Foorum
2022-12-23 11:06
Kuulutusi ja naiste profiile lugedes jääb mulje nagu naised ootaksid, et esimene kiri oleks nagu elulookirjeldus koos piltiega. Mõni naisolevus võiks siia nüüd mingi kerge juhendi panna, et millise kirjaga nad siis lepivad. Samas võivad ka mehed panna kirja oma kogemuse, et mis on sobinud.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-23 11:29
eks mehe viitsimine end viisakalt tutvustada ja julgus pildil näidata ütleb palju tema üleüldise olemuse kohta.
pikka elulugu pole vajagi
esimene kiri, mis koosneb kollastest emotikonidest, rahanumbrist või mõnest lamedusest a la "kuidas hästi läheb", jääb tihti ka viimaseks kirjaks. kuna autor lihtsalt sujuvalt blokeeritakse.

arusaadav, et mitte kõiki mehi pole õilsa kirjanikuandega õnnistatud.
aga enamusele naistest mõjub sümpaatselt kui kirjakeele omandanud mees viitsib viisakalt ja kerge huumoriga enda kohta mõned read kirja panna.
"mul on auto ja pruunid silmad, riist 20 cm" stiilis info võiks pigem välja jätta-
kui pole soovi naist juba esimese kirjaga igavusest magama uinutada
˅ näita rohkem ˅
2022-12-23 11:38
Ahjaa, mul läks see täitsa meelest kui suured romaanikirjanikud naised ise on.
Korjaoskusega on siin lehel üleüldiselt suured probleemid.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-23 15:28
aga milleks üldse kirjutada naisele/mehele, kelle ankeedist juba kaugele näha, et kirjakeelest teab kodanik vähem kui hamster metafüüsikast.
muide, eneseväljendusoskust ei pea tingimata romaani valmis treimisega näitama.
lihtsalt natuke viisakat ja personaalset lähenemist ei teeks paha...
usun, et vosss tglt tuleks selle keeruka missiooniga toime küll. piisava motivatsiooni korral
˅ näita rohkem ˅
2022-12-23 21:47
Sugardaddy mõjub alati.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 00:59
Mnjaaa, Ma olen siin juba tubli kümme aastat mehepoegadele püüdnud õpetusi jagada, umbes sama mida Filena väljapakkus, aga see on jäänud hüüdja hääleks kõrbes.
Viga peitub selles, et mehed pole tulnud siia otsima naist, vaid litsi, kes kiiresti nikku annab ja nagu eespool mainiti, arvatakse et nad ei vääri, et nende peale oma ajurakke kulutada.
Kui suudad esimese kümne kirja kirjutamisel mitte seksi peale mõelda, siis on lootust selleni jõuda.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 10:50
jfjm,
väikse vahemärkusena lisaks, et päris palju on siin mehi, kes üldse paaniliselt vahekorda ei otsi. naudivadki pigem mõnusat suhtlust ja erutavat erootilist mängu. aga see selleks.

kui viisakat suhtlust genereerivad ajurakud puuduvad, ei saaks neid ka parima tahtmise juures kulutada
naisi litsideks sõimavad mehed näitavad ju eelkõige omaenda madalat laupa ning koduse kasvatuse puudujääke......
eriti kui teevad seda avalikus foorumis, siis enamik endast lugupidavaid naisi ignoreerib taoliste mehikeste suhtluskatseid.

muide, seksis või sellest mõtlemises pole miskit halba. ka mitte siin saidil
kogu nipp peitub oskuses oma soove serveerida.....
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 15:02
dragu,
sugardaddy puhul kehtivad samad reeglid nagu teistelegi isasloomadele
matslikkuse ja labasusega kaugele ei jõua....jäävad ainult omaenda pihud
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 15:08
Mul pole siin veedetud aastate jooksul olnud kordagi vajadust naistele kohtumisettepanekut teha. See ei tähenda, et ma kohtunud poleks. Lihtsalt naised on ise selleks soovi avaldanud.
Mitte et ma sugutungi osa alahindaks, aga nikunälg pole see, mis paneb naisi jooksma kohtuma tundmatuga. Palju lihtsam ja ohutum on ju otsida öökapi sahtlist värisev vennike välja. Aga vot uudishimule ei suuda naised vastu panna. Ilma kohtumata ju ei saa reada, kes see värdjas selline on
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 17:46
Küsimus ei ole kirjas, vaid saatjas. Kellelt kirju naised ootavad.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 17:57
jõuluvanalt loomulikult
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 18:01

