Foorum
2010-10-19 18:40
einoh, elulugu ega cv-d pole muidugi vaja, oluline on lihtsalt et kiri jääks silma või meelde.
positiivselt, s.t.

mulle nt on saadetud ka ühelauseline kiri, mille peale pidin kohvi kurku naerma - tähelepanu garanteeritud, mis siis, et kiri lühike ja tegelikult täiesti ebainformatiivne
˅ näita rohkem ˅
2010-10-19 18:41
olen ise vastanud inimesele kes saatis esimeses kirjas kolme sõnalise kirja ja ankeet oli napisõnaline.
Samas oli kasutaja profiil lisaks ilma pildita.
Oleme kohtunud ja suhelnud nüüd juba kuskil 3 kuud suhteliselt tihti, muidugi on vastastikune kirjade sisu ka läinud pikemaks , kui paari lauselised kirjad.
Tähtis on teineteise mõistmine ja arusaamine suhtest.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-19 18:48
Põhiline ongi vastastikune tahe ja ühine mõtlemine suhtega edasi minna...Ühepoolsed kirjad ei vii kuhugi,olgu nad nii vaimukad,mis iganes
˅ näita rohkem ˅
2010-10-19 18:50
ma olen vist ebanormaalne, sest mind huvitava igasugused kirjad, mis minule tulevad. ja vahel ma vastan ka nendele huivtavamatele. vahel ka igavamatele. kuidas kunagi. nii et mina teen seda, mida teised naised ei teeks.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 02:11
Kui inimene on mu profiili läbi lugenud ja suudab kolme sõnaga sealt miskit teemat tõstada - no vastus garanteeritud... Aga mõned näited viimastest kirjadest (kahjuks paremad pärlid ammu prügikastis):

Hey, hey salajane, uskumatult kaunis haldjas, mis sina piilud siin sel kõledal ja tuulisel sügisööl?

Tere,
kas võiks suhelda pisut ?
Jään su kirja ootama

hi!

my skype is siinnnaaaa
my msn is [email protected]

can you please add me?


sau lähme jalutama


Kas soovid tutvuda ühe kena paariga?

tere õhtust,milelga tegeled

No kas need kirjad tekitavad tunnet, et sooviks vastata? Ja need mitte kõige halvemad näited ei ole...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 02:24
Kusjuures niikaua kui siin tegutsen siis eksperimenteeriks Panin kuulutuse üles, et kõige rohkem 10-id andnud meesterahvaga olen nõus lõunale minema... Pakkumine aus - samas mind huvitab, kui palju see kuulutuste rubriik tegelikult vaadeldav on.... Nüüd vanadel olijatel võimalik pakkumised teha - kas sellise kuulutusega annab end päeva VIP-iks teha või mitte Annan ka siin teada statistika kohta - igatahes hetkel mul üleval 2 pilti - ühel 80 häält ja 5,07 ja teisel 31 häält ja 5,49 hinne...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 03:56
Darpana - nendest kuuest näitest kolm olid minu meelest suhteliselt normaalsed. ei olnud ju nendel midagi viga. nende puuduseks oli see, et sinule ei pakkunud need huvi. eks see oleneb natuke sellest ka, kes sulle mingi teate saadab.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 04:02
ja läkski see jutt juba numbrite peale üle. niipalju siis heades plaanidest. kellele sa seda statistikat teed siin, ma ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 06:18
See kuulutus jätab igatahes väga odava mulje kuulutuse panijast
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 08:56
Kas piltide hindamine..kuidas keegi kellegi pilti hindab annab tegelikult kellegile juurde mingi väärtuse Olen vahel pilgu ikka sinna visanud aga ühtegi pilti ihas pole küll hindama hakanud.Mehed ju lausa meelega sinna alla kommivad asju,mis tegelikkusest kaugel ...ja kas naised võtavad kõike seda ikka tõsiselt.Kuulutuste rubriigist ei tahaks rääkidagi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 09:28
elmar, ma ei tea ka, mida see hindamine annab.
saadakse mingi hinnang endale (pildile tegelikult), ja mis siis saab? kui nt ei saanud sellist hinnangut, nagu tegelikult tahtnud oleks. kas siis muutub sellest midagi? kas on endal teine tunne vm. nt hakkad tundma, et miski ei ole enam hea, mehed on halvad, teised naised veel halvemad jne. ei saa aru.
ma tean, et on ka neid, kellele see (näitamine jms) ongi nauding. ei taheta midagi, aga nauditakse selle tegemist nt. teistele näidatakse, et teiste hinnangud neid ei huvita, aga seda, kuidas nad tegelikult suhtuvad sellesse, ei tea
ja siis on muidugi need, kes saadud hinnangute alusel mehi hindavad. saab teha paremaid valikuid nt. kui ikka ei tea, kuidas naisega suhelda, siis ei taheta temaga mingit tegemist teha. jama mees jne.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 09:30
Darpana:
Mitte ükski neist kirjadest ei ole ju eemale peletav. Absoluutselt igast sellisest kirjast on võimalik alustada vägagi konstruktiivset jutuajamist.
Ma leian et kui sul ei jagu leidlikkust alustada vestlust nendest pisikestest kirjakestest siis on kaheldav kas sinuga üldse mõistlikku kirjavahetust pidada on võimalik. Ma arvan et kui inimene kirjutab juba esimeses kirjas pika loo ning on väga osav sõnasepp siis see näitab välja pigem meeleheitlikkust, mitte huviobjekti.
Minu loogika ütleb, et kui inimene näeb meeletut vaeva esimese kirja kirjutamisega (paneb laused ilusti paika, vaatab 10x kirjavead üle, muudab seda mitu korda et üldpilt ahvatlev oleks) siis see näitab et inimene ei ole päriselus kohe mitte üldsegi mitte huvitav ega ka mitte atraktiivne.

