Foorum
2023-02-07 14:45
lisan väga hea kirjutise ja soovitan lugeda, kokkuvõtlikult on öeldud kõik.
https://elu24.postimees.ee/6418239/islandi-tuntud-seksuoloog-meie-suhtumine-alasti-kehasse-on-vaarastunud
˅ näita rohkem ˅
2023-02-07 18:52
jälle see targutaja kohal
˅ näita rohkem ˅
2023-02-09 15:41
see on päris tore jälgida, et seda kirjutist ei soovigi keegi "lammutada" . Ilmselt möödahiilimine on siin just nende poolt, kes on ennast väga ilusaks lugenud. Tekitab valu see kirjatükk?
˅ näita rohkem ˅
2023-05-31 18:34
Mulle meeldivad ilusad kehad
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 22:19
Ja mulle meeldib ellips.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-01 23:00
Kogu kurja juur peitub õunas ja hirmus suure vee ees.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-04 11:25
ellips meeldib meile kõigile, kui tema keha nägin esimest korda , kui tal veel pildid olid, ma armusin hetkega.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-05 23:23
suvi käes lambad... mida te siin jahute üldse.. pauk viina ja järve äärde
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 06:30
Lõik ühe inimese arvamusest
Loomulikult kirjutab meediakanal, et " ...tuntud seksuloog..." , mis on eriti äge.
Küsimus? Mitut tuntud seksuloogi keegi üldse teab?

Suhtumine alasti kehasse ei saa väärastunud olla, sest inimloomuse aistingud on baastasandil paigas, nii nagu osad inimesed ei talu vere nägemist, või kirurgilist südame operatsiooni. Laiba nägemist või mõnda muud pilti, mis õõvastust tekitab. Siis alasti keha tekitab erutust, kiusatust, ega islami maades ilma asjata naisi ei kaeta.
Alasti keha mõju on alahinnatud selle tuntud seksuloogi väljavõtte postitaja peas, või meedias.
Terve telereklaam proovib inimeste meeli mõjutada just alasti kehadega ja paljastusega, küsimus ei ole ainult suguorganites. See viimane on siinse ühiskonna mõttevili. Keha paljastamine on terve inimene, nägu, käsi, jalg, inimene kui tervik.

Kui te käekella ostate, siis miks näidatatakse reklaamis ilusat kätt, rannet, kui see pole teie käsi või käeranne?
Reklaamis peaks näitama ainult kella. Sama kehtib kõikide asjadega, riided, jalanõud, pangalaenud, autod .... jne.
Paljas keha on väga suure mõjuga inimese psüühikas ja mitte väärastunud.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 10:23
Keprik,
väärastumust alasti kehas otsivad ja leiavad nihkes psüühikaga, kompleksides inimesed.
sünnime ju siia maailma porgandpaljana. aga inimese sünni pühas toimingus vaevalt et keegi perverssust näeb..
kummaline ainult, miks islamimaades ainult naisi kinni kaetakse.
justkui katmata mehe nägemine kedagi üldse ei erutaks
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 10:57
Mehed on füüsiliselt tugevamad ja saavad end kaitsta. On kindlasti vastupidiseid erandeid, aga need ei ole üldine standard. Alasti keha erutus on meestel ja naistel erinev, nagu öeldakse on ühel liblikad püksis, teisel kõhus.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 11:32
aga kui mees juba püksata, kas siis kolivad liblikad kõhupiirkonda üle...või hoopis südamesse
mulle tundub, et mehe ja naise erutus polegi tegelikult nii väga erinev.
naisel võtab erutuse tippu jõudmine ehk veidike kauem aega.....aga visuaalne stimulatsioon toimib ju samal põhimõttel, ka masturbeerides fantaseerides näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-06 14:20
Miks andis Eeva Aadamale õuna, aga mitte vastupidi?
