Foorum
2023-07-18 07:36
Kas see aksessuaar annab eelised?
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 08:32
Motikaga naised on küll ägedad, aga ma ei tea kui kergesti nad orgasmi saavad, kui nad on harjunud vibratsiooniga oma jalgevahel
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 11:05
Olles ise enam-vähem aktiivselt kolm aastat sõitnud (cruiser tüüpi masin), siis ütlen julgelt, et mitte mingit eelist ei anna. Võib-olla kui ma sõitmise asemel ainult circlek tanklas vahiks ja selfisid kuhugi üles laeks, siis äkki annaks.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 11:25
Igal suvel sõidan, kui ilm vähegi võimaldab. Jah loomulikult annab eeliseid - foori tagant kiirendades ei saa ükski neljarattaline sind kätte, parkida on lihtsam, saab ummikutest kiiremini läbi jne. Igal juhul soovitan!
Naisi peab ka pidevalt nagu porikärbseid eemale peletama. Aga see tuleneb mu karismast ja vastupandamatust šarmist, tsikliga ei ole sel midagi pistmist.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 11:32
päris hästi oskad fantaseerida, milliseid naisi sa eemale peletad? cdkatya?
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 11:35
samahästi võiks küsida, kas tõukeratas või kaubik annab eeliseid. no oleneb ju, millised eesmärgid sõiduki soetamisel on
mul isiklikult on täitsa ükskõik, kas mees kulgeb jalgrattaga, uue mersuga, pläriseva tsikliga või lendava vaibaga.
karisma ja vastupandamatu sarm ei sõltu tõepoolest liiklusvahendi omamisest
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 12:26
No autot on alati nimetatud tillipikenduseks, teemaalgataja tunneb huvi, kas tsikkel on ka.
Kaldun arvama, et õigele naisele jääb tillist ka sellise pikendusega väheks🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 13:09
Et vastata küsimusele, siis peaks teadma vastust küsimusele: eelise, mille ees?
Ja aksessuaariks saaks seda nimetada, kui seda auto taga haagisel iluasjana kaasa vead. Muul juhul on ta ikkagi sõiduvahend, elustiili osa, hobivahend või miskit muud säärast.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-18 21:03
kui ma punnvõrriga poe manu kiman siis tahab ikka mõni preili pakika pääle tulla
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 02:00
üks tillipikendaja tsikliga läks täna Harkus möödasõidule Tallinna poole vasakpöörde reast otse ja siis kohe otseliikujale põikega ette ja edasi Astangu mäest allasõidul vastassuuna vööndis s/a kõrval ...., reg.nr 67 (?)oli- hea laip oleks temast saanud.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 07:26
Minu vaatlused ihas kinnitavad, et parim aksessuaar on rahapatakas, eelis 100% garanteeritud. Näiteks BDSM huvilisele tüdrukule saad selle patakaga vasta tagumikku anda, nii, et lehti lendab. Tavaseksi harrastajaid aga erutaks kindlasti madrats, mis sul kodus noid patakaid täis on topitud.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 08:19
Ahsoo, fistingking ongi siis see mees, kes ronib oma pläristiga Tesla ette ja kujutab ette, et tal on maailma kõige vingem kiirendus
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 11:01
Mul tuli hoopis teine idee. Vaatasin, et nii mina, Genitarius kui ka Fistingking on enam-vähem ühe aasta mehed. Teen ettepaneku korraldada Tartus (kaks neist elab siin) heategevuslik kiirendusvõistlus. Auhinnaks on, vabandagu ta nüüd mu kõlvatu mõte, Caprichosa. Osalejate ja ürituse kulud katab Kellips. Küsite, mis mõttes auhind aga kus ja kuhu jääb heategevus. Ka heategevuse eest kannab hoolt Kellips, toetame läbi iha pettasaanuid. Kellips hea oleks kui laiema kandepinna saamiseks, sa hakkaksid juba noid nimekirju koostama.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 11:10
mis kiirendusvõistlus? et kes teist kolmest kõige kiiremini kellipsi pildi peale suudaks ejakuleerida, puhmas?
auhinnaks olemise au loovutaks küll suuremeelselt kellelegi teisele.
näiteks kellipsile
aga läbi iha pettasaanute kahjude korvamiseks ei piisaks vist ka eesti riigi eelarvest...