Sellel lehel tutvumine on osa flirdist ning flirt on minu teada olnud alati napisõnaline. Lühikesed kuid paljuütlevad (või koguni kahemõttelised) laused mille abil lasta oma fantaasia lendu ning püüda kaasata ka vestluskaaslase sellele lennulainele.
Aga noh.... see vaid minu subjektiivne arvamus tutvumise olemusest ning ega ma kõigile foorumihaidele vastu ei saagi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 10:03
Eks see piltide kommimine ole rohkem komplimentide jagamine virtuaalsel tee.Kindlasti paljud naised ootavdki seda üleliia ilustamist ja kiitmist"oi milline Kiisu"..Oi,kuidas sellele keelekat teeks"Jne .Samas on kindlasti on üksjagu selliseid,kes selliseid sõnu ei taha kuuldagi...
Ka kirjadest nopitakse ilustamist välja Missugune naine siis mehe silmis ei tahaks ilus olla?
Muidugi flirt peaks olema esikohal esimestes kirjades
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 11:54
elmar- sinu arvates enamus naised siis seda tahavadki v? et vahet ei olegi, kes midagi vastab, peamine, et keegi sinust huvitub ja midagi arvab jne?
no vabandust, aga miks ma peaksin siin kellegi kiitmist tahtma? ma tean selletagi, milline ma olen. kui ma tahangi mingit kiitmist vms, siis selleks on teised tegelased, aga siia nad muidugi ei tule seda tegema. ma pean sellest aru saama, et see ei ole neid huvitanud. ja mind ka mitte. mis mul selle tundmatute "aususega" teha on, kui nemad või nende ausus mind tegelikult ei huvita.
või olen mina siis see, kes seda „ilu“ kuulda ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 13:32
Juuksur,vasta siis mulle,miks siis siin mõni endast 20 pilti välja paneb,küll käpuli,püsti ja pikali
Minu arvates ikka endale tähelepanu tõmbamiseks..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 13:46
elmar, miks mina sellele vastama pean? ma vastasin sellele enne - enda näitamiseks, selle nautmiseks jne.
sa rääkisid ilustamisest, kiitmisest jms.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 13:54
Selline kirjanäide tänasest postkastist: eip..pean silmas et räägi miski reaalis olnud juhus kus pidid meeletult pissihäda kannatama..miski pikem sõit...võõras linn
Kuidas vastaksite teie???
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 14:02
apelsin, kuidagi tuttavlik tundub. huvitav, kes sulle selle saatis? sa ei pea siin mulle vastama
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 14:09
No ei ole ilus nimesid nimetada, jah!
Lihtsalt ma arvan, et ta selline kuldse vihma huviline, aga ei julge otse küsida! Kui oleks otse küsinud, siis ma oleks ka vastanud otse!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 14:11
tegelikult ma tean. ma sain ka sellise teate st
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 14:13
Ja küsimus oligi, kuidas Sa vastasid?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 14:19
ma ei olegi talle vastanud midagi vaen natuke, et mis see oli ja mida ta minult tahtis
ega sa ei taha ju minu pealt vastust maha tegema hakata?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 14:21
No kui mehed saadavad naistele copy pastega kirju, miks siis naised ei võiks kopereeruda???
˅ näita rohkem ˅
2010-10-20 14:23
et annan sulle teada, kui mul valmis?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 17:56
Meeste teadlikkus ses vallas võiks olla ajaga tõusnud, kuid nii see vist kahjuks ikka pole...
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 19:40
Ma võin lisada, et ka kõiki tingimusi täites ei vasta naised rohkem kui pooltele kirjadele. Isegi kuidagi eitavalt mitte. Ja see on süvenev trend. Isegi, kui hoolega valida, kellele kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 00:05
