Foorum
2011-09-24 19:02
Ma ei saa aru piltideta naistest, kes siin kuulutavad ja tutvusi otsivad. Miks peaks keegi huvi tundma pilditu kasutaja vastu???
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 19:08
Peaasi,et emane ja et auk oleks kuhu toppida.Usu mind...enamikel meestest täiesti savi kuhu toppida.Ainuke nõue ongi passi järgi emane olek.
Sama ju pilditute meeste kohta...mida nemad siin trambivad?Weebipihkurid?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 19:17
Hästi sõnastatud, caribian
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 19:49
Aga mis vahet sel on, kas on pildiga või ilma pildita. Sinu jaoks? Iga pisiasja ei saa nii südamesse võtta.
Ma näiteks ei saa aru 2/3 kes siin saidil on. Mida nad siin teevad? Vahet pole. Tehku mis tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 20:17
Välja pandud pildid ei pruugi alati enda omad olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 20:18
Jah. Oleme siin seda tähele juba pannud ja mitte vaid korra.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 20:20
Mina ka ei saa aru, aga tuntakse huvi. Kuulutama isegi pea. Minimaalsest profiilist piisab, et postkasti põhja pihta kolksud käiksid.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 20:34
See on lihtsalt suhtlusportaal nagu iga teinegi.Seksi siin vist keegi ei saa ja ei tee.Sel polegi ju tähtsust iseenesest...tulevad inimesed kokku..hindavad üksteise pilte,vahivad paljaid naisi,puhuvad mulli ja siis magama...
Kuulutustele jah üldiselt ei vastata..meeste poolt pandud kuulutustele...milleks?
Seksi teeb naine niikuinii oma mehe,oma elukaaslase või oma püsisponsoriga.Mingil suvalisel tropil ju endast üle sõita ei lasta.
Selleks peaks iga väga madal juba olema.Väga lihtne süsteem iseenesest.
Miks ei võiks ilma pildita tutvusi otsida?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 20:41
Kle, räägi enda eest. Siin saab sexi ja siin (ok portaalis endas jah mitte) tehakse seda sexi nii, et vähe pole. Lihtsalt, inimestel on nõudmised ja igaüks leiab vaid seda mida ta otsib.
See, et mõni ei leia või mõni aint ämbritesse astub, on küll ta enda isiklik traagika. Ei tasu ennast igasugu tilulilust pöördesse ajada. Täiesti normaalsed ja reaalsed inimesed käivad siin ning suhtlevad, kohtuvad ja sexivad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 20:44
Loomulikult käivad normaalsed inimesed siin suhtlemas.Mina isiklikult siit kohtunud ja seksinud ei ole,aga see ei tähenda ,et teised kasutajad seda ei tee.Mina vaatan galeriid,hindan pilte ja lahutan niisama meelt.Ka nii võib.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 21:47
Jälgin kuulutusi, umbes kuu juba igapäevaselt, sportlikust huvist.. ja "paremad" salvestan..Osae hôiked mis sealt peegelduvad on ikka liialt..ei leia hetkel õiget sõna..kui aus olla huvitaks kui paljudele nendele..tulemus leitakse..ilmselt on see % madalam kui oskan arvata..aga mis sealt vastu kajab..on see et inimesed ei arva endast väga midagi ja see kehtib mõlema osapoole kohta.... igal juhul on seda põnev jälgida...eriti just nende "vaimukate" pärast..
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 21:50
Meeste kuulutustele vist ei vastatagi.Mul üks sõber just kurtis,et tal on parimad kavatsused-tahaks lihtsalt pidutsema minna,tema kulu jne.Seksi ei julge isegi tahta ja mitte keegi ei vasta.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 21:54
Arvestades seda mahtu..eriti meeste puhul..ei imesta..kes jouaks neid koik jälgida..
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 22:03
Ma ei näe erilist vahet pildita kasutajal ja kasutajal, kel on üksainus pilt ja sellelgi näeme ainult püstist riista.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 22:04
nii see on jah, meestel pole siin mõtet passida. tuleb jalga lasta
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 22:20
mjkhan, sa oled liiga pessimistlik. Seetõttu ka selline arvamus sul kogu sellest pühast üritusest. Ära ole nii negatiivne ja küll siis postkast muutub ka palju positiivsemaks. Internet ja sex on meelelahutusliku laadi asjad. Kes see ikka negativismiga maadelda