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 11:42
Capri nimel olen kõigeks valmis 🤤
Geenitaara, ära nüüd solvu ja püüa see mõru pill kuidagi alla neelata - oled teinud sita valiku. Teslal on maailma kõige halvem kvaliteedi/hinna suhe. Lollidele roherevolutsionääridele müüakse paska ja Musk lennutab seda raha mõnuga kosmosesse. Kamp idioote!
Ja fakt on see, et su ostukäru saab põske kiirendusel, lae see aku nii täis kui mahub
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 12:07
Oleneb tsiklist ikka.
Mulle vaatavad järgi ja lehvitavad paljud. Uunikum tsikkel paneb enim päid pöörama.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 12:07
miks minu pildi peale? ikka kapri peale, ja kusjuures võistlustel tuleb kapri isiklikult kohale ja siis onaneerivad ilusasti juba mitte pildi vaid otse näkku. ja vot siis me alles vaatame, kas ikka see onamine üldse välja tulebki...
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 13:10
Mis? Kas Kellipsil juba nii hullusti, et isegi onamine enam ei õnnestu? Siis on ainuke soovitus, et teha sama, mida härraS
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 14:11
Kellips katsu nüüd pisut ikka vaos olla, andsin sulle paar lihtsat ülesannet, tee ja kanna vahepeal tulemustest ette. Sa aga hüppad nagu koolipoiss jalalt jalale peale seksuloogi tundi, et saaks aga nüüd seda imelist onaneerimust teha millest räägiti.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 14:18
Caprichosa, kahjuks on otsused juba vastu võetud ja me ei saa sulle enam ära öelda. Pealegi, sul pole ju aimugi, mida kõike me auhinnaga peale kavatseme hakata, võib-olla paneme ERMi hoiule.
Kuigi möönab, et ka sinu võistlusel on omas seltskonnas jumet, ei saa muidugi miks peaks seal siis kellips sihtmärgiks olema. Tal niigi käed jalad tööd täis.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 14:36
tsiklitest sujuvalt teema onamisele, nu nuhh eks igale midagi. siis,et sõidate puntras võidu ja kukute onama.kuulge kannatage veel mõned päevad ja siis algab jõgevatreff, muidugi seal onada pole vaja aga kui ikka keegi väga tahab .küll siis ta ka onatud saab. seniks kannatlikkust
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 15:49
Fistingking, kohe näha, et pole Teslas istunud ega kaalutaolekut tundnud
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 17:18
Et asi ei jääks niisama tuututamiseks, siis plaan oleks alljärgnev. Kui mõlemad nõus, lepime postkastis kokku aja ja koha. Mingi 2-3 kilomeetrise lõigu. Saame TÄPSEL ajal kokku, familjaarsusi ei vaheta. Teeme sõidu ära ja head aega. Hea oleks muidugi kui stardi annaks Caprichosa aga see oleks vist palju palutud. Lõigu teise otsa turvama ja tulemust fikseerima peame ka kellegi leidma. Nüüd kui fistingking, sul on juhtumisi mingi eriti hull superbike, siis äkki laenad sõbralt gramm nõrgema pilli, et natuke põnevust lisada. Mul passi järgi kiirendus 0-100 ca 6-7sek, Teslal vist kuskil 5sek kui just genitariusel mingi edevam pikk pole.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 17:54
Daamid eelistavad ikka mugavat ja tulede-viledega autoga sõitu, kui silmad ja suu täis sitikaid sõitu. Need tsiklid on minu arust poistele omaette mängimiseks rohkem. Aga nagu iga asjaga, kindlasti on üks väike grupp naisi, kellel see mootori põrin paneb südame põksuma. Vidin ilma meheta ei loe niikuinii midagi. Või siis vo need mõned naised pööravad ka pead, kes ka ise tsikliga kihutamist naudivad. Seljakotiks olemist on saanud vahest naiste seltskonnas arutada ja enamuse arvamus on olnud, et see on eriti hirmuäratav roll.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 21:38
Puhmavaht, kas sa mõtled seda TÕSISELT!?