Nõus , enne kui keegi hakkab kirjutama parem siiski profiiliga tutvuda
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 00:51
Olen kotduvalt soovitanud, et mehed võiksid paariks päevaks teha endale naisekonto. Pilte pole vaja. Lihtsalt olgu selle kontoga online ja näete, milliseid kirju ja mis hulgas postkasti tuleb ... ehk siis lõppeb ära meeste poolne vingumine, et naised ei vasta, blokeerivad lampi jne jne jne
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 00:53
oh seda teemat pole mõtet arutada, enamus tuleb siia konto tegemiseks ja siis lihtsalt kuulutavad , kirjadele ei vasta (arusaadavust pole , et kui on väga erilised soovid, kirjutagu ja küsigu) , osa märgib kontole mingit idiootsust- kui ei vasta , pole huvi(milleks siis üldse tulla siia ?), oled liiga populaarne ja ei saa vastata .... jne. 80 % on piltideta oma populaarsuse väljendamiseks ....
Seda teemat on ju siin arutatud ja isegi mõttetu on uuesti alustada , muutust pole toonud 20 aasta jooksul. Osa kirjutab konto avamisel - suhtleks ....... mõnes teises keskkonnas , aga miks - siin on ju keskkond - milleks siis üldse siia kontot teha? Ja kuulutagu siis Vooditaga ja Voodimaha , jm.sellistes oma pakutud ..........kaudu
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 01:00
Ellips, tee naise konto ilma pildita ja kuuluta .kirjuta veel vanuseks a,la 25-35 aastat ja ära päeva jooksul vasta kellelegi.Arva mitu kirja sul postkast mõne tunniga tuleb? Võin lubada ,et oma 300- 500 kirja. Sest kui kui ei ole kohe vastanud siis mõni saadab järjepidevalt ,, miks ei vasta" mis sest kui sa pole isegi onlines .
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 10:25
corazon, see pole vingumine.
Ei ole mõtet kirjutada lehekülgede pikkusi lugulaule inimesele, kelle sa paari pildi ja mõne ankeedilause põhjal endale välja mõtled. Kui keegi pakub päriselt huvi ja kirjutad viisakalt neid teemaalgataja toodud punkte silmas pidades, siis on loomulik eeldada elementaarset viisakust ka teise poole suhtlemisel.
Samamoodi võiksid proovida olla mees siin saidil ja tunda, kuidas sind pannakse debiilse massiga ühte patta, kuidas sinu seksuaalsus on seksisaidil viimane asi, mis naisi huvitab ja kuidas normaalsele kirjale ei vastata. Aga eks see eraldabki terad sõkaldest.
Aga ma saan ka sellest aru, et 300 robustse hüüatuse vahele kaob suhtlemishuvi ära.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 12:18
kui keegi pakub päriselt huvi, polegi alati määrav mingitest punktidest kinni pidamine. no näiteks kirjutab mees, kelle pildid, profiil ja sõnaosavus/huumorimeel võtab naisel kohe peale esimest lauset jalad nõrgaks
ei maksa solvuda naiste peale, keda sinu seksuaalsus ei huvita ega eruta, slave.
kuna see ilmselgelt erineb nn mainstream kodaniku püüdlustest ja fantaasiatest. seega terade sõkaldest eraldamine ei saakski toimuda lihtsalt ja lõdva randmega.
elementaarselt viisakas mees võiks tglt mõista, et need 300 kirja naise postkastis ei tähenda enamasti 300 robustset hüüatust, mille vahele tema normaalsusest pakatav läkitus särava komeedina maandub.
julgelt ca 80% kirjadest on päris viisakad ning vähemalt pooled neist väärivad vastamist ja tähelepanu. mis tähendaks päris suurt aja- ning energiakulu, kui seda igapäevaselt teha.
seega puhtfüüsiliselt poleks võimalik ka kõigile huvipakkuvatele kirjadele vastata.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 13:29
Jah, kohe võtab jalad nõrgaks
Selle solvumismantra võid nüüd ära lõpetada. Konstanteerin ebaviisakust lihtsalt.
Sa vist endiselt ei loe teiste postitusi läbi? Ma kordan siis ennast, et ma valin, kellele kirjutan. Ilmselgelt ei kirjuta temaatiliselt neile, keda BDSM ei huvita.

