Foorum
2010-12-02 11:45
Õhtulehe kommentaaris on see kokku võetud. Kas olete nõus?

"Maire Aunaste on ju elu näinud daam ja ajud ka olemas. Aga ometi ei saa aru nii lihtsast ja ilmsest asjast, miks mehed netitutvusel ainult seksist räägivad. Asi on selles, et mehed saavad suurepäraselt elus hakkama ka üksi. Pesu pesemine, toidu tegemine, korteri koristamine jne pole probleem. Aga vaat seks on küll tõsine probleem. Iga mees vajab normaalse enesetunde saavutamiseks regulaarset seksi. Samas, elu näinud mehed teavad, et ennast naistega sidumine toob kaasa hulga probleeme. Kes saab oma sugutungist iseseisvalt jagu, ei hakka naistega sehkendama. No ja kes jäävad siis tutvusportaalides järele? Seksimaiad mehed! Sest nagu ma eespool märkisin, mehed saavad elus ise hakkama, välja arvatud seks.
Naistega aga on hoopis teine lugu. Väga suur protsent naisi ei vaja seksi. See võib neile meeldida aga otsest vajadust ei pruugi olla. Kui mees ei saa seksi, siis on ta nagu äralüpsmata lehm. See tähendab, et jube paha on olla. Naistel aga on seksi mõttes kogu aeg hea olla (enamusel naistest). Minu meelest Maire Aunaste ise on suurepärane näide inimesest, kellele seks võib meeldida, kuid ta saab hakkama ka ilma. Aga kas täissöönu saab aru näljase muredest? Ei saa. Sama ka Maire Aunastega.
Mehed ei ole debiilid, et nad seksist mõtlevad. Mehed on nii konstrueeritud. Võite suhtude sellesse kui pärilikku haigusesse. Mehed vajavad hoopis kaastunnet ja arusaamist. Noh, kahjuks naised ei sa sellest aru (eelpool kirjeldatud põhjustel). "
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 11:51
Arm...Kas Sina seksid mehega kaastundest??
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 11:53
Kaunaste on ju nii loll naine, üks isekamaid inimesi. Ma pole tema jutuga nõus. Kui ei huvita, siis pole vaja end toppida ja keegi ei sega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:01
ei, ei ole nõus mitte ühegi faktiga peale selle, et mehed on õrnemad, nende taluvus on väikesem - seega ka tunduvad "näljasemad"
ja mittemingil juhul ei meeldi naistele seks, kui neil poleks vajadust ja samamoodi on neil paha olla, kui jäävad rahuldamata, kaasnevatest haigustest rääkimata......
kõik algab siiski harituse tasemest...kaastundeks peaks ikka põhjus ka olema ja arusaamist vajavad kõik - oskus teist inimest kuulata on üks harituse alustala.....
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:02
oluline teave: mehed ei ole debiilid.

mis me siis sellest järeldame. tundub ,et tegelikul saavad ju mehed naisteta hakkama, kui mitte seksimist arvestada. ning naised saavad ka meesteta hakkama, tegelikult nad ei pea isegi seksima (ega siis naised ei ole nagu mehed). naistel ei peagi seksi olema, kuna neil on niigi hea olla saime siis teada, et tegelikult ei saa mehed meieta hakkama, ei saa

