Foorum
2021-06-27 20:29
Naised, kes nõuavad meestelt enda eest hoolitsemist, aga võiksid ka ise enda kehakaalu eest hoolitseda. Asi on laiskuses ja enamik paksud saavad eluviisiga end seksikaks muuta.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-27 21:01
Sama ka nende rasvaste jorsside kohta, kes naistelt nõuavad modelliks olemist. Samas ainuke sport, mida nad ise teevad, on diivanilt tõusmine, et külmiku juurde uue õlle järgi minna.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-29 21:56
Siin ikka 90% naisi paksud. Krt on ikka head hambad, et ennast paksusk süüa🙂
˅ näita rohkem ˅
2021-06-29 22:06
Vähemalt on mehed siin kõik ilusad ja head.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-29 22:31
Kui on hea naiska pole välimus tähtis mulle meeldib optinistid
˅ näita rohkem ˅
2021-06-29 23:33
Miks pakse naisi positiivseteks kutsutakse? Siin kuulutused, kus naised räägivad positiivsest kehast, on paksud.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-29 23:52
Ma pole lugenud kirjutan naiskadele kes meeldivad
˅ näita rohkem ˅
2021-06-30 15:11
Laiskusest paksud on jah paha teema. Kui enda keha ei koti, mis siis veel peaks kottima? Ainult intelligents? Aga see peaks ju ütlema, et keha on hinge tempel...
˅ näita rohkem ˅
2021-07-01 07:43
Kas Harku järvel sõidab mõni kaater ringi?
˅ näita rohkem ˅
2021-07-01 08:28
Jott tahab kaatriga paksusid naisi sõitma viia
˅ näita rohkem ˅
2021-07-01 08:50
Tahab kaatri kandevõimet testida.
˅ näita rohkem ˅
2021-07-08 18:26
Paks ja lodev tahab ju ka printsi valgel hobusel
Üks asi on keha välimus, teine asi mõistus. Mõni paksuke on seksis väga osav ja oma olemuselt väga rõõmsameelne. Mõni jälle on ülekaaluline ja suurem, aga kõik kehaosad on ilusti vormikad nagu afroameeriklaste räpi videos Aga kui paks ja lodev seab omale sihiks ideaalse mehe otsimise, siis peabki leppima patareidel toimiva liikmega või mõne pagulasega
Mind pigem ajab naerma see kuidas siinsed mehed väga pekiseid ja tõesti rõvedaid naisi piltide all kiidavad ja ihaldavad, kas tõesti on käed juba nii villis et võtaks igat looma
Olgu hüljes või vaal, kalamehel õng sees ja ussike kurku
˅ näita rohkem ˅
2021-07-08 20:02
Jäid mõned lodevad silma

https://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=874494

https://img2.iha.ee/5/211677e875017e374843.jpg

https://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=842429
˅ näita rohkem ˅
2021-07-08 21:42
Ulatuslikud uuringud on näidanud, et naised kellel on liigne kehakaal , elavad kauem ,kui need mehed , kes sellele tähelepanu juhivad.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-17 21:44
Mina olen paks naiska Caprii ütles
˅ näita rohkem ˅
2021-09-26 08:58
Paksuks on nad läinud sellest et laisad on,laisad sellepärast et meest pole majas aga kellele seda emist ikka vaja on.
Paljud naised vajavad siin tähelepanu,sest tänaval neid tähele keegi ei pane,seepärast ka see esitopi võitlus nende rasvavoltide ja botoxist täis pumbatud nisade ja persetega.nad on siin sest meest pole,tekib laiskus ja kliimaks,mis kasvatab pekki kehal,seksinälg tekitab kibedust ja sunnib sappi pilduma.
