Foorum
2011-02-23 08:23
Ma võtsin ka teemaalgatajalt õppust ja algatasin Prillitoosi foorumis teema - ''Pensionifond - kas see mitte pole liigseks koormuseks noortele!?'' aga vanurid on jube pika taibuga... ootan alles tagasisidet. Aga Perekooli foorumis algatasin teema - ''Kas ma võin, teiste naistega seksida kui mu oma naine on rase?'' Ja ossa, kus seal oli alles tagasisidet... nad oleks mind elusast peast rattale tõmmanud kui vaid kätte oleks saanud!
Järgmiseks on plaanis Offroadi foorumis algatada teema õlivahetuse ja mähkmevahetuse peamistest erinevustest.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 08:26
machine sa järgminekord teemad jäta samaks aga foorumid vaheta ära. Saad vbla ehk ka mingigi asjaliku vastuse
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 08:32
risto- sa oled tubliks muutunud, mul on hea meel
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 08:46
Lugesin ja lugesin ja ei saa aru, miks teemaalgataja, selline üle küla seksikas ja tark mees siin ihas vanurite juttudest ennast segada laseb!
Kui sa ei taha, et teised oma arvamust avaldavad, siis oled vales kohas! Hakka romaanikirjanikuks! Kui sul muidugi su elava sekselu kõrvalt aega üle jääb! Ja tervitusi lastele!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 09:28
Pole siin sage külaline . Varsti see teemaalgataja ea piir käes , ei tunne küll ennast surmaga käsikäes olevana . On ikka mõnel ajud säästu kangest segi joodud .
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 09:32
enamasti ma olen vait, aga kuna hundike ka minu poole oma kirjakesega webi sexi teemadel pöördus, siis ma lihtsalt pean sõna võtma- kallis mees, otsi endale abi. Ma ei ole veel pensionieas, nagu sina seda defineerid, aga paha hakkas su postitusi lugedes minulgi. Minu lapsed näituseks on näinud mind rohkem alasti kui siin piltidel esinen- kuramus küll, kes sisi saunas ikka vatikuuega ringi laseb. ja veel, tegelikult tahtsin öelda, et üks küpsuse märke on võime tunda end mugavalt inimeste seas, kes on meist erinevad.
Loomulikult ei saagi kõik olla ühe vitsaga löödud ja võrdväärselt standardse ehitusega, aga see teebki maailma, inimesed ja elu huvitavaks, et on palju variatsioone ja alati leidub igale variatsioonile ka teine pool, kes seda imetleb.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 09:34
Vaatasin siis mina ka selle teemaalgataja üle. Mees nagu ponks. Igal pildil toit ees. Õllekõht kahh kenasti olemas. Autod kahh meeldivad. No mis sa hind veel tahad? Naised miks te ometi seda meest juba maha murdnud pole?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 09:39
Tegelikult on tema vimm penskarite vastu selles, et peale meie ei regaerinud tema ahvatlevale weebi-onamise pakkumisele mitte keegi! Ja meiegi ainult irvitasime! Häbi häbi penskariklubi!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 09:45
Ei saa aru miks ühe pooletoobise pihkuri jutu peale nii pöördesse minnakse. Ka mulle jäi mulje, et mingi farmigaabriel on siis eputama pääsenud aga mis siis. Las elab end välja, teeb soome ehitustel tänuväärt koristutööd ja poseerib uhkelt võõraste autode foonil. Igaleühele oma, nagu öeldakse.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 11:07
Farmi gabriel Ärge tuletage seda peletist meelde. Aga jahh. Las ta onab siin üksi edasi. Ma luban, et enam ei sekku
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 15:40
Mis ma oskan enamustele siin vastata aga eks ma siis proovin paljud ei tee vahet lihtsalt pihkupeksmisel ja websex aga eks loll on ju ka omamoodi hea olla.
Ja Tont113 sinu arvamus et olen ehitustööline või seal koristaja on väga vale kuigi arvan et see sind ei huvita ja mis puutub autosse siis korraldasin ameeriklaste kokkutulekut ja oman ka ise ühte ameeriklastest aga sina seda ei saa endale kunagi lubada.