Arm3- kes on selle artikli autor? ma tahaks viidet autorile, või on see mingist kommenaariumist saadud vihje?
see siin meenutab mehelikku arvamust. mulle tundub, et selle autor on mees
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:03
Pealkiri peaks olema, et "mõned mehed ja Juuksur räägivad seksist". Teised teevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:07
sa oled ikka armas
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:15
Aga kuidas mees ja naine jõuaks kokkuleppele, kui mõlema soovid on nii erinevad?
Mina olen Aunastega nõus, sest tema on alati rääkinud tunnetest, aga seda ju siit maailmast leida on peaaegu võimatu.
Kui naine midagigi saada soovib, siis on ta nõus mehe soovidele ennast allutama ja alustab suhet seksiga mitte tunnetega ehk siis täidab mehe soove,
aga nähtavasti sellest ongi kogu see elu nii metsas.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:19
parma, mitu meest sa tead siin teemas olevat? nimeta
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:20
Lisett, mind huvitaks sinu arvamus, kuidas seda probleemi lahendada, mis teemas on toodud.
Või kuidas sa lahendad oma väidet. et mehed on õrnemad? Kas nad siis on ja kas peaks nende seksisoove
seepärast täitma, et nad nõrgemad on?
Miks mehed tegelikult surevad nii noorelt, kas selle pärast, et nad on stabiilsed või siiski sellepärast, et nad on nii
ebastabiilsed ja neis puuduvad põhiväärtused?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:21
Arm - millised soovid siis meestel ja naistel erinevad on? ot ja miks peaks naine millegi saamiseks ennast kellegi tahtmisele allutama?
ma ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:22
Juuksur. Jälle sa ei saanud aru. Mitte teemas ei räägita vaid sekimisest. Teised seksivad sina aga ainult räägid sellest.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:23
Juuksur, kuidas sa aru ei saa. Maire räägib ju oma artiklis sellest, kuidas mehed otsivad ainult seksi.
Tema selle olukorraga rahul ei ole, kas sina oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:26
Arm3: Kui sa nüüd kaunaste jutuga nõus oled siis ma tõesti mõistan miks su maailmapilt nii vildakas on. Kaunaste on ju ka suurema osa oma elust üksi olnud, keegi ei taha selliseid naisi. Naised kellel on kõik müügiks kui saab ise särada.

mees ja naine ei pea midagi kokkuleppima, nad lihtsalt on ja kõik ongi korras. ei pea alluma, ei pea allutama.

kui naisele ei meeldi seks siis ärgu seksigu ja ärgu lävigu meestega kes soovivad seksida, elu on nii lihtne. tuleb teha endale sobivad valikud ja olla nendega rahul.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:28
Mu arust seksikirjadega on asi see, et naisele nad meeldivad ainult selle poolest, et naine tunneb end meelitatuna, kui
teda tahetakse, aga muus osas on tal neist kirjadest ükskõik, sest naine otsib tundeid.
Muidugi, ka naine vajab seksi, mina vajan, aga see peaks olema siiski seotud ühe kindla inimesega.
Naine ju ei saada sadu kirju suvalistele meestele, see pole naisele omane, aga mees saadab neid, kuhu juhtub.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:30
Seksi vajadused peaksid mõlema sugupoole vahel olema võrdsed..Mehed alustavad seksist rääkimist kindlasti enne kui naised.Kust siis naised muidu teaksid,kas mees tahab või mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:31
Arm3- millises artiklis? kus see artikkel on? ma ei näe mingit artiklit praegu peale mingi kommentaari, mille sa siia pannud oled. ja see (minu arusaam) kommenteerib seda, mida Aunastse rääkinud on. mida Aunaste tegelikult rääkinud on, mina ei tea, ei ole tema arktiklit näinud. ma tegin järeldused sellest, mis oli kommentaaris.

teiseks ma küsisingi sinult midagi. nt seda, milles seisnevad meeste ja naiste erinevad soovid jne. või oli see ka Aunaste, mitte sinu enda arvamus?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:33
Arm...mehed ei räägi VAID seksist, mehed räägivad lihtsalt rohkem ja julgemalt seksist.
Ja mehed ei saada kirju, kuhu juhtub ja kellele iganes...Samas , et leida see üks ja kindel, on lausa hädavajalik suhelda mitmega
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:34
parma, armas. aga väljenda ennast siis arusaadavamalt? või jäta vihjed enda teada
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:35
Papi, Aunaste kohta ajad sa küll patujuttu. Võibolla tead teda isiklikult, mina ei tea, aga ma tean tema suhtumisi ja need on normaalsed, kuigi ta ju väljendab
end agressiivselt, aga see on ju tema ülesanne, teha saadet.
Miks öelda, et mitte ükski mees ei taha teda, täiesti vale, isegi näe, oli tal noor lahutatud mees ju hiljuti ja on tal neid teisigi olnud.
Näita mulle telestaare, keda tahetakse? Kes siis on need tahetud? Vabanda, mul ei meenu isegi nimed, millestki muust rääkimata, aga teleekraanil on
Aunaste kahtlemata tegija ja ta on isiksus, ta pole inimene, keda saaks unustada, kui oled näinud, ta pole mingi tühi koht.


