Foorum
1
2
2024-03-20 12:38
Mehed, mismoodi te väljendate oma armastust ( hoolivust, heatahtlikust, südamlikust) naise vastu?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-20 13:12
Hoides teda. Kuulates, mõista püüdes, vajadusel lohutades. Olen olemas, kui vaja.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-20 15:20
Mul oli jaanuaris üheöösuhe ühe neiuga, kes poo lukrainlanna. Lihtsalt tema kuulamine ja maha rahustamine Eesti sõjaohu eest aitas palju. Sai sooja pesa kah ning oli rahul. Väga tõmbas käima, et sai apelsini mahla
˅ näita rohkem ˅
2024-03-20 19:12
eks ikka tema elamist korrastades ja parandades, ning rikkis kodumasinaid paigaldades või väja vahetades.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-20 20:10
Aaaaaaaaga kuhu jääb romantika?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-20 20:49
Armastus pidi ju olema nii tõsine asi, et see saab olla ainult meeste vahel.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-20 21:05
Dragunov,
Romantika MP225 oli juba päris hea mehhanismiga kassettmakk

See on päris hea ja tõsine asi et seda kuulates saab kogeda vaid soojas toas kui kass soendab põlvi ja väljas on kole lumetuisk.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 01:11
Armastust väljendatakse ikka sisselaskmisega.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 21:53
Tavaliselt mehed räägivad komplimentid , mõni isegi tuleb sellepeale et mingi lillekene koju tuua aga kui tekkib raske olukord kui on vaja nn õla alla panna siis ta on läinud nagu s..ta häis
Ei ole superkangelane see kes paneb alukad sukkpükste peale ja lendab ringi
Superkangelane see kes öösel tõuseb püsti et lapse mähkmed ära vahetada , laseb naisel magada
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 21:58
Lapse mähkmeid vahetavad ju "pehmod" ja lapse tegemise ajal vaadatakse sellistest mööda.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 22:36
riina1234, naised vahetagu mähkmeid ja mehed remontigu auto pidureid.

Mitte vastupidi, muidu on see katastroof.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 22:48
Milles see katastroof siis seisneb, kas aegunud soorollide kadumises?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 22:53
Nii et naise koht on kastruli kõrval ?
Mis sajandis me elame ?
Muideks kunagi ise vahetasin piduri klotse
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 23:40
dragunov, asi on efektiivsuses ja tulemuses.

ent lapse tagumiku pühkimisega on võimelised vaid naised tegelema "nii kaua ja nii tihti kui vaja".
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 23:40
Kas sellel sajandil siis naised polegi enam naised?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 23:46
Riina1234
2024-03-21 22:53

R: Nii et naise koht on kastruli kõrval ?

-- jah. Ja eelistatuna et ei lobise samal ajal telefoniga pidevalt, lastes põhja kõrbeda.


R: Mis sajandis me elame ?

--- prügi ja prahi


R: Muideks kunagi ise vahetasin piduri klotse

-- ega see pole ju kogu auto hooldus ja remont. Mina 5 aastasena kah tikkisin ketti, ometigi minust pole talvemantli tegijat.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 23:49
Savir
2024-03-21 23:40
Kas sellel sajandil siis naised polegi enam naised?
--------------------------------

pole kindel et nad on kogu elu naised olnud. Tasuta soovahetusoperatsioonid on liiga sagedaseks muutunud ju.
Ning LKGB ja feminism komposteerinud "naiste" ajusid samuti, kus leitakse et vaja olla keegi teine sootu olend, vanem üks või kaks,
juurutades ohvri mängimist, selle asemel et midagi konstruktiivset teha ja areneda.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-21 23:59
muidugist, oletame et see kõik võib "õige" olla, et naised saaks iga asja tegemisega hakkama, aga ollakse vaid tegevustes et kus on eelnevalt piirid ette tehtud et siit-siiamaani, milleks masstootmine tehases näiteks, või näpuga järge ajades juhendis telefoni otsas olek. Ent mitte olukorras et kus on vaja loomingulist lähenemist -- prototüübi tegemine.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 00:02
See et siin liikuvad seksistid ei ole mingi uudis
Naine peaks oma suu kinni hoida ja kui avada siis ainult selleks et kellegi munni imeda siis ta on nn õige naine
Uskumatu arvestades et sina rahu99 oled noor inimene !!!
Aga räägid nagu vana kommunist - tüdrukud peavad sokke kooma poisid taburetid meisterdama
Pigem juba sekspoes midagi vaadata kui selline nn armastus
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 00:20
riina, pole mõtet sul vaielda tulemustega, sest no vaata ringi -- kui miski interneti teenuse ettevõtte otsas on naisterahvas olukorras kus jutt on fiiberoptikast, siis ega tema siis vastust ei anna, vaid suunab edasi tehnikule. Kui on saade muusika produtsentidest, siis olukord kus läheb asi teostuse peale, ikka huvitav, miks naistel on siis suu lukus ja mehed võtavad jutujärje üle (-- sest nemad olidki ise stuudios selle töö ju ära teinud). Ning kui kuskil poes kus on metalli müügil, ega siis naine ei võta ketaslõikurit kätte et vot jah, lõikan sulle sobiva tüki mis vaja, ei ootab ära töömehe, selle asemel et krips-kraps ära teha.


