Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2020-04-07 12:16
Exole, meremeestele..Vangidele..võimalik🤗.. Aga kui neid kõigile möödujatele pealetükkivalt pähe määritakse, siis on lihtsalt ebamugav temst mööduda, kui on soov pagariärisse siseneda
Muidugi ma võin mõista, vsesekesel pole vahendeid, et avada enda poeke ja ta kindlasti loodab ära kasutada vähestki võimalust.. Sul võib täiesti õigus olla 🤗.. Ei oska vaielda kuna eelistan kuivikule juuretise peal tehtud värsket leiba..
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 12:41
Müüb keha, et osta endale keha, et seda müüa.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 14:20
Mehi koheldakse sama printsiibi järgi tihti.
Ka mehed kasvatavad sarvi ja sabasid ning sinna alla kasvavad mõningatel kihvad.
Kõik on võrdsed.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 16:44
Kus see daam on kes mulle kirjutada lubas?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 17:17
Sa qwerty siis ei tea, et daamidele meeldib lubaduste lõpust ühe sõna ära jätmine
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 17:28
qwerty, kus on see suuline lubadus või kirjalik leping sulle kirjutamise kohta? pealegi sinu väite kohaselt naine, kes julgeb oma keha näidata, daamiks ei kvalifitseeru. paraku ka sina ei kuulu "mittedaamide" valikute hulka kui neil piisavalt härrasmehi varuks
"Suhtlemine ja kohtlemine eeldab kahepoolset soovi."- tsiteerides Keprikut.
nii et blokeeritakse mitte hirmu vaid pigem huvipuuduse tõttu.
igasugused erikohtlemist manguvad koonrid saavad paraku bloki ja muud labased tegelased samuti. siis on viisakatele kirjadele rohkem ruumi

ConcernsU,
see sait on nii intiimsete piltide kui kogemuste jagamiseks. mu meelest kiisuke ei avaldanud mingeid konfidentsiaalseid andmeid naabrimeest tiigriks kiites jagatud rõõm on ju topelt ju siis oli kogemus väärt, et seda foorumisse salvestada. kellel visuaalne või verbaalne erootika karva turri ajab, võiks tõesti pilgu perekooli poole suunata.....seal kindlasti palju siivsam seltskond koos

mida konkreetselt on touchile püütud pähe määrida, pole veel aru saanud. kui paljalt minu eksistents saidil ajab vihast vahutama, siis pole ju kohustuslik siin aega veeta? sõnavabadust viisaka vestluse vormis pole ka minuteada riigis ära keelatud. kui keegi/miski on hirmus ebameeldiv, võib alati mööda astuda, ilma arulageda kaagutamiseta- nii pagariäris kui foorumis
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 17:39
😂😂😂😂😂😂😂😂 Palun vabandust aga ei üle kiusatusest lisamata äädikat Soodale.. Et seda elurõõmu ikka jätkuks õnneks pole sulle ju õnneks palju vaja 😋

.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 18:15
Kallis capri loe palun enda kirjutised läbi ja kui aega ka minu omad vahelduseks, tuhandetele meeste kirjadele
. Kullake sa ei saa üldse teemale pihta.. Annan vihje
Kõik mida teistele teed tuleb ringiga tagasi ja alati topelt seega palun mõtle enne kui midagi teed
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 18:39
slave, saan aru, et kõrvaltvaatajale võib ka mitmeaastane intensiivne kogemus paista "soovmõtlemisena". juhul kui reaalsus erineb selle kõrvalseisja ideaalides loodud maailmapildist.
"Miks siis kõik need suurepärased seksijumalad, hea huumoriga ja käitumisega, enamasti veel nägusad ja jõukad mehed peavad seksuaalseid asju ostma?!"-
meeldiva kogemuse pakkumiseks naisele ei pea seksijumal olema
aga vastuseks sinu küsimusele, KES ja MIKS ei pea väärastunuks naist peale naudingu ka kingitustega hellitada:
(PS. pole kirja pandud kellegi ülendamiseks või alandamiseks. kõigest erapooletu vaatlus. kui Å¡okeerib või ajab vihale, EI PEA lugema )

1. korralik pereisa. naisega riidu läinud või vajab lihtsalt väikest elektrit tuhmunud argiellu või kasutab vabadust, nt komandeeringus olles.