Just, jõuluvanalt!
isegi päkapikud teavad seda.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 18:42
No mida sel jõuluvanal suvel muud ikka teha .... muidugi kui päkapikude treimisest aega üle jääb
˅ näita rohkem ˅
2022-12-24 21:45
tänapäeval tulevad päkapikud otse inkubaatorist. kes selle treimisega viitsiks enam vaeva näha
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 13:43
ma pole kunagi viitsinud ihas kellelegi kirjutada, mis mõte sellel on? naisi huvitab kui mees tema aega viidab, naine võib kuude viisi mehega kirjutada ja mehe jaoks on see maha visatud aeg. naine kes soovib tutvuda, tutvub kohe. pooled iha naised on ise suhtes, milleks lüüa kuude viisi külge naisele kellel on mees olemas ja otsib siit kõigest tähelepanu? näidake naist kes mehe pikale kirjale vastaks pikemalt kui kolm emotikoni? egas muidu mingi tinder eesti naiste seas pop ole, saab smailifega suheldud.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 13:44
need kirjaneitsid kipuvad olema ka sellised kellel endal suhe nässus ja otsivad meest kelle najal nutta ja oma elu kaaslast maha teha. vaene mees siis peab seda lugema, kaasa mõtlema, nõu andma ühel hetkel saavad kõik mehed aru kuidas tillist veetakse.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 15:16
viisakas suhtlus tähendab siis "tillist vedamist"? huvitav lähenemine
ja kui üldse ei viitsita naisele kirjutada, kuidas see tutvumine siin käib siin?
naine märkab fatassi kontot teiste tuhandete samasuguste seas, läheb vaimustusest märjaks, laseb kuidagi IP järgi härrasmehe asukoha kindlaks teha ja läheb ukse taha kolistama: "tere, ma tulin tutvuma!!!!"
nii või?

muide, igasugusele viisakale mehe kirjale olen alati vastanud pikemalt kui "kolm emotikoni"
ehk seepärast mul pole tinderit ka
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 18:07
sinul capil iga rubla peale jalad laiali ja mis siin seletad veel
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 18:55
capil vist raha otsas, et siin vingub
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 22:06
keegi pole sunnitud midagi tegema.
olenemata suhtluse eesmärgist, blokeeritakse mõttetu spämmi ja labaste kirjade saatjad, eksole.
ja vastatakse meeldivatele/viisakatele.
on nii raske mõista?

jah, mõttetu spämmi hulka liigituvad ka ühesõnalised "tutvume!" sõnumid.
iga kord sellist "originaalset" kirja saades mõtled, et mis sellel inimesel viga on......
ilmselt pommitabki kõiki naisi samamoodi.
ning üldjuhul pole julenud siia ühtki pilti lisada......ja kogu põnev lisainfo kontos piirdub sõnaga "mees"
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 22:09
Tutvume ka vää?
˅ näita rohkem ˅
2022-12-26 09:47
Filena küll kustutas häbelikult oma targad õpetussõnad ära. aga tema pakutud "näidiskiri" ei pruugi toimida....
eeldades, et sadade kirjadega maadlev naine siiski ootab, et tutvuda sooviv mees suudaks/viitsiks ennast kasvõi
pisinatuke põnevaks teha.
muidu on oht, et hoolimata viisakast pöördumisest lihtsalt kaob kirjutajate massi sisse ära
˅ näita rohkem ˅
2022-12-26 10:21
Minu kogemused näitavad, et parim moodus kontakti saavutamiseks on otsida neutraalne teema, millel vestlust alustada. Ei mingit tutvumissoovi ega enesetutvustust, sest need naelutavad mõtlemise kindlale suunale. Lihtsalt ole huvitav ja küll siis hakatakse sinu vastu ka huvi tundma.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-26 10:27
Elementaarne, nt praegult. Jõulud... Kõigepealt soovi teisele ilusat päeva siis hakka arutama kas kõlbaks tutvuda.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-26 12:44
mhmh, jfjm.
räägid neutraalselt ilmast ja naised muudkui põlevad soovist tutvuda?
no kõigile mehepoegadele pole paraku nii palju karismat ja õnne antud seega tuleks kasuks hallide ajurakkude pingutamine ja teatava viisakusetiketi järgimine.
mis loomulikult ei garanteeri tutvumist.
kuna keegi pole kohustatud tutvuma, isegi siin saidil mitte. kui ei tunne selleks ületamatut kihku
˅ näita rohkem ˅
2022-12-26 22:38
Nii nagu ütlesin " mitte kirja sisu ei ole tähtis, vaid kellelt kiri tuleb"
Soovib mees teada, kas ta on naise soovitud kirjade nimekirjas, siis saadab komplimendi, kui vastust ei tule, siis ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-27 00:03
caprichosa, miks peaks mees sinuga tutvuma? mida sul pakkuda on? hiv? no thanks
˅ näita rohkem ˅
2022-12-27 09:16
Sina cabri ju oled sunnitud vastama, see on ju sinu äri ja potensiaalne klient!
Küsimus oli ikkagi tutvumise kohta! Mitte sellest kuidas sina klienti leiad!
˅ näita rohkem ˅
2022-12-27 10:05
Sellest need hädad algavadki, et naises nähakse ainult klienditeenendajat
˅ näita rohkem ˅
2022-12-27 15:53