foxy, väga mitmed väga broo mehed pole siia oma pilte üles riputanud. Ühega just arutasin seda teemat. Tema arvamus oli, et ta on rate east väljas ja välimust ja kõike muud on piisavalt, et ei pea nagu põdema. Kes tahab, see proovib järgi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 22:29
miks pessimistlik, ma pakuks et ma olen lihtsalt realistlik, mind ei masenda see, et on õnnestunud üritused ja ebaõnnestunud üritused, ja see kui ma ebaõnnestunud ürituse ära tunnen, ei tee mind ju veel pessimistiks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 22:37
Einoh, lihtsalt kumab läbi kuidagi selline, ah kõik on jama suhtumine. Samas, nu ei ole jama Ma olen aasta jooksul leidnud siis hunniku ülilahedaid inimesi, palju väga viimase peal välimusega jne. Ja ma ei ole teps mitte kõige sööja. Pigem ülikriitiline ja valiv ning väga kõrgete nõudmistega. Minu puhul 500sega ei kehva sexi, kehva füüsist ega kehva kuplialust ei kompentseeri.
Paraku jah, vaid üksikutel on pildid. Nii, et kõik on ikka endas ja suhtumises kinni.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 22:47
Ma vist väljendusin enne ebatäpselt Ma ei tee seda kohta maha, ja loomulikult saab siin väga hästi aega veeta, ja leida lahedaid inimesi. Ma küll pole otseselt vist väljendanud ennast nii, et kõik on jama, aga kui see läbi kumab, siis pean täpsustama, et muidugi pole see jama, lihtsalt pole minu jaoks, selleks korraks on lihtsalt need asjad ammendanud ennast, aga ainult minu jaoks et ei ole loomulikult kõik jama
˅ näita rohkem ˅
2011-09-24 23:27
nojah, kui sa ise ei viitsi midagi luua, siis hakkabki igav ja kõik on mõttetu
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 00:02
misha, sina oled siin alles algaja. seega pole sul sõnaõigust
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 02:28
Minul ühtegi pilti ei ole. Kuulutada ma ei kavatse. Praeguse konto tegin rohkem selleks, et vahel foorumis mõnda huvitavat teemat kommenteerida.
Kunagi minevikus olen ma tutvunud ka, aga enam ei mäleta, mis asjaoludel ja kas mul mingi pilt siis ka oli. Vastassoo puhul olen ma üldiselt pidanud tähelepanuväärsemaks seda, mis profiilis infoks kirjas, sest pilt ei pruugi usaldatav olla. Ja oluline on ikka inimese nägu, mitte mõni kehaosa (eriti mõttetu on veel suurelt jalgevahet demonstreerida).
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 10:08
pilt pildiks.tutvumisel saab määravaks inimene ise ja mis on eesmärgiks.
kuulutustest leiab toredaid ja meeldivaid inimesi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 10:42
Iha võiks teha sellise lükke, et ilma pildita kontot luua ei saaks, see mõjuks saidile väga värskendavalt. Kellele neid pildita kiimlejaid ikka vaja on. Ahah, saidil meeldib olla, aga ise midagi panustada ei soovi

caribiani jutt on BS nagu ikka, tal on konto abs kõigis seksportaalides üleval mida ma kohanud olen. Kui ta tõesti ei kohtu, ei seksi (ometi kohati nagu seksib ka ja siis jälle ei seksinud), siis milleks kulutada oma elu odavale tähelepanule, sest odavus ei tohiks caribianile kuidagi huvi pakkuda. Ma täitsa usun, et caribian on lihtsalt tavaline prostituudist kullakaevaja, kes rohkem valetab iseendale kui teistele

Muide prostid vihkavad alati mehi, sest prostiks olemine on niivõrd alandav tegevus.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 10:55
misha, kas prostituudi kasutamine ei ole mitte samavõrra alandav tegevus? ilma rahata ju naistelt seksi ei saa, see mees, kes on valmis maksma prostituudile?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:05
jälle ping-pong, kui naine on prost siis on mehed selles süüdi, aga kui teema läheb siin seksile, siis kõik naised (KÕIK) peavad rahaküsimist normaalseks (rõhutan NORMAALSEKS).

