Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2020-05-03 21:01
"Ma oleksin talle maksnud ka, kui ta põnnama poleks löönud. Tema millegi pärast mõtles ümber."

et nagu kumb variant siis.........mõtles ümber või hakkas kohtumist nõudma? fantaasiad on mõnel orjal tõesti imelikud ja vasturääkivad
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:01
Mitte pärast ta pildilt ära tundmist.

Pakkusin, et räägime FB-is. Kui ta keeldus, pakkusin, et las räägib õhtul emaga.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:02
Pole fantaasia.

Ta alguses keeldus, siis mõtles ümber.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:11
vahet pole, kas ja mis põhjusel inimene keeldus kohtumast. see oli tema valik ja õigus, mitte mingi isehakanud kunni otsustada.
aga loomulikult on esimene geniaalne idee mingi "litsiteema" siia püsti panna. kuigi pole saanud teenust ega oma isiklikke kogemusi teenusepakkujaga....
ori69 peab ilmselt uue konto valmis vorpima, sest vaevalt ükski naine sooviks alanduda taolise fruktiga suhtlusele.
naised nimelt siiski valivad ja mitte vähe.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:12
Miks ta siis pärast minuga kohtuda soovis? Selgitaks seda loogikat, kui ükski naine mind ei taha?

Ei usu, et kõik naised nii valivad on.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:17
Ah et kõik naised pole valivad...Vähemalt on sul siis lootust, ei pea uut xxx69 kontot tegema...

Aga esimest kirja soovitaks kõvasti tuunida, tavapraht emotikonide ja "tsau mis teed" stiilis läheb vastamata ja saatjat vaatamata kustutamisele, aga selline lähenemine teenib enamuse naiste poolt kohese bloki ka. Kui eesmärk ongi mittevalivad naised välja selekteerida, siis palju edu. Eks see räägib sinust ka mõndagi kui loodad sellele, et kõik naised ei ole valivad.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:18
kas ainult mulle tundub, et jõnglase seletustest hakkab prostitutsioonile sundimise paragrahv välja joonistuma?

nägi tüdrukut sponsorit otsimas. tuvastas isiku. hakkas tasuta seksi nõudma. ähvardas, et kui tasuta ei saa, avalikustab isiklikud andmed. jätkab tüdruku terroriseerimist ja prostituudiks tembeldamist. "eks naised ole ju odavad", "kui naise kohta piisavalt informatsiooni, siis saab ka ilma maksmata", "raha ta minult ei saanud"...
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:22
kohtuda soovis ta sinuga prokuröri soovitusel. nii on kiirem ja kindlam tegelik süüdlane kätte saada kui kuskil netis jälgi ajades. nii et palju õnne, küsi kindlasti FB-s üle

muide, FB puhul on igasugune VPNimine savi, seal võetakse konto omaniku seadme parameetrid kenasti välja, kui mitmest seadmest kasutatud, siis nende kõigi omad. nii et ütle vanematele ikkagi ka, et sind hakkab varsti politsei üle kuulama
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:28
tahtmist või mittetahtmist ei pea alati loogikaga põhjendama. või üldse põhjendama. mõnda meest ei aita rahapakiga lehvitamine ega naiste ähvardamine, ikka istub stabiilselt kuival. samas teise mehe järel jooksevad naiste hordid ja armuvad ära. karisma ja seksapiil ongi omamoodi müsteerium......mõnele seda kuhjaga antud, teine vennike hoopis ilma jäetud.

aga see informatsiooniga ähvardamine lõhnab kui mitte paragrahvi, siis isiksuse häire järele kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:29
Mulle tundub siiski väljamõeldud teemana, sest mingit järjepidevust pole. Selgelt kirjutab, et hakkas tasuta seksi välja pressima kui pildi pealt ära tundis. Nüüd räägib hoopis muud juttu, et tüdruk tahtis kohtuda, et ta ei räägiks.

Inimesel kes tahab osta seksi, siis tunneb pildi pealt ära ja siis ähvardab vanematele rääkida, sellel pole ikka korras kõik. See näitab teiste inimeste tunnikaupa ostjate mõttemaailma. Maksan = teen mis tahan. Ja parem veel kui saan su lohku tõmmata ja tasuta kätte. Ära kujuta ette.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:29
Vale. Mul oli võltskonto ja olen täiskasvanu. Praeguseks on konto, kirjad ja sõnumid kustutatud. Me ei suhtle enam.

