Foorum
2011-02-22 20:26
No igal perel omad kombed ja tavad.Pole kellegi pädevuses kellelegi öelda kuda ta elamapeab või võiks. Kuid köh, köhh me hakkame teemast väljuma tasahilju. Ehk jääks teemasse või tuleb uus??
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:27
Hundu,aga korralike inimeste jaoks ju igasugused perefoorumid jms Miks sa meie seltsis siis oma moraalset palet rikud?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:29
Hiir..perefoorum...ää aja naerma ..hundu sööb sind sellise jutu peale ära ...mis sa söönud oled ,et sa na andekas
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:35
Eks perefoorum ole ka omamoodi koht kus suhelda
Aga olgem ausad kas kellegile meeldiks siis vaadata kuidas ta ema isa poeg või tütar siin paljastavaid pilte paneb.Kui mina kunagi peaks mis loomulikult ei juhtu siia endast paljastava pildi panema ja mu tütar seda näeks.Seda läbielamist ei tahaks ühelegi lapsele aga osad emad sellest siin ei hooli
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:41
uumor, just nimelt UUMOR.... ja tegelikult kurb ka, et undu on korralikust lastetoast ilma jäetud. Ja lugupeetavale teemaalgataja tuletan meelde, et nooremaks ei saa meist keegi, saad ka nii vanaks kui sinu poolt nimetatud penskarid, kes nad iganes ei oleks
M aolen õnnelik, et enam nii noor ei ole Oma teadmisi ja elukogemust ma küll selle vastu ei vaheta, et mõned kortsud ära kaotada. Nii et arene undu
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:41
Vaata Hundu, Ma juba kellelegi siin foorumis ütlesin,aga võin ju sulle uuesti öelda.Siis kui ma sinu vanune olin,elasin ma perele ja mul polnud ei aega ega vajadustki sellist meelelahutust otsida.Nüüd võin ma ju elada iseendale ja kui minu lastel,kes on sama vanad kui sina,pole minu siinviibimise vastu midagi,siis ei ole ka sinul põhjust kobisemiseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:45
Eks see ole nii kuidas vanemad ees nii lapsed järgi
Masendav kohe vaadata kui ema 45+ siin paljalt oma koledas alastuses ja siis tema tütar 20 üheskoos siin nillivad mehi sest tütrele meeldivad vanemad ja emale nooremad
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:49
Tead Hunduke.Ihas võivad olla kõik need kel sexsuaal maailmas kõik korras vanusest olenemata.Ja sinu pakutud 40 on ilmselge jaburdus.Siis ju paljudel vabaelu jälle hakkab.Ja kui sind häirib siinsete vanus tee ise selline koht kus täpselt sellises vanuse kui sulle meeldivad aind on.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:54
Hea teema tegelikult.Vot kui palju rahvast kohale tõi
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 20:57
Ma ei saa ikka aru milles on Sinu probe? Ütle otse välja. Kas tõesti Sind häirib teiste inimeste elu ja tegemine? Miks?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:01
ise ei saa ja teistele ka ei anna
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:04
Aike ta on lihtsalt arg noor hundikutsikas kes ei julge urust välja tulla vaid uriseb seal ääre pial ja peab kõikki vaenlasteks
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:07
pole kunagi nii kadedat poissi näinud
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:07
Ei ma ei ole arg vaid lihtsalt nilbe vaadata kuidas vanad inimesed ennast siin nii häbistavad ei austust laste ega oma vanemate vastu
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:13
no kui üldse austusest rääkida, siis eelkõige ei ole seda sinul enesel, uksikhunt ....
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:15
Hundu ehk peaksid kirikuõpetaja juurde pihile minema ja armulaual oma patte lunastama, ehk saad sealt abi,aga siin sa kyll oma probleemile lahendust ei leia
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:16
kui eesti satud, astu wismarist läbi
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:17
Ma ei usu ühtegi väidet siin hundu enese om ka mitte. Tegemist on millegi muuga.