kahepalgelisus on metsik asi teil, äkki peaksite sellega midagi ettevõtma. muidugi mehel on raha lihtsam pakkuda ja tegelikult miks ka mitte? pakud raha, näiteks 30€ ja seks on kindel. mehel pole vaja päev läbi heietada kas ikka saab või on naisel peavalu või peab koju lapse juurde minema. maksad - saad teenuse. muidugi mingi hetk mees kalestub, ta ei suuda enam näha naisi normaalsete naistena vaid suhtlebki nendega rahas või asjades. aga kui pooled on rahul?

vot siin tulebki mängu see kahepalgelisus, naised ei suuda kunagi leppida kokku kus nad siis on, kas on prostid või siis ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:07
Sellega paned küll puusse.misha.Minu ainuke konto netis on just seesama siin saidil.Ma olen loobunud isegi facebookist.Msn ega Skype ei kasuta ma juba ammu.Kasutan ainult telefoni,aga plaanin ka selle ära visata.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:12
kahjuks sa jälle valetad, aga sa ei üllata sellega
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:13
Ma nii ränka üldistust ei teeks. nt. minu puhul sa misha võid seksist ainult und näha, vahet pole, kas maksad või ei. Koju lapse juurde lähen ma siis (eetekäändena siis) kui mees mind seksuaalselt ei eruta. Rahaküsimist seksi eest ja maksmist ma normaalseks ei pea. Aga eks igaüks teeb oma valikuid ise ja elab nii nagu oskab.
Ma arvan, et sa misha eelistad ise ka kuulda, et vaja koju lapse juurde minna sellele, et sulle otse näkku öeldakse, et sa pole just kõige atraktiivsem mees Seega, ei mingit kahepalgelisust, vahel on ilus vale parem kui valus tõde
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:13
Nimeta mõni portaal.ma ise neid väga ei tea..rate?ei ole kontot..Sie..ka pole kontot,millised veel olemas on?
Orkut-pole kontot,Facebook-konto suletud.Mis veel?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:14
need on täiesti vastandlikest vaatenurkadest tehtud avaldused, mis ei sobitugi kunagi kokku. Võta näiteks flavio briatore, kes ostab omale iga paari aasta pärast uue caribiani, kas ta tunneb ennast alandatuna, hoolimata sellest, et tegelikult on ta vana ja kole kiimakott, kedaneed kaunitarid ilma ta rahata kaugelt ka ei vaataks. no ok kindlasti tal on ka natuke tapvat charmi, aga treialina kuskil tehases töötades peaks ta sellest hoolimata ilmselt korra kuus prostituudi juures käima. See oleks kindlasti alandav. Nüüd aga on ta rikas naistemees, kes naudib seda, et võib seda kõike omale lubada. Ja neist tibidest ta niiviisi genereeribki järjest uusi samasuguseid, osad kindlasti saavad ta rahadest tuule tiibadesse ja võtavadki seda kui midagi, mis kuulus tormilisse noorusesse ja maailmaavastamisse ja leiavad elust nii tõelist sõprust kui ka armastust, osadest saavadki aga selliste briatorede poolt eluks ajaks persse keeratud tibid, kelle elu kõrghetk on olnud rikkuri mängukanniks olemine ja seda kannavad nad elu lõpuni kaasas ja afisheerivadki oma merkantiilset väärtust, märkamata, et aktsiaportfell on kergeks jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:17
Aga selles on miskal muidugi õigus..suvalise tropiga seksi ma ei tee,tropp peab ikka loaded olema ja seda minuga jagama
Tubli poiss,kui sa ikka oled poiss....tegid nüüd küll suure avastuse
Ma olen seda pidevalt rääkinud ja kõik juba teavad seda,et minu käest mingit niisama keppi ei saa.Tao endale see pähe!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:17
kelle käes on raha see valib ja kui teki sobivust siis saab valida kellegi teise, asi ei ole üldse atraktiivsuses. lihtsalt naine tahab raha ja mees seksi, raha paneb rattad käima.