Ka paradiisis said ju loomad järglasi. See keelatud vili, mille maitsmine tähendas pattulangemist oligi Eeva poolne märguanne, et võid mind keppida iga päev. No aga inimene ei oska ju piiri pidada no ja vanajumal ei saanud muidu korda majja, kui pidi kõik ärauputama. Noa sai korralduse uus ühiskond luua ja siis olid juba kõik käsud ja keelud peal. Nüüd üritatakse keeldudest vabaneda.
Loomariigis annab isastele ju stardipaugu lõhn, aga et naised õppisid lõbu pärast seksima, siis polnud lõhn enam oluline ja erutumist hakkas esilekutsuma nägemine.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-07 00:16
jfjm, feromoonid on siiski siiani täiesti olemas ja toimivad.
Kui looduses on innaajad ehk võimalus viljastuda üsna erineva intervalliga, siis naisel toimub ovulatsioon ideeliselt kord kuus ja just siis on see hetk, kus on mõju tegelikult ka tunda ehk et kui muidu jätab meeste olemasolu näiteks täiesti külmaks, siis sel hetkel hakkab organism ennast meelde tuletama.
Ja üldse on minu meelest siiski meeste libiido kordi kõrgem, mida kinnitab ka statistika, et suhtes olevatest naistes ülisuur protsent neid, kes seksivad vastumeelselt, ainult mehe soovil, et teda mitte pahandada. Seega äkki ikka meestele hakkas hoopis seal su paradiisis asi meeldima ja Eva ei julgenud "ei" öelda?
Mis puudutab visuaali ja erutumist, siis minule on siiani mulje jäänud, et ka siin on mehed juhtimas (mehed armastavad silmadega ja naised kõrvadega). Mind isiklikult jätab paljas mees pea täiesti ükskõikseks (võin ainult head vormi hinnata), minu jaoks on erutav hoopis hästi riietatud ja hoolitsetud mees.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-07 09:58
Loomulikult pole feromoonid kuhugi kadunud ja need ka toimivad. Kahjuks tekitavad nad aga kasu asemel ainult segadust. Meeste nina küll püüab signaali kinni, aga nad ei saa aru kust see signaal tuleb. See meeste kõrgem libiido ongi tingitud sellest. et mhed võivad iga päev juhuslikult sattuda mõne sellise "majaka" lähedusse, kes oma signaaliga teda ülesärritab ja siis kodus peab oma naine teda maandama.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-23 10:25
no võib ka vastupidi olla, jfjm.
et kodus oma naine ajab isu peale, aga kätte ei anna.....ning siis tuleb mõne juhusliku feromoonipilves hõljuva "majaka" juurde siirduda
˅ näita rohkem ˅
2023-06-23 11:04
kle siinsetel pole kodugi, mis oma naisest sa veel patrad?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-23 11:10
siinsetel on nii kodud, naised kui lapsed- enamusel.
ei maksa ainult iseenda põhjal üldistada, kellips
˅ näita rohkem ˅
2023-06-23 17:19
capi kuda sinu koduga on?? veneajast peale oled end juba müünud ja oled aga uhke selle peale . no ei tule vanaeidel mõistust pähe
˅ näita rohkem ˅
2023-06-24 23:09
Ei tule ei, kahju temast, ehe näide sellest et kuidas riik ei paku piisavalt toetust vaimselt haigetele
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 07:08
Psüühhiliselt ebastabiilne mutt see capri,elab mingis urkas.Tekib küsimus et miks see idioot jälle siin foorumis sõna võtab?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 16:28
Ehe näide, kuidas negatiivne reklaam on ka reklaam:-D
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 16:52
No just just vahet ju ei ole kuidas nähtav püsid
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 16:55
No vot Ants.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 17:05
No just mahlamüts
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:11
Kui sul pole karvamütsi, siis võid kasutada minu..sedasamust.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:35
Pisut teemaväline aga mul on klassiõdesid, kes facebooki aina hägusamaid pilte üles panevad, kuidagi see filtrivärk seal käib. Kurb vaadata, häbenetakse vananemist Aeg ajalt tekib isu kirjutada, et milleks sa siin lolli mängid, kas tõesti kolme laigi ja sõbrannade kiituse pärast, ma põrutaks sind juba ainuüksi puhtalt keskkoolimäletuse pealt.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 10:09
jah, sa põrutaks küll, aga nagu ise ütledki, mälestust, mitte seda paksu vanamutti ennast.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 10:14
Puhmavaht, nii nunnu! Pakud halatusseksi?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 11:32
Ei see poleks sugugi mitte halastusseks vaid see oleks seks põhimõtte pärast.
