Foorum
2010-10-16 18:37
Mina ei saa küll aru,mis mõte on sellel konto sulgemisel.Arvestades,et päevas käib iha lehel keskmiselt 5000 kasutajat siis palju neid hullusid ikka on,kes viitsivad pidevalt kirju saata,kuigi vastust ei saa.Paari nädalaga peaks asi juba üsna rahulik olema.Parimad kirjad ei pruugi nädalase tsükkliga kohalegi jõuda,sest kirjutajad ei taha,et nenda vaimusünnitis piigirünnakus kaotsi läheks
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:39
Odav seks on see,mida saab rahas mõõta
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:39
Ega see tänapäeval üks auto turult osta polegi nõnda kallis ja sellega sexi eest maksta...üks neiuke küsib siin 7 tuhhi öö eest ja 2 tuhhi tunni eest Tal vist ikka see värk kullatud vist või.....
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:39
ei jfjm, said valesti aru, ta ei kavatsegi kontot sulgeda vaid kasutada postkastil piirangut et kirju saavad saata vaid sõbralisti liikmed
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:42
Mikhan,ma sain aru küll,aga temaga pole ju siis võimalik ühendust v.õtta
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:44
sebi sõbralisti ennast ja saadki ju
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:47
Aga selleks ju aega vaid nädal
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:49
Võib tunduda uskumatu,aga on väga palju kasutajaid,kes viitsivad mulle mitu kirja päevas kirjutada...ilma ühtegi vastust saamata....
hämmastav järjekindlus...või hoopis rafineeritud taktika?Sõnum muidugi ühene...saaks kokku,teeks keppi,sa oled nii ilus..mulle väga meeldib anaalsex pakun,et tegelevad pihkurlusega edasi ja aastaid...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:50
jfjm. Eriti aeglane oled? Tüdruk tahtis ju pinnapealselt. Nädalaga suudad ikka ju mingi 200 kirja talle kirjtuada. Alates 1500 ndast kirjast läheb alles asi tõsiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:53
demi,ilkumine meeste poolt ei lõpe kunagi..oled ju turul ..ja igalühel erinevad soovid ja arvamused sinust
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 18:56
Demi,taktika suhtes võib sul isegi õigus olla.Suudab ju vee tilkuminegi kivisse augu kulutada Peaks katsetama
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:00
mikhan...miks on mees loll,kui ta kutsub naise kinno-teatrisse,jalutama,õhtusöögile..kingib lilli...
See näitab mehe head kasvatust ja soove millegi parema järele....lihtne on muidugi valida siit Kapa-Kohila 100kilose Maali konto ja kõik soovid hetkega täidetud....sest ta valib ju selle ainukese kirjutaja
Kvaliteet nii lihtsalt jagu ei harguta....mehed unustavad selle fakti....
Ilusal naisel on väga palju valikuid...seega peavad ka mehed rohkem pingutama...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:04
Aga kas peab siis ilus naine kohe seda ärakasutama,et mehed pingutavad
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:08
Vaata need valikud on lihtsalt näilised ilus ja tark naine ei tulegi iha lehele vaid temal on reaalis palju reaalsemad võimalused meeste leidmiseks Mine kasvõi kusagile pubi-baari ja kas seal kohe kohe küsitakse keppi või anaali?Tean kindlalt,et ei..ja mehed käituvad seal kordades viisakamalt...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:09
elmar! Sa pole vist tänapäeval bubis käinud?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:12
jfjm läheneb sellele vastusele. kõik suhtumine on kellegi sinna tänna kutsumine, lolli valiku teeb see mees nüd objekti suhtes, kui sa kunagi teisel hetkel küsid ma sõnastan selgemalt, präegu ma lahkun arvutist
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:14
Ära kasutama..mis mõttes?Viisakas käitumine ei lähe ju kuidagi ärakasutamise kategooriasse...
Olen hakanud taipama,et mehed siin saidil eeldavad,et naiskasutajad põevad rohkemal või vähemal määral nümfomaaniat..