2. häbelik noormees. naistega kogemused nullilähedased ja läheneda neile ei julge, aga himud on suured

3. tõeliselt korralik abielumees. paarkümmend aastat pole võõra naise poole vaadanudki.......aga mingil hetkel võidab kiusatus kõhklused. selline mees vaevleb tavaliselt südametunnistuse piinades, justkui oleks massööri juures käimine mingi sajandi kuritegu.

4. kollektsionäär. vajab uusi elamusi nagu õhku. tunnistab, et reeglina üht naist üle ühe korra ei külasta.

5. vürtsikamate kogemuste otsija. soovib nt straponit proovida ja muid taolisi mänge. oma naise käest ei julgeks küsida. ilmselt ka armukese käest mitte...

6. üksildane mees. hiljuti suhte või abielu lõpetanud ning kohe uude suhtesse tormata ei soovi. otsib kohustustevaba naiselikku hellust.

7. rahajõmm. usub, et rahapaki lauale viskamisel eelnevad kokkulepped ei kehti ja naine peaks kõigega nõus olema. enamasti lendab kiirelt uksest välja ning korduvkülastusele pole oodatud.

8. kogenud pervert. teab täpselt, mida soovib ning piirid on kindlalt paigas. ilmselt naudib lisaks tegevusele ka seda "paha tüdruku" võlu
9. armunud mees. armub kergesti, teeb kalleid kingitusi, rahanumbreid ei loe. enamasti viisakas, mõni muutub pealetükkivaks ja satub illusioonide võrku.

10. "rasvamagu" -nagu slave ütles. ehk tugevalt ülekaaluline mees, kes oma välimuse tõttu on loobunud nn normaalsetele naistele lähenemisest. tihti sooja südame ja meeldiva käitumisega.

11. töönarkomaan. iga sekund on loetud. massaažiks heal juhul aega kord mitme kuu jooksul. naistega suhete loomiseks lihtsalt puudub aeg ja energia. igatseb lebada ja lõõgastuda.

12. edukas ärimees. seostub ka eelmise punktiga. mõnikord soovib lihtsalt atraktiivse naise seltskonnas end näidata- ööklubis, restoranis, spaas või puhkusereisil. mingi seksuaalne tegevus ei pruugi sellise ajaveetmisega üldse kaasneda.

13. sensuaalne mees. soovib eelkõige naudingut pakkuda, mitte saada. naudib meeldiva naisekeha masseerimist. oma naine pole ilmselt piisavalt erutav. uus on ju alati huvitavam

14. siia võib keegi veel omalt poolt midagi lisada. põhiline sai vist öeldud.

niisiis, valik on seinast seina. sisaldab erineva sotsiaalse staatusega, erinevate põhimõtetega ning soovidega, absoluutselt igas vanuses ja igasuguse välimusega mehi. teenindaja maailmapilti sobituvad ilmselt kõik, kes viisakalt käituvad ja kokkuleppeid austavad.
miks nende meeste jaoks kingituste tegemine alandav pole?
võib-olla sellepärast, et nende mehelikkus ei löö naisele meelehead tehes kõikuma. nad ongi piisavalt Mehed
mida nad kogevad ja saavad? ilmselt soovide täitumist, mis muidu jääks täitmata või mille realiseerimiseks pole aega ja energiat vaeva näha.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 18:55
miks peaks selline "rafineeritud härra" nagu qwerty labast mittedaami üldse külastama või sellele mõtlemagi? kui baarikapp on niigi pungil ja Å¡okolaadivirnad laua peal, võiks härra kingituste osas fantaasiaküllust üles näidata. kui ei käi üle mõistuse
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 19:10
Võtame kullake need punktid nüüd läbi normaalse inimese seisukohast
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 19:14
Siin on arutleja nüüd vähemalt võimetekohaselt kaardistanud!

