Foorum
2023-11-13 11:14
Kas sellepärast, et "pekk" on kergem saak, kui meelitada?
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 22:01
Pekiga pole vahet kuhu voldi vahele nussid
˅ näita rohkem ˅
2023-11-14 20:24
Vähem on rohkem, mis siin ikka pikalt arutleda.😄
˅ näita rohkem ˅
2023-11-15 00:15
Just just arutada pole mõtet
˅ näita rohkem ˅
2023-11-26 09:52
Paksud ja lodevad naised? Kiisuke75 on ikka äärmiselt paks ja lodev. Kohutav tegelikult
˅ näita rohkem ˅
2023-11-27 00:39
Paksud tuleb vormi nikkuda
˅ näita rohkem ˅
2023-12-17 23:06
Oh need vastikud naised - küll nad küsivad raha , ajavad ennast porgand paljaks , tagumikud ei pese
Õudne .
Aga kõik siin olevad mehed on suisa inglid .
Pesevad käed peale WC külastust ja söövad ainult noa ja kahvliga
˅ näita rohkem ˅
2023-12-17 23:23
Ja kui WCd kätepesemise võimalusega läheduses pole, siis lasevad püksi
˅ näita rohkem ˅
2023-12-17 23:27
Misterj kuseb niisama ka püksi
˅ näita rohkem ˅
2023-12-20 12:07
Riina, kas siis ei pesegi käsi ja söövad praadi lusikaga?
Ma olengi sellistest kirjutanud siia meestesõimamise vahele, et mis enam-vähem meestele ei meeldi.
Keegi pole öelnud, et mehed on inglid. Aga kui tahetakse normaalsete (heade) meestega suhelda ja tõesti neilt ka raha küsida, siis võiks mõningaid asju silmas pidada enda juures.
Ja mis selle porgandpaljaks ajamisega on? See ju lahe!
˅ näita rohkem ˅
2023-12-27 22:30
Rasv ongi see mis toidu paremaks teeb. Rasv+sool+koor, see ongi parim retsept. Aga paksud naised. Miks mitte? Afroameeriklased eriti
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 12:31
Iga naine võib olla ilus omamoodi. Rubens maalis ainult pakse naisi ja nüüd need maalid maksavad miljoneid
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 13:30
Laiskus ja oma keha käest laskmine pole üldse mitte ilus. Väga sageli näitab ka iseloomu.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 14:27
Paks ja lodev kaks täiesti erinevat omadust.
Mõni on paks sünnist surmani ja keda kotib, kui ise rahul ja tervis norm. Lodev tundub selline ellusuhtumine ja negatiivne.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 18:46
Jään eriarvamusele. Need asjad on liigagi tihti seotud.

Kuigi tõesti, ka kõhn naine võib lodeva ellusuhtumisega olla. Ma ei mõelnud siin seksuaalsust. See on positiivne omadus

Toon selle võrdluse veel, et naised esitavad meestele väga tihti nõudmise kasvu ehk siis pikkuse osas. See pole üldse inimese enda teha. Aga kui olla kriitiline naise rasvumise suhtes, pole see paljude meelest ok. Et nagu kaksikmoraal.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 19:52
Elu on jah kaksikmoraal, tegelikult vaatamine enda mätta otsast.
See kaalu teema mulle huvitav just sellepärast, et olin kõhna ja tahtsin kaalu juurde. Kõvva pingutasin aga ei jaksanud kaloreid üle tekitada ja just tervislikult mitte, tühikaloreid kah ei tahtnud. Kaalust alla või juurde see on väljakutse kõigile. Ei paneks seda lodevuse teemasse.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 20:31
Misterj on väga lodev naine.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 20:54
Kindel see, nimi juba lodev.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 21:00
Paistab, et tuleb taas terminoloogiaga tegeleda.
Eks teemaalgataja teab kõige paremini, mida ta lodevuse all silmas pidas, kuid juhindudes üldkasutatavast keelest saame öelda, et:
a) lodev - kehalise pingeta
b) mitte pingul, lotendav
c) nõrgalt seotud, laialivalguv
d) liiga vaba, ilma distsipliinita
e) tahtejõuetu, vedel
f) (ja alles nüüd!) kergesti anduv, kergemeelne

Siit on näha, et esimesed kolm klapivad kehatüübiga ja järgmised kaks sobituvad kontekstis iseloomuga. Viimane on muidugi saidi olemusele vastav, aga mine võta kinni, eks.