Minul mingeid anomaaliad diagnoositud ei ole..tundub,et ka teistel naiskasutajatel mitte...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:14
parma,ma ise aastaid pubis tööd teinud ja külastan neid kohti veel praegugi...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:16
Viru hotelli all on üks selline koht kus küll küsitakse otse igasugu asju.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:19
Iha.ee-s kõik naised koledad ja/või lollid...nüüd panid küll kümnesse
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:19
parma,sa ükskord mainisid,et oled turvas olnud tööl...seda Viru hotelli kohta mulle ülevaadet tänapäeval pole.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:28
Demi,mul jäi kuskilt meelde,et vaid viisakast käitumisest ei piisavat
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:31
Parma räägib ilmselt "Amigost"...olen korra sinna sattunud ja väga kiirelt välja tagasi jooksnud....see on kõikide tõeliselt koledate ja odavate naiste ja nõdrameelsete meeste kohtumispaik...Iha portaal sellega võrreldes kordades viisakam
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:34
Minul lihtsalt ajapuudus takistab reaalselt pubides lantimas käia Kui nädalavahetusel saabki vaba õhtu, siis oleks juba tore kohtuda inimesega, kellega tahaks suhelda... Mitte pubis small talki ajama... Ega reaalis tegelikult ju samad inimesed ja kui siin 5% need, kellega suhelda tasub siis reaalis tähendab, et 19 korda pean selle small talki asja läbi tegema enne kui 1 normaalne satub

Aga jah - sellest ma aru ei saa kuidas lill ja teater on liiga palju nõutud Samas tegelikult on ootused olulised - kui naine ja mees mõlemad hetkel lihtsalt kohustuteta seksi tahavad, siis ju ok...

Kusjuures see 7000 paistab mingi kokkuleppe taks siin olema... Mulle 4-5 inimest just seda summat pakkunud öö eest ... Ja teine anomaalia, et swiss paistab olevat siin põhikoht, kus kohtuma kutsutakse Mitte kordagi radissoni ega virut ega olümpiat
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 19:46
Darpana,kui sulle 7000 öö eest pakutakse,milleks siis veel tööl käia kusagil?
Toon näite,keskmine mees tahaks seda ilusat ööd vähemalt kord nädalas...kui palju mehe kuu sissetulek seda lubaks sulle maksta,meil ju üksikud saaks siis kogu oma raha seksi peale kulutada... kas neid reaalseid ikka on...see mis kirjas lubatakse ei pea ju tegelt nii olema...pakutakse lihtsalt ikka sellepärast suuri summasid,et sinule lähemale jõuda ja kontakt luua
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 20:36
No ausalt öeldes pole asja lähemalt uurinud - kui mees endast nii vähe arvab, et ta ilma raha pakkumata naist voodisse ei saa siis not my taste...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 20:54
elmar, kogu oma austuse juures sinu suhtes, peab mainima et su postitus 2010-10-16 19:08:36 , oli küll pisut kiirustades läbimõtlematu
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 21:14
Barb,mis seal valesti siis oli...ega mina ju naise osas siin pole...käib ju siin pidev halamine,et mehed soperdavad,küsivad kohe keppi jne.Milleks siin siis üldse olla kui pidevalt kedagi alandakse niimoodi...Minult ka vahel lunitakse raha..ega mina sellest probleemi ei tee
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 21:24
Ilusad naised teevad show`d...kui on mida näidata,miks mitte näidata.
Äpu pisike unistus....täitub ainult lastesaates...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 21:53
Naise ilu peegeldub ikka meeste silmade läbi Iga ilus on mööduv nähtus ja naine ei peaks oma iluga kiitlema ning seda elus esikohale seadma
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 21:56
Sa peaksid ikka pildi muretsema...me ei saa ju sulle kirjutada....ja me saaksime su ilu hinnata
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:00
Pilt võib olla petlik.Väga palju on ihas töödeldud pilte
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:02
Pane töötlemata pilt...minul kõik töötlemata,sellest saab ka aru....ma ei taha,et reaalsus pildist erineks....pole mõtet ju kedagi petta..
Kindlasti asuvad paljud naised sulle kirjutama
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:07
Seni olen küll pilte saatnud maili aadressile..demi kui tahad väga näha siis jäta privasse meil ja saadan kohe sulle neid mitu tükki..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:09
Ooooh,ma peaks siis erimeili looma selliste piltide tarvis....ei viitsi...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:11
demi,sul vist arvutis pole enam piltide jaoks ruumigi...tagavara kõvaketast vajad juba
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:19
Täitsa õige. No milleks meili peale saata? Kui tahan, vaatan kohe mite ei kogu neid pilte oma meille.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:23
ei saa pilti välja panna...amet ei luba
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:28
sepa elmaril ei luba ets pilti välja panna, niisama panna ikka võib
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:36