Riina1234:"Naine peaks oma suu kinni hoida ja kui avada siis ainult selleks et kellegi munni imeda siis ta on nn õige naine"
---------------
Aga see on juba ebahuvitav.

sellel et kes sokke koovad või taburette teevad, pole midagist kommunismiga seoses .
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 00:39
riina, selgita mulle see ära ... naistele seda öelda ei tohi et nad jäägu oma kastrulite juurde parem, aga ometigi kui öelda et aeg küttepuid teha, siis ikka on neid kes tõmbavad nina vingu et "see pole töö mida oodata naiselt, või milles osaleda". Ning rääkimata siis teistest töödest.
Kuigi.... eks mind paneks kulmud kerkima küll et naisterahvas kes teab/mäletab vähemalt et mismoodi videokassett maki sisse käib ja on selgeks teinud videomaki juhtpuldi IGA nupu tähenduse ja selle kasutuse hallil ajal. Neid pole. Ikka vaid pooled nupud teada neil.

Muide, rääkisid et olid vahetanud autol piduriklotse,... tore, kuid sel alal ikka arenetakse edasi, ning vahepeal on tööstuses autod keerukamaks muutunud, ehk oled vahepeal ka siis kätte võtnud ja arendanud tarkvara OBDII skänneri osas, mida siis sobitada üleminekumudelite jaoks, teinud CANBUS protokolli selgeks, või ehk lausa ABS pidurite elektroonika ja süütesüsteemide anomaaliad selgeks teinud, nende esinemissagedused ja põhjused, sest juba tükk aega tagasi hakkas auto sarnanema väga keerulisele arvutile pigem.