Raha ei saanud ta sellepärast, et lõpuks me ei kohtunud, sest ta hakkas mind sõimama. Ta tahtis kohtuda, aga ma ei tahtnud enam, eelistasin olla nö vallaine sitapea. Seega, ta ei pidanud tegema midagi. Vanemad ei tea ka midagi.

Mingi politsei mind tülitama ei hakka.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:36
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:37
Üldsegi, ta oli ebastabiilne.

Pani kuulutuse üles ja müüs ennast.

Kui ma ta ära tundsin, lõi põnnama ja ei tahtnud kohtuda. Ähvardas mind üles otsida IP-aadressi abil.

Hiljem tahtis kohtuda.

Kui talle piisavalt kiiresti ei vastanud, hakkas sõimama.

Pole välja mõeldud! Lihtsalt, ebastabiilsena ei saa mingit sponsorit.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:41
pani kuulutuse üles ja otsis sponsorit, kirjutasid sina
edasi väidad, et müüs ennast, ehk kas esitad oma tõlgendust, mis kvalifitseerub laimuks - või ei ole ka tegelikult suuteline vahet tegema, ehk oled 13-aastane. sponsor jäätiserahaga
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:42
Sponsori otsimisel ja enese müümisel pole vahet. Ikka saab raha seksi eest.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:48
võimalik, et on lausa 14-aastane "sponsor"

täiskasvanud normaalse psüühikaga mees sellist jama ei produtseeriks(kui tegu pole trollimisega):

"Tundsin ta kohe ära ja ähvardasin vanematele ära rääkida, et ta oma keha müüb."

"Kui naise kohta piisavalt informatsiooni, siis saab ka ilma maksmata."

troll või mitte, igal juhul jäi ilma ning poleks ka makstes saanud, eks. teatavasti kuivale jäetud mehikesed need kõige suuremad "litsinduse kohtumõistjad" ongi. kibestumust tuleb ju kuidagi välja elada
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:54
See on ju ammu teada, et mehed nimetavad litsideks neid naisi, kes kätte ei anna
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:59
Välja arvatud juhul, kui raha saavad.

Ta pärast mõtles ümber ja hakkas lunima kohtumist, ilmselt raha pärast.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 21:59
Kui ei usu, saab sellelt neiult ise küsida.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 23:39
VPN on siin küll mõttetu kasutada. Hea, kui keegi üldse su IP kätte saab, aga nendegi andmetega pole midagi teha, kui just kohtuorgnaid ei taha sind selle kaudu kätte saada
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 23:54
Mard, ära ole naiivne. kohtuveskid jahvatavad nii aeglaselt, et ainult nendele lootes jääkski enamasti ahistajatele-ähvardajatele viisakusreeglid selgitamata.....
aga vajadusel on kõik andmed kättesaadavad. sellega võiksid VPN-ga kõvatajad arvestada.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 23:56
Jah, vajadusel, aga kui sa oma kontaktandmeid ei jaga, siis iga suvaline ei saa naljalt teise osapoole andmeid kätte.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 23:57
VPN toimis siis kui modem ühendus oli. Kui tahad, et sind keegi kätte ei saa, kasuta mobiilset kõnekaarti. Muidugi pead uuendama numbrit peale igat sigadust.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-03 23:59
Mardi kui otsida oskad, siis saad. Otsimiseks pead google ära unustama. On paremaid otsingumootoreid olemas.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:00
no kui mingi suurem probleem sigatsejaga, siis loogiline, et ei pöörduta abi saamiseks "suvalise" poole
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:03
Vast lubad oma viimati lisatud pildile hinde 10 panna Capri.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:08
Mind huvitab eelkõige, kas kellegi IP aadressi hankimine, mille jaoks ei pea olema eriteenistuse töötaja, aitab "amatööril" üles leida sama IP teised kasutuskeskkonnad vmt? Kahtlen viimases, sest sellisel juhul oleks anonüümsus suur illusioon ja enese identiteedi kaitseks tuleb eri keskkonnas eri võrke kasutada või siis ruuteril restart teha.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:10
hetkel ei luba, qwerty. neid kümneid juba laotud piisavalt. las teised pääsevad ka vipi kohale
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:15
anonüümsus ongi suur illusioon- kui kellelgi veel illusioone selles suhtes oli
iseküsimus, miks peaks meeleheitlikult seda anonüümsust taga ajama, kui pole kellegi suhtes halbu kavatsusi......
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:27
Minul capri suhtes küll ei ole. Natuke õiendamsit teeb vahel headki.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 00:30
Mulle mõneti sümpatiseerivad need tegelased, kes nõuavad, et netikommentaare kirjutatakse enda nimega jne. Teiselt poolt olen ma veendunud, et meie kultuuriruumis on õige anonüümuse võimaluse jätmine. See on välja tulnud ka selle koroonakriisi ajal. Kui paljud Aasia riigid kasutasid mobiilide positsineerimist, et tuvastada nakatunutega kokkupuutunud, siis kasvõi meil Eestis piirab põhiseadus seda isegi eriolukorra ajal rakendamast ja statistikaamet uuris üksnes inimeste liikuvust anonüümselt, et kaardistada inimeste käitumine ja kohad, millel politsei peaks silma peal hoidma
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 06:37
Seda arvad sina. Tegelikult võeti ju seaduseparandus vastu, mis lubas ka konkreetsete numbrite jälitamist.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 10:07
Aga (president) lükkas selle tagasi. Vb ainus asi, mida see buratino-mutt midagi väga valesti ei teinud
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 12:47
On vist üks väheseid kordi, kus "moralist" (on ikka nimi jälle pandud, kas mittematerialist või mittenaisteostja ei sobiks) ennast müüvatega nõus on selle isanda osas.

