Foorum
2010-12-02 15:36
Arm puhtalt sportlikust huvist, et palju sa plekki võtsid?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:39
aksala - tahad ka kundeks hakata?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:44
aksala - ta ju ütles, et siis oli vene aeg...
mida sa teed teadmisega, mitu rubla ta tunnist sai???
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:46
arm: sa ei pea ennast õigustama, elad nagu õigeks pead. aga mehelt seksi eest raha võttes tapad kohe kindlasti mehe armastuse sinu vastu. tead ju ise seda väga hästi, ei ole vaja haletseda nagu sinust mehed ei hooli. sa ju ise neist samuti ei hooli. kõiki on mehi sa oled siin põlastanud, 5mindi mehed jne. mis jeesuse imet sa soovid?

jutuga nagu mehed peaks sulle kui naisele headmeelt andma jääd hääleks kõrbeks. mitte keegi ei pea sulle midagi andma, mitte keegi...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:47
nu rutsiajal maksis purk borÅ¡isuppi koos lihaga 50 kopikat. ühe õllepudeli eest sai taaras 20 kopikat. see kes veneajal nälgis pidi ikka päris saamatu olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:48
Arvutame siis ümber.....mitme leivapätsi eest oleks saanud sinuga seksida?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:51
Kaslane vene aeg!!!! Seda enam ta tõestab, et kõrvade vahelt midagi puudu. Kui õilsal kommunismi ja stagnaajal ka olid niivõrd ummikus endaga, et ei olnud süüa ega tööd no siis on küll .....( sellist väljendit pole veel välja mõeldud ) Ma saan aru, et keppisid mõnda kompartei liiget, et Ziguli ostuks luba saada aga no söögiraha eest
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 16:03
Minu arust papi sa kaitsed valesid asju ja sa ei ole saanud aru, mida ma öelda tahan. Ma olen pikalt ja laialt seletanud, kuidas ma vihkasin mehi, kes ei otsinud
armastust, aga sa ikka õigustad neid. Sa õigustad mehi, keda ei huvita naise rahuldamine ehk siis kaitsed 5 min. mehi.
Kui sa nii teed, siis võid sa samahästi kurjategijaid kaitsta, mitte neid, kellele nad kurja teevad, mu arust sul on asjad tagurpidi.
5 min. asjas ei ole naisel mingit süüd, sest kui meest seks huvitaks, siis ta seksiks ja kui inimene teisega seksib, siis on tal ka kohustus sellele inimesele
midagi pakkuda, mitte olla nagu jänes.
Rahaga sama asi, kui sa lähed nutsuga naise juurde, siis ei välista see seda, et sa poleks en am inimene, inimene sa kas oled või ei ole või on sinu jaoks
olemas vahe. Kui sa otsid tundeid, siis sa ei saa seda varjata, selle tunneb ära, aga kui oled mühakas, siis pole sinust kasu mujal kui seatapus.

Ja raha on suhetes tähtis asi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 16:10
Arm...raha on tähtis elamiseks aga raha ei ole suhte aluseks (mõtlen siis sellist suhet, kus on ka kurikuulus armastus mängus)
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 16:11
sina küsid mehelt raha ja siis nõuad veel armastust, head seksi, tundeid