sina võid ju minul puhul sama und näha, kuidagi väga lapsik väide naise kohta kes isegi oma vanust ihas valetab
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:18
Pole saladus,mu vanus on 37 ja see on ka kõigile teada...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:21
caribian: milleks sulle midagi tõestada, et sellest uus vale puhuda? valeta, sa valetad ju endale mitte teistele ja kui sulle see sobib, siis ei häiri see kedagi. ma olen näinud sind igalpool figureerimas ja alles sa suvel väitsid et suvel pole FB kontot, ometi sul on see koguaeg olnud, vist isegi kaks kontot.

loomulikult sa seksid suvaliste troppidega raha eest, seepärast sa neid troppe vihkadki, aga teistmoodi raha ei tule sisse ja mis seal lõuna-eestis alla keskmise palgaga ikka teed.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:22
see eelmine post oli foxyle
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:25
vaadake siis ise kui mina valetan http://alastonsuomi.com/demi1974
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:28
Sa paned ikka väga puusse.Huvitav,millal ma sulle ära ütlesin?
fasebook on lukus-suletud,päris kustutada seda ei saa..vähemalt ei õnnestunud.Kui tead,kuidas kustutada,siis anna teada.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:30
Mõtetu teema sinu poolt Suvaline päss minust üle ei sõida.Ja mingi kilo euri eest ma jalgu ei harguta.
Teema lõpp.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:31
misha, kui sa neil saitidel kolad, siis järelikult on sul endal kah seal konto?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:33
on, sest mind huvitab seks. asi pole selles kas konto võib olla, asi on selle eitamises.

caribian väidab et tema ei kohtu, ei seksi, ometi ju on tal määratud et kohtub, on single mida ta tegelikult vist ei ole. ühesõnaga 100% valelik inimene abs kõiges. lisab kuulutusi ja seksib nende troppidega nigu mühiseb.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:36
Sinuga ei seksinud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:37
misha, oma süü kui oled nii naiivne, et usud kõike, mida internetist lugeda võib
ja millest üleüldse nii suur huvi caribiani vastu? oled armunud? jäid kepist ilma? oled kade, et keegi sai, sina ei saanud? vastasel juhul ei tohiks see kuidagi sind puudutada, kas cariib on single või mitte, kellega ja millistel tingimustel seksib jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:39
pole huvigi olnud. lihtsalt kokkuvõtteks - su haiged valed viskavad lihtsalt väga üle, mine arstile ausalt
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:40
Ükski netitutvus pole kunagi minu käest seksi saanud.Ei saa ka.Inimestega tutvun ikka reaalis.
Just täpselt selliste debiilide pärast ei ole võimalik netis tutvuda
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:41
foxy: sa tõesti arvad et valetav naine peaks meest erutama? tõesti arvad? sa tõesti arvad et normaalsed mehed jooksevad demile tormi? eksid, need kes jooksevad on tropid ja las jooksevad, saavad end tühjaks rammida pisikese nutsu eest. nad teevad ju õigesti sest selliseid naisi tulebki ära kasutada, igaüks on valinud oma tee ise.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:41
foxy: sa tõesti arvad et valetav naine peaks meest erutama? tõesti arvad? sa tõesti arvad et normaalsed mehed jooksevad demile tormi? eksid, need kes jooksevad on tropid ja las jooksevad, saavad end tühjaks rammida pisikese nutsu eest. nad teevad ju õigesti sest selliseid naisi tulebki ära kasutada, igaüks on valinud oma tee ise.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:42
Kõik on ilma jäänud nii pisikese kui suure nutsu eest
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:43
kogu demi jutt on vale, haipimine. sellega ongi ta loonud mulje nagu on hirmus tegija jne. tegelikult ta pole seda. eksponeerib nagunii pilti mis on 5 aastat tagasi tehtud loomulikult need mehed kellel on kodus veel koledam naine võtavad tuld, lihtsameelsete lõbu
üks saab edevuse rahuldada, teine seksida raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-25 11:45
misha, kasva suureks, siin ei ole pioneerilaager
˅ näita rohkem ˅