Aga vaadake peeglisse, tegelikult. Tema arvab, et blackmailing fetish, mis on olemas, kõlbab laiendamiseks kõigile.
Müüdavad naised laiendavad moneypig fetishi kõigile.

Range vabatahtlikkuse printsiibi rikkumist muidugi märkasin ja siin pole mul selle isandahakatise kaitseks küll midagi öelda, sest tema fetish on agressiivsem ja põhimõtteliselt vastuvõetamatu kui moneypigluse kultiveerijate oma.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 13:49
minu meelest tavakodanike mobiilide positsioneerimine nende tavapärase ühiskonnaohutu käitumise jälgimiseks on suhteliselt taunitav siiski. aga eriolukorra puhul või mingi kriminaalihakatise tabamisel inimõiguste rikkumistest jahumine jätab igal juhul ajuvaba mulje.....
netikommentaatorite puhul mind näiteks anonüümsus ei häiri- kuni pole tegemist laimuga, ähvardustega jms.
peaks ju olema loogiline, et isikule, kes rikub seadust kaaskodanike heaolu kahjustamise eesmärgiga, igasugu õigused enam ei kehti või siis neid kitsendatakse tugevalt.
röövlite ja bandiitide puuri pistmist üldjuhul ju inimõiguste rikkumiseks ei loeta?
samuti igasugu Å¡antažeerijad tuleks just avalikustada, teistele õpetuseks ja kinnituseks, et loodetud illusoorne anonüümsus ei tagagi karistamatust.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 14:12
slave, kas mittematerialismist jutlustajat pidada moralistiks või mitte, jäägu see igaühele otsustada isiklikust moraalist lähtudes.
aga nn moralistlikke pajatusi on siin tulnud teistegi, näiteks püha viha täis daamide mürgistest suudest vahet pole, et ajendiks pigem isiklik vaen, kui siiras mure maailma hukkamineku pärast

iga tegevust või sigadust võiks siis käsitleda fetiÅ¡ina?
keegi ähvardab sind relvataolise esemega rahakoti ärandamise eesmärgil ja vbl saab (mentaalse) orgasmi sellest, on siis tegu fetiÅ¡istiga? ohvri seisukohalt võttes ikka päti ja kaabakaga, eks.
Å¡antažeerija võib ju onaneerida mõtte peale, kuidas "informatsiooni omamisel" odavad naised teda tasuta ja alandlikult rahuldama asuvad. aga enamuse jaoks jääb ikka haledaks jobuks.
kõvastunu peenis iseenesest ei muuda sigadust mingiks pühitsetud fetiÅ¡istlikuks rituaaliks. minu silmis vähemalt mitte.

