Foorum
1
2
2023-01-25 18:51
Olen märganud nii Eestis kui ka välismaal erinevates tutvumisportaalides nõuet, et soovitakse tutvuda/kohtuda inimestega, kes pole vaktsineeritud. Huvitav, mida nad kardavad? Ma ei ole kõikide vandenõuteooriate ja õudusjuttudega kursis, aga mis see vaktsineeritud inimene teistmoodi on? Ma saaks veel aru, et vaktsineeritud kardavad vaktsineerimata inimesi, kellega võib kaasneda taudioht
Mina ei ole märganud vahet vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimeste vahel või et keegi pärast vaktsineerimist oleks teistsuguseks muutunud.
Mida nad siis ikkagi kardavad? Et vaktsineeritud inimene võib mõjutada neid ennast ka vaktsineerima ja lõpuks maa ei olegi enam lame või milles asi? Pärast haiguse läbipõdemist on tal endal ju ka antikehad olemas ja on lõpuks sama "räpane". Ma ei tea kedagi, kes koroonat poleks põdenud. Lõpuks põdesin ise ka läbi, kuigi lootsin, et mind see kätte ei saa, aga läks väga kergelt, lihtsalt köha ei tahtnud pikka aega järele anda.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-25 19:26
nende aju on lihtsalt mädanenud - ükski vaktsiin ei saa teist inimest mõjutada...
˅ näita rohkem ˅
2023-01-25 19:28
https://naine.postimees.ee/7239837/uus-jabur-vandenouteooria-vaktsineeritud-levitavad-ogavalku-mis-tekitab-ranki-anomaaliaid näiteks
˅ näita rohkem ˅
2023-01-25 19:29
Suurem osa neist on Eluülikoolis õppinud EKRE valijatest MMS'i tilgutajad, kelle info pärineb otse allikast.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-25 21:51
Vaktsiin levib sugulisel teel
˅ näita rohkem ˅
2023-01-25 21:54
mul lastehalvatuse jaoks tehti süst ära juba
˅ näita rohkem ˅
2023-01-25 21:57
See tehakse kõigile ja väga varakult.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 20:34
Vaktsineeritud inimeste suguelundid pidavat pimedas helendama.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 21:11
sellepärast capri pidigi pimedas helendama, sest tema tegutseb ainult pimedas urkas juu
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 18:10
Kes see ikka tahab ajupestud lambaga kohtuda! Eks ikka omasugusega
˅ näita rohkem ˅
2023-01-27 18:18
Ehk siis vaktsineeritud lambad.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 15:42
Vaktsineerimata inimesed on ju lameajud. Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 17:14
Lameajud? Mis see veel olema peaks?
Vaktsineerimata inimesed on siiani ikka mõistuse juures ja vägagi terved! Lambad aga said mida nad saama pidid! Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 20:54
Lapikud ei saa aru, mis on viirus, lapikud ei saa aru, miks neid ei sallita...Oleks aju veidi ümaram..küll siis juba saaks !
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 11:32
Näha, et süstid on sulle mõjunud
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 11:34
Näha, et tiblade propa on sulle mõjunud.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 13:10
Näha jah, et said Sputniku vaktsiini
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 14:33
Tundub, et said Sputnikuga piki pööningut.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 15:36
Peale vaktsiini oled kindlates kätes ja hoolega hoitud.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 18:46
Selles teemas tundub Thunderqueen küll veidi arukam, kui oponendid.
Huvitav on see, et lammasteks nimetavad selles teemas teisi tavaliselt need, kelle teadmised pole akadeemilist laadi, haridust ei peeta oluliseks ja sageli räägitakse seda, mida mingi ideoloogiline vool pähe paneb.
Näiteks tuleb "oma pea" kindlasti selle peale, et maskid on kasutud ja kahjulikud ning samal ajal on seda kindlasti ka vaktsiinid ja et koroona on tegelikult gripp. Emotsionaalne mõtlemine ületab ratsionaalse, külajutud on palju tõesemad, kui tõenäosuslik kalkuleerimine.
See on jube komplitseeritud teema. Paljud asjad on individuaalsed ja soovmõtlemised siin ei aita.
Teadus ei ole ideoloogia ja võib vabalt asju ümber hinnata paremate teadmiste valguses. Tegutsetakse ja soovitatakse alati antud hetke tõenäoliselt parima teadmise juures, kuid uuringute juures tipptasemel eksisteerib alati hall ala.
Mis muidugi ei muuda koroonaviirust gripiviiruseks. Ja ogavalku radioaktiivsusena levivaks mürgiks.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 18:51
Kas sina oled haritud ori?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 20:20
MisterJ usub kolmesendi Martini ja hanerasva Mardi muinasjutte,,,ega keelata ei saa, mida keegi usub, ainult, et viirused ei ole religiooni variandid vaid ainult tavaline bioloogia,, Inimkond säilib teatavasti tänu looduslikule valikule ja vihjeks Misterile : rumalad ellu ei jää
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 20:39
Terve inimene ei taha ogavalgu eritajaid oma lähedusse. Kahjuks on puhtaid väga vähe.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 20:50
Thunderqueen on ogavalku täis.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 21:04
Justnimelt need "rumalad" jäävad ellu, teistega on asi kahtlane! Oi, kui saaks mõne sellise ajupestu kätte, tuuseldaks teda veidike. Omal mingit sisetunnet ega talupojatarkust pole? Kõik mis pasavoolumeedia paanikaosakond ette laulab, on puhas kuld? Hanerasv on igal juhul etem.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 21:14
Mina pole aga hanerasva kasutanud. Mõtlen ikka oma targa ajuga, mida teen. Rumalaks ma ennast sellepärast ei pea.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 23:09
MJ, jah...nii võib öelda küll.