Ja mis kokkuleppimisse puutub, siis tegelikult on see allutamine. Mehed käivad peale. Juba väga noored tüdrukud nõustuvad seksiga
seepärast, sest nad loodavad nii meest kinni hoida, neil on tunnete vajadus ja selle saamise pärast on nad nõus seksiks.
Tõpselt sama teevad juba täiskasvanud naised.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:44
väga armas on seksimata mehe võrdlus äralüpsmata lehmaga...
meeste orgasm paraku on selline, et teatud vedelik eraldub...
seega polegi see võrdlus väga vale
naiste orgasm pole seotud vedelike kogunemise ja eraldumisega, seega on naiste seksiisu seotud rohkem hormoonide tasakaalu kõikumisega kuu lõikes...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:45
juuksur: no aga mine siis oma tühja möla asemel õhtulehe lehele ja loe aunaste artikkel läbi. saad ükskordki millegist aimu.

Mina teda ei tunne, aga ise ta on oma elust alati pasundanud. Oli mees, enam ei ole, st mees ei tahtnud Räägime olevikust ja tulevikust, mitte mis oli minevikus. Pole ta mingi tegija, ei lase ta inimestel isegi oma saadetes rääkida, ainult ise esineb tähtsa olekuga. Pool eestit põlgab tema saateid.

kuule mehed ei ole naiste kiiksudes süüdi. hakake ise elama nii nagu õigeks peate ja lõpeb see pidev hala ära
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:52
Ja ma arvan, et mehed ei ole õrnad, mehed on vaid ennasthävitavate eluviisidega, nad ei oska elada, nad tormavad seksi taga ajades ühe juurest teise juurde
ja see neid hävitabki. Kui vaatate väga vanaks elanud meeste lugusid, siis nad on kõik väga kasinad kõigis asjus ja nad ei ole ka naistemehed, nad on pigem
ühe naise mehed. Inimesele pole omane enda lõhestamine, aga kes tormab 10 naise vahel, see on väga lõhestunud, vaevalt ta enam aru saab, kes ta üldse
on ja ühel päeval süda lihtsalt ei pea vastu sellele koormale. Seks pole ju ainult füüsiline tegevus, see on väga sügav psühho-füsioloogiline protsess, see pole
ainult vajaduste täitmine.

Ja mehele on antud ülesanne armastada, seksimise ülesanne on antud mõlemale, aga mees on vastutav, et tema peres oleks armastus.
Selle hulka kuulub ka naise eest hoolitsemine igal moel ja muidugi temaga ringikäia oskamine, mitte selline väga ülbe suhtumine, mida näiteks
netikommentaarides kohtab igal sammul.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:54
Arm3. sul on seksimisega praegu tuuga?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:55
papi - tead sa mine arene natuke meheks enne. miks sa vingus oled pidevalt? mine tee natuke trenni või midagi ja rahusta ennast.
sinuga suhtlemisel peaks pidavalt endale meelde tuletama, et mehed ei ole debiilid. no kurat on mehi, kes aru ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 12:55
arm3: äkki te naised pole mehe armastust väärt? näiteks mina elusees ei suudaks sinusugust naist armastada. väärtuslikke naisi on väga vähe ja mida vanemaks saad seda vähemaks neid jääb. elukogemus annab võime inimesi läbinäha.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:01
Aga see on teine teema. Ma pole ju rääkinud armastamisest enda mõttes, kuigi jah, minu arust kõik need,
kes loovad suhte ilma armastuse ja hoolimiseta, on süüdi, seega ma süüdistan kõiki neid, kes on minuga
mänginud ja mind ainult ära kasutanud, see on tegelikult kuritegu.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:03
või sa ei suutnud nendega ise manipuleerida? sa ei ole naine kes ise kedagi armastaks
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:09
Ma julgen küll öelda, et kõik mehed pole nii seksinäljas, et nendega millestki muust rääkida ei oleks!
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:11
Miks sa minust nii arvad, papi?
Aga kindlasti minus midagi muutus, kui ma partnereid vahetasin, see teeb tegelikult külmaks, nii et võite mitte uskuda,
aga mul oli periood, kui ma mehi vihkasin, kuigi nad ju selles süüdi ei olnud, et ma omale sellise tee valisin, aga see
tekitas vihkamist ikkagi.
Õnneks see läks mööda, aga nähtavasti on pöördumatult midagi muutunud mu maailmapildis. Võibolla kaotasin midagi
nii väärtuslikku, mida kunagi tagasi ei saa.
Sest inimene pole loodud partnereid vahetama.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:17
tunnen lihtsalt nii.

