Foorum
2020-08-07 23:11
Tere mõnusad vestluspartnerid. Mul tekkis küsimus. Milleks naistele suvel rinnahoidjat vaja? Ei kujuta ette. See ju segab keha hingamist. Kas tegemist vormi hoidmisega? See ei aita, arvan. Noh kujutage ette. See nagu mingi bondaaz. Aga ma pole naine, seetõttu küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-08 00:15
Aga ma küsin vastu, et mis sa arvad, miks naised talvel rinnahoidjat kannavad?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 10:43
oot ,ei kanna iga riietusega ...kel pohhui see ei kanna üldse arvan
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 16:49
Suvel sama põhjus, mis talvelgi - hoiab materjali koos
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 17:39
Ei tea. Mina isegi aluspükse ei kanna. Keha peab hingama.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 17:53
Mina arvan, just nimelt arvan, et see küsimus võiks tulla kõnealla A ja B korvi puhul. Suurematel võivad hakata füüsika seadused ebamugavusi tekitama.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 20:05
Rinnahoidja - rinda hoidev rõivaese on see. A ja B korv saavad vast ilma läbi, aga alates C-st pole võimalik, rind hakkab vajuma, on liiga suur, vehkleb edasi ja tagasi. Lisaks kajastuvad rinna kaudu ka hormonaalsed muutused - PMS ajal on rind suur ja valulik, rinnahoidja on siis vägagi vajalik.
Imetamisrinnahoidjad on eraldi teema.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-09 20:41
Fakt, Trixy, et foorumis on üldse ainult kaks kasutajat. Üks oled sina ja teine mina. Vbl sina oled ka mina või vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 00:20
Kui jooksja pole siis ei peaks ka suure rinnalised neid kandma ilus vaadata kui nibud kikkis pluusi alt mis sest , ei nabani ripuvad😁
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 06:30
Jah, suurerinnalise naise unistus on, et keegi vaatab neid ilase pilguga....
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 16:03
Mine tea. Osad on sellest kindlasti tüdinud, teised jälle peavad seda oma trumbiks ja demonstreerivad (võibolla ka pigem teistele naistele). Ja osad panevad lausa siia oma rindade pildi
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 17:33
Selle saidi nimi on iha.ee. Loogish, et panen siia mingi pildi. Teine asi on see, kui ma tänaval igapäevases tegevuses olen ja meesterahvad ei saa neilt pilku ära - see on ebameeldiv.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-11 06:04
Ah su , ma sellepeale ei tulnud
˅ näita rohkem ˅
2020-08-11 16:32
Rinda võib ka mees toestada.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-11 22:55
Korraks veel, et kui siis sümpaatne mees (näiteks ärarääkija jott) rindu vaatab, siis on see hurmav pilkude mäng... aga teised kõik on ilased jõllitajad millegipärast

Kusjuures ei midagi isiklikku, sest paljudele naistele nii tundubki.

Rannas selili lamades pole midagi vaja toestada, kui just külgedele maha ei vaju ja liivaseks ei saa. Seega - rannas ärge küll toestage!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 16:03
Eneseväärikust toestavad pigem paljud egas muidu push up ja muud leiutised pole,aafrikas....
˅ näita rohkem ˅
2020-08-17 10:51
Kindlasti mängib suurt osa ka harjumus, naine harjub rinnahoidja kandmisega samuti nagu mittekandmisega. Kindlasti võib olla omamoodi erutav näha teatud olukordades meeste meelaid pilke kui rinnahoidjat ei ole seljas, aga 90% ajast vast ei ole see primaarne, et kas naabrimees nägi nüüd mu kikkis nibusid. Mina üldjuhul tööl sellist tähelepanu kindlasti ei soovi, see oleks sarnane kui mees käiks ringi püksis erekteerunud peenis. Ja olen kuulnud ka arvamusi teistelt naistelt, kes peavad rinnahoidja mitte kandmist või siis nibude riietest läbi kumamist austuse puudumiseks teiste suhtes. Eks see naise keha ja rindade üleseksualiseerimise teema ole. Juba algklassi lastele surutakse rinnahoidjaid selge kui selleks reaalne vajadus puudub. Aga noh suvi või mitte suvi, rinnahoidjad toestavad ja annavad ka vormi, mõne hõlmikkleidi juures väga kena😉. P.S. Ei kanna väga pesu, aga kui kannan siis pole tundnud küll, et rinnad väga hingata tahavad😅.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-18 01:14
Eks see pesu kandmine ju suvel rangelt vabatahtlik. Tuul käib läbi ja ilma ikka mugavam
˅ näita rohkem ˅
2020-08-19 11:41
Ei ole ju keelatud ega kästud kanda ikka just kuidas omal mugav on, peale 40 eluaastat kipuvad naised väga tihti ja ruttu need seljast viskama kui võimalik
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 02:28
Arvan et pesu ka dmine on mufgavuse kysimus👌👍
˅ näita rohkem ˅
2022-09-11 16:50
mul meelen üits kena ilma tissipidurita alguse saanud lugu....