Aga kuna vaatan et ei taheta seda teemat lõpetada siis arvan et paljud ikka tundsid ennast puudutatuna.
Nii ja siis veel Maiu eks loomulikult lapsed näevad oma vanemaid paljalt aga et tema emme seda avalikult netis teeb see ei ole ju eriti emalik ja see et sulle sellise pakkumise tegin siis tähendab see seda et paistsid välja selline kellelt küsida aga jah toonitagem siin ka seda et kohe taheti raha saada.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 15:54
No ja milles siis probleem!? Sa ju ometi peaksid saama seda endale lubada :$
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 16:26
Kui 10 aastat veel vastu pead siis saad võibolla aru et ühiskond ongi raha peale ülesse ehitatud.Juhul muidugi kui hundijahti pidama ei hakata.
Ja see et sa kuskilt Ameerika romulast endale vana fordi oled soetanud ei tee sinust veel tegiat.
Teema oli loomulikult huvitav kuid lõpuks kiun hakkas ära tüütama.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 21:14
Tolleaegsed noored hundid on nüüd ka juba ise pensionärideks saanud, huvitav kuidas nad praegu oma väljaöeldusse suhtuksid?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 21:32
Vist tegeleb käsikiimarlusega rõõmsalt edasi
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 22:17
kes siis ja kelle kaest raha peaks kysima voi kelme mangima? Lapsed isade ja emade kaest? Rinnaimemine oleks ju lahe, pealekasv olemas nagu
lagledel, kes pulli parast hakkas siseministriks ja lopuks sai Brigitta randurnuntsius -Lahke anniga naised: lodevus ja kiimalisus olid Eestis maad võtnud, 14.05.2023. Ohtulehes
Tasub lugeda
˅ näita rohkem ˅
2023-05-17 23:20
Dragu, aga meil on ju siin keegi kodanik Rahu, küsi temalt.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 10:03
tõsi on et pässe ei taha - kuigi ellips arvab, et ta on jube ilus
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 14:41
Te arvate , et kõik on siin oma ankeeti pannud ausalt oma vanuse? Nii mõnigi 28 on tegelikullt 45.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 15:26
pensionäridele teine keskkond olekski võinud olla vana lehe variant.
˅ näita rohkem ˅
2023-05-20 18:15
Bella mis sa jaurad, lähme homme tuulehaugi püüdma
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 01:33
Kellips - voib ju siin hirnuda , reklaamigu enda ilu ,valimust. Ma pole nii vaiklane,et siin kirjeldama - kes on koledam voi ilusam ning mille alusel seda vordlust yldse teha saab? Mis loeb sinu ilu kui moistus vaaringu rikub?
Foorum ei ole hindamise koht, hindamiseks on voimalik punkte anda - seal elagu need ilusaimad ja targemad valja😅,kuigion siin IHA s palju,kes kardavad oma ilu hinnata lubada......

Kellips ju tegi ka oma nime kontole, sarnasena minuomaga,et saaks solkida. Osaliselt oled sa taitnud oma eesmargi,kuid ma ei ole siin olnud kunagi selleks,et oiata taoliste parast- neid on siin hulgim......
˅ näita rohkem ˅
2023-05-21 09:33
et mille alusel saab võrduslt teha - selleks pannakse profiili oma näopilt ja las siis teised võrdlevad. arusaamatuks jääb milleks sa siin üldse oled - piltide alla lollakate emotikonide kirjutamiseks? milleni see on viinud? mis kasu sellest on? mis on selle tulemus?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-23 01:42
arusaamatu on pigem sinu käitumine, kus kirjutad teise nimele kommentaare piltidele emotikonidega terve jada lisades . Ja mis on sinu probleem kui see sind ei puuduta , rähelda siin - mina sind arvustamas ja ka teisi ei käi sel moel. Mine korja taarat edasi ja naudi suve.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 14:33
".... et enamus foorumi külastajaid ja kommenteerijaid on vanurid kelle sex kogemused jäävad ammusesse aega kus oli kõik pimedas ja teki all kui oli saadud ENSV kompartei luba..."