˅ näita rohkem ˅
2021-09-27 09:49
Kuule,kui ainult sinusugused naised oleksid siis kõik mehed oleks meestelembelised.Õnneks on teisi naisi ka ja ilusaid.Ma ei ütleks et sa naiselik oled,pigem meenutad sa odavat brasiilia transvestiidicougarit
˅ näita rohkem ˅
2021-09-29 19:14
jah eks naiselikule pedeloomale meeldib ikka naised meesteks mõelda, sellega reedab oma orientatsiooni
kindlasti enamusel naistest ongi rohkem mune kui vigiseval juhtammil...aga pole mõtet seda nii traagiliselt võtta eks. küll leiad ka kunagi mehe, kellel su peale tõuseb
˅ näita rohkem ˅
2021-09-30 11:02
Mis sa loll idikas esined siin publiku ees?Reaalselt sa nii julge polnud.
Vanur mine puhka jalga,paks pelmeen.
˅ näita rohkem ˅
2021-09-30 13:15
reaalselt ma julgen iga päev inimestega kohtuda nagu sajad külalised on kogenud. erinevalt juhtammi sugustest argadest pepuvendadest, kelle ainus saavutus ja tipphetk on ekraani taga räuskamine, oma miniviinerit näppides
˅ näita rohkem ˅
2021-09-30 15:20
Kuule kumminina,ma olen sinuga kohtunud,debiilik selline.
See oli paar aastat tagasi,imeda sa ei oska,sul alahuul kuidagi viltune ja ripub.Võiksid suud loputada,hingeõhk haiseb sul.Miks sa oma peersekarvu ei aja,sul selline põõsas oli ümber urruaugu et süda läks pahaks.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-10 19:21
Viimase aastaga on Capri ikka korralikult kosunud, kiirnuudlite tulemus annab tunda.
˅ näita rohkem ˅
2021-11-06 21:25
See rasvumine on ammu pandeemia mõõte välja võtnud. Vaadake, kui mugav on elu… Isegi uksest välja ei pea minema, Wolt toob kiirtoidu kohale ja voldid kosuvad.

Liigutakse vähe, süüakse töödeldud toitu, näksitakse tihti. Mida rohkem näksida, seda rohkem veresuhkur pendeldab ja nii see kaal kosub. Kõige valem aeg on süüa hilisõhtul.

Kui veresuhkru hoida all periooditi, siis ka kaal langeb järk-järgult ning tulemus on püsiv. Siin tuleb appi vana hea paastumine. Võid teha nädalas ühe veepäeva või igapäevaselt 8:16 (8h sees sööd ja 16h, sh magamise ajal ei söö) osa päevast paastuda. Ja kaal langeb.
Meid on õpetatud sööma 3-4x päevas, nälgimine ebatervislik jne. Vastupidi - nälgimisel keha ei raiska energiat seedimisele, vaid taastab organismi. Loomadki nälgivad, kui on haiged. Nii saab kiiremini terveks. Endal oligi krooniline neelupõletik kerge palavikuga mitu nädalat jutti. 5 päeva jõin vaid vett ning palavik kadus juba 3ndal päeval (sh näljatunnet ka enam polnud).
Dr Jason Fung neeruarst, aga paastumise metoodikaga on nii mõnigi oma II tüübi diabeedist lahti saanud, ka kõrgest vererõhust.
˅ näita rohkem ˅
2021-11-07 08:36
Milleks paastuda?
Liigutama peab ja makrod paika. See muidugi üldine jutt, kõik ei saagi väga füüsilist teha kahjuks
Igasugu dieeditamine ja nälgimine on ajutine lahendus.
˅ näita rohkem ˅
2021-11-07 14:13
˅ näita rohkem ˅
2021-11-07 15:36
vagamammi, sinu kiirnuudlidieet pole nii populaarne kui sa arvad. tervislikult toituvad inimesed igasugust saasta ei söö. erinevalt sinust

aga impala mainis õigesti, et paastumine suht mõttetu, tglt isegi kahjulik tegevus. tavaliselt ögitakse nälgides kaotatud kilod pärast topelt tagasi.
ainus, mille tarbimist olen üritanud vähendada, on Å¡okolaad...kuna seda lihtsalt tuuakse nii palju kingiks. kui kasvõi veerand sellest kogusest ära süüa, paisuksin ilmselt mõne kuuga proua vagamehe suuruseks
˅ näita rohkem ˅
2021-11-08 13:24
Kui mind imesid ja mudisid ei kurtnud sa millegi üle ,tegid ka assortii lahti ja ilastasid sellega mu huulte juures
˅ näita rohkem ˅
2021-11-08 22:25
Kas mudis lahti voodis või põrandal mati peal?