mis siin kaitsta on, mehed maksid raha ja raha eest ostsid sinu tussi endale kasutamiseks. iga mees rahuldas ennast kuidas sobivaks pidas ja pooled peaksid rahul olema. sina said pappi, nemad keppi. miks sa tagantjärgi pretensioone esitad, need tuleb esitada alati kassas.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 16:33
Arm...vaata, kui võõras mees, tuleb naise juurde, raha näpus, siis on naiivne loota, et ta tundeid pakub...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 16:41
Õhtust.
Vata ühes asjas ma jään see kord arm-iga nõusse.
Raha on suhetes tähtis asi. Ise küsimus on muidugi kuidas seda mõista. Mina subjektiivselt ei pea silmas enese müümist. Seda nii mehelt naisele ega ka vastu pidi.
Raha on oluline et, partnerid oleksid võrdsed, ma ei tea s.t. minu tutvusringis ei ole paare kus üks oleks puupaljas ja teine ratsarikas. Ikka on tasakaal olemas.
Ma isegi ei soovi suhelda mehega või siis inimesega kes ei tule oma elutegevusega toime teda rahuldaval tasandil. Mina tulen toime ja minu kaaslane peab seda ka tegema.
Nii nähtuna on raha tähtis suhetes.
Sexi ostmise ja müümise vastu olen ma endiselt. Selle vajalikuses aga ma ei kahtle hetkekski. Seda on vaja nii naistel kui meestel.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 17:09
mis see abielugi muud on kui ost ja müük
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 17:11
Kah õige
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:03
Või,et naised saavad ilma seksita hakkama miks on siis juba aastasadu peetud vanatüdrukuid õeluse sümboliks?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:04
Ilmselt on teemast pooled kommentaarid kustutatud sest ma ei saanud teema arendusest mitte midagi aru.
Algul räägitakse et naised ei vaja eriti seksi ning saavad ilma selleta hakkama ... siis järsku tekkis jutt et naised vajavad hoopiski tundeid jne jne...
Kogu teemast arvan, et mitte ühtegi avaliku elu tegelast ei tohiks tuua mingisuguseks näiteks sekselu arutamisel. Leian et mitte ükski eestis elav ja terve mõistuse juures olev inimene ei hakka avalikult lahkama oma reaalset sekselu (ehk seda mis tema magamistoas tegelikult toimub), kui tal just tähelepanu vajadust pole.
Ja nii palju kui mina tean ja naistega suhelnud olen, siis on ka naistel täpselt samasugune seksi vajadus nagu meestel. See miks nad oma vajadustest nii avalikult ja avatult ei räägi on aga minu arvates põhjustatud meie ühiskonna survest. Ma isegi ei tea kust see arvamus pärit on kuid arvatakse et naine kes avalikult seksi küsib - järelikult magab paljudega ning järelikult on lõdva püksikummiga (ma ise ei nõustu selle arvamusega mitte karvavõrdki, kuid olen seda paljude naiste suust ning meete jutust kuulnud). Seega naised on lihtsalt õppinud oma soovidest vaikima, kuid see ei tähenda kaugeltki mitte seda et nad seksi ei tahaks.
Arvan et reaalses elus kus naisel on turvalisus, tahavad naised isegi rohkem seksi kui mehed. Ning naised vajavad mitte tundeid vaid just sedasamust turvalisuse tunnet.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:06
Ah sellepärast, siis ongi neid turvamehi niipalju. Krt vaheta või ametit.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:08
Naised ei taha sexi?
ifim: Kust sa selle hulluse välja lugesid?
Rautselt tahavad ja mitte ainult et, tahavad vaid vajavad sama moodi kui mehed.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:16
Aike,teema ju algas sellise väitega
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:22
ma pole aikega nõus, sest aike ise samasugust vaadet enda suhtes kohe kindlasti ei aktsepteeriks. siis on kohe tohutu solvumine. ma arvan et naised võiks ise hoopis võrdsemaks hakata ja mitte nii palju manipuleerida oma arvamusega suhetest.

ma arvan et kui mina teenin X raha ja ma tulen siia foorumisse ja hakkan neid naisi alavääristama kes minu palgani ei ulatu, no siis on küll sitt ja vile siin

aike, ole ausam inimene
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 18:49
Papi,aike vist ei osanud ennast piisavalt hästi arusaadavaks teha.Minu arvates tahtis ta öelda,et mõlemad peavad omama oma raha,et mitte üks ei oleks teisest sõltuv.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:33
aga kui üks enam ei oma? keeruline teema
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 19:57
kui mehel on nagu raha, mida ka naine saab kulutada, ent mingi suurema ostu korral see otsa peaks saama, siis on kuri karjas, ei väida, et kõik naised sellised on..... siis on
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 20:11
Tänan ifim sa viisid mu kirjutise selgemale tasandile. Tänan Sind abi eest.