k64, sisetunne ja talupojatarkus ei aita mõista mingeid küsimusi, mille üle alles hiljuti teadlased arutlesid ja avastusi tegid.
Meedia ei ole loomulikult puhas kuld ja sealt (ning muudest ideoloogilistest kanalitest) pole mõtet tervishoiu väga spetsiifilisi teadmisi koguda.
Sa pead mind vist tuuseldama nüüd Ellujäämine pole praegu õnneks küsimus. Kuni järgmise jamani, mis meid liigiüleselt ründab.

Tegelikult ootaks heameelega põhjalikumat selgitust sellest, kuidas ogavalk inimeste vahel levib ja mis siis saab.
"Uuri ise" ei ole piisav.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 00:03
Ma usun ainult ühte vandenõu teooriat, seda, et kogu see vaktsineerimise poliitika on vaktsiini tootjate lobitöö tulem. Selles äris ringlevad ju miljardid. Ma ei vaidlusta ühe doosi vajalikust, et organismil oleks kergem viirust äratunda, aga kõik lisadoosid on puhas raha kokkukühveldamine. Räägitakse antikehadest. Tervel inimesel ei ole veres antikehasid. Terve, normaalse inimese immuunsüsteem suudab neid vajadusel kiiresti toota. Kui viirus on hävitatud, siis organism vabaneb antikehadest, sest see on talle liigne koorem. Umbes nagu kummikud kõrbematkaja seljakotis. Viga on selles, et vaktsineeritakse küll, aga keegi ei tunne huvi, kas antikehad ikka tekkisid. Kui kellelgi ei tekkinud, siis neile pole vaktsineerimisest ju mingit abi. Vastupidi, nad usuvad, et on kaitstud ja ronivad julgelt kõige hullemasse haiguse pesasse ning mis teha, viirus on halastamatu.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 00:52
Seda ju tegelikult alguses mõned arstid ka rääkisid, et antikehade näit ei pea laes olema, vaid neid toodetakse vastavalt vajadusele juurde. On haigusi, mille vaktsiin või läbipõdemine annab eluaegse immuunsuse (nt rõuged), aga on ports haigusi, mille jaoks peab immuunsust aeg-ajalt värskendama. Nt teetanus tuleb iga 10a tagant meelde tuletada ja puugisüsti iga 3a tagant, aga gripi vastu küll ei viitsi iga aasta torkida, sest kasutegur tundub väike. See on selline paras ilmaennustus ka, et nad üritavad ennustada, milline tüvi võib järgmisel hooajal tulla.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 01:02
Mida siin mõista on, kui globalistid klopsivad kokku võimendatud gripiviiruse ja nimetavad selle koroonaks, et saaks inimesi vähendama hakata oma mürgisüstidega. Teadlased? Kes sitast saia või saepurust "sööki" leiutavad, pole küll eriline autoriteet
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 01:38
Radikaalne avaldus.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 02:03
Peab olema raudne tervis, et igasugu paska endale sisse süstida.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 09:06
Ma ei tea, miks seda peab veel üle kordama aga koroona ei ole gripp Kuigi mõlemad on viirused.
Hobune ei ole ka lehm, kuigi mõlemad on imetajad.
Jott, tõesti. Normaalsel inimesel normaalses keskkonnas ei pea olema antikehasid. Kuid me oleme ilmselt nüüd ületanud piiri, mis on meie liigile normaalne. Sellest siis ka kulutulena levima hakkav taudid, mis suure populatsioonina muteeruvad ja mille kohta meie seni võimsal immuunsüsteemil infot pole olnud.
Igasugu paska ei maksa tõesti sisse süstida. Kuna olukord on teatud mõttes uus, siis midagi võiks siiski näiteks koputusteraapia ja sundnaeratamise asemel ette võtta.
Et keegi teenib kasumit? Jah, kahjuks on meil selline maailmakorraldus. Ja kahjuks on tõesti taustaks mingi lobitöö. Samas on nii, et kui suudeti välja töötada mingi vastumeede ja see lõpuks ka toimis, siis on loomulik, et meie ühiskonnas võiksid nemad ka tasu saada ja mitte mingit järgmist almust.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 10:52
Kokkuvõtteks: Mina pole nõus ühegi pooletoobisega tutvuma ja oma ogavalgufoobia võivad nad omale ümber peenise lipsuks sõlmida
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 11:49
No tore on, jäädki siis vanatüdrukuks.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 12:57
Kindlasti ei jää! Ja ega neid ogavalguradikaalse maailmavaatega inimesi teravamad pliiatsid ei tahagi.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 15:39
Ära valeta. Jääb küll.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 15:41
aga teeks hääletuse, kas thunderqueen jääb vanatüdrukuks või mitte?