Ühesõnaga, siit ei paista küll, et seos nõrk oleks.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 21:09
Seost ei ole.
See nägemus ja vastvalt sellele enda nägemusele kinnituse otsimine.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 21:25
Slavetodomme, äkki siis väidad ka, et kõik saledad inimesed on töökad, toituvad tervislikult ja on sportlikud?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 21:32
Paksud on rikkad, neil on raha toodu jaoks
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 21:52
Imapala, ma just tõin välja a-f! Ja sa väidad, et seost ei ole?
Mis sinu arvates siis see "lodevus" on?

Varbadliivas. Selle nimi on valepõhjuseeksijäreldus, mida sa mulle näitad.
Et vihma hakkas sadama ,sest vihmavarju polnud kaasas.

Ei. Ma pole seda väitnud, millele sa viitad. Ka eespool ütlesin seda.
Seos kehtib ühepoolselt, mis ei tekita automaatselt seost sale=virk. võibolla on raske mõista, kuid väike mõtisklus ei teeks paha.
Rasvumine tuleb tihti laiskusest (ja sellega kaasnevast eluviisist, mille üks osa omakorda on kogu muu maailma süüdistamine ja mitte vastutuse võtmine omaenda keha eest + kognitiivne dissonants), kuid ei saa automaatselt järeldada, et saledad on virgad.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 22:06
Lodevus on olukord kui lased minna ja oled ise kah minnalastud.
Tähtedest a kuni lõpuni pole vahet.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 22:15
Aga et mitte tõmmata poolte iha.ee naiste pahameelt enda peale, sest sorry - umbes pooled on siin ikka paksud, siis kinnitan ka tõsiasja, et on olemas tõepoolest selline paksem ja mittelodev kehatüüp, mis võib olla äärmiselt seksikas.
Samas, kui iseendaga veel arutleda, siis miks mulle peaks üldse korda minema nende pahameel, kes endale asju ei tunnista? Ok, olgu, kui nad pole minu jaoks isiklikult atraktiivsed, siis mõttemudeli nihe võib asjadele vaatamistes ka muud mõjutada ja siis on ka vestlustel mingi "kehapositivismist" põhjustatud alatoon juures igas teemas. Ehk siis vaimne lodevus? Iseendaga mugavuslepingute tegemise sissetallatud rada... Või proovitakse just kehalist lodevust mõtteerksusega kompenseerida, sest inimene kipub tegema ikka seda, mis tal paremini välja tuleb ja siit ka nähtav ühekülgsus hinge ja selle templi vahelise valiku eelistuste osas....