kui inimesed ei mõtleks nii palju nendele raamidele kuhu me omastarust peame mahtuma vaid elaks kuidas elu annab, siis oleksid paljud õnnelikumad.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:45
papi,su kommentaarides on palju elutarkust..miks naised vahel seda mõista ei taha ja meelega vastu vaidlevad?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:48
Papi, kas sa tunned, et ma pole v]imeline armastama või seda, et mind pole võimalik armastada?

Aga üks naljakas kild ka minu minevikust. Kuna mul oli raha vaja ja polnu tööd, siis ma kasutasin mehi raha saamise
eesmärgil, aga teate, mulle oli see nii naljakas, et mehed seksi eest maksid. Nii kõrvalt vaadates ikkagi ajas
muigama, et kuidas see võimalik on, et mees seksi eest on nõus maksma.

Aga negatiivne asi jah, et ma vihkasin mehi selle eest, et nad pole võimelised armastuseks. Ma katsusin neid alati
läbi, et kas nad tulevad selleopärast, et neil on vaja armastust ja see ei olnud kunagi nii ja ma vihkasin neid just
selle pärast, sest see oli loomalik. Mis inimene see on, kes tuleb seksi pärast.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 13:54
Arm3,kui sa kasutasid mehi ära,et nad sinult sexi ostsid,miks sa sel puhul ei pea neid mehi inimesteks ja ajas sind muigama...minu arvates see su viimane kiri ajab mehed muigama
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:13
Mitte ainult mehed
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:16
njah. paneb muigama. tegelikult isegi sõnatuks võttis mõneks ajaks
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:30
arm3: mul on ka elus rahatuid perioode olnud, pole kunagi tulnud mingit ideed enesemüümiseks. minujaoks on see kuidagi nii mõistetamatu ja kõige mõistmatum on see hilisem meeste süüdistamine. nagu need mehed oleks selle prosti eluõnne röövinud...
noh võõras mure ka muidugi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:50
Arm3-kas sinul endast kahju pole? muigamine on liig siin.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:52
Naisel ennast müüa pole üldsegi midagi erilist või kummalist, see on ju väga vana amet ja naised on alati seda moodust
kasutanud. Kahjuks ma ja ei olnud siis kursis sotsiaalabiga, et oleks sinna läinud ja abi palunud, vene ajal ju selliseid asju
ei olnud ja mulle oli see uus asi, olin lihtsalt teadmatuses, kellegi poole ei osanud pöörduda.
Muidugi on enese müümine vale, aga mitte raha pärast, vaid hinge pärast.
Sest igat asja ju võib teha, kui see on armastusest. Kui mees annab naisele raha, on see vägagi soovitatav ja õige nähtus,
sest selle tingis soov endast midagi anda.