oot stopp... ma ei tea mitte ainsamatki naist kes lahendaks tehnilist või tarkvaralist probleemi, ükskõik kas moodsa või retro süsteemiga.
näita erandjuhust. too sobiks päris hästi naiseks.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 00:48
Kuidas on efektiivsus ja tulemus seotud sooga?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 00:56
aga eks vaata ringi et mismoodi naised ja mehed oma elamist ja seadmeid "parandavad" või parandavad.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 01:04
Just vaatan ja räägingi omaenese kogemustest lähtuvalt. Minu vanaema tegi nt. majas ära enamuse meestetöid; pani tapeeti, värvis seinu, põrandaid ja lage, tegi ise aknapaled, lisaks pottsepatööd, parandades nii ahju kui pliiti ja tegi veel sadu muid erinevaid töid, mida maamajas oli vaja teha. Seega on igasugune üldistamine soo põhjal lihtsalt mõttetus.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 01:06
Oi Rahu, kus sa elanud oled?
Mina tean küll naisi autoremondi lukseppi ja keevitajaid. Juba vene ajal tegid telefoni jaamades grossis ühendusi naised ja ega nüüd pole see muutunud. Paljud naised on tehnilistes küsimustes tunduvalt asjalikumad, kui keskmine mees.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 01:11
pole saanud küll ühtki lahendust neilt. muide ei takista neid miski tegelemast tehnikaga ju ega progemisega, ent ei tehta seda.
aga miks nad siis ei tee mitte midagist ? vt. ylalt. need mu kogemused ja et mis ümberringi toimub. sovetiaegne naine jah ehk tagus naelu, ja lendas kuule enne lüpsi, aga mitte praegusaja mimmid.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 01:17
https://menu.err.ee/1609114382/eesti-juurtega-astronaut-nicole-aunapu-mann-olen-alati-oma-paritolust-raakinud
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 01:22
dragunov... nüüd võta ette github. leia sealt mõni korralik programmeerija kes on naine oma tegevuse taga. pigem on seal zillion meesterahvast, ning samas mitte miski ei takista naisi sama asjaga tegelemast. aga ei ole neid seal.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 01:31
Asi on selles, et naised suudavad selgeks õppida traditsioonilised meeste tööd ja neid ka korralikult teha, aga pane mõni mees sukka kuduma. Mehed häbenevad teha naiste töid.
Probleem pole mitte suutlikuses, vaid kasvatuses.
See väide, et miski ei takista naisi tegelemast tehnikaga ja progemisega, on vale. Suureks takistuseks on tööandja lastetoast kaasa võetud eelarvamused. Sellele lisandub veel tõsiasi, et naised on seoses laste sündimisega pikalt töölt eemal ning tööandja on sunnitud neile ajutise asendaja leidma. Siit tulebki suhtumine, et mis sest et võimekas spetsialist, aga parem olgu pudrupoti juures,
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 01:32
Milleks piirduda ühe kindla erialaga? Tean siitsamalt saidilt nii naisprogrammeerijaid kui ka elektroonikaseadmete parandajaid/seadistajaid. Minu kardioloog ja pulmonoloog on tipptasemel naisarstid, kes ei kooguta kastruli kohal. Sa lihtsalt üldistad ja madaldad naissugu, ilmselgelt on sul mingi vana trauma hingel.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 09:18
dragu,
eks igaüks teeb järeldusi isiklike kogemuste põhjal. ilmselt rahu traumad on seotud talle lähedaste naistega. näiteks emaga, kes kastrulite juurest kaugemale ei jõudnud ega videomaki nuppude tähendusse süüvimist oma missiooniks ei võtnud.
ja naissoost tipptasemel arstid või programmeerijad pole tema teele sattunud ega satugi.
üldistamise ja madaldamisega tegelevad rahu-sugused tõenäoliselt omaenda ülimuslikkuse tõestamise eesmärgil.
mõelda vaid, kui naine saaks ise hakkama rikkis kodumasina parandamise ja puude lõhkumisega, kuidas siis rahu oma suurt armastust näitaks ja tõestaks?
igaüks tahaks ju tunda end vajalikuna.
mees, kes seksuaalses või romantilises mõttes naisi ligi ei tõmba, näitab tundeid ja kogub boonuseid pesumasinat remontides? no tore, aga milleks see pidev üldistav naiste madaldamine peab sinna juurde käima. isegi kui see mõeldud siin naljatleva trollimisena, siis tegelikult pole ju naljakas.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 09:19
Kas sa Dragunov oskad meestetöid teha?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 13:22
Naiselik naine on kindlasti ligitõmbavam kui mehelik naine, aga naiselikkusel ei ole midagi pistmist kastruli või lapse tagumikuga. Naiselik naine armastab mehi ja on valmis õppima nendega ümberkäimist.
Mina võin hea meelega supi valmis keetma ja öösel lapse mähkmed vahetama, kui naine oma palja pepuga teki all kassilikult mulle kaissu poeb. Kui mees seda naudingut hinnata ei taha, siis on ta ilmselt kapihomo või pihkur, st pole naiselikku hellitust kogeda saanud.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 14:56
dragunov ja jfjm, aga miks nad siis EI TEE midagist?! Isegi mitte hobikorras. selleks pole ju miskeid takistusi!

seal githubis pole mitte midagi seoses töötegemise töövõtmise või tööandmisega. mitte miski ju ei takista vabal ajal tegeleda sellega. kursakaaslased kes õppisid sama kursust nood ka pigem virisesid et kui oli aeg kodutöid teha või kontrolltöödeks ettevalmistusi teha.

ning vaatamata sellele 50 aastale feminismile ja hakata ausat tööd tegema, on ikka et naine saab iseseisvalt korteri eest makstud kui hakkab online prostituudiks.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 15:19
Dragunov
2024-03-22 01:32
Milleks piirduda ühe kindla erialaga? Tean siitsamalt saidilt nii naisprogrammeerijaid kui ka elektroonikaseadmete parandajaid/seadistajaid.

