Foorum
2021-12-11 16:30
Autor:
Kithly
Saaja:
LostinFuture
Saadeti: 2021-12-11 16:15:21
Loeti: 2021-12-11 16:16:14
kustuta kiri
Tavaseks, ei suu ega ei anaal.
Kaitsevahendiga.
Puhtus ennekõike.
Eelnevad sedasorti kogemused puuduvad, seega paluks mõistvat suhtumist.
Summa 250-300.


Mul ongi kõik hea

Las ma jätkan oma kruiisi oma Porschega ja naeran omaette sinusuguste "kullaotsijate" peale

Et sulle see järgmine m*nn ikka selle raha eest kurku kinni jääks

Ulme 250 euri ... peab sul ikka kullast vitt olema preili Ja isegi suhu ei oska võtta
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 16:31
Sealt maalt kus hakkab " Mul on kõik hea" on minu vastus temale... ainult ,et preili blokkis mu ära millegi pärast ? ei tea küll miks
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 16:34
Lostin, ütle mulle üks hea põhjus, et miks peaks üks lugupidav naine liinikaks ja odavaks meestele muutuma? Erinevalt sulle.
Ei ole mõistlik kohe naist maha teha, kui sponorluse summa sulle ei sobi.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 16:39
Kuule Tarts - ma loodan ,et sa sellist lolli juttu mujal ei aja! Kas sina oledki üks nendes debiilikutest, kes maksab ulme summasid "naistele" , et teenuse "hind" kõrgel hoida???

Mis jutt?! Sul on endal ikka kõik ok ,et tunnikese kepi eest oleksid 250-300 välja käima!!!

Mis kuradi õigustused sul on siin " selle naise" kohta?!
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 16:40
sinu teise kommentaari lõpuni lugedes sain aru kumb meist madalalaubaline on.

Teeks nii, et sa oma "häid soovitusi" jagad kuskil mujal!

Ja loodan ,et sa kunagi sellel " turul" kaasa rääkida ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 16:46
Lostin
Aitäh tühja vastuse eest, kuid eeldan ikkagist normaalset vastust.
Aga olgu, vastan sulle. Kusjuures ma Olen maksnud ja maksan ka edaspidi naistele selliseid summasid, isegi kui oleks mõne tunnine kohtumine. Vahest sellepärast, et ma ei lasku nii madalale tasemele, et naist 100 või 150 euroga solvata, et anda märku a'la, et justkui nad ei ole rohkemat väärt kui odav " libu ".
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 16:50
Naised on enamat väärt kui sellist suhtumist, et hoorad on sandi kopikaid väärt.

Sellised summad on naiste poolt määratud selleks, et välistada igasuguste ebameeldivate meeste külastusi.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 17:11
Alustame sellest ,et ... Miks peaks üks " lugupidav" naine üldse raha eest ennast pakkuma?!

Ja siis jõuame selleni, et sina Tarts oled üks debiil tõesti!!!

Loe uuesti mida ma postitasin!!!

Ja kõik "lugupeetud naised" võite nüüd Tartsile helistada - ta maksab teile 250 - 300 euri rahmaka kepi eest! isegi suhu ei pea võtma.

Käi minema mu postitusest kuradi jobu!!! Vihale ajavad sellised " äri bossid"
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 17:33
Lostin.
Sinu sõim jätab mind külmaks. Aga põhimõte seisneb naise enese väärtustamises, et ei nõustu iga suvalisega leivaraha eest seksima. Sellega välistataksegi madalalaubaliste meeste külastusi.

Kuna sa siiski vastuseid ei anna, diskussiooni pidada ei oska siis ei ole edasine vestlus sinuga ei ole konstruktiivne.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-11 17:57
Sõidad oma Porschega ja naerad omaette. Mida ulud, siis siin?
Sinu post on sama tavapärane ja mõtetu, kui see raha küsimine.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 14:26
Naljakas on muidugi lugeda, kuidas pooletoobine rasvajuus ärpleb sellega, kui palju ta hoorale justkui raha maksaks
"justkui" sellepärast, et ei ole üldse kindel kui maksejõuline seesama tüüp on, kes kuskil juba hinna üle hädaldas.

