Foorum
2022-09-18 22:31
https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120068978/just-nii-hoian-oma-mehe-onnelikuna-naine-jagab-abikaasat-ema-ja-oega-kui-mul-ei-ole-tuju-on-see-lahendus-suureparane/
˅ näita rohkem ˅
2022-09-18 23:24
Mina küll oleks nagu justkui õnnelik, kui elu sellise seikluse mulle pakuks 🤔
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 00:09
nad võiksid veel korraga sünnitama ka hakata , oleks SOS küla variandiga omale maja saada
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 02:21
ma ei tea kas ma oleksin õnnelik aga omamoodi kogus ikka.küsimus kas see mees on õnnelik siis ma arvan et on kui naise ema ja noorem õde on ilusad
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 12:08
Maailm on täis kõikvõimalikke värdjaid, kes vääriksid kuuli kuklasse.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 17:19
Dragu, pole nii hullu midagi. Peaasi, et kõik rahul on. Küllap on neidki mehi, kes rahuldavad hea meelega naise õde ja ema, nii et naisel pole sellest aimugi. Värdjalik oleks asi siis, kui naine jagaks poega või tütart.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 18:19
Metsis, kui teemaalgataja, mis sina ise arvad? Kas see mees on õnnelik?
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 19:01
Tehniliselt siin loos ema jagabki isegi kahte oma tütart.
Mehe poolelt pole tegu intsestiga, ilmselt kõik ok. Naispere tundub kül katkine veidi.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 20:20
Tehniliselt naine jagab emale. Kes jagab ja kes on, kellele jagatakse.
Naispere tundub katki olevat. Peaasi, et meespere terve on... sellele ju keskendutakse. Meie kultuuris ei peagi kunagi naised terved olema.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 21:03
Ilmselgelt pole tegu intsestiga. Ilmselgelt kõik ok ju , nii ok. Ei tea ainult,mis selle mehe peas toimub, et nii katkisi naisi paneb. Ise vist ahistatud ja sunnitud selleks? Terved naised on kättesaamatud. Tervete meestega koos.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 21:17
Mõtlen sellele ja nii on, et emad kasvatama poegasid, et nad kaitseks ....keda?
Isa õpetab, et pane ... keda?
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 21:26
see lugu näitab konkreetselt kui demokraatiaks nimetatakse idiootide integreerimist ühiskonda. Eestis on see samuti viljakandev, algl naerdakse singervinger on hea ja hiljem hakatakse väljapressima - Eestis on see lihtsam kui mujal , tegemist on riikkogukonnaga. 10 aasta pärast peaks olema iga 2 Eestis kriminaal - ja ilmselt kaotatakse ka Andmekaitse süsteem, mis täna annab võimaluse peita lolle ja pätte.
Imestan, et sellise loo on üldse Delfi ilmutanud, see on nagu reklaam - pange vanaema,ema,tütart,pisiõde - võimalik , et see toimub üldse vastupidises järjekorras ja see kokku ühel või teisel moel, on ülemõistuse.
Samasugune ülemõistuse vrk on- et Iha lehel ei suudeta lahendada lihtsaima variandiga , siin pakutud neid palju, et siiski sait on 18+ jaoks.
Isegi meedia on teinud esimese liigutuse teinud, sa pead kinnitama - et oled 18+ . Siin saidil peaks olema konto tegemine kindlalt ID põhine, rahaline -pangalingi kaudu. Esimene oleks kinnitus et pangaülekandele minek oleks arusaadav, õigus raha kanda 18+ ja siis oleks juba pangast ülekanne vastavalt konto avamiseks -kasvõi VIP hinnaga 1 päevaks , see kinnitab tehingu ja eelneva kinnituse õigsuse(või teadliku valetamise). Siin peaks olema nö. 1 päev ees , ja ärgu siin hakaku keegi jälle keerutama vaadetest - see ei ole üldse oluline, kes -M või N sugu ja millised on vaated. Selgus peab olema vanusest.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 21:46
Kui 3 naist vajavad ülalpeetavust ja 1 mees suudab ülal pidada kolme naist?

mehed ärge kiunuge, tehke tööd ja saate ka 3 naist, või 2 noort ja ühe kogenud, kes teab mida tahab.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 21:46
Ammu vist ei ole sõda olnud, et meestel pole muud teha, kui poleerida oma emmi ( nahastkahurei)
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 21:51
.... ja imelik, et kõik viiulid või harfid on nõus osutama kasvõi peresiseselt kellademängulist poleerimisrakist
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 21:57

vio...
Egas sõda kahureid ei poleeri, sõda on kui 1 praid enam ei jagune, siis läheb sõjaks.
Vennaskonna kõige domineerivam liige kasutab oma eelisõigust ja rakendab kogu oma energia lõvitari seksuaalsete nõudmiste rahuldamiseks. Emane kutsub teda ligi sada korda päevas ronima kaksiratsi oma kergitatud tagupoolele. Päeva või paari pärast kaotab esimene isane oma paaritamisjõu ja mõni tema puhanumatest vendadest tõrjub ta kõrvale. Selline seksuaalne jõulisus mängib rahu hoidmisel väga olulist rolli. Indlev emalõvi on võimeline rahuldama kõiki oma "abikaasasid", ja kuna kõik nad kopuleeruvad temaga palju kordi, pole keegi isastest kindel, kes on tema järgmise kutsikapesakonna isa või isad.

https://et.wikipedia.org/wiki/Lõvi
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 22:12
Sõdur on rääkinud.
Ma isiklikult ei soovi, et see mind puudutaks.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-20 23:14
vio...
valdav enamus naisi ei soovi seda, samuti selle mehega olijad, aga mis neil üle jääb, kui olemasolev on olemas ja siiani on 0 kanditaati?
Sarnaseid rääkimata lugusi on alfa naistega, kel majapidamises mitu meest.
˅ näita rohkem ˅