.------------------------

SIIN hoorade lehestu keskel sellised?!?! Näita mulle mõni selline profiil siis et kui sa tead, ning mis pole tekkinud alles eile.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 16:40
Sul on väga piiratud arusaam siinsest keskkonnast ja kasutajaskonna varieeruvusest. Need kasutajad, kellega ma siin kunagi suhtlesin, on siit nüüdseks kahjuks lahkunud, kes lõi oma perekonna, kes aga leidis, et on aeg mujale siirduda. Lihtsalt vaata ka oma nina eest kaugemale ja ole eelarvamustevaba.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 19:28
nüüd ajad küll pada. samamoodi eks kunagi oli ka siin 10 000 günekoloogi ning arsti ja advokaati kes panid siit vehkat labidas õlal.

dragunov, nu samad sõnad sulle -- vaata oma nina eest kaugemale ...ja eks reisi ka rohkem ringi väljaspool eestit.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 19:58
Minu jaoks pole ju tähtis, mida sa usud või uskuda tahad, räägin seda lihtsalt oma siinse aastatepikkuse kogemuse põhjal.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 20:01
caprichosa
2024-03-22 09:18
mõelda vaid, kui naine saaks ise hakkama rikkis kodumasina parandamise ja puude lõhkumisega, kuidas siis rahu oma suurt armastust näitaks ja tõestaks?
igaüks tahaks ju tunda end vajalikuna.

--------------------------------------------------------

Kuid kuidas sina enda eksistentsi ja vajalikkust tõestad? sinust pole küll mitte keegi huvitet et kui aastaid kõõlutad ja intriigitsed siin.
Arusaamata jäi sul et mu oskused ja teened on tingimustega siiski -- see on neile naistele kes on oma armastust juba tõestanud, ning vajadusel samuti minu heaks oma ajud ja käed tööle panema oma oskustega.
Seega neid töid oskav naine nagu nimetasid, oleks väga tore, keda ma saaks hästi kasutada.

--------------------------
""mees, kes seksuaalses või romantilises mõttes naisi ligi ei tõmba, näitab tundeid ja kogub boonuseid pesumasinat remontides? no tore, aga milleks see pidev üldistav naiste madaldamine peab sinna juurde käima. isegi kui see mõeldud siin naljatleva trollimisena, siis tegelikult pole ju naljakas.""
--------------------------

Su ajud ei mõista vist tõesti midagi peale seksi, sa madal eluvorm, ammugi siis ka mitte huumorit. Elus on ka vaja argipäevamured lahendada, mitte voodis olla.
Sina ju üldistad samuti, samas sa ei tea ei mind ega mu eraelu, kuid võtad sõna ses osas.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 20:16
Dragunov, sul ka aeg perekond luua. Ainult targutad siin.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 20:19
Sina mulle ju naiseks tulla ei tahtnud.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 20:32
Et ikka teemas püsida🙂
Täna näiteks tuli üks kena naisterahvas mulle uksel vastu. Tegin talle kohe krapsti ukse lahti. Ta möödus minust lähedalt, vaatas mulle silma ja ütles aitäh. Vastasin, et ei ole midagi ja suure suuga naeratasime üksteisele. Kevad on ikka ilus aeg.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 20:41
Nii nunnu ikka.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 21:01
Rahu, ära pea naisi madalamaks rassiks, nad ainult mängivad seda, et sinusugused end tähtsana saaksid tunda.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 21:55
naised panna ahju kütma parem, las siis tunnevad ka end tähtsana.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-22 22:07
Kas sa vahel puhtjuhuslikult selle peale ei mõtle, et taolise suhtumise puhul naistesse pole ka imekspandav, et sul nendega millestki rääkida pole?
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 07:20
Dragu armastab ainult misterit
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 09:20
dragu,
lihtne, et pakutav "valik" pole piisav mu jaoks praeguses generatsioonis. Samamoodi nagu poeskäiguga saab sinna minna
ja sama targalt tagasi tulla mitte midagi ostmata.

kui pole ühiseid jututeemasid, las õigustab siis teine oma tegudega, et kui teine himustab ja tahab aeg-ajalt tulla kaugele kodust eemale puhkamise kohta. Teine siis peab mu sõna kuulama. Vähemalt ei teki pseudoteemad üles siis.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 09:57
roimard, too "mutumiis" oli tegelikult naine, kes vorpis miskeid kloone silmapetekatega ja tüli noris algusest peale.
originaal et kui oli motomees24, siis tollest oli miski naine teinud motomeees24 - 3 eega.

ent see pseudoteema. las tuleb sõda siis igaüks teab et mis tähtsam on.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-23 10:22
rahu99 on tegelikult üks sitapea, kes käib teisi laimamas. Küll suguhaigeks, küll petiseks. motomees24 on rahu99 teine konto.
˅ näita rohkem ˅
1
2