--------------------------------------------------------------------
Ma ei tea miks mõned noored siin käivad, kui enamus on vanurid
Vanuritel on leht juba olemas, Rate ei kestnud kaua ja nüüd ei leia lapsed kohta.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 16:27
need nn. "noored" on nende vanurite libakontod, nii et ei tasu väga leili minna. neid pärisnoori on siin ühekäesõrmedel
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 16:47
50+ vanusele võiks tõesti midagi eraldi olla. Kui oled üksikuks jäänud siis pole lootustki kedagi leida. Siinsed elukutselised naistutvujad ei lähe arvesse. Enamus ilmselt otsivad noori või on " kullakaevajad".
˅ näita rohkem ˅
2023-06-18 12:26
Vest,

Pigem raske neil kes tahaks et eraelu poleks nagu läbisõiduhoov. Ning kahjuks ka suurem osa neid naisi ongi sellised kes pole huvitatud kooselust ega koos elamisest.

Mees vaid otsib ja tahab leida ning olla koos, kuid naiste endi algatus, kui üldse, on lahutuse sisseandmine, lõhki ajamine, laialiminek, ning probleemide lahenduse oskus nullilähedane, sest tal pole sellega midagist kaotada, ning ei hakata tegema midagist et kooselu püsiks. Või et leida moodus et elataks teineteisega koos, sest linnas on alati hõlpsam ju naisel minema joosta kellegi teise juurde kes on hargivahe näitamise eest nõus ülal pidama...

Tundub et naised ei tahagi koos olla alatiseks. Veel vähem siinsed elukutselised emased tutvujad.
Enne siinse konto loomist muidugist nauditakse vallasema staatust ja halatakse ning itkutakse et kui raske on.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-15 17:39
Teema algataja konto juba kadunud? Aga teema jätkuks. Iha oli koht kus kohtuti ja tehti midagi. Vanasti. Nüüd müüakse naiste pesu ja pakutakse veebi.🙂 Nüüd nimetatakse seda nooruslikuks. Iha on muudetud vituaalseks.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-15 21:10
Tegelikkuses naitavad kuulutused,et noored peavad valima teise keskkonna. Kuulutajate ja kontode omanike ,uute tekkimine- vanus on ca 17 aastat edasikykkunud ehk siis peale 25....40, eas
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 23:28
Julge hundi rind on kuuliauke täis😁
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 21:30
huvitav ,kui vanurid siin on ,siis miks need 30aastased just neid tahavad ,sest neil 20 aastatel pole kogemusi ,meritähte oskame kõik teha ,,lumes ja liivas ,aga mitte ,mehega voodis
˅ näita rohkem ˅
2023-07-25 01:11
no näed siis , keegi luges ja võttis kuulda, juba on uudis meedias - riik hakkab vedama noorte projekti kuni 25 a. , teeb eraldi veebika lehe , mis läheb maksma 275000
˅ näita rohkem ˅
2023-07-25 13:16
Nii mõnus on vanur olla, tüdrukud ei jookse enam järgi ega nuru kogu aega keppi, ma saan oma keppi nüüd ise kasutada. Lõpuks ometi - sisemine rahu.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-25 17:50
Eks iha foorum olegi vanurite koht. Ma tulin ka siia alles siis, kui vanaks jäin. Enne seda huvitas vaid tutvumissektsioon. Kellele ei sobi, see võib foorum69 ette võtta. See küll ripub viimase niidi otsas ja eriti hästi ei toimi, aga midagi paremat meie e-riigis noortele kiimaritele ei pakuta.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-25 19:27
Milleks riiki süüdistada? Ega riik pea noortele meestele naisi kandikul nikkumiseks ettetassima. Pisaratest on vähe kasu, tuleb õppida korralikult suhtlema.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-25 21:25
MOTT
˅ näita rohkem ˅
2023-07-28 09:07
Kui vaadata uksikhunt düsgraafilisi postitusi, siis võib julgelt arvata, et tegemist on harimatu inimesega. Võimalik, et oma 8-klassilise hariduse saanud kusagil nõukaaegses küla põhikoolis, kus ainus õpetaja õpetas nii lugemist, kirjutamist kui rehkendamist.
˅ näita rohkem ˅