Foorum
2023-08-03 21:36
Kas olete kunagi OF sisu tellinud? Kui jah, siis kelle kontodelt ja kuidas muljed?
˅ näita rohkem ˅
2023-08-03 22:09
Milleks raha raisata?
˅ näita rohkem ˅
2023-08-03 22:53
MOTT
˅ näita rohkem ˅
2023-08-03 22:55
Ei ole toda saiti külastadagi jõudnud, kuid nagu Ihastki läbi kumab, siis on see aina enam populaarsemaks muutumas.
Üks uitmõte juurde - kas kõik need nn. "tudengineiud" kes siin kõikvõimalikke asju müüvad alates piltidest lõpetades aluspesuga ka endale pisut aru annavad, millise karuteene nad oma tulevikule korraldavad, vähemalt need, kellede näod nähtavad on? Mida aeg edasi läheb, seda lihtsamalt saab kõikide tegemistest internetis üsna korraliku ülevaate ja kahtlemata ei ole taolised pealtnäha süütuna tunduvad pisiäritsemised just midagi sellist, mida tasuks CV'le kanda. Poliitiku- või juristikarjääri tasuks siinkohal küll kõrvale jätta.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-04 01:27
Siin ihas tundub neid raharaiskajaid ikka olema, kes naistele veebiülekande nägemiseks raha saadavad ja pärast foorumis nutavad, et ei näidatudki midagi. Ma ise ei näe ka erilist mõtet erapiltide vaatamise eest maksta, kui netis on porri igale maitsele vabalt vaadata. Tahaks lihtsalt nende arvamust kuulda, kes selliseid teenuseid tarbivad. Arvestades seda, kuidas need mimmid seal teenivad, siis neil peab ikka palju kliente olema.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-04 09:01
seal ikka makstakse sulle - kui sul ON mida näidata. tegin konto ära, aga näitamiseni ei jõudnud, ei sobind talle mu idioodikaart, küll ei ole pildistatud nii ja küll ei ole naa. kustutasin ära
˅ näita rohkem ˅
2023-08-04 21:17
Mina olen ka onli vlansis naised saate mind vaadata5 rupla eest
˅ näita rohkem ˅