Mis sa arvad hunu kui me kõik hakkaksime siin vinguma ja tänitama kõige selle kallal mis meid siin ja mujal häirib inimestes, mis siis toimuks? Sa vist ei taha seda teada. Mina ka ei taha.
Õpi taluma seda mida sa muuta ei suuda ja maailma muutmine hakkab peale ikka enesest. Muutu ja sa näed kui kauniks maailm tegelikult muutub.
On üks lause. Vihkamine hävitab nõu millesse ta pandud on e. inimese. Kas su elu on tõesti nii väärtusetu, et see pole enamat väärt kui vihkamine? Mis su tütar arvab kui ta oleks Sinu vanune ja loeks seda kuidas tema isa teisi inimesi sõimab. Inimesi kellega ta pole elades kohanud ja isegi klaasi veini pole joonud.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:18
Vaatamata vanusele jääme me kõik kellegi lasteks.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:20
Õnneks mu tütred mõistavad minu maailma vaadet kas see õige või mitte seda ei oska keegi öelda aga olen alati õpetanud et kui tahad midagi öelda siis ütle olgu see halb või hea ära jäta seda enesesse
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:24
ma ei usu, et sellisel jobul mingit naist või lapsi üldse ongi, ilmselt on see kõik haige fantaasia vili.Igaks juhuks ettevaatust, sest tegemist võib tõesti olla tulevase maniakiga
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:25
Lugesin ja lugesin aga aru ei saanud, et mis on siis need noorte poolt avameelselt arutatud teemad, millesse vanuritele nagu asja poleks? Et mida vanurid ei mõista. Ja milles kajastub see "pimedas ja teki all"?
Paluks mõned näited!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:26
Siin ma Sinuga nõustun hundu kuid küsimus on kuidas öelda. Selle väljaütlemisega on seotud mõned õpitavad oskused ja teadmised.
Oskus öelda nii, et sõnumi saaja ei tunneks ennast halvasti. Oskus mida kahjuks paljud ei oska, mul on sellest väga kahju.
Ma kordan. Alati tuleb oma mõtteid avaldada kui oskuslikult. Vastasel juhul on öeldu ju mõttetu e. sooja õhu suust välja ajamine ainult.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:29
Aike vahest tuleb öelda nii et teisel on valus või ebameeldiv siis jõuab see talle kohale kui läbi lilleda räägitu
K64 olen oma laste üle väga uhke ja kui tahad siis ma ei häbene sulle ka neid teisel kontol ehk siis tavalisel suhtulus kontol neid näidata mitte et tahan midagi tõestada aga isana olen ma nende inglikeste üle uhke
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:32
Ja oled saavutanud positiivseid püsivaid tulemusi? Ma millegi pärast ei usus seda. Näilise ehk tõesti aga mitte rohkemat.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:35
Aga hundu,kas su tütred teavad,et papa arvuti ees pihku lööb?Muidugi on nad veel liiga noored.aga kas sa kümne aasta pärast julged seda neile tunnistada?Vat minul pole põhjust häbenemiseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:36
Oma elus olen paljudele näkku öelnud otse halvustava ja enda otsese arvamuse temast ja ta käitumiset ja nii mõnigi küll karjudes nuttes ja muudmoodi tehes on oma olekut ja käitumist muutnud ja pärast tänanud
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:40
otsi lolli
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:40
Sa räägid naiste solvamisest ja alandamisest? Sa julged sellega siin veel kelkida??
Sa oled MADAL sa pole mees. Oled lihtsalt inimene.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:41
tee õelale head või paku pahale perset...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:42
Miks naistele ei ole ainult naistele aga kui vaja siis võin ka neile oma arvamuse otse välja öelda ilma et tunneksin piinlikust ja kui hiljem on tuldud tänama siis olen käitunud õieti
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 21:57
uksikhunt
sa võiksid ennast nii Eesti kui ka Soome seadustega enne kurssi viia kui targutama hakkad
pensioniiga iga aastaga tõstetakse ja 45 aastaselt ei ole küll veel keegi vanaduspensionile saanud
ära loobi kive teiste kapsaaeda kui oma kapsaaed on kividest tulvil
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 22:05
Ma endast joonistasin pildi
nii ilusa,et paitab silmi.