____________________________________________________________________
BigOldFatAs3
2022-12-27 00:03:02
caprichosa, miks peaks mees sinuga tutvuma? mida sul pakkuda on? hiv? no thanks
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kes valimatult kohtub, sel ei ole ainult hiv, vaid kõik muud hüved ka!
Hommikul ärkad, on midagi küljest ära kukkunud
BigOldFat.... see on nagu auto ostuga, Žigulii kapoti all oli lamp, oli ette teada, et pead teeääres remontima. Parematel autodel lõppeb garantii 250 000km, aga žigulii jaoks on see ekspluatatsiooni lõpp.
Kvaliteet!
Capri... kohtub siis, kui temal vaja ja kellega vaja, nii nagu paljud naised teevad.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-27 17:26
jfjm...Naises nähekse seda, keda naine soovib, et temas nähakse, rõhtutades ja väljendades vägagai selgelt seda, lauas nõnda et ka pime näeks ja kurt kuuleks!
Mis hädadest sa räägid???
˅ näita rohkem ˅
2022-12-27 17:58
Kajaho käib ka caprichosa uksetaga kraapimas, kingitus rahakoti vahel
˅ näita rohkem ˅
2022-12-28 19:25
Vanamoor käib kaebamas pidevalt,vana kits
˅ näita rohkem ˅
2022-12-28 20:59
tundub, et ka misterj käib minu ukse taga kraapimas.....muidu ju ei teaks nii täpselt pajatada, mis seal ukse taga toimub ja kellel kui suur kingitus rahakoti vahel.
endiselt kütavad võõrad kingid ja kotid vaest misterj üles- ilmselt ainus viis erektsiooni kogeda vaesel pensionäril
˅ näita rohkem ˅
2022-12-28 21:02
Ja siin juba 100 korda copy ....
caprichosa
2022-12-28 20:59
tundub, et ka misterj käib minu ukse taga kraapimas.....muidu ju ei teaks nii täpselt pajatada, mis seal ukse taga toimub ja kellel kui suur kingitus rahakoti vahel.
endiselt kütavad võõrad kingid ja kotid vaest misterj üles- ilmselt ainus viis erektsiooni kogeda vaesel pensionäril
˅ näita rohkem ˅
2022-12-28 21:19
ei huvita absoluutselt, mitu riista mingist herilasest läbi käis....
aga kui seltsimees herilases nii suurt erutust tekitab riistadest diskuteerimine, võiks ju mõnele homohärrasmehele kingituse teha...ehk lastakse suutäis imeda kui ilusasti mangub
˅ näita rohkem ˅
2022-12-29 00:25
Millisest hetkest sai vanaldane silikoonist prostituut tõe kuulutajaks foorumis ? ..seega herilane lase lihtsalt vabaks.. las ta sumiseb
˅ näita rohkem ˅
2022-12-29 00:30
Loll hale hoor,su kanaajusse peaks juba kohale jõudma et inimesed vihkavad sind.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-29 09:37
väga armas, et tühja ajuga kodanikud, kes ise teemasse miskit lisada ei oska, palehigis minu postitusi kopeerivad.
eks lameajudest papagoidel ole ka vajadus sõna sekka öelda ja minu sõnu korrutada, nõustumise märgiks

aga vihkamise energia, mis teie toredaid päevi ja postitusi täidab, võiksite suunata hoopis omaenda elu paremaks muutmisse...
üsna rumal on kulutada seda kellegi võhivõõra peale, keda ainult lõbustate oma tigeda pinisemisega seal kaugel ekraani taga
või endal kohe üldse elu pole, pinisevatel herilastel ja tigedatel tainaajudel?
˅ näita rohkem ˅
2022-12-29 13:03
vähemalt mul on mõni oma mõte ka peas ja arvamus, mida välja öelda......erinevalt tainapeaga homoherilasest, kes võõraste mõtete kopeerimisega meeleheitlikult tähelepanu kerjab
˅ näita rohkem ˅
2022-12-29 13:04
Kuule hull, ütle midagi asjaliku ka aina kopeerid ja lisad oma lollakaid emoci sid😂
˅ näita rohkem ˅
2022-12-29 13:47
Ise sa aina copy pasted siia oma mõtetut soga ikka uuesti ja uuesti...
˅ näita rohkem ˅
2022-12-30 11:17
Sinu teema on ju copy da ja kustutada....
Ja täiesti kohatuid emoc i sid lisada
Sinust küll hale ei hakka
˅ näita rohkem ˅