Et ühele tüübile ei mahtunud pähe mõte sellest, kuidas ta Tesla ei olegi maailma kõige kiirem roherakett? Ja mina peaksin hakkama talle kohta kätte näitama? Milleks? Ma küsin MILLEKS? Kulutada oma aeg, riskida juhtimisõigusega jne vaid selleks, et tõestada tüübile X, et ta eksib?
Mida vanemaks ma elan, seda enam saan tõdeda, et number ei näita veel midagi - mõni jääbki poisikeseks.
Kuidas see Nietzsche tabavalt ütleski - te olete käinud pika tee, et saada ussikesest inimeseks. Ent ometi on teis liiga palju ussikest.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 22:09
Tra, kui tarka juttu panete. Ma küsin MILLEKS? Et tõestada tüübile X, et ta eksib.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 22:23
Näed Jott, maailm on muutunud juba pisut paremaks paigaks - esmakordselt on sinu kommentaar kontekstis ning soovollalolljalabane on hetkeks taandunud!
Minu lugupidamine!
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 22:25
Sorry, see polnud mina.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 07:07
Kas sa mõtled seda TÕSISELT? Et tõestada tüübile J, et ta eksib.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 08:50
Vabandused jfjm, ikka seda tola mister J pidasin silmas.
Tal nüüd ravimite mõju taas möödas ja kohe saame tema teravmeesete naljade saatel taas naeru pugistada.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 08:55
me kõik mõtleme seda tõsiselt, sama tõsiselt kui matuste ajal
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 09:04
Elon Musk kui kosmosemees toodab siiski rakette ja 100ni jõuad peaaegu paari sekundiga.
https://www.evspecifications.com/en/model-acceleration/7700e2
Ma ei näe ebaseaduslikul kiirendusvõistlusel erilist mõtet, kui on juba tehtud kaitseid ja kõik ametlikult juba kirjas.
Väga võimas tsikkel võib alt ära lennata, kui liiga äkiliselt kiirendad, sest esiots tõuseb üles. Autodel selliseid probleeme ei ole.
Kui tuubis natuke guugeldad, leiad vastava video ka, kus tsikkel ja Tesla teevad võidu - https://www.youtube.com/watch?v=nd-2AS2WjCY
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 09:58
Tõsiselt ikka kuna ma siin niisama tühja juttu olen ajanud Motiivid on kül hoopis teised kui sa arvatagi võid aga juba seninegi reaktsioon on mu südamele palju rõõmu teinud. Ei ole mul küll ilmaski kahju Luunja sirgel kätt pooleks minutiks pingutada. Riskida juhimisõigusega...phhh...väikekodanlik moraal, iseendale puuri tegemine, kus sees väriseda.
Kõrvalpõikeks. Kunagi mõtlesin, et teen endale selgeks kõik enda valdkonda puudutavad seadused, määrused, eeskirjad, juhendid, püsitoimingud jne jne. Mingil momendil saad aru, et polegi võimalik toimetada viisil, et sa miskit samal ajal ei riku. Ja ma räägin nüüd kitsalt omast lõigust.
Nõus, et mees ei peaks jääma lapseks aga peaks siiski olem ka laps. Saa selleks, kes sa oled, kes . Trummeldada närviliselt sõrmenukiga vastu lauda ja nõuda hästikasvatatud lastelt taldriku lõpuni söömist ja pärat tähtsalt ümber RAMi kõndida ja kiita sõpradele maastikuläbitavust, kurat sa ise elad Ülenurmel, nojah.
Nietsche muidugi oli elu lõpus vaimuhaige, ta võiski igasuguseid jutte rääkida. Mulle meeldivad hoopis sellised kodukootumad filosoofid nagu näiteks Matti Nykänen, kes ütles, et elu on laif. Hästi öeldud.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 09:59
Kellips nagu aru saan sul pole endiselt mingeid tulemusi ette näidata, pläägatad siin jälle niisama.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 14:09
kuidas ei ole, kõik on siin alasti vannis, kõigil on asja ja ajakohased profiilid, kõik on noored ja ilusad, piltidega, no mida sa veel hing oskad tahta
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 16:18
Teemakohane FB postitus:
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid05pf5bch5KRxjAcNGNMJ4xxae5xWXQzktJpCM1Sn88jYkazKdiDZgwGoMwCiKhoNpl&id=100079472032162&post_id=100079472032162_pfbid05pf5bch5KRxjAcNGNMJ4xxae5xWXQzktJpCM1Sn88jYkazKdiDZgwGoMwCiKhoNpl
˅ näita rohkem ˅
2023-07-20 16:56
Fistingking aka kert70 loll saabas ja tola oled hoopiski sina siin. Nüüd aga pugista naerda.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-21 18:38
Tunnistage üles, kes teist siinsetest tsiklivendadest antud pildil on?