Huvitav mida minu tööandja arvaks kui teada saaks mis "hobi" mul on ja mis pildid mul siin üleval
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:41
Jah siin tunneme tõesti end liiga koduselt...aga on töökohti küll,et ära sellest ihast mitte iitsatagi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:42
Desire. Miks sa siin oma töökohast hakkasid rääkima? Annad teada et sul ka töö on?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 23:01
Nojah, eks oleneb ju ka kes mida presenteerib. Ei tahaks küll uskuda et mõni tulevane tööandja minu piltide peale viltu vaataks st kui avastataks et mul kuskil seksiportaalis konto. Ei plaani midagi väga ekstreemset kuhugi üles pannagi ja kui mingi tissi näitamine kellegi silmi pööritama paneb siis sellise inimese alluvuses ei tahakski töödata..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 23:01
Ohh jummel küll. No võta seda siis nii kui tahad. Sa muidu lugesid millest enne siin juttu oli?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 23:18
Läbu on see teema juba niikunii. Aga väike eputamine ei tee ju paha või mis?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 23:37
Parmakene katsu olla eksole. See, et mul on ka töökoht on eputamine? Sa ikka lugesid millest siin enne kirjutati?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 00:45
Miks ei võiks täiskasvanud,vabal inimesel siin kontot olla?Valehäbi....peidame-varjame....maniakid varjavad oma tegusid,normaalsed inimesed ei pea seda tegema...näo võib ju kinni katta...su treenitud musklit me ikka vaataks..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 01:15
Kui demi ja darpana postkastid on umbes, siis kas eksisteerib ka selline oht, et see hr Õige kiri kaob ära sinna müra sisse? Nagu suure firma personalijuht kes peab valima sadade CV-de hulgast. Postkastis võiks siis olla mingi kataloogide süsteem Tahan nt demi naeratust reaalses elus näha, siis saadan talle kirja miks just mina peaks olema see kes erinevalt teistest kandidaatidest saab tal käest kinni hoida....Aga, et ta viitsiks seda kirja lugeda, siis käiks kirja juurde ka nö kaaskiri lühikese kokkuvõttega. Selle järgi siis valitakse välja need kes saavad järgmisse vooru ( seal siis loetakse juba seda kirja millega ma vaeva olen näinud). Ja sealt edasi juba trikoovoor neile viiele kes on asjale väga lähedal
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 04:27
Kindlasti on võimalus, et praagin siin printsi valgel hobusel välja lihtsalt seetõttu, et puudub illustreeriv foto Samas ise ütleks, et loeb siiski kirja sõnastus ka väga palju - on sõbralistis ka paar pildita inimest, kes lihtsalt suutsid kirjaga veenda, et tasub suhelda. Samas eks iha.ee ole lihtsalt üks paljudest kohtadest kust uusi tuttavaid tekib ning seega ei tasu nüüd siin ka üle pingutada... Minu enda jaoks minu selektsioon toimib täiesti ja see ju kõige olulisem

Aga näoga piltide puhul ise kardan just seda, et kuna ma tegelikult liigagi ära tuntav ja mitte kuidagi ei sulandu massi, siis mõni kodanik, kes siin üritab suhelda ja ma teda ignoreerin siis äkki hiljem kuskil klubis või muud säärast hakkab pinda käima... Lihtsalt veidrikke on palju ja kahjuks internetis anonüümsus niikuinii suht keeruline. Nagu kunagi siin üks põhjendas, et miks tal fotot pole - olevat mingis bändis laulja ja oli esinemas kui keegi purjus kodanik oli lava ees hüüdnud, et kas sa ikka otsid naist vms.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 07:26
Huvitav arutelu. Lugesin enam-vähem kõik siin ära ning paneks omad mõtted selle teema kohta ka siia.
1. naiste pommitamine kirjadega ilma ankeeti lugemata ning esimene lause kohe et hakkame keppima, on suhteliselt levinud igalpool internetis. 200 kirja 24H jooksul on siin portaalis vist "hea" tulemus. Tuttav tegi ankeedi ühel vene saidil (ankeedis ei olnud seksist sõnagi, ta otsis tõsisemat tutvust) ning ta sai 1H jooksul 183 sellist kirja. See on interneti omapära, et paljud tulevad ennast siia lihtsalt väljaelama, sellistena nagu nad tahaksid ka reaalis olla, aga ei ole.
2. Fotod ja teised suhtlusportaalid. Ka mina ei pane siia fotot, kuna otsin mitte kõige tavalisemat tutvust, seega ei ole mul ka vaja et liiga paljud mind äratunneksid. Mida öelda Rate kohta, erinevalt siin olnud jutust et lapsik jne, ka minul on seal konto olemas (seda rate.ee algusest peale) ma astun sealt 1-2 korda paari nädala jooksul läbi, kuna ma suhtlen seal paari oma vana tuttavaga ning erinevalt paljudest ei taha ma joosta kaasa uute moeportaalidega facebook, orkut jne (vabandage kuid ma elan reaalset mitte virtuaalset elu )
3. Tutvumine pubides jne. Iseenesest oleneb kohtadest mida külastada, täiesti reaalne. Kuid samuti eelistan suhtlemist natukene kauemaks kui üheks ööks. Seega internetis suheldes saad juba eelneva ettekujutuse inimese mõttemaailmast ning tead kas seda suhet jätkub pikemaks ajaks või mitte. Enamus meist on teinud oma elu kahjuks nii kiireks, et ei ole enam aega selleks et tegeleda pidavalt õhtuti pubides jahtimisega
˅ näita rohkem ˅