Järeldustega ma endiselt lõpuni ei nõustu, sest Capri ei ole mitte kunagi mees olnud ja ei mõista seda tegelikku Mees-olemist. Seda ei saa raha eest ja läbi maksmise.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 19:27
minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt ei tohiks naisele kingituse tegemine Mees-olemist loksutada. kui tegemist ebakindla mehega, siis vbl tõesti.
nii nagu naiseksolemist ei mõjuta soov arutleda ja julgus oma mõtteid välja öelda
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 19:39
1. Uks on alati avatud aga klient maxab kinni elektri ja võrguteeninduse= pingelangus
2. lits näitab kuidas näeb välja naine= avasta naist

3. Tahad tunda süümekaid maksa, saad Elu aegse trauma ja saad teada kes peitub selle niinimetatud elukutse taga. . (väärastunul moel,millel pole tegelikkusega mingit pistmist p
4. Kollektsuoon millest puududa ei tohi, sinuta poleks ju see täiuslik= andsin oma panuse
5. Maxa, ära häbene🤗 täidan kõik sinu fantaasiad= elukutseline

6. Hellus maksab raha
7. Kokkulepped on läbiräägitavad
8. Raha.. Ja täidan kõik teie soovid
9.raha..raha..tunded on võõrad, kõik müügiks

10. 'rasvamaod'.. Ja seda räägib botuliinist ja silikoonist prostituut
11. Tõmban tühjaks loomulikult raha eest
12. Edukuse näit prostituudi seisukohast
13. Oma naisele pakkuda naudingut on äärmiselt ebameeldiv tegevus, kordades parem on silitada raha eest plastikust prostituuti


Kui nüüd keegi täiemõistusega inimene vaidleb vastu siis andke kohe kindlasti märku lehvitage

Hallooo😥 naine tule mõistusele.. Rohkem lihtsalt pole võimalik endale marki täis sittuda ausalt.. Ise ilu tegija..
Kogu teema vältel püüdsin kirjeldada olukorda.. Mis on lihtsalt utoopiline 😥.. Kui inimene on haige otsib ta abi ja see on inimlik.. Aga, et haige inimeneüritab oma haiget pead teistele pähe määrida on hullus
Saan aru, et neile pile palju õnneks vaja aga mida peavad tegema teised.. Vahest on mõtteid?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 20:24
herr Keprik. Vabandan kui solvasin. Võimalik et ei esitanud oma näidet korrektselt.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 20:40
Ja sellest toredast ja ausalt koostatud loetelust selgub, kes on siis see lahe seltskond, kellega olemine on puhas nauding.

Kusjuures ei ole võimatu!
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 20:50
Just 🙂..mehed, Capri andis teile spikri.. seega sobituge vastaval loetelule 🙂.. Minu loetelust saate teada mids teenindaja teist tegelikult arvab.. Seega poisid.. Head äratundmist mumlise punkti alla sobite
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:08
Mina vist ei sobi ühegi punkti alla. Lähen nüüd ja häbenen.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:10
Ma pole iial olnud teenusepakkuja, aga ometi sa hakkasid mulle moraali lugema? Meil on sònavabadus ja igal inimesel on oma arvamus. Ma olengi siin vaid ajaviite pàrast ja oma ellu kedagi ei otsi. Mina pole oma vanusega juba mitte kellelegi konkurendiks. Nagunii enamus kirjutajaid mulle on 35-50..mahajàetud, kes peavad lastele elatist maksma v on tòòtud.. No selliseid ei tahaks ju isegi 40.ne mitte
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:14
Kallis naine 🤗 see jutt ei puutu kohe üldse sinusse ja ma ütlen veelkord, ärge tehke järeldusi ühest lausest, süüvimata teemasse
Rahulikku õhtupoolikut Sirruke🤗
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:17
slave, kusjuures oligi aus loetelu. kas kellegi arust tore või haige, sõltub juba vaatenurgast ning võltsmoralismiga rikutuse astmest
puhtast naudingust nii palju, et kui puudub vajadus ebameeldivate inimestega kohtuda, saabki rahulikult nautida.....ilma mingite muredeta
ning meeldiva ja erutava mehe seltskonda ehedalt nautides taandub see materiaalsuse aspekt üldse tagaplaanile.....see on vaid üks osa kohtumise rituaalist. aga kogeda saab erootilises mõttes palju enamat kui tavalises paarisuhtes- samas olles igas mõttes vaba. seda polegi nii vähe maailmas, kus paljud elavad koos nt ainult laste nimel, ilma igasuguse intiimsuse või kireta, olles laenude-liisingute külge aheldatud.