Nüüd vastuseks ellipsile, siis see to häda ongi, et mul klassiõed ilma töötluseta näevad välja nagu täiesti normaalsed 40 aastased. Siit sealt loppis ja pisut räsitud nagu kõik meieealised. Aga vaja lolli mängida.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:27
no pisut siia sinna räsimist pole hullu,mina halastaks küll
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 18:35
Oot oot, nüüd magasin vist seksipakkumise maha ja EOD vana suli korjas pakkumise kohe üles. Retariina, võid mulle vabalt postkasti kirjutada, et selles asjus detailid paika sättida.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 18:39
hilja külamees hilja mul ots juba sees aga tule kolmandaks
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 20:28
Ma kohe ei tea, pole kunagi kolmekat teinud. Ükskord nooruspõlves pakuti aga ma rumala peaga ütlesin ära. Aga see on juba pikem pimedate ööde jutt.
Siiski, siiski jääme ikka eelkõige džentelmenideks ja küsime kõigepealt daami arvamust, sest tema ihu on see mis peamist vaeva peab siis hakkama kandma.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 20:31
peamine mõnu ei tule peamise vaevata.amen
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 21:15
Mis kolmekat? kvartetti ikka. EOD ei pannud tähelegi, et ellipsil kah ots sees.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 21:18
ma vaatasin jah et miski segavalt nühkiv faktor hulgas aga ri teinud selest numbrit
˅ näita rohkem ˅
2023-06-27 00:01
kipute liigselt fantaseerima, kui te kolmekat teete siis üks teist peab ju p-deks hakkama!
˅ näita rohkem ˅
2023-06-27 00:58
Küll teiega on ikka lõbus! jfjm, Ilma sinuta ma ei tee midagi. Kui on orkester koos siis olgu ka dirigent.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-27 07:40
Ossaaaa! Siis pean jooksma poodi kiirliimi ostma, et dirigendikepp püsti püsiks.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-27 10:19
kusjuures arusaamatu on mulle see, miks peab hoidma profiilis 10a taguseid pilte, kui sa ammu pole enam selline? kas sa ikka üritad end petta?
˅ näita rohkem ˅
2023-06-27 13:01
Kuule Retariina, vaatasin su profiilist, et oled küps naine aga praegu käitud nagu süüta tüdruk, kes kord ühe, kord teise mehe jutte kuulab, salamisi õhkab kolmanda järgi ja lõppkokkuvõttes ise ka täpselt ei tea mis tahab. Otsusta nüüd ära, sest vaata meil meestel on ikkagi tundlik hingeelu, ega me ilmaasjata teist keskmiselt varem ära sure.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-27 16:51
Aga mis neil piltidel viga on? kui lihtsalt pole midagi uut panna. Kahjuks pean Kellipsit kurvastama, ma pole muutunud. Olen ikka sama vana ja kole, ja pole karvavõrdki nooremaks ja ilusamaks läinud. ja erinevalt mõnest kõvatavast piimahabemest julgen ma siin oma näoga esineda.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-27 17:08
pidin juba karjuma hakkama, aga kuna sa mainisid, et ikka sama vana ja kole, siis jah, siis on korras sinuga.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-18 20:16
sina capi oled täiega küps koos oma haigustega
˅ näita rohkem ˅