Viskuge mulle kallale
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 22:17
Volüümikus on tasakaal.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 22:18
Me kõik oleme elus kohanud inimesi, kelle jaoks on olemas ainult nende arvamus ja vale arvamus.
Meil kõigil on mõni tuttav, kes võib valimatult süüa, ta ei vaeva end liikumisega, kuid püsib ometi kadestamisväärselt heas vormis.
Nii nagu inimese kasv ei ole enda teha, nii ei ole seda ka põhiainevahetus.
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120023188/kaalukirurg-ilmar-kaur-uskuge-suur-osa-ulekaalulisi-inimesi-kontrollivad-vaga-tapselt-mida-nad-soovad
˅ näita rohkem ˅
2024-01-02 23:00
Ainevahetus ja sellga seonduv, eriti vananedes on teema ja selle taha ka tahame pugeda.
Minu naine vastu talve 10- 15 juurde ja nii on. Kas avaldan arvamust, ei mitte. Tahame ju sebida jätkuvalt ja mina ei ole ka teab, mis tore. Minu point siin teemas oleks see, et suur pilt nomero uuno.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-03 01:21
Oh jah, olgu siis ainevahetus ja see, et kõik on ette määratud ja endal pole mitte midagi teha
Hea lihtne elu. Ma linke jagama ei hakka.
Kas jätkame lodevuse teemal?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-03 12:10
Impala, minu point on see siin teemas, et pilt on tõesti lai ja inimese juures loevad ka muud asjad. Sale ja sitapea pole ka kohe mitte midagi väärt.
Samamood loeb väga palju asju selle rasvumise juures. See arst, kelle artiklit jagati, ütleb konkreetselt, et küsimus on väga kompleksne, ehk sõltub paljudest muutujatest. Seda artiklit siis nüüd lihtsalt baasainevahetusele taandada on ajakirjandusliku efekti otsimine. Baasainevahetust määravad ensüümid, hormoonid ja väga oluliselt ka lihased. Väga suur osa sellest on siiski meie enda kontrollida, kuid efektid võtavad palju aega. Kui võrrelda baasainevahetuse erinevusi kilokalorites, siis saab käegakatsutava arusaamise sellest, et 150kcal toiduga ja 150kcalväikese liikumisega ja pole mingit vahet. Tähtsam on see, et rasvkude on baasainevahetuse mõttes passiivne kude ja olulisem roll on lihaste osal. Aga lihaste seisund on taas elustiili küsimus. Ja väga pikas plaanis. Selgitan, et pole vaja Ott Kiivikase lihaseid vaid elementaarset. Rohkem on vaja skandaali otsivate artiklite asemel hr. Kiivikase raamatut, liikumisest ja toidust.
Standarditest. Me võime siin "arvmust" veeretada igatpidi, kuid rasvumise osas on tervisestandard olemas. Subjektiivsuse vältimiseks võib ju sellest lähtuda. Aga isikuandmeid meil kasutada ei ole ja iha piltide järgi on minu arvamus see, et kui midagi peale tisside kuskilt juba päriselt rippuma hakkab, siis võiks asjaga tegeleda vabandusi otsimata.
Mulle on juba kirjutatud selle teemaga seoses Lisan, et ma pole mingi fanaatik, kes eeldab et naiste rasvaprotsent peaks olema fitnessivõistleja tasemel. Paretto reegel ütleb, et 20% pühendumisega saavutatakse 80% tulemusest ja viimase 20% jaoks kulub 80% vaeva. Las see viimane 20% siis jääb...
Minu point siin teemas on ka see, et kehaline seisund peegeldab inimese OLEMUST laiemalt. Nagu postitustest näha, tekkis siia kiirelt vastus, mis eelistab vastutuse liigutamise geneetikale. Pole olemas musta-valget maailma, kuid eluviis kompleksselt on palju tähtsam. Ja selle eest vastutuse võtmine. Keda päriselt huvitab, võib mulle otse kirjutada, sest siia kapasträppide vahele tõsist arutelu sättida pole mõtet.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-03 14:08
Olen sama meelt, et kehaline seisund näitab inimese OLEMUST laiemalt.
Samas arvan endiselt, et paks ja lodev kaks täiesti eri asja.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-03 14:19
Kapa strap sobib nii pikale ja peenikesele kui ka lühikesele ja paksule.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-03 23:07
kui strapist vähe suran kaktusega.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-04 21:38
Just vaatasin ETV2 uudistes kehapositiivsusest oli lugu.
See oli kunsti suunaga aga point ikka see, et ole positiivne ja ära ennast liiga maha tee!
˅ näita rohkem ˅
2024-01-05 22:36
Peaks ka vaatama.
See on loomulikult hea point, et ära liiga maha ennast tee. Aga kohutavalt palju liiga üldine ja väljendub lõpuks palju radikaalsemalt, kui lööklauseks saab "ma olen suur ja uhke selle üle".
Üldine selles mõttes, et tõepoolest, kurvameelsus pole mõistlik. Aga kui KMI (mis pole liiga hea mõõdik tegelikult) läheb üle 25, siis tuleks midagi ette võtta, mitte vabandusi otsida, norutada või uhkus valida. Peaaegu kõik taandub eluviisile ja võimekusele enda vastu aus olla, mis on raskeim asi muuta.
Rahulolu on paigalseisak. Niipea, kui norutamisest loobumisest saab rahulolu oma keha üle, ei muutu ka eluviis ja harjumused. Sinna vahele jääb optimum, mis on paljudele millegipärast kättesaamatu, sest lohutust ja komplimente ikka ju tuleb. Ega neid kiimas imalaid mehi naise tervis näiteks ei koti. Strateegiliselt on see nende vaates õige valik, kui "auk on auk" ja saledate juures konkurents liiga tihe.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 18:03
Inimene on oma olemuselt laisk.
lodev eluviis ja paksuks söömine on synonyymid.
piir läheb sealt, kus tekib sisemine konflikt vōi tervise probleemid.
keha positiivsus on vananevas ja liberaalses riigis hea vabandus vohavale liigsöömisele.
Kui palju kulub erinevates heaolu riikides selliste inimeste ravimiseks ressursse, on veidi tōsisem teema kui ainult see Yks #seksapiilsuse puudumise tühine probleem...

Sa oled see, mida sööd!