mida keegi TEGELIKULT arvab või tunneb, teab siiski ta ise kõige paremini ning eeldatavasti jääb see kohtujate vahele. mitte ei sõltu halvustamismaanias kana virtuaalkaagutustest- kes kurvalt tunnistas, et siin saidil ühkti härrasmeest ei leidu- kuna tema pole neid pikkade aastate jooksul kohanud.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:19
Aga mul on ka òigus vòidelda nende hullude vastu, kes vanamoori pàrast otsivad oma 10 a vanad kontod ùles v teevad uued et ainult sòimata saaks?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:21
😂😂😂😂😂 Ära aja haiget juttu minu pähe, mina tunnistasin 🧐
Ühte võin öelda küll, et esmakordselt oli võimalus tutvuda prostituudi ABC reeglitega
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:22
sirruke, pole mõtet ärrituda. mõnel on lihtsalt ettekujutus, et ainult tema tõekspidamised on ülimad ....ning kes julgeb reaalsusele viidates mainida, et eksisteerib ka teistsugune maailm, kus õnne sünonüümiks polegi ühe mehe külge klammerdumine, kuulutatakse loomulikult haigeks ja rumalaks....
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:24
Me pole kirjandustunnis, kus ma pean teemasse sùvenema. Kui tunnen, et tahan sòna sekka òelda, siis ma ùtlen. Ma nagunii siit ihast kedagi ei otsi ega kedagi tòsiselt ei vòta. Iha ongi ajaviitesait ja hetkel olen vaba ja ajangi lolli juttu siin. Isegi Saaremaa koroona pole mind tapnud
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:26
Irnun südamest😂😂😂😂😂😂😂prostituut teeb ajupesu
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:27
Mina pole nii pòhjalikult kursis prostituutide asjaga, aga ma ei tea kas ma oskaksin neid hukka mòista?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:33
touch, ABC reeglitest pole üldse juttu olnud kõigest vastus slave'i küsimusele, miks ja millised mehed teevad naistele kingitusi hetkelise naudingu nimel.
suhteliselt suva, kas mõni puritaan peab igasugust suhtlust võõra mehega prostitutsiooniks või mitte. kas eskort, kes riideid seljast ei võta ning mehele sugulist rahuldust ei paku, on prostituut? ja massöör, kes vbl ei luba ennast puudutadagi? või Emand, kes lubab suudelda ainult oma kingakontsasid? mingit naise keha otsest kasutamist ju ei toimu.
kõrvalseisja-teoreetik paneb muidugi kõik ühte patta, sest nii on mugavam...ja lihtsam ennast "prostituudist" paremana tunda.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:36
Siirus, lihtsus, usk headuses on super omadused ja neil on koht olla, oled õnnelik vanakooli naine🙂.. Las need prostituudid tegelevad ise oma hädadega
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:36
Just touch. Minagi olen siin vaid ajaviiteks Vahel on rohkem aega lolli juttu ajada, vahel vàhem. Aga kui hakkab massiliselt sóimamisi tulema? Siis oleks huvitav teada, missugune lastetuba neil on olnud? Kindel et ema, isa olid vàgivaldsed ja joodikud kes ei vòtnud oma last pàevas 50 korda sùlle. Visati kui kaltsud jalust àra. Teisiti ju sellised ei kasva.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:37
sirruke, hukka mõista on ju alati kergem kui mõista