eeldused justkui oleks....
arvestades proua hiljutist kurtmist, et ühtki tema jaoks piisavalt kena meest pole iha saidil veel leidunud pikkade aastate jooksul
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 17:44
Noh äiksekuninganna võib ju sähvida ja müristada, aga ma pole veel kuulnud, et piksest kellelegi kasu oleks sündinud. Hävingut võib see küll külvata. Enamasti on suur hulk kärarikkalt kasutult kulutatud energiat. Sama nagu populistlik poliitika
˅ näita rohkem ˅
2023-01-30 22:41
See on teema, milles olen Slave'iga 100% nõus.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-02 16:31
sel teemal pole lastud eriti sõna võtta teadlastel, on vaid ühes suunas kallutatud kõik ning mida siis meedia edastab vaid juhul kui see võimu agendat pooldab, selge see et on siis üks sildistamine ja ajude komposteerimine. Ent fakt on see et asi on meditsiinist kaugel,ning absurdne kui see et kas see "viirus" on nakkav, sõltub mis riigis oled, kas oled pagulane, kellaajast ja kohast, ning et kui see üleöö kadus, ning sõna võtvatel teadlastel kes on vastu seismas, pannakse suu kinni.

Bill ja Melinda Gates olid ju aastaid enne rääkinud et oi rahvast liiga palju...

Eks on selles osas palju raha kühveldatud "õigetesse taskutesse", ning tehtud selle taga eksperiment rahva peal, hakati ka nimetama rahvast "karjaks", ning hulk valesid tuli lagedale. Ent sellist õiget debatti pole mitte kunagi toimunud kus tõesti oleks teadlastele antud sõna.

Kas keegi aga mäletab seda seagripivaktsiini värki või olite siis lapsed alles? Siis ilmus see vaktsiin paari nädala jooksul juba. Ning ka siis oli kisa lahti et niiiiiii kähku seda vaktsiini ei tehta. Tulemus oli teatud osa sandistatud inimesi Soomes, Norras, Rootsis, Taanis... sama jamps ka selle HPV "vaktsiini" värgiga
. ning ka siis oli neid kes asusid järjekorda kampaania korras, kuigi see oleks pigem olemata võinud. Nüüd aga tundub et toimus sama eksperiment siis uuesti vaadates et kui kaugele minna saab.

Vaadates selle paari aasta jooksul toimuvat, selge see et olgu parem see kõik olemata ja kogu sellest jampsist on rohkem kahju kui kasu hoopis olnud, ning siis ühel huvitaval päeval on nagu lüliti vajutusega kogu teema vahetunud... naljakas. Rootsis polnud mitte kunagi tatilapistamiskohustust ja pasundati et oi kui paha paha uudistes, aga ei olnud ega tulnud mitte mingeid laibakuhjasid.