kui viil vene aig olli ja isi ka alles vaevalt mehemöödu välja andse siis käisime suvel semudega karjalaudas abiks haina lakka aamas.... nu ja vat siis ollivad õite lämmid ajad ja need lüpsatajad tegivad lakan seda hainatrampi nõnnaviisi et vaid valge töökittel sellan agat selle all ei midagist. sai siis kenaste nende turbodieselbabade lehvivaid rindasid kiita..... no ja siis üits kutsus piimaruumi appi et sääl üits toru vaja mehejõuga kinni keerata....nu agat siis käis hoopis uks tagantkätt lukku ja kittel kukkus sellant ja tõeste ka püksikuid põlnud mette.... agat "toru" tuli hoopis takka tsurgata ja tühjas lasta....nu ja lõpeks kostis et sa poisu tõega juba mehe eest vällan ja võiksid tõine kordki appi tulla
˅ näita rohkem ˅
2022-09-12 13:44
lahe lugu oli kunagi, kui üks suure konteinertissidega eit , tuttava ämm, pani rihma peale autosse, esimesele istudes ja kui rihma tõmbas, viskas volksti udara sitsikleidi vahelt konteinerist välja Terve tee oli meil kõigil nalja, ainult sõbral peaaegu ämmaga tüli ....
˅ näita rohkem ˅
2022-09-25 01:00
Ma käin sügiseni ilma rinnahoidjata.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-25 16:20
... hilja teatada, sügis algas mitu päeva tagasi kell 04.04
˅ näita rohkem ˅
2022-09-25 16:57
Mulle meeldib jõulude ajal kanda, selline pühalik tunne viskab kohe sisse.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-01 20:49
Lugesin jälle seda teemat eest ja tagant poolt ja mõtlesin, et küll see õun, mille Eeva issanda õunaaiast pätsas oli ikka mürgine, et mõjud siiani tunda. Noh ja loojal polnud ka pedagoogilist haridust, muidu oleks ta maha pidanud korraliku seksuaalkasvatuse loengu, et alastus on keha loomulik olek ja seda ei pea häbenema, ning et seksuaalsusega pole sel mingit pistmist. Tema läks aga kergema vastupanu teed ja kihutas pahategijad paradiisist välja. Seal nad siis omavahel mõnulesid ja neid sai palju ja nad kõik mõnulesid edasi. Jumalal sai neist hing täis ja ta tõmbas vee peale. Siis käskis ta Noal kindlate käskude ja keeldude järgi üleskasvatada uued põlvkonnad. Kui on reeglid, siis alati tahetakse neid rikkuda ning kui avalikult seda teha ei tohi, tehakse salaja ja veel hullemini.
Kui nüüd seda piiblilugu uskuda, siis issanda lapsukesed on kõik ühe suure rea verepilastuste tulemus ja pole ime kui paljudel mõtlemine võib vildakaks muutuda
Mina igatahes olen ahvist arenenud
˅ näita rohkem ˅
2022-11-01 22:30
Vaadates su pilte ja suuri kõrvu, siis jah
˅ näita rohkem ˅
2022-11-09 08:40
Jotti lugu kommenteerides tundub, et Looja lisas õunaga veel ühe vimka sisse. Pole see alastus nii loomulik midagi, kui palja naise nägemine mehel kõvaks ajab... mis on muidugi samas täiesti normaalne
˅ näita rohkem ˅
2022-11-09 14:17
Slave, kui sa juhtumisi oled sattunud alasti randa, siis oled näinud, et meeste tillid on rippuvas asendis, hoolimata alasti naiste kohalviibimisest. See alasti keha nägemisest kõvaks minemine, on tingitud just keha riietega peitmisest ja alastuse seksiga sidumisest.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-09 16:32
Olen sattunud küll sellisesse randa. Seal olid enamus sellised mitte väga apetiitsed tegelased ja vanemad härrad, kes pole selles osas just liiga teravad. Kui üks kena daam mööda jalutas tuli mul vette "jahtuma" minna. Ma ei tea, millele need teised seal mõtlesid... Ja saunas on sama lugu. tuleb kõvasti leili anda või siis jääauku lipata.
Eks iga olekuga annab lõpuks ju harjuda, aga mõni teine on sama asja märkinud enda juures. Ilus paljas naine on ikka üks jube nuhtlus sellises kohas.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-09 18:13
Kikki ei aja sul mitte palja naise nägemine, vaid seksist mõtlemine.
˅ näita rohkem ˅
2022-11-09 21:04
õige Jott
jott on ikka andekas, küsi mis tahad, aga vastus tuleb iga kord
˅ näita rohkem ˅
2022-11-28 13:37
Igatahes, mul on küll hea meel, et naise keha niimoodi mõjub, mitte ei jäta tuimaks ja tavaliseks.
˅ näita rohkem ˅