viisakas mees võtab ise kohvipaki kaasa ning perenaise aja kompenseerimine võiks olla elementaarne....qwerty, sul ikka kõvasti veel arenguruumi
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:43
minu meelest hädaldavad pigem väiksepalgalised naised...või rahuldamata naised. mis põhjus peaks olema korraliku klientuuriga prostituudil hädaldamiseks? et mõni puritaanist tädi vaatab äkki viltu või?

huvitav.......õnnelik naine saab rahulduse võõra elu või maailmanägemise halvustamisest? no vbl tõesti...
prostitutsiooni mingi "uue aja" leiutisena käsitleda on igal juhul äärmiselt eluvõõras.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:49
Qwerty on ikka eriline hädavares
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:49
capri..mina pole sind hukka mòistnud. Mul on prostidest jumala savi kui nad ei armu oma klienti. Mulle 1 noor, 32 astane naine just ùtles et kui tema mees otsib prosti teenust siis see on tema jaoks kui leiva- saia ostmine poest. Peaasi et ei armuks. Tehku oma asi àra ja kadugu kus kurat. Pole vaja mingeid kohvitamisi.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:50
Usu kullake ma ei tunne ennast hästi , sest pole vahet kas rääkida sinuga läbi lillede või lajatada otsaette, tulemus on üks😥.. Algusmõte oli lihtne..
Kuule, oled läinud oma partisani tegevusega liiale ja muutunud hooletuks, ülbeks, reegleid rikkuvaks.. Loe postitusi ei viitsi ümber tõlkida..
Aga kuna sa ei oska kuulata ega lugeda siis sinule seletamine on võtnud raamatu mõõtmed
Keskkond koosneb erinevatest inimestest koos nende kiiksudega.. Samutu pole sa ainus teenindaja aga.. Kõik tegelevad oma twgemistega ainult sina kaagutad igal sobival nurgal ja ajal.. Saa lõpuks aru, et siin on ka teised inimesed 🤗 ja nad on tulnud siia mitte sinu pärast 😅, nad tulid enda pärast..
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:51
Teen sex tasakesi,ei tee aiket
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:52
Mina pole puritaanist tàdi ja kedagi ei keela prosti kasutamast. Maksku teenuse eest ja kogu lugu. Pole vaja teada ei nime ega ammugi mitte nàgu..
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:54
Ilusad naist tahan ,teen hea sex
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:55
No näed Capri saabuski sinu jutu peale üks härrasmees kes liigitub punkti alla nr. Kaks 😂😂😂😂
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:57
No ònneks ma pole ilus
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:57
Sina tahat sex,sul selline näku
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:59
Jah..me kòik siin tahame sex. Me oleme kòik kiimas nàoga..isegi pilditud?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 21:59
Teie Koik tahade hea sex kokuaek
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 22:00
Sirru kas olete märk
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 22:01
Ok.ok. mine magama. Sa liiga poisike
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 22:02
Tavalised🤗
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 22:03
Ma teen sulle ja teisele ka õnne,tahad ju onju
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 22:04
Ok.touch. aga ma ei saa aru millest nii puudus on et prost olla? Minu meelest on elu nagu lill vòrreldes 1990- 2000. Praegu on ikka elu kui lill.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 22:07
Ma ei tea kellega sa Virussa rààgid? Aga sa oled labane nii oma kirjastiililt kui ka pilt on nagu mingi Viru vangi oma
˅ näita rohkem ˅
2020-04-07 22:07
Sull on püksid lill oitseb
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9