ok, müüdavad/renditavad naised omavad "moneypig" fetishit.
aga kuidas nimetada mehi, kelle arust nn müüdavad peaks oma vabast ajast neile niisama lõbu pärast meelelahutust ja seltskonda pakkuma? stingypig-fetiÅ¡istid?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 15:56
Jajah, eks on juba sellel teemal arutletud ka
Müüdavate naiste vaba aeg ongi midagi muud, kui tööaeg. ma olen tahtnud seda korduvalt öelda, et kahju, kui seda pole.

Kõvastunud peenis tundub muutumas juba sõimusõnaks?
Loomulikult ei anna see alust sigadusteks.

Kui vaadata nüüd moneypig fetishit, siis loetakse seda ikka maksja poolelt vaadatuna. Kui ma ei eksi, siis nendega klappivatel on timofiilia.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 17:29
Miks nokut peab näpima see tuleb ise ülesse kui ilus naine on ees
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 19:18
slave,
kui pühendunud pagar eelistab vabal ajal saiakesi küpsetada ainult armastatud mehele või valitud isikutele, ei tähenda, et tal seepärast vaba aeg puuduks

ei, miks sõimusõnaks. aga kas ükskõik millist tegevust, millega kaasneb peenise kõvastumine (või vagiina märgumine), võiks siis fetiÅ¡ismiga põhjendada või õigustada?
ja mis fetiÅ¡ on kodanikel, kes loodavad pagari vabast ajast küpsetatud kringleid noolida? stingypig kõlab üsna tabavalt?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 20:40
Ma ei proovinud seksi ju tasuta saada, nõustusin maksma.

Tema alguses ei tahtnud, pärast aga hakkas sõimama.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 21:31
õigesti tegi, et sõimas. orje, eriti Å¡antažeerimise fetiÅ¡iga, tulebki sõimata.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 22:39
Pole mingi ori.

Ja heast peast sõimama hakkab ainult psühho. Ma polnud tema vanematega kontakti võtnudki.

Ja kui keegi hakkaski infot levitama, kuidas see sõim siis aitaks?
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 22:41
jah, värd69, sinu puhul aitab ainult sanitaarlask, seda oled sa juba tõestanud
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 22:47
Loe oma postitused läbi - sisu ja toon muutub kogu aeg. Sisu osast oleme juba rääkinud, üks postitus räägib teisele vastu. Ja toon on ka vaheldumisi ähvardav, vägivaldne, alandav, õigustav, alandlik. Ole kes oled, aga ole vähemalt järjepidev. Tahtsid kõva mees olla ja näidata, kuidas naisi koheldakse. Aga välja koorub ikka mingi probleemne pubekas.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 22:56
Ma pole alandlik.

Hoopis naine on probleemne, kui kergesti närvi iga asja peale läheb. Minu postitused ja tegevus on normaalsed.

Ja ei räägi postitused vastu, ma selgitasin, mis täpselt juhtus, loe ise need uuesti läbi.

Naisi koheldakse vastavalt sellele, kuidas nad ise käituvad ja millise mulje endast jätavad.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 22:59
sellelapsekõrval isegikvertiarukadpaistab
˅ näita rohkem ˅
2020-05-04 23:37
Viige keegi see konnakulles ümbernikkumisele, sest paremat soovitust oleks võimatu anda.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-06 15:17
Muide, mul on võimalik oma IP-aadressi vahetada. Seega, mul on mitu IP-aadressi. Minu õige IP-aadress on seotud mu e-mailiga, aga see näitab, et asun Venemaal XD

Seega edu minu leidmisega, kui keegi sellega peaks ähvardama
˅ näita rohkem ˅
2020-05-06 16:13
Rahune nüüd maha. Mitte keegi ei viitsi hakata sind otsima. Ainuke oht mis sind ähvardab on see, et alaealiste kontod blokeeritakse.
˅ näita rohkem ˅
2020-05-06 16:40
Ma pole alaealine
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9