˅ näita rohkem ˅
2021-11-17 05:35
Kuule ise olid põlvili ja imesid minu nokut nüüd ütle kähku mina olen paks naiska sa oled ise paks lits koos elisupernuva ehk lunettega ja teil on veel palju kontosid Kadrioru ligidal teete niksi
˅ näita rohkem ˅
2021-11-21 04:16
Capi on lodev naiska ei tee trenni
˅ näita rohkem ˅
2021-11-21 10:47
misterj,
proua vagamees jagas hiljuti siin lahkelt infot, et ma püstiasendis hoopis pidavat masseerima.....kuigi pole kunagi seda teinud- nagu kõik reaalselt kohtunud isikud väga hästi teavad.
kohtumiseluuludele on nüüd mingi assortiiluulud lisandunud kui mammi vagamehe kere ka nii kiiresti liiguks kui fantaasialend, siis ehk kaoksid ka üleliigsed 100 kilokest tema võdisevalt figuurilt
˅ näita rohkem ˅
2021-11-21 11:01
See ju pikali kukub enam püsti ei saagi 100 kg on ikka paras matsakas tükk
˅ näita rohkem ˅
2021-11-21 18:40
ega sina kiisuke mahvalda vähemgi ole
˅ näita rohkem ˅
2021-11-21 19:05
Lähme koos kaalule ve
˅ näita rohkem ˅
2021-11-21 19:54
ma seda haisu küll tubda ei taha mis sult tuleb. maxsimas vahest sai tunda küll
˅ näita rohkem ˅
2021-11-21 20:09
Milleks püsti? Veeredes saab ju kiiremini edasi
˅ näita rohkem ˅
2021-11-22 18:54
Sa ju Grossi lihaletis Nägin ükskord, et sõid grillkoiba leti taga maas.
˅ näita rohkem ˅
2021-11-22 22:51
ehk kiisuke oled juba töölt lahtilastud, sest olid kõike suust sisse ajand mis kätte said. aga eks see ole ka piltidest näha
˅ näita rohkem ˅
2021-11-23 10:06
Täitsa tööl ajan ikka edasi , põhiliselt kanakoiba mida viinaletis kindlasti müüa on
˅ näita rohkem ˅
2021-11-26 15:31
mulle jällegistki just priskempad piigad meeldivad. nu iks ma ole seksutanud igatsugu tõugu maisterahvastega agat tõega kõikse parempad lihasvitud um trehvanud olema just priskempatel ja kõikse osavamamad munnulutsutajad um samuti juhtunu olema paksempad naisterahvad.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-02 14:09
kehakaal pole küll mingi näitaja.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-06 03:12
mulle paksud naised ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2021-12-09 09:59
tavaliselt on nii, et mida paksem ja rämedam meesisend, seda nõudlikum naiste välimuse suhtes
˅ näita rohkem ˅
2021-12-09 10:09
Seepärast mul kenad sportlikud mehed ongi , ei nõua nad midagi
˅ näita rohkem ˅
2022-04-03 11:09
Laiskus ja kiire elutempo teeb oma töö. Lisaks on veel naiste seas levinud komme end hea ja paremaga premeerida või lohutada, mis viib kergesti nõiaringi, sest vaade peeglile muutub aina masendavamaks, mis ajab veel intensiivsemalt ennast lohutama. Mõnel on söömissõltuvus ja vajab pidevalt söömisnaudinguid, mis on veelgi raskem juhtum. Ühe sõnaga alati ei ole asja taga laiskus, vaid probleem võib olla ka psüühiline. Siis on veel kilpnäärme alatalitus, mis on omaette teema. Vaadates inimeste liikumis- ja söömisharjumusi, on võti enamasti ikkagi seal. Oleme ju kõik füüsikatunnis kuulnud, et miski ei teki ega kao iseenesest, vaid muutub ühest olekust teise - pekid meie ümber on kulutamata energia.