Kui kriitika meel puudulik v aeglase metabolismi, kehva geenide komplekti jne vabandused on lihtsamad kui kasvatada tahtejōudu ning lubada positiivset elustiili ja häid harjumusi.

Lodevus ja kōrge kehamassiindeks on heaolu ühiskondade probleem. MOTT
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 18:25
See teema tuleks kustutada, sest tekitab depressiooni, Mida üritatakse maandada liigsöömisega.
Kui ütled noorele tüdrukule, et ta on paks, ehkki tarkade tabelite järgi on liigsed vaid mõned kilod, Võivad järgneda toitumishäired
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 19:07
Jaa jott. Ja solvumist tekitab ka. Kõik selliseid asju, mis on parketikõlbulikud-positiivsed reageerimiseks. Ainult mõtlema ja muutuma ei pane... sest "mehed ju ikkagi tahavad mind". Miks nad tahavad ja millised need mehed on, pole vist oluline. Ning lõpuks see Tokyo hea point, et seksapiilsuse puudumine on laias mõttes probleemi väike osa.
Saledus üksi ei näita veel tervist, sest magusa liigtarbimine rikub veresooni ka saledatel. Aga on üks hea marker. Eksisteerib täiesti tõsiseltvõetav koolkond, mis lähtestab kogu inimese tervise lihaskonnast alustades.
Muidugi meie "talupojatarkade" maailmas, kus lastepraad on hullumeelselt viiner ja friikartul, arvutimängimine on äge elustiil ja üks pruun suhkrune jook on peaaegu, et jõulud üle võtnud... kus juba 50% inimestest on kehakoostise osas terviseriski äärel... siin pole vist mõtet tuuleveskitega võidelda. Äkki mõni otsutab veel kurvastada.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 19:22
Ja jott, see kellel toitumishäired ja depressioon tõe teadasaamisest järgneb, on kasvatatud valesti reageerima asjadele. Tal tuleb midagi ette võtta, et ei oleks paks, kui ta seda ei taha. Mugavuse nimel otsustatakse tihti, et mind ei huvita, sest oluline on hetke heaolu maksimeerida. Aga "paks" ei tohi öelda... tuleb öelda "suur", sest see on poliitkorrektsem ja see Aleksander oli ka ju Suur... et siis positiivne.
Kui inimesele öeldakse, et ta on liiga väikest kasvu või liiga pikk, siis see on palju räigem, sest seda nad muuta ei saa. Ometi pole sellest mitte kuskil juttu. Pikad ja lühikesed ei tohi solvuda. Rasvunud võivad.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 20:45
Kui kingapaelu raske siduda, siis peaks hakkama mõtlema.
Mina lühike ei ole kunagi cm põdenud, pigem noorena ikka peenikesi jalgu.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 21:12
Lühikestel ongi lühem maa paelu siduda
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 21:17
impala, see et sa enda lühikest kasvu mainisid, näitab, et kuskil ikka midagi kripeldab. Sa proovid seda lihtsalt eitada.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 21:22
Mõtle Danny DeVito peale, kes on vaid 147 pikk
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 21:27
Ei saa ju eitada oma pikkust, ma nagu nats jätkasin Slave postist, et lühikesed ja pikad ei tohi solvuda.
Minu siin jutustamine ikka selline tasakaalu leidmine, pole meile kõigile antud sama mõõduga ja seda nii seest kui väljast.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 21:48
Mis põete siin, ma 135 cm pikk. Kuradi lilliputid.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 22:07
Vastab tõele, misterj'i on hea põlve peale võtta ja mudida.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 22:15
Saad hästi suhuvõtta.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 22:30
Ah et see ongi su fantaasia.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 22:34
tänase laupäeva puhul otsustasin välja visata jõulukuuse oli teine nii kahe meetri pikkune ja parajalt tihe ning jäme. kuna ei tahtnud kogu maja okkaid täis ajada siis otsustasin võtta oksakäärid ja toas kõik oksad eelnevalt maha lõigata. siis aga süttus peas idee et lõikan oksad sedaviisi et jätan tüve külge nii umbes viie cm pikkused tüükad. kujutate ette kahe meetri pikkust kuusenuia selliste parajate kidadega. hoobilt tekkis mõte kuidas seda kasutada võiks teavitasin sellest misterjotti ja loomulikult oli ta nõus kohe kohtuma(p) homme kirjutan kuidas meil kohtumine kulges ja mis sellest ogakuusest sai.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 19:45
Usun et see oli meie misteri naudingute kõrghetk
˅ näita rohkem ˅