Kuna mulle meeldib välja tuua paradokse, siis on imelik, kuidas naised tahavad olla kirjutaja jaoks erilised ja spetsiaalsed, kuid samal ajal annavad meestele mõista, et nende kiri on üks 300 hulgast päevas, ehk siis lihtsalt üks paljudest ka ilma läbi lugemata.

Samal ajal on siin väga ilusaid ja huvitavaid naisi, kes millegipärast jõuavad "puhtfüüsiliselt" ja viisakalt vastata ja isegi kirjavahetust pidada. Suhtumise asi?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 16:00
on kuidas on selle viisakusega , kõige viisakam oleks siis TOHUTU tulva kirjade korral teha märge konto omanikul konto esikaanele : soovimatud blokeerin ja blokeerigu.
Iha lehel on seegi teistmoodi - enamus neist ei blokeeri ja uuesti kirjutades millaski , on siis neil jõudu TOHUTU tulva sees vastata lõpuks , ma ei soovi suhelda. Ok. Oleks nagu korras. Läheb mööda nädalaid , avastad- on blokeerinud millaski . Veel mingi aeg läeb mööda , satud kirjutama teisenimelisele kontole - tuleb vastus , ma ju olen juba kordi vastanud ..... Tähendab sarikontode omanik.
Ja niiviisi ongi saanud saidist lihtsalt sitane stiilkäitumine - ehk siis : andke raha , võtke raisk suhu , andke kingitusi - NÕUE! Sellest heterohomode kerjamisest MM kuulutustes , seal ju tegelikult polegi geisid- vaid heterod , kes peaaegu et nõuavad raha ja.... Pooled neist sarikontodega ja kelmid.
Neid inimesi võib nimetada vaegurluse integratsioonil EV normaalsetega sujuvaks kasvatamatuse külviks.
Seda näitab ju tervikuna, valitsemine ja suhtumised- arusaamised praeguses ühiskonnas.
Tutvumise soovi asemel vestluse arendamiseks , alustatakse vigade otsimisega(väljamõtlemisega) - see nt. nende inimeste haiguse sügavust , see on ka põhjus - miks nad ise ei kirjuta vaid kuulutavad või on üldse vait oma hulgikontodega. Sest nii on neile mugav ja edasi on halvustav suhtumine või aruteluks aega mingis tekkinud "sõpradeklubis" siin. Intiimsus aga pole kunagi arutluseks normaalsetel, jagada ning kui põhineb arvamustel - keda ei tuntagi, kohta.
Nad jõuavad lugeda Foorumit aga enamus ei märgi teemas arutelus omaõigustuseks midagi - lihtne põhjus , siis tuleks välja ju sarikontode olemasolu koheselt. Nii nad seljataga paisutavad oma vale edasi ning märkusi samuti valeks pidades ehk jõuavad staadiumi : Nende vale on pöördumatult õige ja õiglus.
Sel kohal võiks selle teema jällegi lõpetada - sest see on kestnud süvenevalt , viimased aastad.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 17:29
tundub üllatav, et mõnikord võtab mees naise jalust nõrgaks? paljalt oma olemasoluga.....
slavel vist selline kogemus puudub
naistele siiski kipub jääma mulje solvumisest ja vingumisest, kui mees nimetab ebaviisakuseks soovimatust/viitsimatust päevas sadu kirju läbi sorteerida. võimalik jah, et mõnel naisel on niisama jutustamiseks rohkem aega ning läbi ekraani chattimine pakub pinget ehk rohkemgi kui päriselus kohtumine.
mulle näiteks ei paku
aga ilmselt valivad ka BDSM huviga naised, kellele vastata. kas nad on seepärast ebaviisakad, kui ei huvitu ühest konkreetsest mehest?
igasugune suhtlus on ju tegelikult energia- ja ajakulu. igaühel peaks olema õigus selekteerida suhtluspartnereid, ilma et sellega kaasneksid kibestunud või halvustavad märkused.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 18:01
Jah, kui aus olla siis tõesti puudub kogemus, et esimese kirjakesega kellegi jalust nõrgaks võtad
Panustan vist liigselt pikema suhtluse ja isiku tundmaõppimise peale. Suur viga?

