaga, et mees peakski naisi üleval pidama, siis pole ju paha. Kui teha selline tabel, et milleks on meestel naisi vaja ja milleks naistel mehi, siis on ju ainult hea, kui ongi nii, et seks ongi see mida vastassugupoolelt vaja on, siis on ju mehed võidus ja vabanenud suurest koormast.
Meesprostituute kindlasti tekib, aga vaevalt massiliselt, meeste olemusega ei lähe see lihtsalt kokku, mõtle ise, millistel asjaoludel sa hakkaksid prostituudiks. Mees on tarbija, harva teenindaja, olemuselt
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:18
töö ja lõbu koos, egas prostiks see saagi kellel enam ei seisa. ma ise prostiameti jätaks küll vahele, las vibreerivad need rikkad mutid oma kuldsete vibrade otsas.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:22
Nu, meesprosti ameti pidamiseks eeldaks korralikumat riistvara kah Eesti meestel seda väga sageli ei ole. Eks sellepärast sinna lõuna poole naised vaatavadki
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:26
ohh enamus naisi jookseb nagunii minema kui seda suurt riistavara näevad ei tasu neid filme ka tõsiselt võtta
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:28
Lõunapoole vaadatakse eelkõige sellepärast, et hunt kodu ümbert ei murra
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:32
inimesed on võõras kohas avalamad, julgemad, altimad proovima. saksa peal on neid saateid olnud, sellistest naistest kes harrastavad seksturismi. välimuselt täiesti ilmetud naised, samas raha neil on ja vaesed lõunamaa hiv'iga mehed pakuvad mõnuga teenust. ise need naised on kaamerate ees alati õnnelikud olnud, mehed jällegi irvitanud müük on neil hea.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:36
seda riistvara juttu ma ei usu, isegi naisprostituutide puhul pole riistvara kõige primaarsem, vaadake foorum69.org, mida prostituutide juures oluliseks peetakse. Eesti meestele lihtsalt pole prostituudi amet atraktiivne, ja siin võid vahtida palju tahad, lihtsalt ei leia sa seda meesprosti.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:51
Eestis on meesprostid juba ammu olemas. Üks vanemaid poisse, kes teenust pakub: http://www.hot.ee/gerri007/
Ja neid on päris paras ports + need, kes on kinnimakstud armukesed. Paraku küll jah enamus on võõrverelised või segaverelised. Samas on ka eestlasi.
koogelil on siin vägagi õigus. Lisaks riistvarale peab olema ka välimus ja muud sada olulist asja. Väga hinnatud olla need, kes jalutamas käivad, lilli toovad, teenindavad, massaaži teevad ja oskavad veel paljusid toredaid asju. Nii palju kui mina tean, on välimus, hääl ja suhtlemisoskus kõige olulisemad. Kuigi jah riistvara ja vastupidavust nõuavad ka osad ikka kogu raha eest.
Kunagi oli ju terve lugu noormehest, kelle ülikoolikulud, elamiskulud jne sexi eest kinni maksti.
Nii, et kellel pappi on, need osatavad endale ilusaid asju, seal sexi
Sexiturism on rohkem nende uudishimulike pärusma. Pealegi seal kaugel maal, saab seda tasuta. Ei pea sentigi maksma. Nii nagu meilgi. Lähed õhtul ööklubisse ja hommikuks on kepp kindlustatud
Ainus vahe jah, et seal üldjuhul naabrinaine ei näe kellega sa ööklubist ära lähed.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-28 23:59
Soomlastel on hea film selle kohta kuidas töötu mees otsustas prosti ametit pidama hakata ja sõbra autojuhiks värbas "Miehen työ". Paraku väga lõbus tal just ei olnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 01:02
nsm, ise ka usud oma juttu? issand kus ma valetajaid ei seedi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 09:41
foxy. Ega prosti amet kerge ole. Vahet pole, kas seda tööd teeb mees või naine. Miks need, kes just VIP-tööd ei tee, muidu nii kiirelt läbi põlevad. Film on omamoodi tore ja naljaks tõesti.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 09:57
Aga miks nad kiirelt läbi põlevad Sexi peaks ju piisavalt olema, närvid korras ja papp jookseb
˅ näita rohkem ˅
2011-11-29 15:36
Asi on hea seni kuni sa tahad seda, aga kõige kindlam moodus tahtmise kaotamiseks, on asja muutmine kohustuslikuks
˅ näita rohkem ˅
2011-12-09 10:57
http://www.youtube.com/watch?v=y3oPoD9FiG8

karm video kuidas naine meest peksab
˅ näita rohkem ˅
2011-12-09 13:17
Mind teeb see kohe väga õelaks
˅ näita rohkem ˅