Aga seksi ostjaid ära õigusta. Need olid tundetud mehed, nende tegu ei õigustanud miski, et peaks neid
kaitsma. Mis neil siis häda oli? Papi, ütle, mis neil viga oli, et neil oli vaja ära kasutada tundmatud naist, kellest neil
ei olnud sooja ega külma. Isegi raha ei kompenseerinud seda, et nad olid nagu elavad laibad.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:53
Papi, mehel end müüa oleks tõesti viimane asi, imelik, et üldse võrdled end naisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:57
Mehed räägivad vaid seksist? Mis selles nii halba on? Kas naistel on siis sellest rääkimine raskendatud või nõuab mingeid extra jõupingutusi? Meil kõigil on elus raskeid aegu aga hakata enda elushoidmiseks omaenda keha ja väärikust müütama... Ikka aru ma ei saa, kuidas te naised oma eludega küll hakkama ei saa? Kas sõbrad, tuttavad, perekonnaliikmed siis ei aita? Kui rahalised raskused on, siis saab ajutist abi sots. ametist, ikkagi parem kui lasta karvikutel ennast trööbata. Miks sa Arm siis võtsid neid vaid seksi pärast tulevaid mehi vastu? Kui sinu soovid on teised ja näed et need ei klappu, siis ära suhtle selliste inimestega. Kui vajad ise seksi, ära nurise.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 14:58
Arm3 Sa tõmbad endale vee peale oma viimase jutuga. Et kui mees end müüb siis, on ta isegi ennast müüvast naisest, madalam. Ja samas sa räägid kuidas sa ennast müüsid! No kui sa sead enda müümise väga madalaks, siis mida sa tahad, et kõrgem klass kes seda madalat teenust kasutab, peab sellest madalast teenusest ka lugu?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:05
arm3: need mehed siiski aitasid sind ja sa ise pakkusid ennast. sul on ikka nii vildakas maailmanägemus ja seda ei parenda vist enam miski. eks sa pead elama selle järgi, teised elavad teistmoodi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:06
Barb- sinu soovitus on teemat algatanud Armile igati hea, kuid teatud eas inimesele see ei aita.Kahjuks, sellest tingitud inimesel iseendaga vastuollu sattumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:06
Papi, inimesed teevad hädaga igasuguseid asju, oleneb inimesest.
Kui naine on hädas ja tal on mees, loodab ta mehe peale, kui ei ole, loodab ta võõra mehe peale.
Aga mida mees hädas teeb?
Oleneb jälle mehest. Pole ju harvad lood, kui mees läheb vargile, röövib kedagi.
Näiteks tuletame meelde raamatut Külmale maale. Süüa polnud, aga oleks ju tahtnud.
Mees prostituudika ei hakanud tõesti, aga vargile läks.
Sõja ajal oli tavaline, et naised söögi saamiseks kasutasid intiimteenuseid, kasvõi väikese palukese nimel.
Ja pole välistatud, et need ajad kunagi jälle ei tule, eks siis vaadaku igaüks ise.
Leningradi blokaadi ajal söödi laipu, aga siin te ütlete, et mis hirmus tegu on mehelt raha võtta.
Sots. abi süsteemid puudusid.
Praegu on õnneks sots. abi, aga on ka neid, kes võivad enesetapu teha, kui väljapääsu ei näe.
Nii et jah, kes mingi tee valib.
Inimesed pole tõesti kõik sündinud kuldlusikas suus ja ette tuleb igasugu olukordi.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:09
Papi, kas sinust saaks milleski eeskuju võtta? Ja kui, siis milles?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:15
Arm,kas valmistad ette end juba oma keha müümisega kolmandaks maailmasõjaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:20
Elmar, ega rahuajalgi tühi kõht just head meelt ei tee.
Eriti, minu põhimõte oli ise hakkama saada, kasvõi siis sellisel teel.
Sest kui võlga võtad, sa jääd võlglaseks, aga kui sa oled raha eest midagi teinud, siis sa pole seda raha niisama saanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:27
Sellisel puhul kui pakud teenust...siis ära halvusta mehi,kes sulle leiva lauale tõid?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-02 15:32
Eks ta reklaami teeb, mis muud.
˅ näita rohkem ˅