See pilt sai nõnda tasemel,
et pruugin peegli asemel.

Ma kõigi pärast tunnen muret.
Mul sõnus tõde,mõtteis jumet.
Ma kõigil aitan leida koha.
Miks ütlete,et olen tola
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 22:28
Midagi nii jaburat ei ole ma ammu kuulnud ( lugenud ).
Teemaalgataja on vist kuivale jäetud
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 22:30
Sellega peab nõustuma, tõesti jabur. Ajaviiteks käis kah.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 22:32
Eh keegi võiks kohe teema kõrvale teha, et 18-25a on liiga noored sellisel lehel viibimiseks. Hea oleks arutlusi võrrelda omavahel.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 22:32
Eks see siis ole jabur aga vähemalt ütlesin välja mis arvan sellistest inimestest ja kui kellegil jäi midagi arusaamatuks siis võite otse ka küsida vastan ausalt ja nii nagu mõtlen.
Aga siis lõpetame selle teema kui kõigile penskaritele sobib
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 22:49
No nii Hunt!!! Kutsun Su duellile ja kaotajal pargime vanadega kõik koos naha(hundi oma siis)!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 22:57
Ja millisele duellile sa mind kutsud
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 23:07
Sexmaratonile!!!! kogesin 2 kuud tagasi, et üle 8 korra öö jooksul enam ei jõua!!!! (a naine olgu ikka igal ühel oma)
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 23:08
Vaatasin selle teema uuesti üle,kus vanurid hundut nii solvasid,et pidi selle teema tegema.Üle ja alla neljakümneseid oli täpselt pooleks,aga kuna aktiivsemad olid just nooremad,siis keskmine vanus postituse kohta võib olla kuskil 35.
Seega kui teemaalgatajale tundub omavanuste seltskond liiga vana,siis mingu lasteaeda tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 23:18
See koht siin on ikka tõesti üks ammendamatu lõbuallikas Ma pole ammu nii südamest naernud.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 23:22
Vaata, et sa siis vana jumalale räägid kunagi, et tänu meile sa elasid 50 aastat kauem. Naer pidi ju terviseks olema või...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 23:25
mõneti on teemaalgatajal õigus. kui midagi teemasse lisada pole siis võiks seda mitte teha, aga suurem osa viidabki sodides aega.
nii et tegelikult siin ei saagi mitte mingit asjalikku teemat aretada milles on tal ka õigus.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 23:25
Ma juba ammu üle määratud aastate, aeg ammu koolda Klassikut tsiteerides-Meitel on siin kõikse parembad....no möni loll eksib vahel ärakah.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 23:27
No aga kuis need targa välja saava paista kui lolle ees pole. Ikka kõike vaja.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 06:25
Täiendage palun, kui ma millestki valesti aru sain.
30-ne aastane mees tegi foorumisse teema, küsides, kuidas veebikaamera ees naise ja tütarde eest salaja võõrastele inimestele kenasti onaneerida. Teadmata, kas teisel pool vaatab mees või naine või tütred koos oma klassikaaslastega.
30-ne aastane mees tegi foorumisse teema, kutsudes kõiki teisi kirjutajaid üles moraalselt käituma.
Kas mul jäi mõni seeria vahele?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 08:04
Leedilea, sa ei saanud millegist valesti aru.
Mõistmatut palju eriti inimese puhul,kes toob välja vasturääkivused enda mõtete ja soovidega.
......aga järjekindel.?
Tahtes teisi õpetada peaks ise enne õppima.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 08:13
risto - sa oled kohe nii tark vahel, et ... oled ka teiste pealt midagi õppinud?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 08:19
Utha,ma pole end kunagi pidanud targaks.inimene õpib kogu elu,loodan seda ka sinu puhul.?
˅ näita rohkem ˅