Paksuks minemist on lihtsam vältida kui tagajärgedega tegeleda. Peale välimuse kannatab liigse rasvumise tagajärjel ka tervis.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-03 16:48
... õige , pole vaja ilkuda teise vanuse ja keha mittesobivuse osas , vaid pakkuda tuge ja seksi , ka see võtab nagu kõik ühistegevused liigseid kaloreid maha . Siin saidil on aga suurimad ilkujad piltideta või allapoole arvestust pildid, ka varastatud pildid ja ka kujutlevad isiksused - tohutud atleetlikud kerad , tegelikkuses on äpud. Mis on sellest ilust kasu kui muidu on äpu? (oskab vaid suhtluse asemel blokkida või lollusi kirjutada, praalida)
˅ näita rohkem ˅
2022-04-07 18:21
Täna kell 08:45 räägiti Terevisioonis ka rasvumisest
https://etv.err.ee/1608543190/terevisioon
˅ näita rohkem ˅
2022-04-08 00:46
.... see on vana lugu - kui elu on riigis perses, sissetulekud vähenevad ostujõuna, hakatakse rääkima kuidas kõik on kahjulik - ilmuvad igasugused indeksid ja kuidas vegetarid on good ja tomat ei kõlba ning leiba sööge -isegi sepik ei kõlba enam .... jne. Kohvi muutub kahjulikuks, piim peaks olema 2* lahjem , kartul on vastunäidustatud .... Isegi õunte söömine on kahjulik siis , üle paari õuna päevas(siis hakkab tõstma kehakaalu... ja rahakotile mõjub)..
Ja nüüd rasvumisest - see pole ülekaalulisus või täidlase kehaehitusega inimene. Rasvumine on tõbi. Ja seepärast pole mõtet seda teemat arutleda siin. Siinsed enamuses ei saa aru. Kujutage ette kui Talts oleks olnud samasugune kilakas keha poolest kui siinsed ILUDUSED, poleks ta kunagi tõstnud ennast maailma tasemele. Millegipärast on siin piltidel näha kuidas iludused 18...30 on juba maokad, pallkõhuga ja mõni muskel. Siis on siin tõesti ka rasvtõves ilmselt osa - nad aga ei võitle rasvumise vastu, märgivad - on volüümikad ja eriti tore on see, et need on need omaealised - keda vaadatakse ja suheldakse ning oodatakse kinke. Vahel on tunne , õige pealkiri iha saidile oleks - Andetute ilusate sait.
Siin on ka väga toredaid inimesi, kes olenemata vaadetest , kirjutavad -suhtlevad - on normaalsed. Isegi vastamise, suhtluse eest raha ei küsi . Kahju, et selliseid on suht vähe selle massi kohta, millised kontosid loovad. Ja see näitab, et rasvumine on ka juba aju mõjutanud.
Peale 30 -ndat eluaastat hakkab kõigil tekkima volt kehale - see on lihtsalt suund vananemisele, mõnel avaldub rohkem , teisel vähem. Ja see pole ka rasvumine(kuigi rasvakiht ta on või lihaste lõtvumine). Põhjamaistel inimestel peabki olema teatud kiht.
Sööge kui kõht on tühi, niipalju et näljatunne kaob ja ärge käige sigalates söömas. Tehke ise süüa, sel ajal on pidevalt koormus ja ka sisenõristused valmistuvad juba. Kõige kahjulikumad - energiajoogid ja närimiskumm, sellega tapate mao- võtab suhkruläga ja nõristushappeid vastu ..... Pealeseda on juba siis ükskõik - kas teil on rasvtõbi või mitte ...
˅ näita rohkem ˅
2023-11-12 12:16
Ma imestan ikkagi. Naine pikkusega 166cm ja kehakaaluga 78kg kirjutab, et tema kehaehitus on "tavaline" ja tahab meestelt tasu saada.
Tavaline on muidugi libisev mõiste. Kõik oleneb, et millises keskkonnas viibida. Ja tasu osas on ilmne, et "igale potile leidub kaas" - ehk siis maitse asi.
Minu jaoks see küll tavaline ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-13 00:53
Mida rohkem pekki seda pRem
˅ näita rohkem ˅