https://images.app.goo.gl/Vbs5FogTZHK8wShn7
˅ näita rohkem ˅
2023-07-21 21:42
See on anti-kellips, kõik see, mis õige kellips võiks tugeva tahtejõu korral olla.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-21 22:35
Kui nüüd liiklusuudiseid jälgida, siis saab peaaegu et igal päeval üks motikavana otsa. Tuleneb see siis oma võimete ülehindamisest, metsikust kihutamisest või lihtsalt oskuste puudumisest, kurat seda teab.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-24 21:01
kuumi kirglikke suhet et leida piisab kondimootorist või traateeslist (jalgratas), ning ei pea olema selleks miski, ekspressbuss või lumetraktor.
samuti ei pea sõidumõnu saamiseks kihutama.

Pigem ikka annab eeliseid juba see et meesterahvas oskab neid sõidukeid - eriti jalgratast! - parandada ja korras hoida ning hooldada. Ning selles osas on see hea sportlike naiste jaoks, kuid samuti väga hea üllatav moment neile kes igapäevasõidukina jalgratast kasutavad...
- suurem osa naisi nimelt ei tea et isegi nende linnas igapäevasõidu ratas käib palju kergemalt kui panna ikka õige rõhu peale ja veel enam et kui peenemad rehvid alla panna. Siis on neil imestamist et kuidas see nii "kerge käiguga" on.

Naiste puhul aga kes armastavad tsikli sõitu, jääb vaid arvata et oled lausa väga hea sobimusega.
Tsikli osas miskipärast arvab mõni tibi et tsikli on soetanud need, kellel on jäänud raha ja aega üle et on ka teisi hobisid.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-25 00:12
Kui vastata küsimusele minu kui mootorratturi seisukohast, siis annab see selles mõttes eelise, et inimesed märkavad rohkem, kui suvalist Passatit. Aga kui selle tähelepanuga midagi peale ei oska hakata, siis pole vahet kuidas sa liigud. Tsiklimeestel omavahel on alati tanklas või kusiganes millestki rääkida. On seal siis naine või mees teisel pool. Autojuhid omavahel niimoodi ei suhtle.
Aga eks see võrdlus on umbes sama nagu, et kui mehel on 25 cm riist, aga ülejäänud komplekt on alla igasugust arvestust, siis on sellest vähe kasu...
˅ näita rohkem ˅
2023-07-27 08:37
Kaks tsiklitega blondiini tanklas tundusid ikkagi ägedamatena, kui näiteks rannas
˅ näita rohkem ˅
2023-07-27 11:15
Blondiin jääb blondiiniks sõltumata sellest, millist vibraatorit ta kasutab
˅ näita rohkem ˅
2023-07-27 11:59
kuule vanamees mina olen ka blondiin ja sellise lolli möla eest kasutan sinu kondise kannika vahel oma kõige jämedamat strappi
˅ näita rohkem ˅
2023-07-27 22:17
Seksihuvi112 kirjutas: ""Aga eks see võrdlus on umbes sama nagu, et kui mehel on 25 cm riist, aga ülejäänud komplekt on alla igasugust arvestust, siis on sellest vähe kasu...""

ka peenisepikendusreklaamid on alati mahitamas et ikka pikemat vaja. Kuid naljakas et pole öeldud et kui pikk ta siis olema peab!
Ebamugavuspiir tuleb vastu ennem. Ikkagi raske mitu meetrit tilli kokku kerida ja püksi panna iga kord peale asjal käiku (...ja nüüd mõni naine ütleb et on mõõganeelaja..?).
˅ näita rohkem ˅