Eestis samal ajal aga samamoodi ju näha et asi on käsus mitte tegelikus ohus. mis toimub on see et miilitsaid kes panevad teistele tatilappe ette, aga ise ei kandnud nad, öeldes "MEILE SEE NÕUE EI KEHTI". Just nagu viirus teab et tegemist miilitsaga toompeal ja ei nakata siis.
Või et kes peavad selle vaktsineerimise kadalipu läbi tegema ja kes mitte sõltub vägagi mis riigis elad; maailmas rikkas ostavad lausa võlts vaksiku passe et pääseda sellest doosist (ei tea miks, kui see nii nii hea kraam on?).

Ning seega kui ikka tuleb käsk väljastpoolt pea tulle panna, kas siis kõik see lammasrahvas seda teeb, kui öeldakse et vaja ja kohustuslik, ning tervislik jne. ? Arvan et nad lähevad kõige sellega kaasa.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-03 12:15
Psühholoogiliselt on see huvitav teema, kus inimene saab kuskilt kätte hoiaku ja edaspidi kujundab oma infovälja ja nö "teadmised" vaid selliselt, mis tema hoiakuga sobib. Lõpuks võib info juba päris absurdne olla (näiteks see ogavalgu jampsimine), kuid allikate ja agenda klappimise puhul võtab isik ka selle vastu ning kinnistab oma kindlasse teadmisesse.
Siia lisandub kindlasti ka emotsioon, et kui mul on kuidagi ebamugav või ei saa ma endisel moel raha teenida, siis on kuskil midagi väga valesti ja tahtmine veidratesse asjadesse uskuda läheb aina suuremaks.
Sellisel moel tekib hea pinnas, kuhu saab järjest juurde poetada teemasid, mida kõike mingid müstilised NEMAD muudkui rahvaga ja inimestega plaanivad ja katsetavad. Kokkuleppeliselt. Üle maailma. Meile valetades. Kedagi vaikima sundides.
Kusjuures see on nii mõnusalt põnev ja annab võimaluse võitlusesse asudes oma olemist jõulisemalt mõtestada. Tõelist tarkust salakanalitest hankides ja suuremeelselt "lambaid" valgustades. "Kuskilt" tulevaid käske eirates... Ja niis saab tunda ka ennast "lammasrahvast" kõrgemal asuvana, mis on ju meeldiv tunne. Pluss veel enda nimetamine "tõeliselt vabaks", kes ei kanna kuskil maski ja kes ei karda. Millised suurepärased sümbolid!!! Peaaegu nagu geneetilise "võitjarahva" omad.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-03 17:59

Kõik kes vaktsineerimata on ennustuste kohaselt koroonasse ära surnud ja kõik, kes on vaktsineeritud, need ei ole koroonat põdenud.
Teadlased ja spetsialistid on sedasi rääkinud.

Järelikult olen ma surnud, kes oskab kuskil saidi foorumis kommenteerida koroona vaktsiini.
Kummaline on muidugi see, et need kõige ägedamad vaktsineerijad ei taha eriti oma 6,7,8... - ndat tõhustusdoosi manustada, häbematud ümarpead, riik on teile süstid tellinud ja teie lasete need ära roiskuda. Vut-vut-vut süsti saama!
˅ näita rohkem ˅
2023-02-03 19:12
Kuhu jäi jutt 5G mastide mõjust koroonale, organismi süstitud kiipidest, mille abil meid jälgitakse ja lennukitelt pihustatavast koroonaviiruse levitamisest????
Muide, olen jätkuvalt vaktsiiniusku
˅ näita rohkem ˅
2023-02-03 19:18
Kolm süsti käes
˅ näita rohkem ˅
2023-02-03 20:07
Mina ootan ETV suurelt ekraanilt seda pilti, kuidas meie presidend ja peaminister eeskujulikult oma 3 või 4 doosile õla alla panevad.

Isiklikult ei ole veel nende gripi põdemistega haiglasse sattunud, et ei hakka süstimisega seda katsetama ja õnneks ei ole sellisel ametipostil ka kus boss lahti laseb, kuna õlg täppideta. Ühesõnaga täielik lamemaalane haige inimene. Räägivad, et kangem haigus pidi nõrgemaid haiguseid immuunselt hoidma, ju siis purulollid põevd selle koroona kergemini läbi.
Aga uudistes öeldi, et vekaale enam pole mõtet kontrollida, antikehade kogus pidi kõrge olema, tänu läbi põdemisele.