Las jääb mulje. Sinna pole midagi parata. Eriti, kui sa seda niimoodi esitled, et sorteerimise mitte viisakuse põhjal.

Tõesti, "mõnel" naisel on aega nii chattida, kui päriselus suhelda. Loomulikult mitte "kõigiga" (ennetades sinu järgmist väidet).

BDSM huvi ei garanteeri automaatselt viisakust. Ja on täiesti normaalne, et valitakse. Miks mitte teha seda viisakal moel?! Aga nö troppe on igas seksuaalses sättumuses.

Õigused?! Loomulikult on igaühel täielik õigus olla ebaviisakas. Valiku küsimus.

Konstanteerin siis veel tõsiasja, et umbes pooled ei vasta ka teemaalgataja standarditele vastavatele kirjadele. Kõik muu on Capri või minu spekulatsioon, et mis põhjustel.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 19:07
Minul on jällegi jäänud mulje, et paljudel juhtudel minu vastus ei huvita algse kirja saatjat. Ja see viib mõttele, et tegelikult ei olnudki kirja saatjal huvi ei minu ega ka minu vastuse osas.
Olukorra võiks lahendada nii, juhul, kui kirja saatja tõesti soovib vastust saada (ka eitavat), et kirja lõppu lisada üks väike sellesisuline palve. Palun vastust/tagasisidet vms. Ma usun küll, et sellisele palvele vastutulemine ei ole väga ajamahukas, niisamuti nagu ei ole seda ka palve lisamine kirjale. Kui algne kiri koosneb ainult emotikonist, siis on jah kirjatööd hoobilt kohe rohkem, kui planeeritud oli.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 19:46
Murphy seksiseadus: pimedas on kõik naised ühtemoodi "ilusad".


1.
Kui tahta teist ainult et oleks voodis -- selleks pole ju pikka kirjavahetust vajagi. Pigem vaja pilte näha. Nagunii vaid kõik ettekääne ja ajakava "broneerimine" naisel siis, et kui lähtuda printsiibist auk-on-auk-pauk-on-pauk.Ning küll siis aega küsimusi esitada hiljem küll ja jutustada maalikunstist ning prillide tugevusest ja kuulata teise avameelsust. Nagunii tundub siis palju enamat et on ühine siis. Toimib. NIng kui üks pool hakkab ajama juttu mis lõhnab mees-anna-raha-ETTE järgi, siis pikemalt mõtlemata kohe pidurit vajutada ja ots ringi keerata. Kuid on neid lolle kes ettemakse teevad isegi tegelikku isendit nägemata kes teisel pool traati istub, või kes ei ilmugi kohale...

ning tuleb jätta kõrvale siin kellegi ütlus et "seks on kaup mille eest maksta", kui aga naine seda ise kordab, siis naised maksku.
Ning see pole inimõigus vaid privileeg mis tuleb neil välja TEENIDA.