Ma usun et, siis kindlasti kuri karjas ei ole. Miks? Kaks pead on kaks pead ja ükski pere ei tee sellist ostu mis paneb arvele nullid. Oleks ju ebaterve käitumine. See muidugi jälle minu mõtisklus e. subjektiivne arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 21:10
Mina ikka ei saa aru, kuidas vene ajal sai üldse näljas ja töötu olla. Neid, kes ei töötanud, nimetati ametlikult "tööpõlguriteks", aeti miilitsa ja kohtuga taga ning lausa sunniti tööle
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 21:55
töötuid polnud, aga ega igaühel raha jalaga segada ka olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 21:56
sinna ahnusesse see koer maetud ongi
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:06
kas see on ahnus, kui inimene peale esmavajaduste rahuldamise ka pisut nautida tahab?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:14
ahhhhh, te 40 aastased olete siin kõik nii ära kibestunud ma vaatan.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:15
Vat ime,kuidas siis need paarid koos püsisid,kui elati koos ämma-äiaga ühetoalises korteris?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:19
veneajal said ju kõik korteri erinevalt tänapäevast. vahest saadi halbu kortereid puumajadesse, ikkagi parem kui tänastel noortel miljon krooni laenu 30 aastaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:22
Mahuti ja kuidas veel Olen ise mõnda aega kolmekesi pisikeses ühetoalises korteris elanud Seksimise ajal pidi hinge kinni hoidma ja pruutike ei tohtinud piiksugi teha
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:34
Papi,korteri said vaid need,kes suurelt venemaalt siia tulid.Kohalikud pidid ikka aastgaid järjekorras ootama.Ja kui oli üle 6 ruutmeetri elaniku kohta,siis ei saanud isegi järjekorda
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 22:37
see oli jah 50-60ndatel. siinsed olid noored siiski 70ndate lõpus ja 80ndatel kus elu oli teatud mõttes juba kergem, eriti 80ndate teisel poolel. no inimene kes 80ndatel vaene suutis olla... see oli selline aeg kus keegi enam raha ei lugenud, see oligi NSVL kõige suurem kuldhetk vist.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 23:00
Papi,korteriprobleem oli kuni N-liidu lõpuni ja enne 80nendate lõpu hüperinflatsiooni oli küllalt töökohti kus teeniti alla saja rubla kuus.70ndatel oli vaneminseneri ametlik palk 160 rubla kuus.Minul töölisena ei olnud kunagi palk alla kahesaja.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 23:16
probleem oli, aga inimesed said siiski tasuta. suur vahe tänasega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 23:49
Mina pidin enda korterit küll 15 aastat maksma.Ja minusuguseid oli oi-oi kui palju.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 10:51
no sul oli kooperatiiv korter ja need olid ju väga head korterid
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 18:40
Oli jah väga hea korter,tuppa võis tuulelipu ülespanna ja kui vihma sadas olid aknalaual lilled kastetud Aastatega sai see päris elamiskõlblikuks muudetud,aga see nõudis lisakulutusi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 20:43
teil on ikka eriline anne algsest teemast metsa panna
jutt oli naiste ja meeste erinevast sexivajadusest ja see ON teema, mida arutada mu meelest...et millal me ürgajast välja kasvame, kus naised sexisid vaid soo jätkamiseks ja mehed pidid oma seemet nii palju laiali pritsima, kui vähegi torust tuli...mehed jätax ma sinna, kus nad on aga naiste sexuaalkasvatust peax arendama küll, et nad oskax seda hinnata ja nautida igal ajal ja vanuses...kuigi see pole mu sõnavõtux eriti õige koht, siin niigi üle keskmise isuga naised koos...aga meid on kahjux vähe!
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 20:51
oya,sexime?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 21:12
OYA,pole sel naiste seksi hindamisel häda midagi,nad tuleks vaid õpetada ise seksi küsima
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 21:17
coya, omme ju!
jfjm: on ikka küll! kui võtta 100 meest ja samapalju naisi ja teha küsitlus-uuring, arvan, selgub, et mehed enamus tahavad ja tihti, naised enamus ei taha, ja kui siis harva...mis nad (mehed) siis meie rinnal nutmas käivad? enamus abielus mehi on peale 10 kooseluaastat puhta kuival, naised lihtsalt ei taha...ja ärme akka siin (naised) kohe ädaldama, et ta ei oska ja ei hellita jne...tangot tantsitaxe kahekesi!
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 21:22
oya..meest sõnast,,naist...no krt,mis sõna siia nüid käiks lubadusest
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 21:50
Pakud end muudkui kõigile, kes aga ette satub. Pole just väärikas.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 21:53
Aga jah, see on nagu see hea nõia fenomen, et hea ei ole sa mitte siis, kui oled hea, vaid siis, kui rohkem halba teed.
J
˅ näita rohkem ˅
2010-12-03 21:55
OYA,kui palju on neid naisi,kes tahavad küll,aga ikka pipardavad,sest nii on kombeks,sest nii nõuab moraal.Kõigepealt tuleb ikka paar nädalat käest kinni jalutamas käia ja alles siis anda luba voodi äärele istuda.Hoolimata sellest,et endal kõhus liblikad möllavad.Ja siis,kui lõpuks asjani jõutakse,on mehel vedru ülekeeratud
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 02:46
Aunaste... ei saa vaitki olla... ta mulle kui punane rätik Härjale Teleekraanilt ma pööran pilgu... aga pean tunnistama, et olen
patustanud ja lasnud ennast lummata nii, et ei saanud pilku lahti (kahjuks ei saa ei pilti ei klippi pakkuda kuna polnud fotokat/kaamerat käeparast ja ega mu tardumus nende kastutamist võimaldanudki oleks)... see juhtus Järve selveris aasta-kahe eest, kui Tema sõitis üles üksinda eskalaatoril ja nii naiselikku poosi pole ma veel oma silmaga reaalsuses näinud: käekotike õla kõrgusele tõstetud näppude vahel (vasak käsi), vasak jalg toetumas vaid varbale, parem käsi kergelt välja sirutatud kui hoiaks kinni kui mõtteliselt liikuvast lindist... Ma olin tõeliselt rabatud ja kontrollisin, et on see tõesti tema - jah oli! Ja nüüd teda teleekraanil nähes näen ma vaid seda kujutluspilti ja seda kannatab vaadata vaid ühe korra! Sry...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-04 03:05
...et "Miks mehed räägivad ainult seksist."... ma arvan, et mehed ei räägi eriti seksist (ma väljaspool iha.ee e. reaalses keskkonnas teen seda heal juhul kord kuus...), vaid on suht alati valmis seksima. Naised (minu meelest) kipuvad sellel teema (ka omavahel) arutama, kuid...... kuid on ka erandeid eks ka naise vastutus on palju suurem kui mehel...
˅ näita rohkem ˅
2024-02-11 21:28
Küsimus on endiselt õhus...😎
˅ näita rohkem ˅