Imelik et Rootslastel õigus oli ja huvitav, et Eestis üle 65% mitu korda vaktsineeritud, ikka põevad
Äkki on mingi muu glögi, mitte vaktsiin? peaks ikka minema vist süstima, ehk teeb meele hoopis rõõmsaks.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-03 20:27
Mina olen seda usku, et kui saatusega on määratud, et suren koroonasse, siis ei aita mind ka kümme vaktsiinisüsti. Kui mind aga seal surmamääratute nimekirjas pole, siis mis vahet, kas põen nädala või seitse päeva.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-03 21:12
jfjm
sama siin, kuigi mul see läbipõdemise pass olemas ja tahtsin igaks juhuks pikendada, et krt teab, millal mõnel ministril kõlks kupli all läbi käib, aga see raibe ei hakka mingil põhjusel enam külge. Ole siis süstitud haigete või süstimata haigetega koos, nutan testi taga seda teist triipu oodates, nagu esimest last taga. Ei pigista välja. Loodame, et EL seda vaktsiini passi päris algsesse plaani ei vii. Siis oleks ikka näpud päris põhjas, või leiavad mingi universaalpassi hinna.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-04 03:16
1. Vaktsiin oli vaja teha, et liikuda. Mōtlesin, et kas suren vaktsiini vōi haiguse tõttu, siis ausalt öeldes ei huvitanyd...
Sest liikuda oli vaja ja ühe inimese uskumused ei loe, kui poliitika on jabur vōi ennustamatu...

Hullemini oli neil, kel oli cov+tōmbasid ka samal ajal vaktsiini keresse...

2. Radikaalsed hoiakud pole minu maailma vaade.
Jälgisin, ja sain üpris kiiresti aru et tegemist pole ebolaga...
No vōinuks ju olla!

Sel juhul saaks vandenōu teoreetikud punni kirja+karja drastiliselt vähendada!!!!

3. Kui tekkis uus #meem, siis viirus justkui kadus, aga
hvi le jt mitte atraktiivsetele haigustele on omadus kaduda maa alla. S t et viiruse info olulisus aja jooksul niikuinii kaob...

Huvitav oli jälgida aja liini, prognoosisin, et viirus kaob kiiremini #maa alla.


4. Arvati mōnedes teadusringkondades, et populatsiooni kaitsekehade kontrolli saab läbi vaktsiini kiiremini arendada ja mutatsioonid/uued tüved ei teki nii kiiresti. RNA viiruste puhul oli hea vōimalus testida uusi vaktsiine jne



Järeldusi on loomulikult rohkem.

Selge on see, et cov19 on enim uuritud RNA viirus.

Järeldused ka muutuvad, sest info asendub vōi muutub.

Pole kasulik elada ühes info väljas jne

Lihtsalt inimese ajus on ruumi väga selektatiivsele infole.
Usk on igaühe eralōbu.

Vastandumine on poliitiline ja maailma vaateline.

Kui dialoogi ega arutelu ei teki, vb tegemist olla radikaalsete avaldustega... Ja seda mōlemas polarisatsioonis.

Mis puutub inimestesse, kes kasutavad uute tutvuste koodi a vaktsineerimist vōi otsivad nn puhtaid tüüpe, siis selliste koodidega /must valgetega pole ka teistes teemades üldjuhul millestki rääkida...

Seda lihtsam on välistada kasutuid, filtreeritud ja vaimselt väsitavaid suhteid.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-04 17:52
Ma ka alguses mõtlesin, et ei vaktsineeri, aga võistluste ja väliskoolituste tõttu hakkasin seda asja kaaluma. Uurisin ennem põhjalikult ja jõudsin järelduseni, et asi polegi nii hull nagu algul tundus ja julgesin selle eksperimendi enda peal ära teha. Mulle tundub, et need südamehädad, mis inimestel on pärast vaktsineerimist tekkinud, on tingitud sellest, et neil tõenäoliselt tabati veresoont, mille puhul pididki sellised hädad tekkima. RNA-vaktsiin teeb vereringes palju pahandust, mistõttu seda süstitaksegi lihasesse. Eestis ei tehta ju vaakumikontrolli ka, kuna tõenäosus on väike veresoont tabada. Loteriis jackpot-i on veelgi väiksem tõenäosus tabada, aga ometi võidetakse. See oli esimene kord elus, kui ma lootsin, et ma kahel järjestikulisel loosimiselt jackpot-i ei võida.
Sellest ogavalguhirmust pole ma aru saanud, sest seda ogavalku saavad ka vaktsineerimata inimesed tunda, kes koroona kuskilt üles korjavad. Mõni neist vbl isegi ilma sümptomiteta läbi põdenud ega teagi, et tal endal ka ogavalk keres.
˅ näita rohkem ˅
1
2