Ja toimib!! Seega olgu laud looka kaetud külla tulles. Hakkame sööma! Ning eks meesterahvast ole ka naisel kasu oma majapidamises et kus mõtlemistööd vaja teha...


2.
Kui aga tahta teineteist väljapool voodiäärt samuti et oleks kasulik, siis parem kokku saada pikema kirjavahetuseta ja teha ikka vanamoeline kohting, ning fookuses olete ju teineteisele te ise, mitte see suutäis taldrikul söögikohas mida õgida (Enne ikka korralikult kõht täis süüa), ning
eks siis saab uurida et mis muusika-film-kino-teater-lammas-lehm-partei-õhupall-koer-kass kedagi huvitab ja eks siis näis mida edasi teha... Pika kirjavahetuse järel südant puistades liiga kaua seda tehes tekib ju vastupidine efekt et kohtingul on suu vett täis või ahastus, sest füüsiline kohalolek on siiski teine. Üle interneti ikka ei saa aru kui pikk on keegi ning kuidas lõhnab või puudutab.
Seega -- üle neti või telefoni jutustamine tundide kaupa ei oma erilist mõtet kui pole veel kohtunudki.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 19:51
caprichosa
2024-01-07 17:29
"".... mõnel naisel on niisama jutustamiseks rohkem aega ning läbi ekraani chattimine pakub pinget ehk rohkemgi kui päriselus kohtumine.""


-------------------------------

kuid SELLINE tegevus lõhnab vaid et oodatakse oma ego upitamist vaid, "uppudes" 101 kirja hulka või et on 101 "vestlusakent" lahti, sest kõik on see vaid ühepoolne, sest ta ei võta seda tõsiselt.


Sellised ei sobi isegi mitte kirjasõbraks.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 20:51
Rahu, nüüd läks küll veits lappama?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 20:52
Ära targuta, võta põske parem
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 22:00
narri peale oleks patt pahandada
˅ näita rohkem ˅
2024-01-07 22:04
No võta ikka
˅ näita rohkem ˅
2024-01-08 13:12
ei oska kohe arvata aga mul õnnestub alati esimese kirjaga naine maha joosta 9 juhul 10-st. Kohe nii maha joosta , et piuksugi ei tule. no mõni üksik toekam ikka vastab aga noh teise kirjaga saab alati ka see maha joostud. Nii .et mehed harjutage kirjutamist
˅ näita rohkem ˅
2024-01-08 14:32
see et libakontole keegi 500 kirja kirjutama hakkab on fantaasia ja luuuuul.
isegi iha.ee onkudel ei ole kõigil 10 erinevat libat, et iseendale kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-08 16:00
Isegi kellips ei kirjuta mulle eriti enam
˅ näita rohkem ˅
2024-01-08 16:32
milleks chatgpt libakontole kirjutada?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-08 20:14
Hetkel on kasutajaid kokku 35274 (pidevas muutumises). Kui suur on naiste osakaal, seda ei tea. Kuidas on võimalik, et naised saavad väidetavalt 300-500 kirja päevas? See ei ole eluliselt usutav. Kõik mehed kirjutavad kõikidele naistele ja korduvalt?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-08 20:24
Seletasin , mõni leiab kahjuks ,et kui naist pole see ja taviga natukese aja takjas trükib,, mis teed" , ,,miks ei vasta" , ,, kuku" .siis saab see postkast ikka väga ruttu täis.ja muidugi need emotikonid🤔 kas need on vastamist väärt, kui pole mingit suhtlust olnudki.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-08 20:29
slavetodomme
2024-01-07 20:51
Rahu, nüüd läks küll veits lappama?

----------------------------

pole midagi parata...
˅ näita rohkem ˅