Kui rumal saab üks inimene lõpuks olla?
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 20:40
Sponsorlusest võtab sõna impotent, kes ei seksi. Üsna veider kas pole.
Slave, see on iga mehe enda asi kas ja kui palju ta naist väärtustab, eksole.
1000 eurot 4-5 tunni eest paneb juba miljonäri mõtlema, kas asi on seda väärt või ei.

300 kahe kuni kolme tunni eest on mõistlikum.
Tean ka naist iha saidilt, kellega olen saanud selle 300 euroga öö koos veeta, nii 20:00 - hommikul 9:00 ni. Ja kõik algab erootilisest õrritutusest ja sületantsuga, läheb üle seksuaalseks eelmänguks ning lõpeb seksiga. Isegi hommikune seks on reeglina mängus.
Nii, et minu jaoks on oluline see mida saab teatud summade eest naiselt ja mille eest olen nõus ka tasuma ning selle koos veedetud ajasde ise panustama.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 21:35
nii uskumatu kui see ka ei tundu...aga kõigil meestel polegi primaarne, et tingimata saaks odavamalt ja mõne sendi kuskilt kokku hoida.
mõned tunnevad rõõmu lihtsalt naisinimesele rõõmu tegemisest
slave arust on sellised mehed jobud ja lollid ja saamatud, loomulikult.
aga ega see naisinimese rõõmu ja rahuolu kuidagi vähenda
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 21:57
Jah, 300 eurot kahel varjandil.
1. Kuni kolm tundi ja
2. kuni õhtust hilishommikuni.
Tean ihas teist naist, kellega olen 200 euro eest terve varjanasest õhtust poolikust kuni lõuna tunnini koos olnud ja seksuaalseid naudinguid ja meelierutavaid kohtumisi nautinud.
Mõni mees võib ju luhvitada rahapatakaga, aga siis ka naist ei saa.
See sõltub eelkõige sellest, milline on mees on ise naisega suheldes. Ja sellest kuidas osata naisesse suhtuda.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 22:58
Aga sexikitecat kohtuvad suure riistaga bi meestega kingituse eest
˅ näita rohkem ˅
2021-12-15 23:43
See peab ikka pisike till olema, mida Porschega tuleb pikendada
˅ näita rohkem ˅
2021-12-16 11:10
Nemad sõidavad volvoga
˅ näita rohkem ˅
2021-12-17 01:06
MrTarts - sa oled varem ju märkinud, et ootad hotellitoas .... jne.

Nüüd siis küsimus sulle, mis tööd sa teed -et annad välja toa eest, sellega koos ka muu labraka eest ja siis veel kepi eest lisaks 300 või 500 eur ....
Ja mis oli sul nii hea juba enne teades, et andsid 300 õnne eest 12 tundi - või oli see pehme magamine ?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-10 17:51
Appikene, enamus ei saa üldse aru mida esmapostitaja öelda tahtis. Et miks peab üks noor naine vituga raha teenima?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-10 23:45
Lp. eveline82
Sõim ja sildistamine teeb asja paremaks või? Lihtne oleks ju sobimatut ingoreerida ja edasi otsida. Vahet ei ole, miks keegi oma keha müüb, see ei tee meid targemaks ning pealegi nende omad põhjused on nende eraelu. Võib ju spekuleerida, kuid tõde teavad nemad.

Aga peamine küsimus jäi siiani vastuseta, et miks peavad naised enda keha müüma meestele võileiva hinna eest?
On see mingine ego laks meestele, et näe, sain odavalt kähkuka?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-11 02:15
Kus see sõim ja sildistamine on?
Normaalsed inimesed käivad tööl ja teenivad sedapidi omale raha.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-11 09:39
Ega see vituga raha teenimine ka kerge pole , niiet halvustamine ei anna midagi .See on ikka igaühe oma asi kuidas raha teenib. Kui maksad ja teenust ei saa siis oleks nagu õigus lärmata.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-11 10:44
mu meelest normaalsed inimesed tegelevad omaenda elu nautimisega. mitte ei vigise võõraste kodanike valikute või sissetulekute üle.
aga eks see "normaalsus" on üldse üsna suhteline mõiste
˅ näita rohkem ˅